PUCHAR POLSKI WOJEWÓDZKI - 23/24

Terminarz rozgrywek: Puchar Polski "WOJEWÓDZKI - EDYCJA 2023/2024"
Kolejka 1
1SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIOKS ODRA II OPOLE2022-08-0617:000:5
2ULKS ORZEŁ ŹLINICELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2022-08-0617:006:1
3KS POLONIA NYSA
4LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLLKS POLONIA KARŁOWICE2022-08-0617:002:1
5KS ŻĄDŁO SUCHA PSINALZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2022-08-0617:005:0
6KS UNIA KOLONOWSKIEOKS OLESNO2022-08-0617:000:3
7NKS START NAMYSŁÓWLMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2022-08-0617:009:1
8TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2022-08-0617:003:2
9LKS PORAWIE WIĘKSZYCEKS MAŁAPANEW OZIMEK2022-08-0613:002:1
10MKS POGOŃ PRUDNIKLKS SKALNIK GRACZE2022-08-0617:002:3
11ZKS MOTOR PRASZKALZS DOMASZKOWICE2022-08-0617:001:3
12KKS SUDETY BURGRABICEMKS RUCH ZDZIESZOWICE2022-08-0715:000:10
13BTP STAL BRZEG
14GZ LZS ŁUBNIANYKS KRASIEJÓW2022-08-0612:003:0
15LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS KUNIÓW 2022-08-0617:001:9
16BTP STAL II BRZEGMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2022-08-0716:003:6
17LZS LIGOTA TURAWSKAKS FORTUNA GŁOGÓWEK2022-08-0617:000:1
18KS TWARDAWAGKS GŁUCHOŁAZY2022-08-0617:001:4
19KS IPRIME BOGACICALKS UNION UJAZD2022-08-0617:008:0
20SSKS STAL ZAWADZKIESSTIR LZS MECHNICE2022-08-0617:001:5
21LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEKS SPARTA PACZKÓW2022-08-0617:003:0
22LKS GOŚWINOWICELKS SOKOŁY BIERDZANY2022-08-0617:003:0
23LZS WALCEMKS GOGOLIN2022-08-0617:004:0
24LZS STAROWICE DOLNE KS POLONIA GŁUBCZYCE2022-08-0617:003:0
25MKS KLUCZBORK
26LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLZS SKOROGOSZCZ2022-08-0617:005:2
27KS SKARBIMIERZLZS PIOTRÓWKA2022-08-0617:001:4
28SKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS STEGU START JEŁOWA2022-08-0617:002:4
29LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLZS LISIĘCICE2022-08-0617:002:1
30MKS SOKÓŁ NIEMODLINKS UNIA KRAPKOWICE2022-08-0617:003:1
31LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2022-08-0617:000:4
32GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS RACŁAWICZKI2022-08-0617:004:1
Kolejka 2
33LKS SKALNIK GRACZELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2022-09-0717:00
34LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLOKS OLESNO2022-09-0717:00
35LZS KUNIÓW MKS KLUCZBORK2022-09-0717:00
36GZ LZS ŁUBNIANYKS POLONIA NYSA2022-09-0717:00
37GKS GŁUCHOŁAZYLKS PORAWIE WIĘKSZYCE2022-09-0717:00
38KS IPRIME BOGACICALZS WALCE2022-09-0717:00
39LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2022-09-0717:00
40SSTIR LZS MECHNICENKS START NAMYSŁÓW2022-09-0717:00
41LKS GOŚWINOWICELZS STAROWICE DOLNE 2022-09-0717:00
42MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS STEGU START JEŁOWA2022-09-0717:00
43LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLZS PIOTRÓWKA2022-09-0717:00
44GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZULKS ORZEŁ ŹLINICE2022-09-0717:00
45KS ŻĄDŁO SUCHA PSINAOKS ODRA II OPOLE2022-09-0717:00
46MKS RUCH ZDZIESZOWICEBTP STAL BRZEG2022-09-0717:00
47LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁELZS DOMASZKOWICE2022-09-0717:00
48MZLKS CZARNI OTMUCHÓWKS FORTUNA GŁOGÓWEK2022-09-0717:00
Kolejka 3
492022-11-19
502022-11-19
512022-11-19
522022-11-19
532022-11-19
542022-11-19
552022-11-19
562022-11-19
Kolejka 4
572023-03-04
582023-03-04
592023-03-04
602023-03-04
Kolejka 5
612023-04-26
622023-04-26
Kolejka 6
632023-05-17
Skip to content