ZOBACZ DOKUMENTY

Icon

Ordynacja wyborcza 569.47 KB 297

    ZOBACZ DOKUMENTY

    Icon

    DECYZJA NR 24 221.62 KB 6

    Icon

    DECYZJA NR 23 213.10 KB 6

    Icon

    DECYZJA NR 22 249.97 KB 24

    Icon

    DECYZJA NR 21 264.54 KB 44

    Icon

    DECYZJA NR 20 235.10 KB 41

    Icon

    DECYZJA NR 19 253.75 KB 36

    Icon

    DECYZJA NR 18 202.39 KB 39

    Icon

    DECYZJA NR 17 234.56 KB 64

    Icon

    DECYZJA NR 16 202.53 KB 63

    Icon

    DECYZJA NR 15 220.54 KB 92

    ZOBACZ DOKUMENTY

      ZOBACZ DOKUMENTY

      Icon

      OŚWIADCZENIE RODO 172.80 KB 119

        WYBORCZE KONFERENCJE POWIATOWE OZPN 2020

        20-08-2020

        GODZINA: 17:00
        MIEJSCE: Urząd Miasta w Kluczborku, ul. Katowicka 1
        Komisarz Wyborczy OZPN: Józef Palica

        21-08-2020

        GODZINA: 18:00
        MIEJSCE: Urząd Miasta w Grodkowie, ul. Warszawska 29
        Komisarz Wyborczy OZPN: Dariusz Gajewski

        22-08-2020

        GODZINA: 11:00
        MIEJSCE: Inkubator Przedsiębiorczości w Nysie, ul. Kościuszki 10
        Komisarz Wyborczy OZPN: Stanisław Czepiel

        24-08-2020

        GODZINA: 18:00
        MIEJSCE: Gminny Ośrodek Kultury w Świerczowie, ul. Brzeska 17
        Komisarz Wyborczy OZPN: Roman Żołnowski

        24-08-2020

        GODZINA: 18:00
        MIEJSCE: Budynek klubowy MKS Gogolin, ul. Kasztanowa 22
        Komisarz Wyborczy OZPN: Rafał Nocoń

        25-08-2020

        GODZINA: 18:00
        MIEJSCE: Miejski Dom Kultury w Oleśnie, ul. Wielkie Przedmieście 31
        Komisarz Wyborczy OZPN: Alfred Nowak

        26-08-2020

        GODZINA: 18:00
        MIEJSCE: Restauracja ATRIA w Głogówku, ul. Dworcowa 7
        Komisarz Wyborczy OZPN: Stanisław Dyja

        26-08-2020

        GODZINA: 18:30
        MIEJSCE: Świetlica wiejska – Rozmierka, ul. Szkolna
        Komisarz Wyborczy OZPN: Ryszard Becella

        27-08-2020

        GODZINA: 17:00
        MIEJSCE: Biuro OZPN, ul. Damrota 6
        Komisarz Wyborczy OZPN: Michał Winsze

        29-08-2020

        GODZINA: 11:00
        MIEJSCE: Budynek klubowy LZS Gazownik Wawelno, ul. Sportowa 10
        Komisarz Wyborczy OZPN: Józef Kremer

        31-08-2020

        GODZINA: 18:00
        MIEJSCE: Budynek klubowy KS Polonia Głubczyce, Plac Sportowy 1
        Komisarz Wyborczy OZPN: Marek Curyło

        01-09-2020

        GODZINA: 17:00
        MIEJSCE: Gminny Ośrodek Kultury w Cisku, ul. Planetorza 30
        Komisarz Wyborczy OZPN: Zbigniew Maćkowiak