fot. Mirosław Szozda

Trzy dni po spotkaniu w Opolu reprezentacje U-19 Polski i Szkocji podejmie Brzeg. – W ostatni poniedziałek już po raz kolejny spotkaliśmy się w władzami miasta, aby doprecyzować sprawy techniczne dotyczące organizacji tego meczu. Co do jednego byliśmy zgodni. To spotkanie międzypaństwowe będzie piłkarskim świętem w Brzegu – mówi Tomasz Wąsiak z działu marketingu OZPN.

Tak więc ustalone zostały miejsca zapisów na wejściówki na mecz, które odbywać się będą w dwóch punktach miasta, a będą nimi: kryta pływalnia, przy ul. Wrocławskiej 11, oraz Stadion Miejski, ul. Sportowa 1. Poza tym bilety sprzedawane będą w dniu meczu w kasach stadionu. Nie będzie zapisów na zbiorowe karty wstępu.

– Reprezentacji Szkocji na swoją bazę noclegową zaoferowaliśmy lokum w hotelu Best Western Plus Brzeg Centrum, zaś treningi i przygotowania do meczu będą odbywać się na boiskach Stali Brzeg. Poruszyliśmy także kwestie dotyczące dojazdu na mecz oraz rozmieszczenie parkingów. Serdecznie zapraszam wszystkich do Brzegu i życzę wszystkim emocji i gorącej atmosfery święta futbolu! – precyzuje temat organizacji i zaprasza burmistrz Brzegu, Jerzy Wyrębiak.

Bilety na mecz reprezentacji młodzieżowych, podobnie jak w Opolu, wyceniono na 10 złotych. Towarzyskie zawody odbędą się 9 września, o godzinie 15.00, oczywiście na Stadionie Miejskim w Brzegu.