BS 4 LIGA OPOLSKA

Tabela rozgrywek: IV Liga "BS LEŚNICA"
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1KS FORTUNA GŁOGÓWEK000000:0
2KS MAŁAPANEW OZIMEK000000:0
3KS POLONIA GŁUBCZYCE000000:0
4KS POLONIA NYSA000000:0
5KS UNIA KRAPKOWICE000000:0
6LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE000000:0
7LKS SKALNIK GRACZE000000:0
8LZS AGROPLON GŁUSZYNA000000:0
9LZS PIOTRÓWKA000000:0
10LZS SKOROGOSZCZ000000:0
11LZS STAROWICE DOLNE 000000:0
12LZS VICTORIA CHRÓŚCICE000000:0
13MKS GOGOLIN000000:0
14MKS RUCH ZDZIESZOWICE000000:0
15OKS ODRA II OPOLE000000:0
16OKS OLESNO000000:0
17PAUZA000000:0
18SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI000000:0
19SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE000000:0
20TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE000000:0
Ostatnia kolejka (0) rozgrywek: IV Liga "BS LEŚNICA"
Terminarz rozgrywek: IV Liga "BS LEŚNICA"
Kolejka 1
1OKS OLESNOPAUZA
2OKS ODRA II OPOLEKS MAŁAPANEW OZIMEK2021-08-1417:00
3KS UNIA KRAPKOWICELZS STAROWICE DOLNE 2021-08-1417:00
4SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS FORTUNA GŁOGÓWEK2021-08-1417:00
5MKS GOGOLINLKS SKALNIK GRACZE2021-08-1417:00
6SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2021-08-1417:00
7KS POLONIA GŁUBCZYCELKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2021-08-1417:00
8LZS PIOTRÓWKATS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2021-08-1417:00
9KS POLONIA NYSAMKS RUCH ZDZIESZOWICE2021-08-1417:00
10LZS AGROPLON GŁUSZYNALZS SKOROGOSZCZ2021-08-1417:00
Kolejka 2
11PAUZALZS SKOROGOSZCZ
12MKS RUCH ZDZIESZOWICELZS AGROPLON GŁUSZYNA2021-08-1818:00
13TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEKS POLONIA NYSA2021-08-1818:00
14LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCELZS PIOTRÓWKA2021-08-1818:00
15LZS VICTORIA CHRÓŚCICEKS POLONIA GŁUBCZYCE2021-08-1818:00
16LKS SKALNIK GRACZESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2021-08-1818:00
17KS FORTUNA GŁOGÓWEKMKS GOGOLIN2021-08-1818:00
18LZS STAROWICE DOLNE SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2021-08-1818:00
19KS MAŁAPANEW OZIMEKKS UNIA KRAPKOWICE2021-08-1818:00
20OKS OLESNOOKS ODRA II OPOLE2021-08-1818:00
Kolejka 3
21OKS ODRA II OPOLEPAUZA
22KS UNIA KRAPKOWICEOKS OLESNO2021-08-2117:00
23SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS MAŁAPANEW OZIMEK2021-08-2117:00
24MKS GOGOLINLZS STAROWICE DOLNE 2021-08-2117:00
25SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2021-08-2117:00
26KS POLONIA GŁUBCZYCELKS SKALNIK GRACZE2021-08-2117:00
27LZS PIOTRÓWKALZS VICTORIA CHRÓŚCICE2021-08-2117:00
28KS POLONIA NYSALKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2021-08-2117:00
29LZS AGROPLON GŁUSZYNATS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2021-08-2117:00
30LZS SKOROGOSZCZMKS RUCH ZDZIESZOWICE2021-08-2117:00
Kolejka 4
31PAUZAMKS RUCH ZDZIESZOWICE
32TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELZS SKOROGOSZCZ2021-08-2817:00
33LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCELZS AGROPLON GŁUSZYNA2021-08-2817:00
34LZS VICTORIA CHRÓŚCICEKS POLONIA NYSA2021-08-2817:00
35LKS SKALNIK GRACZELZS PIOTRÓWKA2021-08-2817:00
36KS FORTUNA GŁOGÓWEKKS POLONIA GŁUBCZYCE2021-08-2817:00
37LZS STAROWICE DOLNE SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2021-08-2817:00
38KS MAŁAPANEW OZIMEKMKS GOGOLIN2021-08-2817:00
39OKS OLESNOSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2021-08-2817:00
40OKS ODRA II OPOLEKS UNIA KRAPKOWICE2021-08-2817:00
Kolejka 5
41KS UNIA KRAPKOWICEPAUZA
42SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIOKS ODRA II OPOLE2021-09-0416:30
43MKS GOGOLINOKS OLESNO2021-09-0416:30
44SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS MAŁAPANEW OZIMEK2021-09-0416:30
45KS POLONIA GŁUBCZYCELZS STAROWICE DOLNE 2021-09-0416:30
46LZS PIOTRÓWKAKS FORTUNA GŁOGÓWEK2021-09-0416:30
47KS POLONIA NYSALKS SKALNIK GRACZE2021-09-0416:30
48LZS AGROPLON GŁUSZYNALZS VICTORIA CHRÓŚCICE2021-09-0416:30
49LZS SKOROGOSZCZLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2021-09-0416:30
50MKS RUCH ZDZIESZOWICETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2021-09-0416:30
Kolejka 6
51PAUZATS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE
52LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEMKS RUCH ZDZIESZOWICE2021-09-1116:30
53LZS VICTORIA CHRÓŚCICELZS SKOROGOSZCZ2021-09-1116:30
54LKS SKALNIK GRACZELZS AGROPLON GŁUSZYNA2021-09-1116:30
55KS FORTUNA GŁOGÓWEKKS POLONIA NYSA2021-09-1116:30
56LZS STAROWICE DOLNE LZS PIOTRÓWKA2021-09-1116:30
57KS MAŁAPANEW OZIMEKKS POLONIA GŁUBCZYCE2021-09-1116:30
58OKS OLESNOSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2021-09-1116:30
59OKS ODRA II OPOLEMKS GOGOLIN2021-09-1116:30
60KS UNIA KRAPKOWICESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2021-09-1116:30
Kolejka 7
61SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIPAUZA
62MKS GOGOLINKS UNIA KRAPKOWICE2021-09-1517:00
63SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEOKS ODRA II OPOLE2021-09-1517:00
64KS POLONIA GŁUBCZYCEOKS OLESNO2021-09-1517:00
65LZS PIOTRÓWKAKS MAŁAPANEW OZIMEK2021-09-1517:00
66KS POLONIA NYSALZS STAROWICE DOLNE 2021-09-1517:00
67LZS AGROPLON GŁUSZYNAKS FORTUNA GŁOGÓWEK2021-09-1517:00
68LZS SKOROGOSZCZLKS SKALNIK GRACZE2021-09-1517:00
69MKS RUCH ZDZIESZOWICELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2021-09-1517:00
70TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2021-09-1517:00
Kolejka 8
71PAUZALKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE
72LZS VICTORIA CHRÓŚCICETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2021-09-1816:00
73LKS SKALNIK GRACZEMKS RUCH ZDZIESZOWICE2021-09-1816:00
74KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS SKOROGOSZCZ2021-09-1816:00
75LZS STAROWICE DOLNE LZS AGROPLON GŁUSZYNA2021-09-1816:00
76KS MAŁAPANEW OZIMEKKS POLONIA NYSA2021-09-1816:00
77OKS OLESNOLZS PIOTRÓWKA2021-09-1816:00
78OKS ODRA II OPOLEKS POLONIA GŁUBCZYCE2021-09-1816:00
79KS UNIA KRAPKOWICESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2021-09-1816:00
80SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIMKS GOGOLIN2021-09-1816:00
Kolejka 9
81MKS GOGOLINPAUZA
82SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2021-09-2516:00
83KS POLONIA GŁUBCZYCEKS UNIA KRAPKOWICE2021-09-2516:00
84LZS PIOTRÓWKAOKS ODRA II OPOLE2021-09-2516:00
85KS POLONIA NYSAOKS OLESNO2021-09-2516:00
86LZS AGROPLON GŁUSZYNAKS MAŁAPANEW OZIMEK2021-09-2516:00
87LZS SKOROGOSZCZLZS STAROWICE DOLNE 2021-09-2516:00
88MKS RUCH ZDZIESZOWICEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2021-09-2516:00
89TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELKS SKALNIK GRACZE2021-09-2516:00
90LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2021-09-2516:00
Kolejka 10
91PAUZALZS VICTORIA CHRÓŚCICE
92LKS SKALNIK GRACZELKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2021-10-0215:30
93KS FORTUNA GŁOGÓWEKTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2021-10-0215:30
94LZS STAROWICE DOLNE MKS RUCH ZDZIESZOWICE2021-10-0215:30
95KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS SKOROGOSZCZ2021-10-0215:30
96OKS OLESNOLZS AGROPLON GŁUSZYNA2021-10-0215:30
97OKS ODRA II OPOLEKS POLONIA NYSA2021-10-0215:30
98KS UNIA KRAPKOWICELZS PIOTRÓWKA2021-10-0215:30
99SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS POLONIA GŁUBCZYCE2021-10-0215:30
100MKS GOGOLINSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2021-10-0215:30
Kolejka 11
101SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEPAUZA
102KS POLONIA GŁUBCZYCEMKS GOGOLIN2021-10-0915:00
103LZS PIOTRÓWKASKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2021-10-0915:00
104KS POLONIA NYSAKS UNIA KRAPKOWICE2021-10-0915:00
105LZS AGROPLON GŁUSZYNAOKS ODRA II OPOLE2021-10-0915:00
106LZS SKOROGOSZCZOKS OLESNO2021-10-0915:00
107MKS RUCH ZDZIESZOWICEKS MAŁAPANEW OZIMEK2021-10-0915:00
108TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELZS STAROWICE DOLNE 2021-10-0915:00
109LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2021-10-0915:00
110LZS VICTORIA CHRÓŚCICELKS SKALNIK GRACZE2021-10-0915:00
Kolejka 12
111PAUZALKS SKALNIK GRACZE
112KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2021-10-1615:00
113LZS STAROWICE DOLNE LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2021-10-1615:00
114KS MAŁAPANEW OZIMEKTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2021-10-1615:00
115OKS OLESNOMKS RUCH ZDZIESZOWICE2021-10-1615:00
116OKS ODRA II OPOLELZS SKOROGOSZCZ2021-10-1615:00
117KS UNIA KRAPKOWICELZS AGROPLON GŁUSZYNA2021-10-1615:00
118SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS POLONIA NYSA2021-10-1615:00
119MKS GOGOLINLZS PIOTRÓWKA2021-10-1615:00
120SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS POLONIA GŁUBCZYCE2021-10-1615:00
Kolejka 13
121KS POLONIA GŁUBCZYCEPAUZA
122LZS PIOTRÓWKASKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2021-10-2314:30
123KS POLONIA NYSAMKS GOGOLIN2021-10-2314:30
124LZS AGROPLON GŁUSZYNASKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2021-10-2314:30
125LZS SKOROGOSZCZKS UNIA KRAPKOWICE2021-10-2314:30
126MKS RUCH ZDZIESZOWICEOKS ODRA II OPOLE2021-10-2314:30
127TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEOKS OLESNO2021-10-2314:30
128LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEKS MAŁAPANEW OZIMEK2021-10-2314:30
129LZS VICTORIA CHRÓŚCICELZS STAROWICE DOLNE 2021-10-2314:30
130LKS SKALNIK GRACZEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2021-10-2314:30
Kolejka 14
131PAUZAKS FORTUNA GŁOGÓWEK
132LZS STAROWICE DOLNE LKS SKALNIK GRACZE2021-10-3014:30
133KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2021-10-3014:30
134OKS OLESNOLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2021-10-3014:30
135OKS ODRA II OPOLETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2021-10-3014:30
136KS UNIA KRAPKOWICEMKS RUCH ZDZIESZOWICE2021-10-3014:30
137SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS SKOROGOSZCZ2021-10-3014:30
138MKS GOGOLINLZS AGROPLON GŁUSZYNA2021-10-3014:30
139SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS POLONIA NYSA2021-10-3014:30
140KS POLONIA GŁUBCZYCELZS PIOTRÓWKA2021-10-3014:30
Kolejka 15
141LZS PIOTRÓWKAPAUZA
142KS POLONIA NYSAKS POLONIA GŁUBCZYCE2021-11-0613:30
143LZS AGROPLON GŁUSZYNASKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2021-11-0613:30
144LZS SKOROGOSZCZMKS GOGOLIN2021-11-0613:30
145MKS RUCH ZDZIESZOWICESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2021-11-0613:30
146TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEKS UNIA KRAPKOWICE2021-11-0613:30
147LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEOKS ODRA II OPOLE2021-11-0613:30
148LZS VICTORIA CHRÓŚCICEOKS OLESNO2021-11-0613:30
149LKS SKALNIK GRACZEKS MAŁAPANEW OZIMEK2021-11-0613:30
150KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS STAROWICE DOLNE 2021-11-0613:30
Kolejka 16
151PAUZALZS STAROWICE DOLNE
152KS MAŁAPANEW OZIMEKKS FORTUNA GŁOGÓWEK2021-11-1313:30
153OKS OLESNOLKS SKALNIK GRACZE2021-11-1313:30
154OKS ODRA II OPOLELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2021-11-1313:30
155KS UNIA KRAPKOWICELKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2021-11-1313:30
156SKF TOR DOBRZEŃ WIELKITS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2021-11-1313:30
157MKS GOGOLINMKS RUCH ZDZIESZOWICE2021-11-1313:30
158SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS SKOROGOSZCZ2021-11-1313:30
159KS POLONIA GŁUBCZYCELZS AGROPLON GŁUSZYNA2021-11-1313:30
160LZS PIOTRÓWKAKS POLONIA NYSA2021-11-1313:30
Kolejka 17
161KS POLONIA NYSAPAUZA
162LZS AGROPLON GŁUSZYNALZS PIOTRÓWKA2021-11-2013:00
163LZS SKOROGOSZCZKS POLONIA GŁUBCZYCE2021-11-2013:00
164MKS RUCH ZDZIESZOWICESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2021-11-2013:00
165TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEMKS GOGOLIN2021-11-2013:00
166LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2021-11-2013:00
167LZS VICTORIA CHRÓŚCICEKS UNIA KRAPKOWICE2021-11-2013:00
168LKS SKALNIK GRACZEOKS ODRA II OPOLE2021-11-2013:00
169KS FORTUNA GŁOGÓWEKOKS OLESNO2021-11-2013:00
170LZS STAROWICE DOLNE KS MAŁAPANEW OZIMEK2021-11-2013:00
Kolejka 18
171PAUZAKS MAŁAPANEW OZIMEK
172OKS OLESNOLZS STAROWICE DOLNE 2021-11-2713:00
173OKS ODRA II OPOLEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2021-11-2713:00
174KS UNIA KRAPKOWICELKS SKALNIK GRACZE2021-11-2713:00
175SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS VICTORIA CHRÓŚCICE2021-11-2713:00
176MKS GOGOLINLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2021-11-2713:00
177SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2021-11-2713:00
178KS POLONIA GŁUBCZYCEMKS RUCH ZDZIESZOWICE2021-11-2713:00
179LZS PIOTRÓWKALZS SKOROGOSZCZ2021-11-2713:00
180KS POLONIA NYSALZS AGROPLON GŁUSZYNA2021-11-2713:00
Kolejka 19
181LZS AGROPLON GŁUSZYNAPAUZA
182LZS SKOROGOSZCZKS POLONIA NYSA2021-12-0413:00
183MKS RUCH ZDZIESZOWICELZS PIOTRÓWKA2021-12-0413:00
184TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEKS POLONIA GŁUBCZYCE2021-12-0413:00
185LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2021-12-0413:00
186LZS VICTORIA CHRÓŚCICEMKS GOGOLIN2021-12-0413:00
187LKS SKALNIK GRACZESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2021-12-0413:00
188KS FORTUNA GŁOGÓWEKKS UNIA KRAPKOWICE2021-12-0413:00
189LZS STAROWICE DOLNE OKS ODRA II OPOLE2021-12-0413:00
190KS MAŁAPANEW OZIMEKOKS OLESNO2021-12-0413:00

KS UNIA KRAPKOWICE

Rok założenia: 2014
Barwy klubowe: żółto-niebieskie
Adres email: krapkowice.ks@pilkaopolska.pl
Telefon: 668 285 672
Stadion: 1 500 miejsc (400 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 99 m x 68 m

KS POLONIA GŁUBCZYCE

Rok założenia: 1945
Barwy klubowe: niebiesko – biało – czerwone
Adres email: glubczyce.polonia@pilkaopolska.pl
Telefon: 608298298
Stadion: 1067 miejsc

KS MAŁAPANEW OZIMEK

Rok założenia: 1946
Barwy klubowe: pomarańczowo-czarne
Adres email: ozimek.ksmalapanew@pilkaopolska.pl
Telefon: 662684955
Stadion: 5 000 miejsc (625 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 100 m x 78 m

KS POLONIA NYSA

Rok założenia: 1946
Barwy klubowe: czerwono-biało-niebieskie
Adres email: nysa.kspolonia@pilkaopolska.pl
Telefon: 600 390 817
Stadion: 3 500 miejsc (2 500 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 104 m x 68 m

LZS AGROPLON GŁUSZYNA

Rok założenia: 1948
Barwy klubowe: zielono-czerwono-żółte
Adres email: gluszyna.lzsagroplon@pilkaopolska.pl
Telefon: 604592904
Stadion: 1980 miejsc

GKS GŁUCHOŁAZY

Rok założenia: 2013
Barwy klubowe: biało-niebieskie
Adres email: glucholazy.gks@pilkaopolska.pl
Telefon: 607519938
Stadion: 450 miejsc

MKS POGOŃ PRUDNIK

Rok założenia: 1945
Barwy klubowe: biało-niebieskie
Adres email: prudnik.mkspogon@pilkaopolska.pl
Telefon: 602878502
Stadion: 500 miejsc

LKS SKALNIK GRACZE

Rok założenia: 1953
Barwy klubowe: zielono-czarno-żółte
Adres email: gracze.lksskalnik@pilkaopolska.pl
Telefon: 509 181 040
Stadion: 1 000 miejsc (800 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 106 m x 64 m

LZS SKOROGOSZCZ

Rok założenia: 1948
Barwy klubowe: niebiesko-czerwone
Adres email: skorogoszcz.lzs@pilkaopolska.pl
Telefon: 517170108
Stadion: 375 miejsc

LZS SWORNICA CZARNOWĄSY

Rok założenia: 1946
Barwy klubowe: biało-niebieskie
Adres email: czarnowasy.lzsswornica@pilkaopolska.pl
Telefon: 501 036 023
Stadion: 800 miejsc (400 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 105 m x 70 m

MKS GOGOLIN

Rok założenia: 1947
Barwy klubowe: żółto-czarne
Adres email: gogolin.mks@pilkaopolska.pl
Telefon: 515 424 208
Stadion: 1 600 miejsc (600 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 103 m x 64 m

NKS START NAMYSŁÓW

Rok założenia: 1952
Barwy klubowe: czerwono-czarne
Adres email: namyslow.nksstart@pilkaopolska.pl
Telefon: 661 649 714
Stadion: 2 280 miejsc (1 980 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 100 m x 64 m

OKS OLESNO

Rok założenia: 1991
Barwy klubowe: żółto-niebieskie
Adres email: olesno.oks@pilkaopolska.pl
Telefon: 697 503 508
Stadion: 1000 miejsc (400 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 103 m x 64 m

SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE

Rok założenia: 2002
Barwy klubowe: niebiesko-białe
Adres email: strzelceopolskie.skspiast@pilkaopolska.pl
Telefon: 607276831
Stadion: 1 200 miejsc siedzących
rozmiary boiska
105 m x 64 m

TS CHEMIK K-KOŹLE

Rok założenia: 1947
Barwy klubowe: niebiesko-biało-czerwone
Adres email: kkozle.tschemik@pilkaopolska.pl
Telefon: 695 429 227
Stadion: 3000 miejsc (1700 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 105 m x 68 m

LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE

Rok założenia: 1983
Barwy klubowe: żółto-czarne
Adres email: wiekszyce.lksporawie@pilkaopolska.pl
Telefon: 605210647
Stadion: 640 miejsc