fot. pilkaopolska.pl

8 sierpnia (wtorek), Opolski Związek Piłki Nożnej, zaprasza na specjalne spotkanie z przedstawicielami klubów, które uczestniczyć będą w rozgrywkach prowadzących przez nasz Związek. Przedsezonowy zlot odbędzie się w auli Politechniki Opolskiej, przy ul. Prószkowskiej 76. Start obrad zaplanowano na godzinę 17.30.

– Nasze zaproszenie dotyczy wszystkich klubów, czyli od B-klasy do 4 ligi. Każdy, kto ma ochotę, może wysłać swojego przedstawiciela i w imieniu Wydziału Gier serdecznie zapraszam na to spotkanie – mówi przewodniczący swojej komórki, Piotr Głowacki,

– Będzie oni miało charakter organizacyjny. Omówimy na nim wszystkie zapisy regulaminowe, które weszły w życie wraz z nowym sezonem, ale także kwestię reform, jakie wprowadzamy i zamierzamy wprowadzać – dodaje.

Opolska piłka wystartuje już w najbliższy weekend, 5 sierpnia, kiedy na plac gry wybiegną czwartoligowcy. Głowacki przypomina jednak: – Do końca sierpnia otwarte jest okienko transferowe. Dotyczy to zawodników, którzy ukończyli 16 rok życia. Poniżej tego wieku młodych piłkarzy rejestrować można o miesiąc dłużej, do 30 września br.