Strona główna Młodzież Za nami pierwsze turnieje „Mikołajek z piłka” Za nami pierwsze turnieje „Mikołajek z piłka” 5 grudnia, 2016 2339 tweet W miniony weekend odbyły sie już pierwsze turnieje pt. „Mikołajek z Piłką”. Zapraszamy do krótkiej fotorelacji z turnieju, który odbył się w dniu 03.12.2016r. w Paczkowie. Delegacja OZPN w Portugalii! 16 czerwca, 2026 Komunikat Wydziału Gier z dnia 16.06.2026 r. nr 20/W/2026 16 czerwca, 2026 Przed nami Turniej Selekcyjny do rozgrywek WRO i WRŻ Bawi Nas... 15 czerwca, 2026 Odszedł do wieczności 13 czerwca, 2026 Powołania zawodniczek na akcję szkoleniową reprezentacji OZPN WU15 11 czerwca, 2026 Komunikat Wydziału Gier z dnia 11.06.2026r. nr 19/W/2026 11 czerwca, 2026 Komunikaty Wydziału Dyscypliny z dnia 11.06.2026r. 11 czerwca, 2026 Komunikat nr 5/2026 Komisji ds. Licencji Klubowych OZPN z dnia 10.06.2026... 10 czerwca, 2026 Dziewczyny wracają na boiska! Startuje Trzecia edycja ogólnopolskich festiwali piłkarskich 9 czerwca, 2026 Więcej czasu na zgłoszenia! Trwają zapisy do Tarczyński Copa Kabanos 9 czerwca, 2026