ZDZIESZOWICE 03.08.2018 SPORT PILKA NOZNA III LIGA GRUPA III SEZON 2018/2019 RUCH ZDZIESZOWICE - SLEZA WROCLAW NZ SEDZIA SZYMON LEZNY Z KLUCZBORKA FOT. MIROSLAW SZOZDA / 400mm.pl

Szymon Łężny wraz z Damianem Sylwestrzakiem (Dolnośląski ZPN) zostali wybrani jako szkoleniowcy treningów praktycznych dla sędziów CORE Polska w trakcie zgrupowania w Kleszczowie w dniach 12-17 września.

To już trzecia z rzędu taka nominacja dla naszego sędziego, który w maju 2017 ukończył kurs FIFA dla szkoleniowców, a we wrześniu ubiegłego roku w trakcie pierwszego zjazdu CORE Polska 5 2017/2018 został wybrany do przeprowadzenia treningu praktycznego. W maju tego roku sytuacja powtórzyła się jak również i obecnie, gdzie we wszystkich przypadkach drugim szkoleniowcem był Damian Sylwestrzak.

Obaj ponownie przeprowadzili dla sędziów CORE trening praktyczny i podzielili się swoimi wskazówkami na temat sytuacji boiskowych oraz zachowań w ich trakcie.

Cieszy nas fakt, iż Centralna Komisja Szkoleniowa PZPN chętnie korzysta z poszczególnych sędziów programu mentorskiego PZPN w ramach szkoleniowców oraz, że ponownie wybrała Szymona do udziału w szkoleniu dla sędziów CORE.