WERYFIKACJA ZAWODÓW
I. ROZGRYWKI SENIORSKIE
Klasa „A”, grupa I:
Wydział Gier weryfikuje zawody 12 kolejki, Klasy „A”, grupa I z dnia 07.11.2021 r.: LZS Ligota Wołczyńska – LMKS Piast Gorzów Śląski jako walkower 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy.
Zawody przerwane w 62 minucie meczu ze względu na czynne znieważenie sędziego asystenta przez zawodnika drużyny gości.

Klasa „A”, grupa VI:
Wydział Gier weryfikuje zawody 12 kolejki, Klasy „A”, grupa VI z dnia 06.11.2021 r.: KS LZS Zryw Wysoka – LZS Victoria 1900 Łany jako walkower 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy.
Drużyna gości nie przyjechała na zawody w wyznaczonym terminie.

II. ROZGRYWKI MŁODZIEŻOWE
KATEGORIA WIEKOWA – TRAMPKARZE:
2 Liga Trampkarzy, grupa IV:
Wydział Gier weryfikuje zawody 10 kolejki rundy jesiennej, 2 Ligi Trampkarzy, grupa IV z dnia 07.11.2021 r.: MKS Pogoń II Prudnik – LZS Orzeł Branice jako walkower 0-3 na korzyść drużyny gości.
Drużyna gospodarzy zrezygnowała z rozegrania zawodów w wyznaczonym terminie.

KATEGORIA WIEKOWA – MŁODZIKI:
2 Liga Młodzików, grupa I:
Wydział Gier weryfikuje zawody 14 kolejki rundy jesiennej, 2 Ligi Młodzików, grupa I z dnia 08.11.2021 r.: UKS SAP Brzeg – KS Soccer College Śląsk II Łubniany jako walkower 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy.
Drużyna gości zrezygnowała z rozegrania zawodów w wyznaczonym terminie.

2 Liga Młodzików, grupa II:
Wydział Gier weryfikuje zawody 14 kolejki rundy jesiennej, 2 Ligi Młodzików, grupa II z dnia 08.11.2021 r.: KS Metalowiec Łambinowice – RTS Odra Kędzierzyn-Koźle jako walkower 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy.