W niedzielę, 25 marca, odbył się w Gluchołazach turniej dla zawodników z rocznika 2007 i młodszych. W turnieju „Witamy Wiosnę”, którego organizatorem był GOSiR Głuchołazy oraz Opolski Związek Piłki Nożnej wzięło udział osiem drużyn: Be Better Grodków, LZS Łambinowice, Polonia Nysa, Orlik Prudnik, Hasttrick Głuchołazy, GAS Grodków, LZS Ścinawa Nyska/Korfantów oraz Hattrick II Głuchołazy.

Zwycięzcą turnieju została drużyna UKS Orlik Prudnik,  która w  finale pokonała Hattrick Głuchołazy.  W meczu o trzecie miejsce drużyna Ścinawa Nyska/Korfantów wygrała z GAS Grodków.

Najlepszym strzelcem turnieju został Szymon Stefan (14 goli) z Orlika Prudnik.

Na zakończenie najlepsze drużyny zostały udekorowane przez Stanisława Czepiela, członka zarządu OZPN oraz Grzegorza Komara, trenera powiatowegoOZPN. Nagrodzeni otrzymali medale oraz puchary, jak i słodkie upominki, które przygotował GOSiR Głuchołazy.

Niedzielna impreza była świetną okazją do integracji zawodników oraz ich rodziców z trzech powiatów.