Fot. M. Szozda

Informujemy, iż kluby zrzeszone w Opolskim Związku Piłki Nożnej, za naszym pośrednictwem mogą zakupić bilety na kolejny mecz w ramach Eliminacji do Mistrzostw Świata Katar 2022.

Mecz Eliminacyjny Polska-San Marino 09.10.2021 godz. 20:45 Stadion PGE Narodowy.

Polski Związek Piłki Nożnej podał informację, iż na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2021 r., poz. 861, z późn. zm.), zaszczepieni nie wliczają się do limitów publiczności.

Zgodnie z niniejszym rozporządzeniem po wyprzedaniu połowy pojemności stadionu pozostałe miejsca będą mogły być udostępnione tylko i wyłącznie dla osób z pełnym zaszczepieniem przeciwko COVID-19 na podstawie oświadczenia kupującego w systemie. Nie będą sprawdzane paszporty Covidowe.

Bilety są dostępne w następujących kategoriach cenowych:

· I kategoria 160 zł

· II kategoria 120 zł

· III kategoria 90 zł

Kluby zainteresowane zakupem wejściówek proszone są o przesłanie zgłoszenia w formie wypełnionej tabeli (poniżej) na adres poczty elektronicznej: bilety@pilkaopolska.pl, w terminie do dnia 14.09.2021r..

Prosimy o podanie wszystkich danych zaznaczonych w tabeli (również dane do faktury – w przypadku os. fizycznej tj. imię, nazwisko, adres) są one niezbędne do zakupu biletów przez system laczynaspilka.pl

Wysłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z przyznaniem biletu. Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych.

W załączniku gotowy formularz zamówienia.

Załączniki