W ten weekend rozegrany zostanie Turniej Finałowy Pucharu im. Kazimierza Górskiego. W nim wystąpi reprezentacja Opolskiego Związku Piłki Nożnej do lat 13. Organizatorem decydujących zmagań będzie Wielkopolski ZPN.

Zespół prowadzony przez trenerów Jarosława Wolańskiego i Wojciecha Morki trafili do grupy B. Każda z czterech grup składa się z czterech zespołów. W wyniku losowania Opolski ZPN grać będzie z rówieśnikami z województw zachodniopomorskiego, warmińsko-mazurskiego i podkarpackiego.

„Nasza” grupa grać będzie w Jarocinie. Część meczów odbędzie się na głównej płycie Stadionu Miejskiego, część na boisku bocznym. Premierowe spotkanie na Turnieju Finałowym kadra OZPN rozegra w niedzielę, o godzinie 11. Wówczas rywalem młodych opolan będą ich rówieśnicy z Zachodniopomorskiego ZPN-u. Dzień później, w tym samym miejscu, czekać będzie kadrę Wolańskiego i Morki starcie z Warmińsko-Mazurskim ZPN-em.

Po tych dwóch dniach meczowych przyjdzie dzień odpoczynku. Ostatni mecz w grupie nasz zespół zagra w środę, 26 czerwca. To właśnie wtedy, na bocznym boisku Stadionu Miejskiego, zmierzymy się z Podkarpackim ZPN-em.

Do kolejnego etapu, czyli półfinałów, awansuje czterech zwycięzców grup. Mecze o wielki finał rozegrane zostaną w piątek, 28 czerwca. Dzień później zaplanowano mecz o 3. miejsce i ten najważniejszy, o 1. miejsce.