Już za tydzień, począwszy od 3 marca br. startują pierwsze konsultacje reprezentacji powiatów dla chłopców z kategorii wiekowej Orlik E1 (obecnie rocznik 2007). Będą oni poddawani ścisłemu monitoringowi i procesowi selekcji, który będzie realizowany przez Koordynatorów Powiatowych na terenie województwa opolskiego. W poniższych załącznikach przedstawiamy szczegółowe listy z powołaniami najzdolniejszych chłopców z poszczególnych powiatów woj. opolskiego. Dodatkowo zamieszczamy aktualny schemat organizacji oraz terminy konsultacji z podziałem na powiaty:

  • Region I : m. Opole, opolski, brzeski – 3 marcauwaga zmiana miejscaBRZEGHALA SPORTOWA W BRZEGU PRZY UL. OŁAWSKIEJstart 9:00
  • Region II : kluczborski, oleski, namysłowski – 3 marcaKluczbork – hala sportowa na Kampusie Stobrawa – start 9:00
  • Region III : krapkowicki, strzelecki, k – kozielski – 9 marcaStrzelce Opolskie – hala sportowa nr 2 ul. Kozielska 36 – start 16:00.
  • Region IV : nyski, prudnicki, głubczycki – 7 marcaGłuchołazy – Kompleks turystyczny Sudety ośrodek „Banderoza” ul. Powstańców Śląskich 23 – start 18:00

Po odbytych konsultacjach powiatowych w dniu 17 marca br. na Orliku mieszczącym się przy ul. Czaplaka w Opolu w godz. od 9:30 do 13:00 zostanie zorganizowana konsultacja główna regionów w której będą uczestniczyć najzdolniejsi chłopcy z 4 regionów Opolszczyzny.

Dodatkowo informujemy, że powołania reprezentacji z powiatów krapkowickiego oraz nyskiego umieścimy w dniach 24-25 lutego br.

Załączniki