Informujemy, że Kolegium Sędziów Opolskiego Związku Piłki Nożnej podjęło współpracę w zakresie wyposażenia sędziów naszej organizacji w odzież sportową (tj. stroje meczowe, koszulki rozgrzewkowe, reprezentacyjne, dresy).

Katalog odzieży dostępny jest TUTAJ.

Partnerem technicznym i zarazem dystrybutorem sprzętu jest firma FHU Tim Grzegorz Paliszewski z Opola. Sędziowie będą mogli nabyć odzież marki ZINA u ww. dystrybutora po obniżonych cenach w stosunku do cen katalogowych. Dodatkowo nasz partner w ramach ceny oznakuje dresy, koszulki polo i koszulki na rozgrzewkę logotypem KS i inicjałami danego sędziego, tak aby w razie wspólnych zebrań/szkoleń nikt nie pomylił się co do nabytej odzieży, a na plecach koszulek meczowych zostanie wykonany branding „Piłka Opolska”.

W podstronie Sprzęt dla sędziów macie możliwość sprawdzenia wizualizacji odzieży. Wybaczcie nam fakt, iż kolory, oprócz oczywiście koszulek meczowych, zostały narzucone „z góry”. Naszym celem jest ujednolicenie wizerunku organizacji poprzez jednakową odzież dla sędziów, tak aby na szkoleniach, egzaminach, wyjazdach na mecze sędziowie wyglądali jednakowo ubrani.

W sklepie Football World, będącego sklepem piłkarskim firmy TimSport, przy ul. Kołłątaja 7 w Opolu, specjalnie dla nas zostanie utworzone stanowisko sędziowskie, w którym każdy będzie mógł dokonać przymiarek odzieży aby jak najbardziej zminimalizować ryzyko ewentualnych zwrotów. Również w sklepie stacjonarnym firma TimSport ma przygotowane rabaty na pozostały asortyment sportowy.

Zamówienia składane są poprzez e-mail sprzet.ks@opolskizpn.pl. Prosimy posługiwać się szablonem do zamówień: imię nazwisko, nazwa produktu, kolor, rozmiar. Przykładowo:

Jan Kowalski
koszulka Zina Salva krótki rękaw M – czarna
spodenki Zina Salva M
dres Ganador XL
koszulka POLO L

Jako informację zwrotną otrzymujecie kwotę jaką należy następnie uiścić przy odbiorze zamówienia w TimSport. W ramach współpracy zostało ustalone, iż zamówienia, które spłyną na nasz adres e-mail przekazujemy partnerowi w 15. i ostatni dzień każdego miesiąca. Czas oczekiwania na realizację zamówienia wynosi do 2 tyg. od momentu przekazania zamówienia przez nas. Przykładowo, jeżeli złożysz zamówienie 22 lutego, Twoje zamówienie przekażemy do realizacji z końcem lutego, a gotowe do odbioru będzie po tym terminie. Jeżeli złożysz zamówienie 1 marca, Twój sprzęt będzie do odbioru po 15 marca. I tak analogicznie w każdym kolejnym miesiącu.

Zapraszamy!