OFERTA FIRMY SOTIMA

XENOFIT REFRESH®


XENOFIT REFRESH® to napój izotoniczny w proszku z dodatkiem węglowodanów przeznaczony do spożycia przed i w trakcie uprawiania sportu. XENOFIT jest znakomitym źródłem energii przy czynnościach wymagających długiego wysiłku, zapobiega odwodnieniu organizmu, dostarcza niezbędne minerały, przeciwdziała spadkowi poziomu cukru we krwi, uzupełnia niedobór wapnia.
Napój jest doskonale przyswajalny, nie podrażnia żołądka i jest szybko trawiony.
Smak:
– ORANGE (pomarańczowy)
– FRÜCHTEMIX (mix owoców)

cena: 27,00 zł brutto

XENOFIT


Żele energetyczne dla sportowców. Natychmiastowy „zastrzyk” energii utraconej w wyniku uprawiania wyczerpującego sportu. Żele są lekkostrawne i nieszkodliwe dla organizmu, aby natychmiast uzupełnić energię utraconą w wyniku uprawiania wysoce wyczerpującego sportu.

cena: 3,50 zł brutto/sztuka

FLUID MOTION – ETHIC SPORT


FLUID MOTION® to suplement diety zawierający glukozaminę, siarczan chondroityny, kwas hialuronowy, bromelainę, witaminę C, miedź, cynk oraz bioaktywny ekstrakt z kurkumy BCM95®.

Glukozamina i chondroityna to podstawowe składniki wchodzące w skład chrząstki stawowej, wiązadeł i mazi stawowej. Są niezbędne dla prawidlowego ich dzialania (sprężystości i wytrzymałości), zapobiegają ich degeneracji. Stymulują odbudowę i regenerację chrząstki stawowej, tkanki łącznej, wiązadeł oraz ścięgien. Dostarczają substancji odżywczych, zwiększają wydzielanie mazi stawowej, poprawiają elastyczność stawów.

Wyciąg Curcuma BCM95®, standaryzowany do 95% w całości kurkuminoidów, charakteryzuje się wysoką dostępnością biologiczną, działaniem antyoksydacyjnym oraz przyczynia się do prawidłowej funkcji stawów.

cena: 38,00 zł brutto

ZAMRAŻACZ


Zamrażacz do natychmiastowego i skutecznego schłodzenia kontuzjowanego miejsca. Natychmiastowa pomoc przy stłuczeniach, naciągnięciach i skurczach mięśni. Idealny w okładach zamrażających.
Stosowanie: zewnętrznie.
Użycie zamrażacza powoduje krótkotrwałe schłodzenie kontuzjowanego miejsca. Ze względu na mocne działanie stosować w sposób umiarkowany. Z odległości ok. 15 do 20 cm (ruchami okrężnymi) równomiernie rozpylać w miejscu urazu.

cena: 28,00 zł / 300 ml

COLD GEL


Mocno chłodzący żel przeznaczony do stosowania w trakcie lub po wysiłku fizycznym (zawodach). Skutecznie likwiduje bóle mięśni i stawów a także przyśpiesza ich regenerację po wysiłku. Wywołuje kojący efekt chłodu i pomaga likwidować obrzęki (opuchlizny).

cena: 16,00 zł / sztuka

HEAT RUB


Przeciwbólowy balsam mocno rozgrzewający (na bazie m.in. oleożywicy, capsicum oleoraesin – składnika papryki chili, wazeliny) do stosowania miejscowego. Rozgrzewa bolące mięśnie a także przyśpiesza ich regenerację po wysiłku. Doskonały zarówno po jak i przed wysiłkiem fizycznym.
Łagodzi ból mięśni po urazach (skręceniach, nadwerężeniach).

cena: 16,00 zł / sztuka

POLARIS COLD


Jednorazowy kompres zamrażający, gotowy do użycia.

cena: 6,00 zł / sztuka

Chwilowo niedostępny!

COHESIVE TAPE


Taśma spajająca doskonała po urazach, w przypadku obrzęku kończyn, jako opaska uciskowa. Do mocowania opatrunków i szyn. Zapewnia komfort i wygodę ruchów. Utrzymuje stałe naprężenie. Po nałożeniu nie ulega poluzowaniu. Klei się tylko „do siebie”, nie wymaga stosowania zapinek.
Dostępne rozmiary:
– 50 mm x 4,5 m – cena: 8,10 zł/ sztuka
– 75 mm x 4,5 m – cena: 11,02 zł/ sztuka

Szanowni Państwo !

Opolski Związek Piłki Nożnej współpracuje z renomowaną firmą Sotima, która od wielu lat działa na rynku sportowym. Firma Sotima jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce produktów SIXTUS, XENOFIT, ETHIC SPORT i ULTIMATE PERFORMANCE.

Współpracując z firmą SOTIMA, a jednocześnie wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom informujemy, iż od dłuższego czasu w biurze Opolskiego Związku Piłki Nożnej można nabyć produkty firmy w przystępnych cenach.