1 Banaszak Mateusz
2 Bazan Marcin
3 Bąk Maciej
4 Biegun Marcin
5 Bieniusa Michał
6 Borucki Rafał
7 Buszka Damian
8 Chudala Artur
9 Dudek Przemysław
10 Dul Paweł
11 Fortuna Filip
12 Gaweł Katarzyna
13 Giza Marek
14 Glik Dariusz
15 Głowania Łukasz
16 Górczany Michał
17 Grabka Grzegorz
18 Jałowiec Paweł
19 Juszczyk Łukasz
20 Kacprzak Mateusz
21 Kitajczuk Adam
22 Klubikowski Rafał
23 Kołodyński Dariusz
24 Konicki Jakub
25 Konicki Krzysztof
26 Król Wojciech
27 Krzyżowski Maciej
28 Kulej Krystian
29 Kurasadowicz Filip
30 Łukasiewicz Jakub
31 Madej Denis
32 Marciniszyn Arkadiusz
33 Mastalerz Michał
34 Mazur Adrian
35 Michalak Krzysztof
36 Mikołajczyk Adam
37 Mioduszewski Tomasz
38 Mosion Michał
39 Muszyński Michał
40 Nadolny Oliwier
41 Niebylski Wojciech
42 Orzeł Grzegorz
43 Panek Krzysztof
44 Pankala Jan
45 Paszek Radosław
46 Pukajło Miłosz
47 Ramus Mateusz
48 Russ Fabian
49 Saliński Mateusz
50 Sasim Michał
51 Sierotowicz Sebastian
52 Stefanides Piotr
53 Stokłosa Aleks
54 Stokłosa Nicola
55 Szopa Dominik
56 Szostak Filip
57 Szura Kazimierz
58 Szyndzielorz Zuzanna
59 Tkacz Dawid
60 Wiercioch Szymon
61 Winiarz Marcin
62 Wójcik Krzysztof
63 Zapotoczny Mirosław
64 Zator Bartłomiej
65 Żmuda Bartosz

Aktualności

Program mentorski

Sędzia Klasa rozgrywkowa Region Mentor
Bujak Maciej KLASA A OPOLE Bazan Marcin
Fortuna Filip KLASA A OPOLE Kochanek Marcin
Iwanicki Jakub KLASA A KLUCZBORK Matyszczak Dawid
Madej Denis KLASA A OPOLE Sowada Łukasz
Mikołajczyk Adam KLASA A KĘDZIERZYN - KOŹLE Giza Marek
Mucha Michał KLASA A KĘDZIERZYN - KOŹLE Zapotoczny Mirosław
Muszyński Michał KLASA A KĘDZIERZYN Mendla Szymon
Nadolny Oliwier KLASA A OPOLE Łężny Szymon
Panek Krzysztof KLASA A KLUCZBORK Paszek Radosław
Rogowski Michał KLASA A KLUCZBORK Pukajło Miłosz
Sasim Michał KLASA A OPOLE Białowąs Wojciech
Sierotowicz Sebastian KLASA A KĘDZIERZYN - KOŹLE Żmuda Bartosz
Szostak Filip KLASA A OPOLE Kosarzecki Maciej

Icon

Obowiązki mentora 190.19 KB 2948 pobrań

Icon

Wytyczne dla mentora 73.09 KB 3562 pobrań

Icon

Kwestionariusz osobowy mentora 94.50 KB 4119 pobrań

Icon

Arkusz obserwacyjny mentora 102.50 KB 3856 pobrań

Icon

Obowiązki sędziego 190.49 KB 4642 pobrań

Icon

Kwestionariusz osobowy sędziego 101.00 KB 4403 pobrań

Icon

Dzienniczek sędziego 115.50 KB 3528 pobrań

    Icon

    Trening 3.04 - 9.04.2023 418.49 KB 1798 pobrań

    Icon

    Trening 27.03 - 2.04.2023 418.49 KB 1656 pobrań

    Icon

    Trening 20.03 - 26.03.2023 418.49 KB 1753 pobrań

    Icon

    Trening 13.03 - 19.03.2023 418.49 KB 1609 pobrań

    Icon

    Trening 06.03 - 12.03.2023 418.49 KB 1655 pobrań

    Icon

    Trening 20.02 - 26.02.2023 418.49 KB 1747 pobrań

    Icon

    Trening 13.02 - 19.02.2023 418.49 KB 1671 pobrań

    Icon

    Trening 6.02 - 12.02.2023 418.49 KB 1633 pobrań

    Icon

    Trening 30.01 - 5.02.2023 418.49 KB 1721 pobrań

    Icon

    Trening 23.01 - 29.01.2023 418.49 KB 2012 pobrań

    Icon

    Trening 16.01 - 22.01.2023 418.49 KB 1851 pobrań

    Icon

    Trening 9.01 - 15.01.2023 418.49 KB 1926 pobrań

    Icon

    Trening 2.01 - 08.01.2023 418.49 KB 2012 pobrań

    Icon

    Trening 31.10 - 06.11.2022 418.49 KB 2022 pobrań

    Icon

    Trening 17.10 - 23.10.2022 418.49 KB 0 pobrań

    Skip to content