1 |
Banaszak Mateusz |
2 |
Bazan Marcin |
3 |
Bąk Maciej |
4 |
Biegun Marcin |
5 |
Bieniusa Michał |
6 |
Borucki Rafał |
7 |
Buszka Damian |
8 |
Chudala Artur |
9 |
Dudek Przemysław |
10 |
Dul Paweł |
11 |
Fortuna Filip |
12 |
Gaweł Katarzyna |
13 |
Giza Marek |
14 |
Glik Dariusz |
15 |
Głowania Łukasz |
16 |
Górczany Michał |
17 |
Grabka Grzegorz |
18 |
Jałowiec Paweł |
19 |
Juszczyk Łukasz |
20 |
Kacprzak Mateusz |
21 |
Kitajczuk Adam |
22 |
Klubikowski Rafał |
23 |
Kołodyński Dariusz |
24 |
Konicki Jakub |
25 |
Konicki Krzysztof |
26 |
Król Wojciech |
27 |
Krzyżowski Maciej |
28 |
Kulej Krystian |
29 |
Kurasadowicz Filip |
30 |
Łukasiewicz Jakub |
31 |
Madej Denis |
32 |
Marciniszyn Arkadiusz |
33 |
Mastalerz Michał |
34 |
Mazur Adrian |
35 |
Michalak Krzysztof |
36 |
Mikołajczyk Adam |
37 |
Mioduszewski Tomasz |
38 |
Mosion Michał |
39 |
Muszyński Michał |
40 |
Nadolny Oliwier |
41 |
Niebylski Wojciech |
42 |
Orzeł Grzegorz |
43 |
Panek Krzysztof |
44 |
Pankala Jan |
45 |
Paszek Radosław |
46 |
Pukajło Miłosz |
47 |
Ramus Mateusz |
48 |
Russ Fabian |
49 |
Saliński Mateusz |
50 |
Sasim Michał |
51 |
Sierotowicz Sebastian |
52 |
Stefanides Piotr |
53 |
Stokłosa Aleks |
54 |
Stokłosa Nicola |
55 |
Szopa Dominik |
56 |
Szostak Filip |
57 |
Szura Kazimierz |
58 |
Szyndzielorz Zuzanna |
59 |
Tkacz Dawid |
60 |
Wiercioch Szymon |
61 |
Winiarz Marcin |
62 |
Wójcik Krzysztof |
63 |
Zapotoczny Mirosław |
64 |
Zator Bartłomiej |
65 |
Żmuda Bartosz |
Sędzia |
Klasa rozgrywkowa |
Region |
Mentor |
Bujak Maciej |
KLASA A |
OPOLE |
Bazan Marcin |
Fortuna Filip |
KLASA A |
OPOLE |
Kochanek Marcin |
Iwanicki Jakub |
KLASA A |
KLUCZBORK |
Matyszczak Dawid |
Madej Denis |
KLASA A |
OPOLE |
Sowada Łukasz |
Mikołajczyk Adam |
KLASA A |
KĘDZIERZYN - KOŹLE |
Giza Marek |
Mucha Michał |
KLASA A |
KĘDZIERZYN - KOŹLE |
Zapotoczny Mirosław |
Muszyński Michał |
KLASA A |
KĘDZIERZYN |
Mendla Szymon |
Nadolny Oliwier |
KLASA A |
OPOLE |
Łężny Szymon |
Panek Krzysztof |
KLASA A |
KLUCZBORK |
Paszek Radosław |
Rogowski Michał |
KLASA A |
KLUCZBORK |
Pukajło Miłosz |
Sasim Michał |
KLASA A |
OPOLE |
Białowąs Wojciech |
Sierotowicz Sebastian |
KLASA A |
KĘDZIERZYN - KOŹLE |
Żmuda Bartosz |
Szostak Filip |
KLASA A |
OPOLE |
Kosarzecki Maciej |
Skip to content