2 LIGA TRAMPKARZY GRUPA III

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 3
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1MKS II GOGOLIN20602000189:20
2KS START DOBRODZIEŃ20441424139:29
3LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY20421406148:37
4SSKS STAL ZAWADZKIE20391235138:44
5LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA20341118118:82
61.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE20321028127:52
7LKS VICTORIA ŻYROWA20279011107:97
8KS UNIA KOLONOWSKIE20217013117:96
9LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2018531297:80
10LKS NAPRZÓD JEMIELNICA207211756:201
11KS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEK20000206:504
Ostatnia kolejka (22) rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 3
61MKS II GOGOLINLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2021-06-2611:0011:2
62LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAKS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEK2021-06-2611:0014:1
63KS START DOBRODZIEŃ1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2021-06-2611:000:1
64LKS VICTORIA ŻYROWAPAUZJE
65LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYKS UNIA KOLONOWSKIE2021-06-2611:009:3
66SSKS STAL ZAWADZKIELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2021-06-2611:0019:1
Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 3
Kolejka 1
1SSKS STAL ZAWADZKIEMKS II GOGOLIN2020-08-2911:000:7
2LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2020-08-2911:009:1
3LKS VICTORIA ŻYROWAKS UNIA KOLONOWSKIE2020-08-2911:0010:1
4KS START DOBRODZIEŃPAUZJE2020-08-2911:00
5LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2020-08-2911:001:5
6LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWKS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEK2020-08-3011:0033:0
Kolejka 2
7MKS II GOGOLINKS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEK2020-09-0511:0032:0
81.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2020-09-0511:004:0
9PAUZJELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2020-09-0511:00
10KS UNIA KOLONOWSKIEKS START DOBRODZIEŃ2020-09-0511:002:4
11LKS NAPRZÓD JEMIELNICALKS VICTORIA ŻYROWA2020-09-0511:000:5Walkower
12SSKS STAL ZAWADZKIELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2020-09-0511:001:2
Kolejka 3
13LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYMKS II GOGOLIN2020-09-1311:001:7
14LKS VICTORIA ŻYROWASSKS STAL ZAWADZKIE2020-09-1211:004:5
15KS START DOBRODZIEŃLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2020-09-1211:009:0
16LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAKS UNIA KOLONOWSKIE2020-09-1211:005:4
17LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWPAUZJE2020-09-1311:00
18KS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEK1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2020-09-1211:000:18
Kolejka 4
19MKS II GOGOLIN1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2020-09-1911:0011:1
20PAUZJEKS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEK2020-09-1911:00
21KS UNIA KOLONOWSKIELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2020-09-1911:003:1
22LKS NAPRZÓD JEMIELNICALKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2020-09-1911:000:13
23SSKS STAL ZAWADZKIEKS START DOBRODZIEŃ2020-09-1910:006:3
24LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLKS VICTORIA ŻYROWA2020-09-1911:006:1
Kolejka 5
25LKS VICTORIA ŻYROWAMKS II GOGOLIN2020-09-2611:002:11
26KS START DOBRODZIEŃLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2020-09-2711:006:0
27LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKASSKS STAL ZAWADZKIE2020-09-2611:002:2
28LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2020-09-2611:003:3
29KS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEKKS UNIA KOLONOWSKIE2020-09-2615:001:29
301.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEPAUZJE2020-09-2611:00
Kolejka 6
31MKS II GOGOLINPAUZJE2020-10-0311:00
32KS UNIA KOLONOWSKIE1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2020-10-0311:005:2
33LKS NAPRZÓD JEMIELNICAKS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEK2020-10-0311:0016:2
34SSKS STAL ZAWADZKIELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2020-10-0311:005:1
35LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2020-10-0311:0011:2
36LKS VICTORIA ŻYROWAKS START DOBRODZIEŃ2020-10-0311:001:9
Kolejka 7
37KS START DOBRODZIEŃMKS II GOGOLIN2020-10-1010:000:3
38LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALKS VICTORIA ŻYROWA2020-10-1011:005:9
39LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2020-11-1410:000:4
40KS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEKSSKS STAL ZAWADZKIE2020-10-1011:000:41
411.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2020-10-1011:0013:2
42PAUZJEKS UNIA KOLONOWSKIE2020-10-1011:00
Kolejka 8
43MKS II GOGOLINKS UNIA KOLONOWSKIE2020-10-1711:003:0Walkower
44LKS NAPRZÓD JEMIELNICAPAUZJE2020-10-1711:00
45SSKS STAL ZAWADZKIE1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2020-10-1711:001:0
46LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYKS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEK2020-10-1711:0034:0
47LKS VICTORIA ŻYROWALZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2020-10-1711:004:3
48KS START DOBRODZIEŃLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2020-10-1710:006:4
Kolejka 9
49LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAMKS II GOGOLIN2020-10-2410:002:7
50LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWKS START DOBRODZIEŃ2020-10-2410:002:2
51KS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEKLKS VICTORIA ŻYROWA2020-11-1410:001:24
521.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2020-10-2411:001:0
53PAUZJESSKS STAL ZAWADZKIE2020-10-2411:00
54KS UNIA KOLONOWSKIELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2020-10-2411:006:3
Kolejka 10
55MKS II GOGOLINLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2020-10-3110:0017:4
56SSKS STAL ZAWADZKIEKS UNIA KOLONOWSKIE2020-10-3110:004:0
57LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYPAUZJE2020-10-3110:00
58LKS VICTORIA ŻYROWA1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2020-10-3110:007:2
59KS START DOBRODZIEŃKS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEK2020-10-3110:0030:0
60LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2020-10-3110:007:2
Kolejka 11
61LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWMKS II GOGOLIN2020-11-0713:001:3
62KS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEKLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2020-11-0710:001:15
631.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEKS START DOBRODZIEŃ2020-11-0710:000:5
64PAUZJELKS VICTORIA ŻYROWA2020-11-0710:00
65KS UNIA KOLONOWSKIELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2020-11-0710:002:6
66LKS NAPRZÓD JEMIELNICASSKS STAL ZAWADZKIE2020-11-0710:000:4
Kolejka 12
1MKS II GOGOLINSSKS STAL ZAWADZKIE2021-03-2011:006:0
2LKS NAPRZÓD JEMIELNICALZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2021-03-2011:000:16
3KS UNIA KOLONOWSKIELKS VICTORIA ŻYROWA2021-03-2011:007:0
4PAUZJEKS START DOBRODZIEŃ
51.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2021-03-2010:003:5
6KS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEKLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2021-03-1716:000:20
Kolejka 13
7KS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEKMKS II GOGOLIN2021-05-2911:000:19
8LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2021-05-2911:003:3
9LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAPAUZJE
10KS START DOBRODZIEŃKS UNIA KOLONOWSKIE2021-03-2617:004:2
11LKS VICTORIA ŻYROWALKS NAPRZÓD JEMIELNICA2021-05-2911:0013:1
12LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYSSKS STAL ZAWADZKIE2021-05-2911:004:2
Kolejka 14
13MKS II GOGOLINLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2021-06-0511:003:0
14SSKS STAL ZAWADZKIELKS VICTORIA ŻYROWA2021-06-0511:009:3
15LKS NAPRZÓD JEMIELNICAKS START DOBRODZIEŃ2021-06-0917:002:7
16KS UNIA KOLONOWSKIELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2021-06-0511:003:11
17PAUZJELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW
181.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEKS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEK2021-06-0511:0045:0
Kolejka 15
191.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEMKS II GOGOLIN2021-06-1211:001:2
20KS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEKPAUZJE
21LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWKS UNIA KOLONOWSKIE2021-06-1211:006:4
22LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALKS NAPRZÓD JEMIELNICA2021-06-1211:0015:1
23KS START DOBRODZIEŃSSKS STAL ZAWADZKIE2021-06-1211:003:3
24LKS VICTORIA ŻYROWALZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2021-06-1211:001:7
Kolejka 16
25MKS II GOGOLINLKS VICTORIA ŻYROWA2021-04-2410:0010:0
26LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYKS START DOBRODZIEŃ2021-04-2317:300:2
27SSKS STAL ZAWADZKIELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2021-04-2411:001:2
28LKS NAPRZÓD JEMIELNICALZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2021-04-2411:001:8
29KS UNIA KOLONOWSKIEKS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEK2021-04-2411:0026:0
30PAUZJE1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE
Kolejka 17
31PAUZJEMKS II GOGOLIN
321.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEKS UNIA KOLONOWSKIE2021-05-0111:007:2
33KS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEKLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2021-05-0113:300:18
34LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWSSKS STAL ZAWADZKIE2021-05-0111:002:4
35LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2021-05-0111:004:3
36KS START DOBRODZIEŃLKS VICTORIA ŻYROWA2021-05-0111:007:0
Kolejka 18
37MKS II GOGOLINKS START DOBRODZIEŃ2021-05-0516:302:1
38LKS VICTORIA ŻYROWALKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2021-05-0811:003:2
39LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2021-05-0811:007:1
40SSKS STAL ZAWADZKIEKS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEK2021-05-1217:3026:0
41LKS NAPRZÓD JEMIELNICA1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2021-05-0811:000:15
42KS UNIA KOLONOWSKIEPAUZJE
Kolejka 19
43KS UNIA KOLONOWSKIEMKS II GOGOLIN2021-05-1511:001:14
44PAUZJELKS NAPRZÓD JEMIELNICA
451.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICESSKS STAL ZAWADZKIE2021-05-1511:001:1
46KS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEKLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2021-05-1513:300:24
47LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLKS VICTORIA ŻYROWA2021-05-1511:006:4
48LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAKS START DOBRODZIEŃ2021-05-1511:001:9
Kolejka 20
49MKS II GOGOLINLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2021-05-2211:008:3
50KS START DOBRODZIEŃLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2021-05-2117:306:0
51LKS VICTORIA ŻYROWAKS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEK2021-05-2211:0014:0
52LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2021-05-2211:005:0
53SSKS STAL ZAWADZKIEPAUZJE
54LKS NAPRZÓD JEMIELNICAKS UNIA KOLONOWSKIE2021-05-2211:002:14
Kolejka 21
55LKS NAPRZÓD JEMIELNICAMKS II GOGOLIN2021-06-1911:001:13
56KS UNIA KOLONOWSKIESSKS STAL ZAWADZKIE2021-06-1911:003:4
57PAUZJELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY
581.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICELKS VICTORIA ŻYROWA2021-06-1911:005:2
59KS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEKKS START DOBRODZIEŃ2021-06-1717:000:26
60LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2021-06-1910:003:5
Kolejka 22
61MKS II GOGOLINLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2021-06-2611:0011:2
62LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAKS DZIEWCZĘCA APN SZCZEPANEK2021-06-2611:0014:1
63KS START DOBRODZIEŃ1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2021-06-2611:000:1
64LKS VICTORIA ŻYROWAPAUZJE
65LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYKS UNIA KOLONOWSKIE2021-06-2611:009:3
66SSKS STAL ZAWADZKIELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2021-06-2611:0019:1
Nazwa klubue-mailtelefon kontaktowy
1. FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICEchrzastowice.fc@pilkaopolska.pl575723786
AP MŁODY MKS KLUCZBORKkluczbork.apm@pilkaopolska.pl608029846
AP NAMYSŁÓWnamyslow.ap@pilkaopolska.pl606873124
APN ORZEŁ ŹLINICEzlinice.orzel.apn@pilkaopolska.pl666919555
BONGO OPOLEopole.bongo@pilkaopolska.pl508263336
BTP STAL BRZEGbrzeg.stal@pilkaopolska.pl694678875
668209650
FUNDACJA FOOTBALL ACADEMY GROUP OPOLEopole.fundacja.fa@pilkaopolska.pl789329729
FUNDACJA RAVEN BRZEGbrzeg.fundacja.raven@pilkaopolska.pl693388300
GKS GŁUCHOŁAZYglucholazy.gks@pilkaopolska.pl604110278
603392967
GKS GRODKÓWgrodkow.gks@pilkaopolska.pl666666909
GKS KOMPRACHCICEkomprachcice.gks@pilkaopolska.pl790362696
GKS KOMPRACHCICEkomprachcice.gks@pilkaopolska.pl600095167
GKS WIDAWA WILKÓWwilkow.gks@pilkaopolska.pl692665631
GLKS KAMIENNIKkamiennik.glks@pilkaopolska.pl697810404
GLKS WŁOKNIARZ KIETRZkietrz.glks@pilkaopolska.pl601839346
787137275
GLKS WŁÓKNIARZ II KIETRZkietrz.glks@pilkaopolska.pl506242352
GÓRNIK JANUSZKOWICEjanuszkowice.gornik@pilkaopolska.pl697778245
601690456
GZ LZS GRODKÓWgrodkow.gzlzs@pilkaopolska.pl508060085
GZ LZS II ŁUBNIANY-BRYNICAlubniany.slask@pilkaopolska.pl@pilkaopolska.pl604720337
GZ LZS ŁUBNIANYlubniany.slask@pilkaopolska.pl602672458
KGKS KRASNA GÓRAkrasnagora.kgks@pilkaopolska.pl665538036
512441851
KKS SUDETY BURGRABICEburgrabice.kks@pilkaopolska.pl695436150
KS BODZANOWICEbodzanowice.ks@pilkaopolska.pl603788555
KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWbodzanow.ks@pilkaopolska.pl694850733
KS CHRZĄSZCZ CHRZĄSZCZYCEchrzaszczyce.chrzaszcz@pilkaopolska.pl602795004
KS CISOWA KĘDZIERZYN-KOŹLEkkozle.cisowa@pilkaopolska.pl691375562
KS DZIEWCZĘCA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ SZCZEPANEKszczepanek.dziewczeca.apn@pilkaopolska.pl609599045
KS FORTUNA GŁOGÓWEKglogowek.fortuna@pilkaopolska.pl668716794
KS FORTUNA II GŁOGÓWEKglogowek.fortuna@pilkaopolska.pl668716794
KS FUTSAL TEAM BRZEGbrzeg.futsal@pilkaopolska.pl601877199
KS GÓRAŻDŻEgorazdze.ks@pilkaopolska.pl692917343
KS II KRASIEJÓWkrasiejow.ks@pilkaopolska.pl697483159
KS IPRIME BOGACICAbogacica.lzs@pilkaopolska.pl662221694
KS JANKOWICE WIELKIEjankowicewielkie.ks@pilkaopolska.pl660668072
KS KRASIEJÓWkrasiejow.ks@pilkaopolska.pl697483159
KS LZS ZRYW WYSOKAwysoka.zryw@pilkaopolska.pl668541556
KS MAŁAPANEW OZIMEKozimek.ksmalapanew@pilkaopolska.pl606321970
KS MASTERS BRZEGbrzeg.masters@pilkaopolska.pl604140127
KS METALOWIEC ŁAMBINOWICElambinowice.ks@pilkaopolska.pl666336393
KS MŁODZIK STRZELCE OPOLSKIEstrzelceopolskie.ksmlodzik@pilkaopolska.pl662084062
KS POLONIA GŁUBCZYCEglubczyce.polonia@pilkaopolska.pl608298298
KS POLONIA NYSAnysa.kspolonia@pilkaopolska.pl600390817
KS SKARBIMIERZskarbimierz.ks@pilkaopolska.pl503139239
KS SŁAWIĘCICE KĘDZIERZYN-KOŹLEslawiecice.ks@pilkaopolska.pl604375871
KS SPARTA PACZKÓWpaczkow.kssparta@pilkaopolska.pl608386272
KS START DOBRODZIEŃdobrodzien.ks@pilkaopolska.pl662504366
KS START OLESNOolesno.start@pilkaopolska.pl609304080
KS STOBRAWA LIGOTA DOLNAligotadolna.ks@pilkaopolska.pl880138530
KS SZCZEDRZYKszczedrzyk.ks@pilkaopolska.pl604695231
KS TWARDAWAtwardawa.ks@pilkaopolska.pl692377862
KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICEkrapkowice.ks@pilkaopolska.pl668285672
KS UNIA KOLONOWSKIEkolonowskie.ksunia@pilkaopolska.pl608739267
KS UNIA KRAPKOWICEkrapkowice.ks@pilkaopolska.pl668285672
KS UNIA OPOLEopole.uniaks@pilkaopolska.pl788983921
KS ŻĄDŁO SUCHA PSINAsuchapsina.kszadlo@pilkaopolska.pl512166005
601781929
LKS ADAMIETZ KADŁUBkadlub.lzs@pilkaopolska.pl696426617
LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEgoswinowicegrady.lzs@pilkaopolska.pl537050860
LKS ATOM II GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEgoswinowicegrady.lzs@pilkaopolska.pl537050860
LKS BABICEbabice.lks@pilkaopolska.pl661815074
LKS BIAŁA NYSKAbialanyska.lks@pilkaopolska.pl607430800
LKS BŁĘKITNI ROZMIERZrozmierz.blekitni@pilkaopolska.pl518545418
LKS BUDOWLANI STROJECstrojec.lks@pilkaopolska.pl782725971
LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICEkalinow.czarni@pilkaopolska.pl606854628
LKS GOŚWINOWICEgoswinowice.lks@pilkaopolska.pl661184661
LKS GROSZMAL OPOLEopole.groszmal@pilkaopolska.pl607058532
LKS HETMAN BYCZYNAbyczyna.lkshetman@pilkaopolska.pl609191058
LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKArozmierka.lks@pilkaopolska.pl692755396
LKS KORONA KRĘPNAkrepna.korona@pilkaopolska.pl662209525
LKS LEW SZYMONKÓWszymonkow.lks@pilkaopolska.pl605610498
LKS NAPRZÓD JEMIELNICAjemielnica.lksnaprzod@pilkaopolska.pl883749777
LKS OBROWIECobrowiec.lks@pilkaopolska.pl602769772
LKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKAchroscinanyska.ogrodnik@pilkaopolska.pl602415083
LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚrenskawies.lksorzel@pilkaopolska.pl509812394
LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKAblotnicastrzelecka.plon@pilkaopolska.pl507363987
LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKAblotnicastrzelecka.plon@pilkaopolska.pl507363987
LKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCEwiekszyce.lksporawie@pilkaopolska.pl605210647
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEwiekszyce.lksporawie@pilkaopolska.pl605210647
LKS POLONIA BIAŁAbiala.lks@pilkaopolska.pl509646499
LKS POLONIA KARŁOWICEkarlowice.lks@pilkaopolska.pl796975081
LKS POPIELÓWpopielow.lks@pilkaopolska.pl663566725
LKS PROSNA ZDZIECHOWICEzdziechowice.lks@pilkaopolska.pl692556240
LKS PRZEDMOŚĆprzedmosc.lks@pilkaopolska.pl606208975
LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLASKIEraclawiceslaskie.lks@pilkaopolska.pl534190913
LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWCIEbiedrzychowice.rolnik-kobiety@pilkaopolska.pl501487810
LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICEbiedrzychowice.rolnik@pilkaopolska.pl607609746
LKS ROZUMICErozumice.lks@pilkaopolska.pl604473112
LKS ROŻNÓWroznow.lks@pilkaopolska.pl724733296
LKS RUSOCINrusocin@pilkaopolska.pl608898621
LKS RYBNArybna.lks@pilkaopolska.pl668130019
LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICEdziewkowice.rzemioslo@pilkaopolska.pl509827749
LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYkotorzmaly.lks@pilkaopolska.pl697302525
LKS SKALNIK GRACZEgracze.lksskalnik@pilkaopolska.pl509181040
LKS SLĄSK REŃSKA WIEŚrenskawies.lksslask@pilkaopolska.pl512555400
LKS SOKOŁY BIERDZANYbierdzany.lks@pilkaopolska.pl694701936
LKS START SIOŁKOWICEsiolkowice.start@pilkaopolska.pl692368210
LKS STRZELECZKIstrzeleczki.lks@pilkaopolska.pl889736707
LKS SZONÓWszonow.lks@pilkaopolska.pl669852152
LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚrenskawies.lksslask@pilkaopolska.pl505614293
510586930
LKS UJAZDujazd.lks@pilkaopolska.pl608026634
LKS UNIA MURÓWmurow.unia@pilkaopolska.pl605491806
500284926
LKS VICTORIA CISEKcisek.lks@pilkaopolska.pl797349812
LKS VICTORIA II ŻYROWAzyrowa.lks@pilkaopolska.pl784043263
LKS VICTORIA ŻYROWAzyrowa.lks@pilkaopolska.pl784043263
LKS WILKI TADAR GANAgana.wilki@pilkaopolska.pl691281386
LKS ZŁOTY POTOK JARNOŁTÓWEKjarnoltowek.lks@pilkaopolska.pl693562953
LKS ŹRÓDŁO KROŚNICAkrosnica.lzs@pilkaopolska.pl785983654
507099801
LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKIgorzowslaski.lmks@pilkaopolska.pl510064048
LUKS DELTA BIELICEbielice.delta@pilkaopolska.pl723407072
LUKS PAWŁOWICZKIpawlowiczki@pilkaopolska.pl513062904
LUKS POLONIA GOŚCIĘCINgosciecin.polonia@pilkaopolska.pl604724152
LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKpogorzelacznik.polonia@pilkaopolska.pl694218932
LUKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE GŁOGÓWEKgłogowek.luks@pilkaopolska.pl723539877
605948571
LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDujazd.luks@pilkaopolska.pl607755801
LZS AGRO – CHMIEL UJEŹDZIECujezdziec.lzs@pilkaopolska.pl649454043
LZS AGROPLON GŁUSZYNAgluszyna.lzsagroplon@pilkaopolska.pl604592904
LZS AGROPLON II GŁUSZYNAgluszyna.lzsagroplon@pilkaopolska.pl604173476
LZS ALBOR BORKI MAŁEborkimale.lzs@pilkaopolska.pl609468011
LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWjaryszow.lzs@pilkaopolska.pl504851297
LZS BŁĘKITNI PRZECZAprzecza.blekitni@pilkaopolska.pl504419007
LZS BORKI WIELKIEborkiwielkie.lzs@pilkaopolska.pl724101510
LZS BORKOWICEborkowice.lzs@pilkaopolska.pl886461894
LZS BUGAJ NOWYbugajnowy.lzs@pilkaopolska.pl723228078
LZS BUKÓWbukow.lzs@pilkaopolska.pl664051218
LZS BURZA GRĘBOSZÓWgreboszow.burza@pilkaopolska.pl724563276
LZS BURZA KOSOROWICEkosorowice.burza@pilkaopolska.pl723495200
LZS BURZA LIPKIlipki.burza@pilkaopolska.pl605525844
LZS CHOCIANOWICEchocianowice.lzs@pilkaopolska.pl 888773766
LZS CHRZELICEchrzelice.lzs@pilkaopolska.pl696823277
600521130
LZS CZARNI PRZYLESIE DOLNEprzylesiedolne.czarni@pilkaopolska.pl600317781
LZS CZARNOLASczarnolas.lzs@pilkaopolska.pl609343806
LZS CZYŻOWICEczyzowice.lzs@pilkaopolska.pl774395186
LZS DĄBRÓWKA GÓRNAdabrowkagorna.lzs@pilkaopolska.pl692197085
LZS DOMASZKOWICEdomaszkowice.lzs@pilkaopolska.pl508291206
LZS DYTMARÓWdytmarow@pilkaopolska.pl664124303
LZS DZIEWIĘTLICEdziewietlice.lzs@pilkaopolska.pl693376625
695994298
LZS FC EGIPT KRZYŻOWICEkrzyzowice.egipt@pilkaopolska.pl724101279
LZS FC PILSZCZpilszcz.lzs@pilkaopolska.pl695088175
LZS FIORENTINA KAMEX NAKŁOnaklo.fiorentina@pilkaopolska.pl609838189
LZS FORTUNA CHOMIĄŻAchomiaza.fortuna@pilkaopolska.pl667973686
LZS GAZOWNIK WAWELNOwawelno.gazownik@pilkaopolska.pl512245789
LZS GIERAŁTOWICEgieraltowice.lzs@pilkaopolska.pl669214689
LZS GKS IZBICKO-OTMICEizbicko.lzsgks@pilkaopolska.pl662605092
LZS GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORYtarnowprzywory.lzsgks@pilkaopolska.pl660480911
LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYtarnowprzywory.lzsgks@pilkaopolska.pl660480911
LZS GOLCZOWICEgolczowice.lzs@pilkaopolska.pl783672576
LZS GOŚCICEgoscice.lzs@pilkaopolska.pl661184674
LZS GOWOROWICEgoworowice.lzs@pilkaopolska.pl514462597
LZS GRODZIECgrodziec.lzs@pilkaopolska.pl609907765
LZS GROM ŚWIERKLEswierkle.grom@pilkaopolska.pl886785063
LZS GRONOWICEgronowice.lzs@pilkaopolska.pl605784406
LZS GRUDZICEgrudzice.lzs@pilkaopolska.pl606257026
LZS GRYŻÓWgryzow.lzs@pilkaopolska.pl507160568
LZS GWIAZDA KOZŁÓWKIkozlowki.lzs@pilkaopolska.pl883019536
LZS II JEŁOWAjelowa.lzs@pilkaopolska.pl603071082
LZS II STAROWICE DOLNEstarowicedolne.lzs@pilkaopolska.pl728342079
LZS II WALCE-KROMOŁÓWwalce.lzs@pilkaopolska.pl667218121
LZS INTER MECHNICAmechnica.lzs@pilkaopolska.pl692779292
LZS JAKUB PROŚLICEproslice.jakub@pilkaopolska.pl606489687
LZS JEŁOWAjelowa.lzs@pilkaopolska.pl603071082
LZS JĘDRZYCHÓWjedrzychow.lzs@pilkaopolska.pl668291707
LZS KADŁUBIECkadlubiec.lzs@pilkaopolska.pl795463080
LZS KAŁKÓWkalkow.lzs@pilkaopolska.pl606887996
LZS KASTOR JASIENICA GÓRNAjasienicagorna.lzs@pilkaopolska.pl502263386
LZS KĘPNICAkepnica.lzs@pilkaopolska.pl691893751
LZS KOLNOWICEkolnowice.lzs@pilkaopolska.pl668224950
LZS KOMORZNOkomorzno.lks@pilkaopolska.pl602448157
LZS KOPERNIKI-MORÓWkoperniki.lzs@pilkaopolska.pl504078514
501509221
LZS KOSMOS DOBRAdobra.kosmos@pilkaopolska.pl606928397
LZS KOTLARNIA-GOSZYCEkotlarnia.lzs@pilkaopolska.pl693860740
LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRkornica.lzs@pilkaopolska.pl663197012
LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚnowawies.kresowianka@pilkaopolska.pl665564012
LZS KRZYWICZYNYkrzywiczyny.lks@pilkaopolska.pl722187509
LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINkruszyna.lzs@pilkaopolska.pl699038796
LZS KS POLONIA PRZYLESIEprzylesie.polonia@pilkaopolska.pl532536695
LZS KUJAKOWICEkujakowice.lzs@pilkaopolska.pl886539489
LZS KUJAWYkujawy.lzs@pilkaopolska.pl502173102
LZS KUNIÓWkuniow.lzs@pilkaopolska.pl698742154
LZS KUPkup.lzs@pilkaopolska.pl667693945
LZS LASOWICE WIELKIElasowicewielkie.lzs@pilkaopolska.pl693181549
LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIAligotabialska.lzs@pilkaopolska.pl694603902
LZS LIGOTA GÓRNAligotagorna.lzs@pilkaopolska.pl660796391
LZS LIGOTA OLESKAligotaoleska.lzs@pilkaopolska.pl605235558
LZS LIGOTA TURAWSKAligotaturawska@pilkaopolska.pl660690096
LZS LIGOTA WOŁCZYŃSKAligotawolczynska.lks@pilkaopolska.pl535387195
LZS LISIĘCICElisiecice.lzs@pilkaopolska.pl669010786
LZS LUBOSZYCEluboszyce.lzs@pilkaopolska.pl602360980
LZS LUBRZAlubrza.lzs@pilkaopolska.pl500861239
LZS ŁĄCZANYlaczany.lzs@pilkaopolska.pl722276397
LZS ŁĄKA PRUDNICKAlakaprudnicka.lzs@pilkaopolska.pl602758465
LZS ŁĄKA-JODŁÓWlakajodlow.lzs@pilkaopolska.pl601074010
LZS ŁĘŻCElezce.lzs@pilkaopolska.pl602658917
LZS ŁOWKOWICElowkowice.lzs@pilkaopolska.pl886910561
LZS ŁOWOSZÓWlowoszow.lzs@pilkaopolska.pl604481796
LZS ŁUKOWICE BRZESKIElukowicebrzeskie.lzs@pilkaopolska.pl790812299
LZS MACIEJOWICEmaciejowice.lzs@pilkaopolska.pl661963022
667874303
LZS MACIOWAKRZEmaciowakrze.lzs@pilkaopolska.pl798763153
LZS MECHNICEmechnice.lzs@pilkaopolska.pl662264888
LZS METEOR JASIENICA DOLNAjasienicadolna.meteor@pilkaopolska.pl662252725
LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICEujazdniezdrowice.lzs@pilkaopolska.pl602627620
508282255
LZS NIWNICA-KONRADOWAniwnicakonradowa.lzs@pilkaopolska.pl600192480
LZS ODRA KĄTY OPOLSKIEkatyopolskie.lzs@pilkaopolska.pl506691875
LZS ODRZANKA DZIERGOWICEdziergowice.lzs@pilkaopolska.pl774830216
LZS OLIMPIA II LEWIN BRZESKIlewinbrzeski.lzsolimpia@pilkaopolska.pl884991431
LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIlewinbrzeski.lzsolimpia@pilkaopolska.pl503128424
LZS ORŁY WOSKOWICE MAŁEwoskowicemale.lzs@pilkaopolska.pl785298701
LZS ORZEŁ BIESTRZYKOWICE-MIODARYbiestrzykowice.lzs@pilkaopolska.pl668857402
LZS ORZEŁ BRANICEbranice.lzsorzel@pilkaopolska.pl880186196
LZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAWdzierzyslaw.lzs@pilkaopolska.pl662204386
LZS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚrenskawies.lksorzel@pilkaopolska.pl509812394
LZS ORZEŁ OLSZANKAolszanka.orzel@pilkaopolska.pl669528749
LZS PAKOSŁAWICEpakoslawice.lzs@pilkaopolska.pl722374506
LZS PARTYZANT KAZIMIERZkazimierz.partyzant@pilkaopolska.pl692205160
885764491
LZS PIOTRÓWKApiotrowka.lzs@pilkaopolska.pl604281040
LZS PODZAMCZE NYSAnysa.podzamcze@pilkaopolska.pl666666452
LZS POGOŃ ŁOSIÓWlosiow.pogon@pilkaopolska.pl502919555
LZS POGOŃ WOJNOWICEwojnowice.pogon@pilkaopolska.pl535129465
LZS POGRANICZE MOKREmokre.pogranicze@pilkaopolska.pl606609966
LZS POKRZYWNICApokrzywnica.lzs@pilkaopolska.pl600503577
LZS POLANOWICEpolanowice.lzs@pilkaopolska.pl889130018
LZS POLONIA DOMASZOWICEdomaszowice.polonia@pilkaopolska.pl605572878
LZS POLONIA SMARDYsmardy.polonia@pilkaopolska.pl603650042
LZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIEsciborzycewielkie.polonia@pilkaopolska.pl533290487 
LZS POLSKI ŚWIĘTÓWpolskiswietow.lzs@pilkaopolska.pl724442028
LZS PRZECHÓDprzechod.lzs@pilkaopolska.pl500320953
LZS RACŁAWICZKIraclawiczki.lzs@pilkaopolska.pl503197413
LZS RADAWIEradawie.lzs@pilkaopolska.pl602869894
LZS RADŁÓWradlow.lzs@pilkaopolska.pl783812186
LZS RASZOWAraszowa.lzs@pilkaopolska.pl513329658
LZS ROLNIK LASOCICElasocice.rolnik@pilkaopolska.pl509521477
LZS ROLNIK LEWICElewice.rolnik@pilkaopolska.pl505728814
LZS ROLNIK PARUSZOWICEparuszowice.rolnik@pilkaopolska.pl880514832
LZS ROLNIK WIERZBICA GÓRNAwierzbicagorna.rolnik@pilkaopolska.pl662615826
LZS RUCH STEBLÓWsteblow.ruch@pilkaopolska.pl607438592
LZS RUCH ZUBRZYCEzubrzyce.ruch@pilkaopolska.pl667994151 
LZS RUDATOM KĘPAkepa.rudatom@pilkaopolska.pl608655536
LZS RUDNIKIrudniki.lzs@pilkaopolska.pl697093733
LZS RUDZICZKArudziczka.lzs@pilkaopolska.pl511715095
LZS RZEPCErzepce.lzs@pilkaopolska.pl600089910
LZS SIESTRZECHOWICEsiestrzechowice.lzs@pilkaopolska.pl609364912
LZS SKOROGOSZCZskorogoszcz.lzs@pilkaopolska.pl517170108
LZS SŁAWICEslawice.lzs@pilkaopolska.pl600905327
LZS SMARCHOWICE WIELKIEsmarchowicewielkie.lzs@pilkaopolska.pl539826402
LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWboguchwalow.sokol@pilkaopolska.pl668165193
LZS SOKÓŁ LEŚNICAlesnica.sokol@pilkaopolska.pl665035493
LZS SPARTA KRZYWIZNAkrzywizna.lzs@pilkaopolska.pl736909700
LZS SPARTAN WÓJTOWICEwojtowice.spartan@pilkaopolska.pl508060085
501975536
LZS STAL GROBNIKIgrobniki.stal@pilkaopolska.pl696710070
LZS STANISZCZE WIELKIEstaniszczewielkie.lzs@pilkaopolska.pl793434546
LZS STARE BUDKOWICEstarebudkowice.lzs@pilkaopolska.pl798035225
LZS STARE KOTKOWICEstarekotkowice.lzs@pilkaopolska.pl607102329
LZS STARE KOŹLEstarekozle.lzs@pilkaopolska.pl724346738 
LZS STAROŚCINstaroscin.lzs@pilkaopolska.pl602753719
LZS STAROWICE DOLNEstarowicedolne.lzs@pilkaopolska.pl728342079
LZS START BOGDANOWICEbogdanowice.lzs@pilkaopolska.pl506055094
LZS STOBRAWA WACHOWICEwachowice.stobrawa@pilkaopolska.pl723473869
LZS STRADUNIAstradunia.lzs@pilkaopolska.pl607978907
LZS SUDETY MOSZCZANKAmoszczanka.lzs@pilkaopolska.pl503093985
LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWscinawanyska.lzs@pilkaopolska.pl604393311
664476782
LZS ŚLIWICEsliwice.lzs@pilkaopolska.pl691051018
LZS TRZEBOSZOWICEtrzeboszowice.lzs@pilkaopolska.pl725443071
LZS TURAWAturawa.lzs@pilkaopolska.pl604155442
LZS UNIA RASZOWA-DANIECraszowa.unia@pilkaopolska.pl600261485
LZS USZYCEuszyce.lzs@pilkaopolska.pl664997782
LZS VICTORIA 1900 ŁANYlany.lzs@pilkaopolska.pl516931789
LZS VICTORIA CHRÓŚCICEchroscice.lzs@pilkaopolska.pl887843333
LZS VICTORIA DOBRZYŃdobrzyn.lzs@pilkaopolska.pl602266495
LZS VICTORIA II CHRÓŚCICEchroscice.lzs@pilkaopolska.pl887843333
LZS VICTORIA KOŚCIERZYCEkoscierzyce.victoria@pilkaopolska.pl791492659
LZS VICTORIA WIERZBNIKwierzbnik.victoria@pilkaopolska.pl604818308
LZS WALCEwalce.lzs@pilkaopolska.pl505032868
LZS WALCEwalce.lzs@pilkaopolska.pl505032868
LZS WICHRÓWwichrow.lzs@pilkaopolska.pl724101507
LZS WIDAWKA LUBSKAwidawkalubska.lzs@pilkaopolska.pl720854277
LZS WŁODARY-WĘŻAwlodaryweza.lzs@pilkaopolska.pl603622159
LZS ZAWADA, gm. TURAWAzawada.lzs-gm.turawa@pilkaopolska.pl504251946
LZS ZAWADA, koło Głogówkazawada.lzs-gm.glogowek@pilkaopolska.pl605447328
LZS ZAWISZA STARA KUŹNIAstarakuznia.zawisza@pilkaopolska.pl600001009
LZS ZĘBOWICEzebowice.lzs@pilkaopolska.pl726458016
LZS ZIMNA WÓDKAzimnawodka.lzs@pilkaopolska.pl697330090
LZS ZRYW PAWŁOWICZKIpawlowiczki.zryw@pilkaopolska.pl607169814
LZS ZRYW SZYDŁOWICEszydlowice.zryw@pilkaopolska.pl669001134 
LZS ŻŁOBIZNAzlobizna.lzs@pilkaopolska.pl507099818
LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIEsmarchowice.lzs@pilkaopolska.pl693173457
LZS ŻYTNIÓWzytniow.lzs@pilkaopolska.pl602620549
MGKS CUKROWNIK BABORÓWbaborow.mgks@pilkaopolska.pl725111791
MKS GOGOLINgogolin.mks@pilkaopolska.pl515424208
MKS II GOGOLINgogolin.mks@pilkaopolska.pl515424208
MKS KLUCZBORKkluczbork.mks@pilkaopolska.pl665062003
MKS POGOŃ PRUDNIKprudnik.mkspogon@pilkaopolska.pl609263194
602878502
MKS POLONIA II PRÓSZKÓWproszkow.polonia@pilkaopolska.pl791571423
MKS POLONIA PRÓSZKÓWproszkow.polonia@pilkaopolska.pl791571423
MKS POLONIA PRÓSZKÓWproszkow.polonia@pilkaopolska.pl791571423
MKS RUCH ZDZIESZOWICEzdzieszowice.ruch@pilkaopolska.pl600321258
MKS SOKÓŁ NIEMODLINniemodlin.mks@pilkaopolska.pl509087835
MKS TUŁOWICEtulowice.mks@pilkaopolska.pl780025859
MKS WOŁCZYNwolczyn.mks@pilkaopolska.pl606438883
MLUKS TUŁOWICEtulowice.mluks@pilkaopolska.pl601987755
MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICEotmuchow.mzlksczarni@pilkaopolska.pl888353043
MZLKS CZARNI OTMUCHÓWotmuchow.mzlksczarni@pilkaopolska.pl888353043
NKS START NAMYSŁÓWnamyslow.nksstart@pilkaopolska.pl661649714
OKS ODRA II OPOLEopole.oksodra@pilkaopolska.pl606682221
501216172
OKS ODRA OPOLEopole.oksodra@pilkaopolska.pl600045466
OKS OLESNOolesno.oks@pilkaopolska.pl697503508
OTMĘT FKS KRAPKOWICEkrapkowice.otmet@pilkaopolska.pl723523753
PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWproszkow.pomologia@pilkaopolska.pl500683958
RTS ODRA KĘDZIERZYN-KOŹLEkkozle.odra@pilkaopolska.pl502102869
SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIdobrzenwielki.skftor@pilkaopolska.pl604243741
SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKIdobrzenwielki.skftor@pilkaopolska.pl604243741
SKS CHMIELOWICEchmielowice.sks@pilkaopolska.pl509272207
SKS GAS GRODKÓWgrodkow.grodkowska@pilkaopolska.pl608026153
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEstrzelceopolskie.skspiast@pilkaopolska.pl607276831
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEstrzelceopolskie.skspiast@pilkaopolska.pl607276831
SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEzdzieszowice.koksownik@pilkaopolska.pl600416258
785904631
SOCCER COLLEGE ŚLĄSK ŁUBNIANYsoccer.college@pilkaopolska.pl697972360
SSA PIŁKARSKA BIAŁAbiala.ap@pilkaopolska.pl607339946
SSKF KS DĄBROWAdabrowa.ks@pilkaopolska.pl665391868
SSKS STAL ZAWADZKIEzawadzkie.stal@pilkaopolska.pl667696930
SSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKIkamienslaski.kamyki@pilkaopolska.pl531798930
STOWARZYSZENIE AKADEMIA PIŁKARSKA BLAZE K-KOZLE kkozle.sapblaze@pilkaopolska.pl 608757790 
STOWARZYSZENIE AKADEMIA PIŁKARSKA SKOROGOSZCZskorogoszcz.sap@pilkaopolska.pl570644144
STOWARZYSZENIE SPORTOWE PIĄTKA PRUDNIKprudnik.piatka@pilkaopolska.pl608292454
TKKF BLACHOWIANKA KĘDZIERZYN-K.kkozle.blachowianka@pilkaopolska.pl609946783
TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIMopole.tskn@pilkaopolska.pl-
TS CHEMIK K-KOŹLEkkozle.tschemik@pilkaopolska.pl695429227
TS UNIA POLSKA CEREKIEWpolskacerekiew.unia@pilkaopolska.pl602373994
UKP GOL OPOLEopole.gol@pilkaopolska.pl601409040
UKS 9 FA K-KOŹLEkkozle.fa9@pilkaopolska.pl661714021
UKS AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ GŁOGÓWEKglogowek.apn@pilkaopolska.pl723536740
UKS AP OTMĘT KRAPKOWICEkrapkowice.ap@pilkaopolska.pl 662506347
UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLEopole.fa@pilkaopolska.pl506066406
UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYglucholazy.hattrick@pilkaopolska.pl508122765
UKS JEDYNKA NIEMODLINniemodlin.jedynka@pilkaopolska.pl504640837
UKS KARNKÓWkarnkow.uks@pilkaopolska.pl730996450
UKS LIDER SKARBIMIERZskarbimierz.lider@pilkaopolska.pl731473666
UKS ORLIK PRUDNIKprudnik.orlik@pilkaopolska.pl669367900
UKS RODŁO OPOLEopole.uksrodlo@pilkaopolska.pl606688719
UKS RODŁO OPOLEopole.uksrodlo@pilkaopolska.pl501216172
UKS SAP BRZEGbrzeg.sap@pilkaopolska.pl502668009
UKS SPIDERS KRAPKOWICEkrapkowice.spiders@pilkaopolska.pl668253136
UKS SPORTING NYSAnysa.sporting@pilkaopolska.pl880120190
UKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA DZIESIĄTKAopole.dziesiatka@pilkaopolska.pl666919555 
UKS TURAWAturawa.uks@pilkaopolska.pl665987755
UKS UNIA OPOLEopole.unia@pilkaopolska.pl788983921
ULKS AKADEMIA PIŁKARSKA STRIKER CHRÓŚCINAchroscina.ulks@pilkaopolska.pl781552248
ULKS BOGDAŃCZOWICEbogdanczowice.ulks@pilkaopolska.pl797403655
ULKS MŁODE ORŁY LUBOSZYCEluboszyce.ulks@pilkaopolska.pl608065311
ULKS ORZEŁ II ŹLINICEzlinice.ulksorzel@pilkaopolska.pl604449359
ULKS ORZEŁ ŹLINICEzlinice.ulksorzel@pilkaopolska.pl604449359
ZKS MOTOR PRASZKApraszka.motor@pilkaopolska.pl691992694