fot. laczynaspilka.pl

Kluby zrzeszone w Opolskim Związku Piłki Nożnej informujemy, że za naszym pośrednictwem istnieje możliwość zakupu biletów na mecz reprezentacji Polski z Irlandią, który odbędzie się 11 września, o godz. 20.45, we Wrocławiu (Stadion Wrocław).

Ceny biletów są zależne od ich kategorii i wynoszą odpowiednio: I – kat. 120 zł; II – kat. 90 zł; III – kat. 70 zł. Kluby zainteresowane zakupem wejściówek proszone są o zgłaszanie zapotrzebowania (maksymalnie na 4 bilety) na specjalny adres mailowy: bilety@pilkaopolska.pl w terminie do dnia 3 sierpnia.

W treści maila musi zostać podana nazwa klubu zamawiającego, kategoria cenowa biletów oraz dane osób, dla których mają być one zamówione (imię, nazwisko oraz PESEL). Konieczne jest również podanie telefonu kontaktowego do osoby zamawiającej oraz danych adresowych, na które ma zostać wystawiona faktura zbiorcza za bilety.

Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych. Uwaga! Wysłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z przyznaniem biletu. W przypadku, gdy ilość zamówień przekroczy ilość dostępnych biletów, biuro OZPN zastrzega sobie prawo do redukcji ilości biletów dla poszczególnych klubów.