1 LIGA TRAMPKARZY GRUPA I

RUNDA WIOSENNA

Tabela rozgrywek: I liga wojewódzka C1 Trampkarz "RUNDA WIOSENNA" Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS SWORNICA CZARNOWĄSY1232102051:13
2UKS RODŁO OPOLE122480461:23
3KS MAŁAPANEW OZIMEK122271428:18
4LZS LIGOTA OLESKA121961529:29
5GZ LZS ŁUBNIANY121651647:30
6BTP STAL II BRZEG121031813:59
7KS KRASIEJÓW12000126:63
Ostatnia kolejka (14) rozgrywek: I liga wojewódzka C1 Trampkarz "RUNDA WIOSENNA" Grupa 1
53BTP STAL II BRZEGLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2021-06-1911:001:1
54LZS LIGOTA OLESKAKS KRASIEJÓW2021-06-1911:005:1
55PAUZJEGZ LZS ŁUBNIANY2021-06-0511:00
56KS MAŁAPANEW OZIMEKUKS RODŁO OPOLE2021-06-1911:003:1
Terminarz rozgrywek: I liga wojewódzka C1 Trampkarz "RUNDA WIOSENNA" Grupa 1
Kolejka 1
1KS MAŁAPANEW OZIMEKBTP STAL II BRZEG2021-03-0610:003:1
2UKS RODŁO OPOLEPAUZJE2021-03-0610:30
3LZS LIGOTA OLESKAGZ LZS ŁUBNIANY2021-05-1817:302:6
4LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS KRASIEJÓW2021-03-0611:006:0
Kolejka 2
5BTP STAL II BRZEGKS KRASIEJÓW2021-03-1119:001:0
6GZ LZS ŁUBNIANYLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2021-03-1311:000:5
7UKS RODŁO OPOLELZS LIGOTA OLESKA2021-03-1517:453:1
8PAUZJEKS MAŁAPANEW OZIMEK2021-03-1311:00
Kolejka 3
9PAUZJEBTP STAL II BRZEG2021-03-2011:00
10LZS LIGOTA OLESKAKS MAŁAPANEW OZIMEK2021-03-2011:001:0
11LZS SWORNICA CZARNOWĄSYUKS RODŁO OPOLE2021-03-2011:005:3
12KS KRASIEJÓWGZ LZS ŁUBNIANY2021-03-2011:000:4
Kolejka 4
13BTP STAL II BRZEGGZ LZS ŁUBNIANY2021-05-1218:002:3
14UKS RODŁO OPOLEKS KRASIEJÓW2021-05-1217:008:0
15KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2021-05-1817:002:3
16PAUZJELZS LIGOTA OLESKA2021-03-2711:00
Kolejka 5
17LZS LIGOTA OLESKABTP STAL II BRZEG2021-05-2616:003:1
18LZS SWORNICA CZARNOWĄSYPAUZJE2021-04-0116:30
19KS KRASIEJÓWKS MAŁAPANEW OZIMEK2021-06-0218:001:3
20GZ LZS ŁUBNIANYUKS RODŁO OPOLE2021-06-0117:003:5
Kolejka 6
21BTP STAL II BRZEGUKS RODŁO OPOLE2021-05-2911:000:14
22KS MAŁAPANEW OZIMEKGZ LZS ŁUBNIANY2021-05-2911:004:4
23PAUZJEKS KRASIEJÓW2021-04-1011:00
24LZS LIGOTA OLESKALZS SWORNICA CZARNOWĄSY2021-05-2911:001:1
Kolejka 7
25LZS SWORNICA CZARNOWĄSYBTP STAL II BRZEG2021-06-1018:009:0
26KS KRASIEJÓWLZS LIGOTA OLESKA2021-06-0511:001:6
27GZ LZS ŁUBNIANYPAUZJE2021-04-1711:00
28UKS RODŁO OPOLEKS MAŁAPANEW OZIMEK2021-06-0511:001:2
Kolejka 8
29BTP STAL II BRZEGKS MAŁAPANEW OZIMEK2021-04-2410:001:0
30PAUZJEUKS RODŁO OPOLE2021-04-2411:00
31GZ LZS ŁUBNIANYLZS LIGOTA OLESKA2021-04-2411:004:5
32KS KRASIEJÓWLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2021-04-2411:001:5
Kolejka 9
33KS KRASIEJÓWBTP STAL II BRZEG2021-04-3017:002:4
34LZS SWORNICA CZARNOWĄSYGZ LZS ŁUBNIANY2021-05-0111:002:0
35LZS LIGOTA OLESKAUKS RODŁO OPOLE2021-05-0111:000:3
36KS MAŁAPANEW OZIMEKPAUZJE2021-05-0111:00
Kolejka 10
37BTP STAL II BRZEGPAUZJE2021-05-0810:00
38KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS LIGOTA OLESKA2021-05-0811:004:1
39UKS RODŁO OPOLELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2021-05-0811:003:7
40GZ LZS ŁUBNIANYKS KRASIEJÓW2021-05-0811:0011:0
Kolejka 11
41GZ LZS ŁUBNIANYBTP STAL II BRZEG2021-05-1511:0010:0
42KS KRASIEJÓWUKS RODŁO OPOLE2021-05-1511:000:6
43LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS MAŁAPANEW OZIMEK2021-05-1511:004:1
44LZS LIGOTA OLESKAPAUZJE2021-05-1511:00
Kolejka 12
45BTP STAL II BRZEGLZS LIGOTA OLESKA2021-05-2210:002:3
46PAUZJELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2021-05-2211:00
47KS MAŁAPANEW OZIMEKKS KRASIEJÓW2021-05-2118:004:0
48UKS RODŁO OPOLEGZ LZS ŁUBNIANY2021-05-2211:003:2
Kolejka 13
49UKS RODŁO OPOLEBTP STAL II BRZEG2021-06-1211:0011:0
50GZ LZS ŁUBNIANYKS MAŁAPANEW OZIMEK2021-06-1211:000:2
51KS KRASIEJÓWPAUZJE2021-05-2911:00
52LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLZS LIGOTA OLESKA2021-06-1211:003:1
Kolejka 14
53BTP STAL II BRZEGLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2021-06-1911:001:1
54LZS LIGOTA OLESKAKS KRASIEJÓW2021-06-1911:005:1
55PAUZJEGZ LZS ŁUBNIANY2021-06-0511:00
56KS MAŁAPANEW OZIMEKUKS RODŁO OPOLE2021-06-1911:003:1
Nazwa klubue-mailtelefon kontaktowy
1. FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICEchrzastowice.fc@pilkaopolska.pl575723786
AP MŁODY MKS KLUCZBORKkluczbork.apm@pilkaopolska.pl608029846
AP NAMYSŁÓWnamyslow.ap@pilkaopolska.pl606873124
APN ORZEŁ ŹLINICEzlinice.orzel.apn@pilkaopolska.pl666919555
BONGO OPOLEopole.bongo@pilkaopolska.pl508263336
BTP STAL BRZEGbrzeg.stal@pilkaopolska.pl694678875
668209650
FUNDACJA FOOTBALL ACADEMY GROUP OPOLEopole.fundacja.fa@pilkaopolska.pl789329729
FUNDACJA RAVEN BRZEGbrzeg.fundacja.raven@pilkaopolska.pl693388300
GKS GŁUCHOŁAZYglucholazy.gks@pilkaopolska.pl604110278
603392967
GKS GRODKÓWgrodkow.gks@pilkaopolska.pl666666909
GKS KOMPRACHCICEkomprachcice.gks@pilkaopolska.pl790362696
GKS KOMPRACHCICEkomprachcice.gks@pilkaopolska.pl600095167
GKS WIDAWA WILKÓWwilkow.gks@pilkaopolska.pl692665631
GLKS KAMIENNIKkamiennik.glks@pilkaopolska.pl697810404
GLKS WŁOKNIARZ KIETRZkietrz.glks@pilkaopolska.pl601839346
787137275
GLKS WŁÓKNIARZ II KIETRZkietrz.glks@pilkaopolska.pl506242352
GÓRNIK JANUSZKOWICEjanuszkowice.gornik@pilkaopolska.pl697778245
601690456
GZ LZS GRODKÓWgrodkow.gzlzs@pilkaopolska.pl508060085
GZ LZS II ŁUBNIANY-BRYNICAlubniany.slask@pilkaopolska.pl@pilkaopolska.pl604720337
GZ LZS ŁUBNIANYlubniany.slask@pilkaopolska.pl602672458
KGKS KRASNA GÓRAkrasnagora.kgks@pilkaopolska.pl665538036
512441851
KKS SUDETY BURGRABICEburgrabice.kks@pilkaopolska.pl695436150
KS BODZANOWICEbodzanowice.ks@pilkaopolska.pl603788555
KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWbodzanow.ks@pilkaopolska.pl694850733
KS CHRZĄSZCZ CHRZĄSZCZYCEchrzaszczyce.chrzaszcz@pilkaopolska.pl602795004
KS CISOWA KĘDZIERZYN-KOŹLEkkozle.cisowa@pilkaopolska.pl691375562
KS DZIEWCZĘCA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ SZCZEPANEKszczepanek.dziewczeca.apn@pilkaopolska.pl609599045
KS FORTUNA GŁOGÓWEKglogowek.fortuna@pilkaopolska.pl668716794
KS FORTUNA II GŁOGÓWEKglogowek.fortuna@pilkaopolska.pl668716794
KS FUTSAL TEAM BRZEGbrzeg.futsal@pilkaopolska.pl601877199
KS GÓRAŻDŻEgorazdze.ks@pilkaopolska.pl692917343
KS II KRASIEJÓWkrasiejow.ks@pilkaopolska.pl697483159
KS IPRIME BOGACICAbogacica.lzs@pilkaopolska.pl662221694
KS JANKOWICE WIELKIEjankowicewielkie.ks@pilkaopolska.pl660668072
KS KRASIEJÓWkrasiejow.ks@pilkaopolska.pl697483159
KS LZS ZRYW WYSOKAwysoka.zryw@pilkaopolska.pl668541556
KS MAŁAPANEW OZIMEKozimek.ksmalapanew@pilkaopolska.pl606321970
KS MASTERS BRZEGbrzeg.masters@pilkaopolska.pl604140127
KS METALOWIEC ŁAMBINOWICElambinowice.ks@pilkaopolska.pl666336393
KS MŁODZIK STRZELCE OPOLSKIEstrzelceopolskie.ksmlodzik@pilkaopolska.pl662084062
KS POLONIA GŁUBCZYCEglubczyce.polonia@pilkaopolska.pl608298298
KS POLONIA NYSAnysa.kspolonia@pilkaopolska.pl600390817
KS SKARBIMIERZskarbimierz.ks@pilkaopolska.pl503139239
KS SŁAWIĘCICE KĘDZIERZYN-KOŹLEslawiecice.ks@pilkaopolska.pl604375871
KS SPARTA PACZKÓWpaczkow.kssparta@pilkaopolska.pl608386272
KS START DOBRODZIEŃdobrodzien.ks@pilkaopolska.pl662504366
KS START OLESNOolesno.start@pilkaopolska.pl609304080
KS STOBRAWA LIGOTA DOLNAligotadolna.ks@pilkaopolska.pl880138530
KS SZCZEDRZYKszczedrzyk.ks@pilkaopolska.pl604695231
KS TWARDAWAtwardawa.ks@pilkaopolska.pl692377862
KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICEkrapkowice.ks@pilkaopolska.pl668285672
KS UNIA KOLONOWSKIEkolonowskie.ksunia@pilkaopolska.pl608739267
KS UNIA KRAPKOWICEkrapkowice.ks@pilkaopolska.pl668285672
KS UNIA OPOLEopole.uniaks@pilkaopolska.pl788983921
KS ŻĄDŁO SUCHA PSINAsuchapsina.kszadlo@pilkaopolska.pl512166005
601781929
LKS ADAMIETZ KADŁUBkadlub.lzs@pilkaopolska.pl696426617
LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEgoswinowicegrady.lzs@pilkaopolska.pl537050860
LKS ATOM II GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEgoswinowicegrady.lzs@pilkaopolska.pl537050860
LKS BABICEbabice.lks@pilkaopolska.pl661815074
LKS BIAŁA NYSKAbialanyska.lks@pilkaopolska.pl607430800
LKS BŁĘKITNI ROZMIERZrozmierz.blekitni@pilkaopolska.pl518545418
LKS BUDOWLANI STROJECstrojec.lks@pilkaopolska.pl782725971
LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICEkalinow.czarni@pilkaopolska.pl606854628
LKS GOŚWINOWICEgoswinowice.lks@pilkaopolska.pl661184661
LKS GROSZMAL OPOLEopole.groszmal@pilkaopolska.pl607058532
LKS HETMAN BYCZYNAbyczyna.lkshetman@pilkaopolska.pl609191058
LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKArozmierka.lks@pilkaopolska.pl692755396
LKS KORONA KRĘPNAkrepna.korona@pilkaopolska.pl662209525
LKS LEW SZYMONKÓWszymonkow.lks@pilkaopolska.pl605610498
LKS NAPRZÓD JEMIELNICAjemielnica.lksnaprzod@pilkaopolska.pl883749777
LKS OBROWIECobrowiec.lks@pilkaopolska.pl602769772
LKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKAchroscinanyska.ogrodnik@pilkaopolska.pl602415083
LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚrenskawies.lksorzel@pilkaopolska.pl509812394
LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKAblotnicastrzelecka.plon@pilkaopolska.pl507363987
LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKAblotnicastrzelecka.plon@pilkaopolska.pl507363987
LKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCEwiekszyce.lksporawie@pilkaopolska.pl605210647
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEwiekszyce.lksporawie@pilkaopolska.pl605210647
LKS POLONIA BIAŁAbiala.lks@pilkaopolska.pl509646499
LKS POLONIA KARŁOWICEkarlowice.lks@pilkaopolska.pl796975081
LKS POPIELÓWpopielow.lks@pilkaopolska.pl663566725
LKS PROSNA ZDZIECHOWICEzdziechowice.lks@pilkaopolska.pl692556240
LKS PRZEDMOŚĆprzedmosc.lks@pilkaopolska.pl606208975
LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLASKIEraclawiceslaskie.lks@pilkaopolska.pl534190913
LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWCIEbiedrzychowice.rolnik-kobiety@pilkaopolska.pl501487810
LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICEbiedrzychowice.rolnik@pilkaopolska.pl607609746
LKS ROZUMICErozumice.lks@pilkaopolska.pl604473112
LKS ROŻNÓWroznow.lks@pilkaopolska.pl724733296
LKS RUSOCINrusocin@pilkaopolska.pl608898621
LKS RYBNArybna.lks@pilkaopolska.pl668130019
LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICEdziewkowice.rzemioslo@pilkaopolska.pl509827749
LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYkotorzmaly.lks@pilkaopolska.pl697302525
LKS SKALNIK GRACZEgracze.lksskalnik@pilkaopolska.pl509181040
LKS SLĄSK REŃSKA WIEŚrenskawies.lksslask@pilkaopolska.pl512555400
LKS SOKOŁY BIERDZANYbierdzany.lks@pilkaopolska.pl694701936
LKS START SIOŁKOWICEsiolkowice.start@pilkaopolska.pl692368210
LKS STRZELECZKIstrzeleczki.lks@pilkaopolska.pl889736707
LKS SZONÓWszonow.lks@pilkaopolska.pl669852152
LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚrenskawies.lksslask@pilkaopolska.pl505614293
510586930
LKS UJAZDujazd.lks@pilkaopolska.pl608026634
LKS UNIA MURÓWmurow.unia@pilkaopolska.pl605491806
500284926
LKS VICTORIA CISEKcisek.lks@pilkaopolska.pl797349812
LKS VICTORIA II ŻYROWAzyrowa.lks@pilkaopolska.pl784043263
LKS VICTORIA ŻYROWAzyrowa.lks@pilkaopolska.pl784043263
LKS WILKI TADAR GANAgana.wilki@pilkaopolska.pl691281386
LKS ZŁOTY POTOK JARNOŁTÓWEKjarnoltowek.lks@pilkaopolska.pl693562953
LKS ŹRÓDŁO KROŚNICAkrosnica.lzs@pilkaopolska.pl785983654
507099801
LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKIgorzowslaski.lmks@pilkaopolska.pl510064048
LUKS DELTA BIELICEbielice.delta@pilkaopolska.pl723407072
LUKS PAWŁOWICZKIpawlowiczki@pilkaopolska.pl513062904
LUKS POLONIA GOŚCIĘCINgosciecin.polonia@pilkaopolska.pl604724152
LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKpogorzelacznik.polonia@pilkaopolska.pl694218932
LUKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE GŁOGÓWEKgłogowek.luks@pilkaopolska.pl723539877
605948571
LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDujazd.luks@pilkaopolska.pl607755801
LZS AGRO – CHMIEL UJEŹDZIECujezdziec.lzs@pilkaopolska.pl649454043
LZS AGROPLON GŁUSZYNAgluszyna.lzsagroplon@pilkaopolska.pl604592904
LZS AGROPLON II GŁUSZYNAgluszyna.lzsagroplon@pilkaopolska.pl604173476
LZS ALBOR BORKI MAŁEborkimale.lzs@pilkaopolska.pl609468011
LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWjaryszow.lzs@pilkaopolska.pl504851297
LZS BŁĘKITNI PRZECZAprzecza.blekitni@pilkaopolska.pl504419007
LZS BORKI WIELKIEborkiwielkie.lzs@pilkaopolska.pl724101510
LZS BORKOWICEborkowice.lzs@pilkaopolska.pl886461894
LZS BUGAJ NOWYbugajnowy.lzs@pilkaopolska.pl723228078
LZS BUKÓWbukow.lzs@pilkaopolska.pl664051218
LZS BURZA GRĘBOSZÓWgreboszow.burza@pilkaopolska.pl724563276
LZS BURZA KOSOROWICEkosorowice.burza@pilkaopolska.pl723495200
LZS BURZA LIPKIlipki.burza@pilkaopolska.pl605525844
LZS CHOCIANOWICEchocianowice.lzs@pilkaopolska.pl 888773766
LZS CHRZELICEchrzelice.lzs@pilkaopolska.pl696823277
600521130
LZS CZARNI PRZYLESIE DOLNEprzylesiedolne.czarni@pilkaopolska.pl600317781
LZS CZARNOLASczarnolas.lzs@pilkaopolska.pl609343806
LZS CZYŻOWICEczyzowice.lzs@pilkaopolska.pl774395186
LZS DĄBRÓWKA GÓRNAdabrowkagorna.lzs@pilkaopolska.pl692197085
LZS DOMASZKOWICEdomaszkowice.lzs@pilkaopolska.pl508291206
LZS DYTMARÓWdytmarow@pilkaopolska.pl664124303
LZS DZIEWIĘTLICEdziewietlice.lzs@pilkaopolska.pl693376625
695994298
LZS FC EGIPT KRZYŻOWICEkrzyzowice.egipt@pilkaopolska.pl724101279
LZS FC PILSZCZpilszcz.lzs@pilkaopolska.pl695088175
LZS FIORENTINA KAMEX NAKŁOnaklo.fiorentina@pilkaopolska.pl609838189
LZS FORTUNA CHOMIĄŻAchomiaza.fortuna@pilkaopolska.pl667973686
LZS GAZOWNIK WAWELNOwawelno.gazownik@pilkaopolska.pl512245789
LZS GIERAŁTOWICEgieraltowice.lzs@pilkaopolska.pl669214689
LZS GKS IZBICKO-OTMICEizbicko.lzsgks@pilkaopolska.pl662605092
LZS GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORYtarnowprzywory.lzsgks@pilkaopolska.pl660480911
LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYtarnowprzywory.lzsgks@pilkaopolska.pl660480911
LZS GOLCZOWICEgolczowice.lzs@pilkaopolska.pl783672576
LZS GOŚCICEgoscice.lzs@pilkaopolska.pl661184674
LZS GOWOROWICEgoworowice.lzs@pilkaopolska.pl514462597
LZS GRODZIECgrodziec.lzs@pilkaopolska.pl609907765
LZS GROM ŚWIERKLEswierkle.grom@pilkaopolska.pl886785063
LZS GRONOWICEgronowice.lzs@pilkaopolska.pl605784406
LZS GRUDZICEgrudzice.lzs@pilkaopolska.pl606257026
LZS GRYŻÓWgryzow.lzs@pilkaopolska.pl507160568
LZS GWIAZDA KOZŁÓWKIkozlowki.lzs@pilkaopolska.pl883019536
LZS II JEŁOWAjelowa.lzs@pilkaopolska.pl603071082
LZS II STAROWICE DOLNEstarowicedolne.lzs@pilkaopolska.pl728342079
LZS II WALCE-KROMOŁÓWwalce.lzs@pilkaopolska.pl667218121
LZS INTER MECHNICAmechnica.lzs@pilkaopolska.pl692779292
LZS JAKUB PROŚLICEproslice.jakub@pilkaopolska.pl606489687
LZS JEŁOWAjelowa.lzs@pilkaopolska.pl603071082
LZS JĘDRZYCHÓWjedrzychow.lzs@pilkaopolska.pl668291707
LZS KADŁUBIECkadlubiec.lzs@pilkaopolska.pl795463080
LZS KAŁKÓWkalkow.lzs@pilkaopolska.pl606887996
LZS KASTOR JASIENICA GÓRNAjasienicagorna.lzs@pilkaopolska.pl502263386
LZS KĘPNICAkepnica.lzs@pilkaopolska.pl691893751
LZS KOLNOWICEkolnowice.lzs@pilkaopolska.pl668224950
LZS KOMORZNOkomorzno.lks@pilkaopolska.pl602448157
LZS KOPERNIKI-MORÓWkoperniki.lzs@pilkaopolska.pl504078514
501509221
LZS KOSMOS DOBRAdobra.kosmos@pilkaopolska.pl606928397
LZS KOTLARNIA-GOSZYCEkotlarnia.lzs@pilkaopolska.pl693860740
LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRkornica.lzs@pilkaopolska.pl663197012
LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚnowawies.kresowianka@pilkaopolska.pl665564012
LZS KRZYWICZYNYkrzywiczyny.lks@pilkaopolska.pl722187509
LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINkruszyna.lzs@pilkaopolska.pl699038796
LZS KS POLONIA PRZYLESIEprzylesie.polonia@pilkaopolska.pl532536695
LZS KUJAKOWICEkujakowice.lzs@pilkaopolska.pl886539489
LZS KUJAWYkujawy.lzs@pilkaopolska.pl502173102
LZS KUNIÓWkuniow.lzs@pilkaopolska.pl698742154
LZS KUPkup.lzs@pilkaopolska.pl667693945
LZS LASOWICE WIELKIElasowicewielkie.lzs@pilkaopolska.pl693181549
LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIAligotabialska.lzs@pilkaopolska.pl694603902
LZS LIGOTA GÓRNAligotagorna.lzs@pilkaopolska.pl660796391
LZS LIGOTA OLESKAligotaoleska.lzs@pilkaopolska.pl605235558
LZS LIGOTA TURAWSKAligotaturawska@pilkaopolska.pl660690096
LZS LIGOTA WOŁCZYŃSKAligotawolczynska.lks@pilkaopolska.pl535387195
LZS LISIĘCICElisiecice.lzs@pilkaopolska.pl669010786
LZS LUBOSZYCEluboszyce.lzs@pilkaopolska.pl602360980
LZS LUBRZAlubrza.lzs@pilkaopolska.pl500861239
LZS ŁĄCZANYlaczany.lzs@pilkaopolska.pl722276397
LZS ŁĄKA PRUDNICKAlakaprudnicka.lzs@pilkaopolska.pl602758465
LZS ŁĄKA-JODŁÓWlakajodlow.lzs@pilkaopolska.pl601074010
LZS ŁĘŻCElezce.lzs@pilkaopolska.pl602658917
LZS ŁOWKOWICElowkowice.lzs@pilkaopolska.pl886910561
LZS ŁOWOSZÓWlowoszow.lzs@pilkaopolska.pl604481796
LZS ŁUKOWICE BRZESKIElukowicebrzeskie.lzs@pilkaopolska.pl790812299
LZS MACIEJOWICEmaciejowice.lzs@pilkaopolska.pl661963022
667874303
LZS MACIOWAKRZEmaciowakrze.lzs@pilkaopolska.pl798763153
LZS MECHNICEmechnice.lzs@pilkaopolska.pl662264888
LZS METEOR JASIENICA DOLNAjasienicadolna.meteor@pilkaopolska.pl662252725
LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICEujazdniezdrowice.lzs@pilkaopolska.pl602627620
508282255
LZS NIWNICA-KONRADOWAniwnicakonradowa.lzs@pilkaopolska.pl600192480
LZS ODRA KĄTY OPOLSKIEkatyopolskie.lzs@pilkaopolska.pl506691875
LZS ODRZANKA DZIERGOWICEdziergowice.lzs@pilkaopolska.pl774830216
LZS OLIMPIA II LEWIN BRZESKIlewinbrzeski.lzsolimpia@pilkaopolska.pl884991431
LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIlewinbrzeski.lzsolimpia@pilkaopolska.pl503128424
LZS ORŁY WOSKOWICE MAŁEwoskowicemale.lzs@pilkaopolska.pl785298701
LZS ORZEŁ BIESTRZYKOWICE-MIODARYbiestrzykowice.lzs@pilkaopolska.pl668857402
LZS ORZEŁ BRANICEbranice.lzsorzel@pilkaopolska.pl880186196
LZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAWdzierzyslaw.lzs@pilkaopolska.pl662204386
LZS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚrenskawies.lksorzel@pilkaopolska.pl509812394
LZS ORZEŁ OLSZANKAolszanka.orzel@pilkaopolska.pl669528749
LZS PAKOSŁAWICEpakoslawice.lzs@pilkaopolska.pl722374506
LZS PARTYZANT KAZIMIERZkazimierz.partyzant@pilkaopolska.pl692205160
885764491
LZS PIOTRÓWKApiotrowka.lzs@pilkaopolska.pl604281040
LZS PODZAMCZE NYSAnysa.podzamcze@pilkaopolska.pl666666452
LZS POGOŃ ŁOSIÓWlosiow.pogon@pilkaopolska.pl502919555
LZS POGOŃ WOJNOWICEwojnowice.pogon@pilkaopolska.pl535129465
LZS POGRANICZE MOKREmokre.pogranicze@pilkaopolska.pl606609966
LZS POKRZYWNICApokrzywnica.lzs@pilkaopolska.pl600503577
LZS POLANOWICEpolanowice.lzs@pilkaopolska.pl889130018
LZS POLONIA DOMASZOWICEdomaszowice.polonia@pilkaopolska.pl605572878
LZS POLONIA SMARDYsmardy.polonia@pilkaopolska.pl603650042
LZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIEsciborzycewielkie.polonia@pilkaopolska.pl533290487 
LZS POLSKI ŚWIĘTÓWpolskiswietow.lzs@pilkaopolska.pl724442028
LZS PRZECHÓDprzechod.lzs@pilkaopolska.pl500320953
LZS RACŁAWICZKIraclawiczki.lzs@pilkaopolska.pl503197413
LZS RADAWIEradawie.lzs@pilkaopolska.pl602869894
LZS RADŁÓWradlow.lzs@pilkaopolska.pl783812186
LZS RASZOWAraszowa.lzs@pilkaopolska.pl513329658
LZS ROLNIK LASOCICElasocice.rolnik@pilkaopolska.pl509521477
LZS ROLNIK LEWICElewice.rolnik@pilkaopolska.pl505728814
LZS ROLNIK PARUSZOWICEparuszowice.rolnik@pilkaopolska.pl880514832
LZS ROLNIK WIERZBICA GÓRNAwierzbicagorna.rolnik@pilkaopolska.pl662615826
LZS RUCH STEBLÓWsteblow.ruch@pilkaopolska.pl607438592
LZS RUCH ZUBRZYCEzubrzyce.ruch@pilkaopolska.pl667994151 
LZS RUDATOM KĘPAkepa.rudatom@pilkaopolska.pl608655536
LZS RUDNIKIrudniki.lzs@pilkaopolska.pl697093733
LZS RUDZICZKArudziczka.lzs@pilkaopolska.pl511715095
LZS RZEPCErzepce.lzs@pilkaopolska.pl600089910
LZS SIESTRZECHOWICEsiestrzechowice.lzs@pilkaopolska.pl609364912
LZS SKOROGOSZCZskorogoszcz.lzs@pilkaopolska.pl517170108
LZS SŁAWICEslawice.lzs@pilkaopolska.pl600905327
LZS SMARCHOWICE WIELKIEsmarchowicewielkie.lzs@pilkaopolska.pl539826402
LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWboguchwalow.sokol@pilkaopolska.pl668165193
LZS SOKÓŁ LEŚNICAlesnica.sokol@pilkaopolska.pl665035493
LZS SPARTA KRZYWIZNAkrzywizna.lzs@pilkaopolska.pl736909700
LZS SPARTAN WÓJTOWICEwojtowice.spartan@pilkaopolska.pl508060085
501975536
LZS STAL GROBNIKIgrobniki.stal@pilkaopolska.pl696710070
LZS STANISZCZE WIELKIEstaniszczewielkie.lzs@pilkaopolska.pl793434546
LZS STARE BUDKOWICEstarebudkowice.lzs@pilkaopolska.pl798035225
LZS STARE KOTKOWICEstarekotkowice.lzs@pilkaopolska.pl607102329
LZS STARE KOŹLEstarekozle.lzs@pilkaopolska.pl724346738 
LZS STAROŚCINstaroscin.lzs@pilkaopolska.pl602753719
LZS STAROWICE DOLNEstarowicedolne.lzs@pilkaopolska.pl728342079
LZS START BOGDANOWICEbogdanowice.lzs@pilkaopolska.pl506055094
LZS STOBRAWA WACHOWICEwachowice.stobrawa@pilkaopolska.pl723473869
LZS STRADUNIAstradunia.lzs@pilkaopolska.pl607978907
LZS SUDETY MOSZCZANKAmoszczanka.lzs@pilkaopolska.pl503093985
LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWscinawanyska.lzs@pilkaopolska.pl604393311
664476782
LZS ŚLIWICEsliwice.lzs@pilkaopolska.pl691051018
LZS TRZEBOSZOWICEtrzeboszowice.lzs@pilkaopolska.pl725443071
LZS TURAWAturawa.lzs@pilkaopolska.pl604155442
LZS UNIA RASZOWA-DANIECraszowa.unia@pilkaopolska.pl600261485
LZS USZYCEuszyce.lzs@pilkaopolska.pl664997782
LZS VICTORIA 1900 ŁANYlany.lzs@pilkaopolska.pl516931789
LZS VICTORIA CHRÓŚCICEchroscice.lzs@pilkaopolska.pl887843333
LZS VICTORIA DOBRZYŃdobrzyn.lzs@pilkaopolska.pl602266495
LZS VICTORIA II CHRÓŚCICEchroscice.lzs@pilkaopolska.pl887843333
LZS VICTORIA KOŚCIERZYCEkoscierzyce.victoria@pilkaopolska.pl791492659
LZS VICTORIA WIERZBNIKwierzbnik.victoria@pilkaopolska.pl604818308
LZS WALCEwalce.lzs@pilkaopolska.pl505032868
LZS WALCEwalce.lzs@pilkaopolska.pl505032868
LZS WICHRÓWwichrow.lzs@pilkaopolska.pl724101507
LZS WIDAWKA LUBSKAwidawkalubska.lzs@pilkaopolska.pl720854277
LZS WŁODARY-WĘŻAwlodaryweza.lzs@pilkaopolska.pl603622159
LZS ZAWADA, gm. TURAWAzawada.lzs-gm.turawa@pilkaopolska.pl504251946
LZS ZAWADA, koło Głogówkazawada.lzs-gm.glogowek@pilkaopolska.pl605447328
LZS ZAWISZA STARA KUŹNIAstarakuznia.zawisza@pilkaopolska.pl600001009
LZS ZĘBOWICEzebowice.lzs@pilkaopolska.pl726458016
LZS ZIMNA WÓDKAzimnawodka.lzs@pilkaopolska.pl697330090
LZS ZRYW PAWŁOWICZKIpawlowiczki.zryw@pilkaopolska.pl607169814
LZS ZRYW SZYDŁOWICEszydlowice.zryw@pilkaopolska.pl669001134 
LZS ŻŁOBIZNAzlobizna.lzs@pilkaopolska.pl507099818
LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIEsmarchowice.lzs@pilkaopolska.pl693173457
LZS ŻYTNIÓWzytniow.lzs@pilkaopolska.pl602620549
MGKS CUKROWNIK BABORÓWbaborow.mgks@pilkaopolska.pl725111791
MKS GOGOLINgogolin.mks@pilkaopolska.pl515424208
MKS II GOGOLINgogolin.mks@pilkaopolska.pl515424208
MKS KLUCZBORKkluczbork.mks@pilkaopolska.pl665062003
MKS POGOŃ PRUDNIKprudnik.mkspogon@pilkaopolska.pl609263194
602878502
MKS POLONIA II PRÓSZKÓWproszkow.polonia@pilkaopolska.pl791571423
MKS POLONIA PRÓSZKÓWproszkow.polonia@pilkaopolska.pl791571423
MKS POLONIA PRÓSZKÓWproszkow.polonia@pilkaopolska.pl791571423
MKS RUCH ZDZIESZOWICEzdzieszowice.ruch@pilkaopolska.pl600321258
MKS SOKÓŁ NIEMODLINniemodlin.mks@pilkaopolska.pl509087835
MKS TUŁOWICEtulowice.mks@pilkaopolska.pl780025859
MKS WOŁCZYNwolczyn.mks@pilkaopolska.pl606438883
MLUKS TUŁOWICEtulowice.mluks@pilkaopolska.pl601987755
MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICEotmuchow.mzlksczarni@pilkaopolska.pl888353043
MZLKS CZARNI OTMUCHÓWotmuchow.mzlksczarni@pilkaopolska.pl888353043
NKS START NAMYSŁÓWnamyslow.nksstart@pilkaopolska.pl661649714
OKS ODRA II OPOLEopole.oksodra@pilkaopolska.pl606682221
501216172
OKS ODRA OPOLEopole.oksodra@pilkaopolska.pl600045466
OKS OLESNOolesno.oks@pilkaopolska.pl697503508
OTMĘT FKS KRAPKOWICEkrapkowice.otmet@pilkaopolska.pl723523753
PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWproszkow.pomologia@pilkaopolska.pl500683958
RTS ODRA KĘDZIERZYN-KOŹLEkkozle.odra@pilkaopolska.pl502102869
SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIdobrzenwielki.skftor@pilkaopolska.pl604243741
SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKIdobrzenwielki.skftor@pilkaopolska.pl604243741
SKS CHMIELOWICEchmielowice.sks@pilkaopolska.pl509272207
SKS GAS GRODKÓWgrodkow.grodkowska@pilkaopolska.pl608026153
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEstrzelceopolskie.skspiast@pilkaopolska.pl607276831
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEstrzelceopolskie.skspiast@pilkaopolska.pl607276831
SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEzdzieszowice.koksownik@pilkaopolska.pl600416258
785904631
SOCCER COLLEGE ŚLĄSK ŁUBNIANYsoccer.college@pilkaopolska.pl697972360
SSA PIŁKARSKA BIAŁAbiala.ap@pilkaopolska.pl607339946
SSKF KS DĄBROWAdabrowa.ks@pilkaopolska.pl665391868
SSKS STAL ZAWADZKIEzawadzkie.stal@pilkaopolska.pl667696930
SSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKIkamienslaski.kamyki@pilkaopolska.pl531798930
STOWARZYSZENIE AKADEMIA PIŁKARSKA BLAZE K-KOZLE kkozle.sapblaze@pilkaopolska.pl 608757790 
STOWARZYSZENIE AKADEMIA PIŁKARSKA SKOROGOSZCZskorogoszcz.sap@pilkaopolska.pl570644144
STOWARZYSZENIE SPORTOWE PIĄTKA PRUDNIKprudnik.piatka@pilkaopolska.pl608292454
TKKF BLACHOWIANKA KĘDZIERZYN-K.kkozle.blachowianka@pilkaopolska.pl609946783
TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIMopole.tskn@pilkaopolska.pl-
TS CHEMIK K-KOŹLEkkozle.tschemik@pilkaopolska.pl695429227
TS UNIA POLSKA CEREKIEWpolskacerekiew.unia@pilkaopolska.pl602373994
UKP GOL OPOLEopole.gol@pilkaopolska.pl601409040
UKS 9 FA K-KOŹLEkkozle.fa9@pilkaopolska.pl661714021
UKS AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ GŁOGÓWEKglogowek.apn@pilkaopolska.pl723536740
UKS AP OTMĘT KRAPKOWICEkrapkowice.ap@pilkaopolska.pl 662506347
UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLEopole.fa@pilkaopolska.pl506066406
UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYglucholazy.hattrick@pilkaopolska.pl508122765
UKS JEDYNKA NIEMODLINniemodlin.jedynka@pilkaopolska.pl504640837
UKS KARNKÓWkarnkow.uks@pilkaopolska.pl730996450
UKS LIDER SKARBIMIERZskarbimierz.lider@pilkaopolska.pl731473666
UKS ORLIK PRUDNIKprudnik.orlik@pilkaopolska.pl669367900
UKS RODŁO OPOLEopole.uksrodlo@pilkaopolska.pl606688719
UKS RODŁO OPOLEopole.uksrodlo@pilkaopolska.pl501216172
UKS SAP BRZEGbrzeg.sap@pilkaopolska.pl502668009
UKS SPIDERS KRAPKOWICEkrapkowice.spiders@pilkaopolska.pl668253136
UKS SPORTING NYSAnysa.sporting@pilkaopolska.pl880120190
UKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA DZIESIĄTKAopole.dziesiatka@pilkaopolska.pl666919555 
UKS TURAWAturawa.uks@pilkaopolska.pl665987755
UKS UNIA OPOLEopole.unia@pilkaopolska.pl788983921
ULKS AKADEMIA PIŁKARSKA STRIKER CHRÓŚCINAchroscina.ulks@pilkaopolska.pl781552248
ULKS BOGDAŃCZOWICEbogdanczowice.ulks@pilkaopolska.pl797403655
ULKS MŁODE ORŁY LUBOSZYCEluboszyce.ulks@pilkaopolska.pl608065311
ULKS ORZEŁ II ŹLINICEzlinice.ulksorzel@pilkaopolska.pl604449359
ULKS ORZEŁ ŹLINICEzlinice.ulksorzel@pilkaopolska.pl604449359
ZKS MOTOR PRASZKApraszka.motor@pilkaopolska.pl691992694

RUNDA JESIENNA

Tabela rozgrywek: I liga wojewódzka C1 Trampkarz "RUNDA JESIENNA" Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1OKS ODRA III OPOLE1435112176:17
2UKS RODŁO OPOLE1433103186:17
3KS MAŁAPANEW OZIMEK142473448:30
4BTP STAL II BRZEG142170767:38
5GZ LZS ŁUBNIANY142062647:49
6LZS LIGOTA OLESKA141853644:55
7OKS OLESNO146131024:89
8KS KRASIEJÓW14202126:103
Ostatnia kolejka (14) rozgrywek: I liga wojewódzka C1 Trampkarz "RUNDA JESIENNA" Grupa 1
53BTP STAL II BRZEGOKS ODRA III OPOLE2020-11-0710:001:2
54LZS LIGOTA OLESKAKS KRASIEJÓW2020-11-0710:0011:1
55OKS OLESNOGZ LZS ŁUBNIANY2020-11-0710:000:11
56KS MAŁAPANEW OZIMEKUKS RODŁO OPOLE2020-11-0710:002:4
Terminarz rozgrywek: I liga wojewódzka C1 Trampkarz "RUNDA JESIENNA" Grupa 1
Kolejka 1
1KS MAŁAPANEW OZIMEKBTP STAL II BRZEG2020-08-2117:006:1
2OKS OLESNOUKS RODŁO OPOLE2020-08-2117:001:12
3LZS LIGOTA OLESKAGZ LZS ŁUBNIANY2020-08-2117:005:2
4OKS ODRA III OPOLEKS KRASIEJÓW2020-08-2117:0015:0
Kolejka 2
5BTP STAL II BRZEGKS KRASIEJÓW2020-08-2517:0011:0
6GZ LZS ŁUBNIANYOKS ODRA III OPOLE2020-08-2517:002:5
7UKS RODŁO OPOLELZS LIGOTA OLESKA2020-08-2517:0010:1
8KS MAŁAPANEW OZIMEKOKS OLESNO2020-09-0817:007:1
Kolejka 3
9OKS OLESNOBTP STAL II BRZEG2020-08-2817:003:10
10LZS LIGOTA OLESKAKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-08-2817:002:2
11OKS ODRA III OPOLEUKS RODŁO OPOLE2020-08-2817:001:1
12KS KRASIEJÓWGZ LZS ŁUBNIANY2020-08-2817:001:7
Kolejka 4
13BTP STAL II BRZEGGZ LZS ŁUBNIANY2020-09-0117:0012:1
14UKS RODŁO OPOLEKS KRASIEJÓW2020-09-0118:004:0
15KS MAŁAPANEW OZIMEKOKS ODRA III OPOLE2020-09-0116:003:7
16LZS LIGOTA OLESKAOKS OLESNO2020-09-0117:004:4
Kolejka 5
17LZS LIGOTA OLESKABTP STAL II BRZEG2020-09-0416:005:4
18OKS ODRA III OPOLEOKS OLESNO2020-09-0611:009:2
19KS KRASIEJÓWKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-09-0511:001:1
20GZ LZS ŁUBNIANYUKS RODŁO OPOLE2020-09-0511:003:8
Kolejka 6
21BTP STAL II BRZEGUKS RODŁO OPOLE2020-09-1211:303:2
22KS MAŁAPANEW OZIMEKGZ LZS ŁUBNIANY2020-09-1211:007:1
23OKS OLESNOKS KRASIEJÓW2020-09-1211:005:0
24LZS LIGOTA OLESKAOKS ODRA III OPOLE2020-09-1211:000:7
Kolejka 7
25OKS ODRA III OPOLEBTP STAL II BRZEG2020-09-2011:004:1
26KS KRASIEJÓWLZS LIGOTA OLESKA2020-09-1911:002:7
27GZ LZS ŁUBNIANYOKS OLESNO2020-09-1911:004:4
28UKS RODŁO OPOLEKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-09-1911:003:1
Kolejka 8
29BTP STAL II BRZEGKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-09-2610:001:3
30UKS RODŁO OPOLEOKS OLESNO2020-09-2611:005:0
31GZ LZS ŁUBNIANYLZS LIGOTA OLESKA2020-09-2611:006:1
32KS KRASIEJÓWOKS ODRA III OPOLE2020-09-2611:000:7
Kolejka 9
33KS KRASIEJÓWBTP STAL II BRZEG2020-10-2218:000:3
34OKS ODRA III OPOLEGZ LZS ŁUBNIANY2020-10-0411:000:1
35LZS LIGOTA OLESKAUKS RODŁO OPOLE2020-10-0311:001:4
36OKS OLESNOKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-10-0311:000:7
Kolejka 10
37BTP STAL II BRZEGOKS OLESNO2020-10-1011:009:1
38KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS LIGOTA OLESKA2020-10-1011:001:1
39UKS RODŁO OPOLEOKS ODRA III OPOLE2020-10-1011:001:1
40GZ LZS ŁUBNIANYKS KRASIEJÓW2020-10-1011:003:0Walkower
Kolejka 11
41GZ LZS ŁUBNIANYBTP STAL II BRZEG2020-10-1711:004:3
42KS KRASIEJÓWUKS RODŁO OPOLE2020-10-1711:000:25
43OKS ODRA III OPOLEKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-10-1811:007:3
44OKS OLESNOLZS LIGOTA OLESKA2020-10-1711:001:4
Kolejka 12
45BTP STAL II BRZEGLZS LIGOTA OLESKA2020-10-2411:006:1
46OKS OLESNOOKS ODRA III OPOLE2020-10-2410:001:6
47KS MAŁAPANEW OZIMEKKS KRASIEJÓW2020-10-2411:003:0
48UKS RODŁO OPOLEGZ LZS ŁUBNIANY2020-10-2411:001:1
Kolejka 13
49UKS RODŁO OPOLEBTP STAL II BRZEG2020-10-3110:006:2
50GZ LZS ŁUBNIANYKS MAŁAPANEW OZIMEK2020-10-3110:001:2
51KS KRASIEJÓWOKS OLESNO2020-10-3110:001:1
52OKS ODRA III OPOLELZS LIGOTA OLESKA2020-10-3110:005:1
Kolejka 14
53BTP STAL II BRZEGOKS ODRA III OPOLE2020-11-0710:001:2
54LZS LIGOTA OLESKAKS KRASIEJÓW2020-11-0710:0011:1
55OKS OLESNOGZ LZS ŁUBNIANY2020-11-0710:000:11
56KS MAŁAPANEW OZIMEKUKS RODŁO OPOLE2020-11-0710:002:4