Śląski Związek Piłki Nożnej będzie kolejnym rywalem kadry OZPN U14 w rozgrywkach o Puchar im. Kazimierza Deyny. To już przedostatni mecz w tych rozgrywkach w tym sezonie. W pierwszej potyczce między tymi reprezentacjami minimalnie lepsi okazali się młodzi piłkarze ze Śląska.

Na boisku działo się wówczas bardzo dużo, o czym świadczy m.in. aż dziesięć bramek. Nasza reprezentacja była autorem czterech z nich. To oznacza, że OZPN wykazał się w tym meczu znakomitą skutecznością, bo w tym sezonie, w rozgrywkach o Puchar im. Kazimierza Deyny, opolanie siedmiokrotnie posyłali futbolówkę do siatki rywali.

W trudnej grupie eliminacyjnej nasz zespół wciąż czeka na pierwsze zwycięstwo. Obecnie kadra Pawła Bzdęgi i Andrzeja Wolańskiego ma na koncie 1 punkt wywalczony w potyczce z Małopolskim ZPN-em – liderem tej grupy eliminacyjnej.

Natomiast Śląski ZPN wygrał dwa spotkania, jedno zremisował i jedno przegrał. Z 7 punktami na koncie zajmuje drugie miejsce.

Początek jutrzejszego spotkania na boisku Silesiusa w Kotorzu Małym o godzinie 11:00.

Godzinę później rozpocznie się starcie ze Śląskim ZPN-em kadry U13. To kolejny element przygotowań zespołu Jarosława Wolańskiego i Wojciecha Morki do Turnieju Finałowego Pucharu im. Kazimierza Górskiego. Mecz kadry U13 zostanie rozegrany na obiekcie Małejpanwi w Ozimku.