BS 4 LIGA OPOLSKA

Tabela rozgrywek: IV Liga "BS LEŚNICA"
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS STAROWICE DOLNE 2871225196:22
2MKS RUCH ZDZIESZOWICE2868222485:33
3KS MAŁAPANEW OZIMEK2858184688:29
4MKS GOGOLIN28461441051:38
5KS FORTUNA GŁOGÓWEK28451431156:39
6OKS ODRA II OPOLE28401241253:46
7LZS PIOTRÓWKA28401241256:56
8LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE28391161151:52
9LZS WALCE28371071144:56
10SKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIE2833961339:50
11LZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICE2831941544:61
12LKS SKALNIK GRACZE2828841643:67
13OKS OLESNO2828841638:78
14KS POLONIA GŁUBCZYCE2825671541:77
15KS UNIA KRAPKOWICE2823721925:80
16LZS STEGU START JEŁOWA2823581544:70
Ostatnia kolejka (28) rozgrywek: IV Liga "BS LEŚNICA"
97MKS RUCH ZDZIESZOWICESKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIE2023-05-2714:002:1
98LZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICEKS UNIA KRAPKOWICE2023-05-2717:003:1
99KS FORTUNA GŁOGÓWEKLKS SKALNIK GRACZE2023-05-2717:004:1
100KS MAŁAPANEW OZIMEKOKS OLESNO2023-05-2717:0011:1
101MKS GOGOLINKS POLONIA GŁUBCZYCE2023-05-2715:002:1
102LZS WALCELZS STEGU START JEŁOWA2023-05-2814:002:1
103LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEOKS ODRA II OPOLE2023-05-2717:003:2
104LZS PIOTRÓWKALZS STAROWICE DOLNE 2023-05-2713:001:6
Terminarz rozgrywek: IV Liga "BS LEŚNICA"
Kolejka 1
1LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEMKS RUCH ZDZIESZOWICE2022-08-1313:001:6
2LZS WALCELZS PIOTRÓWKA2022-08-1317:001:3
3MKS GOGOLINLZS STAROWICE DOLNE 2022-08-1317:000:0
4KS MAŁAPANEW OZIMEKOKS ODRA II OPOLE2022-08-1315:000:0
5KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS STEGU START JEŁOWA2022-08-1317:003:1
6LZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICEKS POLONIA GŁUBCZYCE2022-08-1317:003:2
7SKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIEOKS OLESNO2022-08-1317:000:0
8KS UNIA KRAPKOWICELKS SKALNIK GRACZE2022-08-1317:000:2
Kolejka 2
9MKS RUCH ZDZIESZOWICELKS SKALNIK GRACZE2022-08-1718:006:1
10OKS OLESNOKS UNIA KRAPKOWICE2022-08-1718:002:0
11KS POLONIA GŁUBCZYCESKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIE2022-08-1718:002:2
12LZS STEGU START JEŁOWALZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICE2022-08-1718:002:7
13OKS ODRA II OPOLEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2022-08-1718:001:3
14LZS STAROWICE DOLNE KS MAŁAPANEW OZIMEK2022-08-1718:003:3
15LZS PIOTRÓWKAMKS GOGOLIN2022-08-1718:000:2
16LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCELZS WALCE2022-08-1718:001:1
Kolejka 3
17LZS WALCEMKS RUCH ZDZIESZOWICE2022-08-2017:000:2
18MKS GOGOLINLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2022-08-2013:002:0
19KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS PIOTRÓWKA2022-08-2015:003:1
20KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS STAROWICE DOLNE 2022-08-2017:001:2
21LZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICEOKS ODRA II OPOLE2022-08-2017:000:1
22SKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS STEGU START JEŁOWA2022-08-2013:003:3
23KS UNIA KRAPKOWICEKS POLONIA GŁUBCZYCE2022-08-2017:004:2
24LKS SKALNIK GRACZEOKS OLESNO2022-08-2013:000:2
Kolejka 4
25MKS RUCH ZDZIESZOWICEOKS OLESNO2022-08-2717:004:0
26KS POLONIA GŁUBCZYCELKS SKALNIK GRACZE2022-08-2717:004:0
27LZS STEGU START JEŁOWAKS UNIA KRAPKOWICE2022-08-2717:002:2
28OKS ODRA II OPOLESKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIE2022-08-2717:000:3
29LZS STAROWICE DOLNE LZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICE2022-08-2714:005:0
30LZS PIOTRÓWKAKS FORTUNA GŁOGÓWEK2022-08-2717:005:2
31LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEKS MAŁAPANEW OZIMEK2022-08-2713:000:0
32LZS WALCEMKS GOGOLIN2022-08-2717:001:0
Kolejka 5
33MKS GOGOLINMKS RUCH ZDZIESZOWICE2022-09-0314:003:4
34KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS WALCE2022-09-0314:301:2
35KS FORTUNA GŁOGÓWEKLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2022-09-0316:302:1
36LZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICELZS PIOTRÓWKA2022-09-0313:001:2
37SKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS STAROWICE DOLNE 2022-09-0316:302:0
38KS UNIA KRAPKOWICEOKS ODRA II OPOLE2022-09-0313:000:5
39LKS SKALNIK GRACZELZS STEGU START JEŁOWA2022-09-0315:003:0
40OKS OLESNOKS POLONIA GŁUBCZYCE2022-09-0316:306:1
Kolejka 6
41MKS RUCH ZDZIESZOWICEKS POLONIA GŁUBCZYCE2022-09-1016:304:0
42LZS STEGU START JEŁOWAOKS OLESNO2022-09-1016:303:3
43OKS ODRA II OPOLELKS SKALNIK GRACZE2022-09-1016:301:3
44LZS STAROWICE DOLNE KS UNIA KRAPKOWICE2022-09-1017:005:1
45LZS PIOTRÓWKASKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIE2022-09-1016:303:0
46LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCELZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICE2022-09-1016:301:1
47LZS WALCEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2022-09-1013:000:0
48MKS GOGOLINKS MAŁAPANEW OZIMEK2022-09-1016:302:1
Kolejka 7
49KS MAŁAPANEW OZIMEKMKS RUCH ZDZIESZOWICE2022-09-1715:003:1
50KS FORTUNA GŁOGÓWEKMKS GOGOLIN2022-09-1713:002:0
51LZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICELZS WALCE2022-09-1713:300:1
52SKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIELKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2022-09-1716:003:2
53KS UNIA KRAPKOWICELZS PIOTRÓWKA2022-09-1716:001:0
54LKS SKALNIK GRACZELZS STAROWICE DOLNE 2022-09-1713:000:1
55OKS OLESNOOKS ODRA II OPOLE2022-09-1716:000:1
56KS POLONIA GŁUBCZYCELZS STEGU START JEŁOWA2022-09-1716:000:6
Kolejka 8
57MKS RUCH ZDZIESZOWICELZS STEGU START JEŁOWA2022-09-2416:003:3
58OKS ODRA II OPOLEKS POLONIA GŁUBCZYCE2022-09-2416:006:1
59LZS STAROWICE DOLNE OKS OLESNO2022-09-2417:005:1
60LZS PIOTRÓWKALKS SKALNIK GRACZE2022-09-2416:004:2
61LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEKS UNIA KRAPKOWICE2022-09-2416:002:0
62LZS WALCESKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIE2022-09-2416:001:1
63MKS GOGOLINLZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICE2022-09-2416:003:1
64KS MAŁAPANEW OZIMEKKS FORTUNA GŁOGÓWEK2022-09-2415:002:0
Kolejka 9
65KS FORTUNA GŁOGÓWEKMKS RUCH ZDZIESZOWICE2022-10-0115:302:4
66LZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICEKS MAŁAPANEW OZIMEK2022-10-0114:302:1
67SKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIEMKS GOGOLIN2022-10-0115:302:3
68KS UNIA KRAPKOWICELZS WALCE2022-10-0113:000:3
69LKS SKALNIK GRACZELKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2022-10-0113:003:1
70OKS OLESNOLZS PIOTRÓWKA2022-10-0115:303:2
71KS POLONIA GŁUBCZYCELZS STAROWICE DOLNE 2022-10-0113:000:0
72LZS STEGU START JEŁOWAOKS ODRA II OPOLE2022-10-0115:300:5
Kolejka 10
73MKS RUCH ZDZIESZOWICEOKS ODRA II OPOLE2022-10-0813:003:0
74LZS STAROWICE DOLNE LZS STEGU START JEŁOWA2022-10-0815:006:0
75LZS PIOTRÓWKAKS POLONIA GŁUBCZYCE2022-10-0813:003:3
76LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEOKS OLESNO2022-10-0815:002:1
77LZS WALCELKS SKALNIK GRACZE2022-10-0815:004:1
78MKS GOGOLINKS UNIA KRAPKOWICE2022-10-0814:004:0
79KS MAŁAPANEW OZIMEKSKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIE2022-10-0815:006:0
80KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICE2022-10-0815:002:3
Kolejka 11
81LZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICEMKS RUCH ZDZIESZOWICE2022-10-1515:000:4
82SKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2022-10-1515:000:3
83KS UNIA KRAPKOWICEKS MAŁAPANEW OZIMEK2022-10-1515:000:2
84LKS SKALNIK GRACZEMKS GOGOLIN2022-10-1515:003:2
85OKS OLESNOLZS WALCE2022-10-1515:002:3
86KS POLONIA GŁUBCZYCELKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2022-10-1515:001:5
87LZS STEGU START JEŁOWALZS PIOTRÓWKA2022-10-1513:002:4
88OKS ODRA II OPOLELZS STAROWICE DOLNE 2022-10-1515:000:1
Kolejka 12
89MKS RUCH ZDZIESZOWICELZS STAROWICE DOLNE 2022-10-2214:301:3
90LZS PIOTRÓWKAOKS ODRA II OPOLE2022-10-2213:002:3
91LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCELZS STEGU START JEŁOWA2022-10-2214:303:2
92LZS WALCEKS POLONIA GŁUBCZYCE2022-10-2214:302:2
93MKS GOGOLINOKS OLESNO2022-10-2214:005:0
94LKS SKALNIK GRACZEKS MAŁAPANEW OZIMEK2022-10-2214:302:3
95KS FORTUNA GŁOGÓWEKKS UNIA KRAPKOWICE2022-10-2214:302:0
96LZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICESKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIE2022-10-2214:301:1
Kolejka 13
97SKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIEMKS RUCH ZDZIESZOWICE2022-10-2914:300:1
98KS UNIA KRAPKOWICELZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICE2022-10-2914:302:4
99LKS SKALNIK GRACZEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2022-10-2913:001:2
100OKS OLESNOKS MAŁAPANEW OZIMEK2022-10-2914:301:5
101KS POLONIA GŁUBCZYCEMKS GOGOLIN2022-10-2914:302:1
102LZS STEGU START JEŁOWALZS WALCE2022-10-2914:303:3
103OKS ODRA II OPOLELKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2022-10-2914:301:1
104LZS STAROWICE DOLNE LZS PIOTRÓWKA2022-10-2914:005:0
Kolejka 14
105MKS RUCH ZDZIESZOWICELZS PIOTRÓWKA2022-11-0513:302:1
106LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCELZS STAROWICE DOLNE 2022-11-0513:302:2
107LZS WALCEOKS ODRA II OPOLE2022-11-0513:300:2
108MKS GOGOLINLZS STEGU START JEŁOWA2022-11-0513:302:1
109KS MAŁAPANEW OZIMEKKS POLONIA GŁUBCZYCE2022-11-0513:306:1
110KS FORTUNA GŁOGÓWEKOKS OLESNO2022-11-0513:305:2
111LZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICELKS SKALNIK GRACZE2022-11-0513:303:3
112SKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS UNIA KRAPKOWICE2022-11-0513:300:1
Kolejka 15
113KS UNIA KRAPKOWICEMKS RUCH ZDZIESZOWICE2022-11-1213:300:2
114LKS SKALNIK GRACZESKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIE2022-11-1213:301:1
115OKS OLESNOLZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICE2022-11-1213:302:1
116KS POLONIA GŁUBCZYCEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2022-11-1113:001:5
117LZS STEGU START JEŁOWAKS MAŁAPANEW OZIMEK2022-11-1213:300:1
118OKS ODRA II OPOLEMKS GOGOLIN2022-11-1212:002:0
119LZS STAROWICE DOLNE LZS WALCE2022-11-1213:307:1
120LZS PIOTRÓWKALKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2022-11-1213:303:1
Kolejka 16
1MKS RUCH ZDZIESZOWICELKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2023-03-1115:005:1
2LZS PIOTRÓWKALZS WALCE2023-03-1115:002:2
3LZS STAROWICE DOLNE MKS GOGOLIN2023-03-1115:002:1
4OKS ODRA II OPOLEKS MAŁAPANEW OZIMEK2023-03-1115:000:1
5LZS STEGU START JEŁOWAKS FORTUNA GŁOGÓWEK2023-03-1117:001:1
6KS POLONIA GŁUBCZYCELZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICE2023-03-1115:003:5
7OKS OLESNOSKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIE2023-03-1215:000:3
8LKS SKALNIK GRACZEKS UNIA KRAPKOWICE2023-03-1115:003:0
Kolejka 17
9LKS SKALNIK GRACZEMKS RUCH ZDZIESZOWICE2023-03-1813:000:6
10KS UNIA KRAPKOWICEOKS OLESNO2023-03-1815:001:0
11SKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS POLONIA GŁUBCZYCE2023-03-1815:001:0
12LZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICELZS STEGU START JEŁOWA2023-03-1815:000:2
13KS FORTUNA GŁOGÓWEKOKS ODRA II OPOLE2023-03-1815:002:2
14KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS STAROWICE DOLNE 2023-03-1914:003:4
15MKS GOGOLINLZS PIOTRÓWKA2023-03-1814:005:0
16LZS WALCELKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2023-03-1815:000:4
Kolejka 18
17MKS RUCH ZDZIESZOWICELZS WALCE2023-03-2515:303:5
18LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEMKS GOGOLIN2023-03-2515:300:1
19LZS PIOTRÓWKAKS MAŁAPANEW OZIMEK2023-03-2515:300:3
20LZS STAROWICE DOLNE KS FORTUNA GŁOGÓWEK2023-03-2515:302:1
21OKS ODRA II OPOLELZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICE2023-03-2614:001:2
22LZS STEGU START JEŁOWASKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIE2023-03-2515:303:1
23KS POLONIA GŁUBCZYCEKS UNIA KRAPKOWICE2023-03-2515:302:0
24OKS OLESNOLKS SKALNIK GRACZE2023-03-2515:300:2
Kolejka 19
25OKS OLESNOMKS RUCH ZDZIESZOWICE2023-05-1018:000:5
26LKS SKALNIK GRACZEKS POLONIA GŁUBCZYCE2023-04-0113:001:1
27KS UNIA KRAPKOWICELZS STEGU START JEŁOWA2023-04-0116:003:1
28SKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIEOKS ODRA II OPOLE2023-04-0214:002:3
29LZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICELZS STAROWICE DOLNE 2023-04-0116:000:5
30KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS PIOTRÓWKA2023-04-0116:000:2
31KS MAŁAPANEW OZIMEKLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2023-04-0116:006:1
32MKS GOGOLINLZS WALCE2023-04-0114:000:4
Kolejka 20
33MKS RUCH ZDZIESZOWICEMKS GOGOLIN2023-04-0813:002:0
34LZS WALCEKS MAŁAPANEW OZIMEK2023-04-0813:002:1
35LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2023-04-0813:000:1
36LZS PIOTRÓWKALZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICE2023-04-0811:002:0
37LZS STAROWICE DOLNE SKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIE2023-04-0812:003:0
38OKS ODRA II OPOLEKS UNIA KRAPKOWICE2023-04-0813:000:2
39LZS STEGU START JEŁOWALKS SKALNIK GRACZE2023-04-0813:001:0
40KS POLONIA GŁUBCZYCEOKS OLESNO2023-04-0813:003:2
Kolejka 21
41KS POLONIA GŁUBCZYCEMKS RUCH ZDZIESZOWICE2023-04-1516:300:2
42OKS OLESNOLZS STEGU START JEŁOWA2023-04-1516:301:0
43LKS SKALNIK GRACZEOKS ODRA II OPOLE2023-04-1515:003:6
44KS UNIA KRAPKOWICELZS STAROWICE DOLNE 2023-04-1516:300:4
45SKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS PIOTRÓWKA2023-04-1516:301:2
46LZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICELKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2023-04-1516:300:2
47KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS WALCE2023-04-1516:304:0
48KS MAŁAPANEW OZIMEKMKS GOGOLIN2023-04-1516:302:2
Kolejka 22
49MKS RUCH ZDZIESZOWICEKS MAŁAPANEW OZIMEK2023-04-2314:002:1
50MKS GOGOLINKS FORTUNA GŁOGÓWEK2023-04-2214:000:1
51LZS WALCELZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICE2023-04-2217:000:0
52LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCESKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIE2023-04-2213:002:3
53LZS PIOTRÓWKAKS UNIA KRAPKOWICE2023-04-2314:007:0
54LZS STAROWICE DOLNE LKS SKALNIK GRACZE2023-04-2211:002:0
55OKS ODRA II OPOLEOKS OLESNO2023-04-2217:004:2
56LZS STEGU START JEŁOWAKS POLONIA GŁUBCZYCE2023-04-2217:000:0
Kolejka 23
57LZS STEGU START JEŁOWAMKS RUCH ZDZIESZOWICE2023-04-2917:002:1
58KS POLONIA GŁUBCZYCEOKS ODRA II OPOLE2023-04-2917:001:1
59OKS OLESNOLZS STAROWICE DOLNE 2023-04-2917:000:7
60LKS SKALNIK GRACZELZS PIOTRÓWKA2023-04-2913:001:1
61KS UNIA KRAPKOWICELKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2023-04-2914:002:3
62SKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS WALCE2023-04-2917:003:1
63LZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICEMKS GOGOLIN2023-04-2915:001:3
64KS FORTUNA GŁOGÓWEKKS MAŁAPANEW OZIMEK2023-04-2917:001:2
Kolejka 24
65MKS RUCH ZDZIESZOWICEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2023-05-0315:001:0
66KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICE2023-05-0315:003:0
67MKS GOGOLINSKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIE2023-05-0315:002:1
68LZS WALCEKS UNIA KRAPKOWICE2023-05-0315:001:2
69LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCELKS SKALNIK GRACZE2023-05-0315:003:0
70LZS PIOTRÓWKAOKS OLESNO2023-05-0315:002:3
71LZS STAROWICE DOLNE KS POLONIA GŁUBCZYCE2023-05-0313:004:0
72OKS ODRA II OPOLELZS STEGU START JEŁOWA2023-04-2617:003:0
Kolejka 25
73OKS ODRA II OPOLEMKS RUCH ZDZIESZOWICE2023-05-0617:002:4
74LZS STEGU START JEŁOWALZS STAROWICE DOLNE 2023-05-0617:001:4
75KS POLONIA GŁUBCZYCELZS PIOTRÓWKA2023-05-0714:002:1
76OKS OLESNOLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2023-05-0617:001:1
77LKS SKALNIK GRACZELZS WALCE2023-05-0613:004:2
78KS UNIA KRAPKOWICEMKS GOGOLIN2023-05-0615:002:2
79SKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS MAŁAPANEW OZIMEK2023-05-0617:000:2
80LZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2023-05-0617:002:1
Kolejka 26
81MKS RUCH ZDZIESZOWICELZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICE2023-05-1317:003:2
82KS FORTUNA GŁOGÓWEKSKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIE2023-05-1317:001:2
83KS MAŁAPANEW OZIMEKKS UNIA KRAPKOWICE2023-05-1316:0012:0
84MKS GOGOLINLKS SKALNIK GRACZE2023-05-1315:003:2
85LZS WALCEOKS OLESNO2023-05-1317:001:2
86LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEKS POLONIA GŁUBCZYCE2023-05-1317:004:1
87LZS PIOTRÓWKALZS STEGU START JEŁOWA2023-05-1317:002:2
88LZS STAROWICE DOLNE OKS ODRA II OPOLE2023-05-1311:006:1
Kolejka 27
89LZS STAROWICE DOLNE MKS RUCH ZDZIESZOWICE2023-05-2013:002:2
90OKS ODRA II OPOLELZS PIOTRÓWKA2023-05-2017:000:1
91LZS STEGU START JEŁOWALKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2023-05-2017:002:4
92KS POLONIA GŁUBCZYCELZS WALCE2023-05-2017:005:1
93OKS OLESNOMKS GOGOLIN2023-05-2017:001:1
94KS MAŁAPANEW OZIMEKLKS SKALNIK GRACZE2023-05-1918:004:1
95KS UNIA KRAPKOWICEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2023-05-2114:001:5
96SKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICE2023-05-2017:003:2
Kolejka 28
97MKS RUCH ZDZIESZOWICESKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIE2023-05-2714:002:1
98LZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICEKS UNIA KRAPKOWICE2023-05-2717:003:1
99KS FORTUNA GŁOGÓWEKLKS SKALNIK GRACZE2023-05-2717:004:1
100KS MAŁAPANEW OZIMEKOKS OLESNO2023-05-2717:0011:1
101MKS GOGOLINKS POLONIA GŁUBCZYCE2023-05-2715:002:1
102LZS WALCELZS STEGU START JEŁOWA2023-05-2814:002:1
103LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEOKS ODRA II OPOLE2023-05-2717:003:2
104LZS PIOTRÓWKALZS STAROWICE DOLNE 2023-05-2713:001:6
Kolejka 29
105LZS PIOTRÓWKAMKS RUCH ZDZIESZOWICE2023-06-0313:00
106LZS STAROWICE DOLNE LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2023-06-0313:00
107OKS ODRA II OPOLELZS WALCE2023-06-0317:00
108LZS STEGU START JEŁOWAMKS GOGOLIN2023-06-0317:00
109KS POLONIA GŁUBCZYCEKS MAŁAPANEW OZIMEK2023-06-0317:00
110OKS OLESNOKS FORTUNA GŁOGÓWEK2023-06-0317:00
111LKS SKALNIK GRACZELZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICE2023-06-0313:00
112KS UNIA KRAPKOWICESKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIE2023-06-0317:00
Kolejka 30
113MKS RUCH ZDZIESZOWICEKS UNIA KRAPKOWICE2023-06-1017:00
114SKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIELKS SKALNIK GRACZE2023-06-1017:00
115LZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICEOKS OLESNO2023-06-1017:00
116KS FORTUNA GŁOGÓWEKKS POLONIA GŁUBCZYCE2023-06-1017:00
117KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS STEGU START JEŁOWA2023-06-1017:00
118MKS GOGOLINOKS ODRA II OPOLE2023-06-1017:00
119LZS WALCELZS STAROWICE DOLNE 2023-06-1017:00
120LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCELZS PIOTRÓWKA2023-06-1017:00
KS FORTUNA GŁOGÓWEK

Rok założenia: 1945
Barwy klubowe: czerwono-białe
Adres email: glogowek.fortuna@pilkaopolska.pl
Telefon: 668 716 794
Stadion: 800 miejsc siedzących

KS MAŁAPANEW OZIMEK

Rok założenia: 1946
Barwy klubowe: pomarańczowo-czarne
Adres email: ozimek.ksmalapanew@pilkaopolska.pl
Telefon: 606 321 970
Stadion: 420 miejsc siedzących

KS POLONIA GŁUBCZYCE

Rok założenia: 1945
Barwy klubowe: niebiesko-biało-czerwone
Adres email: glubczyce.polonia@pilkaopolska.pl
Telefon: 608 298 298
Stadion: 1067 miejsc siedzących

KS UNIA KRAPKOWICE

Rok założenia: 2014
Barwy klubowe: żółto-niebieskie
Adres email: krapkowice.ks@pilkaopolska.pl
Telefon: 668 285 672
Stadion: 305 miejsc siedzących

LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE

Rok założenia: 1983
Barwy klubowe: żółto-czarne
Adres email: wiekszyce.lksporawie@pilkaopolska.pl
Telefon: 605 210 647
Stadion: 640 miejsc siedzących

LKS SKALNIK GRACZE

Rok założenia: 1953
Barwy klubowe: zielono-czarno-żółte
Adres email: gracze.lksskalnik@pilkaopolska.pl
Telefon: 509 181 040
Stadion: 700 miejsc siedzących

LZS PIOTRÓWKA

Rok założenia: 1951
Barwy klubowe: biało-czerwone
Adres email: piotrowka.lzs@pilkaopolska.pl
Telefon: 604 281 040
Stadion: 493 miejsca siedzące

LZS STAROWICE DOLNE

Rok założenia: 2002
Barwy klubowe: niebiesko-czerwone
Adres email: starowicedolne.lzs@pilkaopolska.pl
Telefon: 728 342 079
Stadion: 350 miejsc siedzących

LZS VICTORIA CHRÓŚCICE

Rok założenia: 1945
Barwy klubowe: czerwono-zielone
Adres email: chroscice.lzs@pilkaopolska.pl
Telefon: 887 843 333
Stadion: 448 miejsc siedzących

MKS GOGOLIN

Rok założenia: 1947
Barwy klubowe: żółto-czarne
Adres email: gogolin.mks@pilkaopolska.pl
Telefon: 515 424 208
Stadion: 800 miejsc siedzących

MKS RUCH ZDZIESZOWICE

Rok założenia: 1946
Barwy klubowe: pomarańczowo-czarne
Adres email: zdzieszowice.ruch@pilkaopolska.pl
Telefon: 600 321 258
Stadion: 1111 miejsc siedzących

OKS ODRA OPOLE

Rok założenia: 1983
Barwy klubowe: niebiesko-czerwone
Adres email: opole.oksodra@pilkaopolska.pl
Telefon: 606 682 221
Stadion: 3300 miejsc

OKS OLESNO

Rok założenia: 1991
Barwy klubowe: żółto-niebieskie
Adres email: olesno.oks@pilkaopolska.pl
Telefon: 697 503 508
Stadion: 621 miejsc siedzących

SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE
Rok założenia: 2002
Barwy klubowe: niebiesko-białe
Adres email: strzelceopolskie.skspiast@pilkaopolska.pl
Telefon: 607 276 831
Stadion: 731 siedzących
LZS STEGU START JEŁOWA

Rok założenia: 1951
Barwy klubowe: czarno-czerwone
Adres email: jelowa.lzs@pilkaopolska.pl
Telefon: 603 071 082
Stadion: 660 miejsc siedzących

LZS WALCE

Rok założenia: 1928
Barwy klubowe: niebiesko-biało-żółto-czarne
Adres email: walce.lzs@pilkaopolska.pl
Telefon: 516 859 558
Stadion: 312 miejsc siedzących

Nazwa klubue-mailtelefon kontaktowy
1. FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICEchrzastowice.fc@pilkaopolska.pl510027833
AP MŁODY MKS KLUCZBORKkluczbork.apm@pilkaopolska.pl608029846
AP NAMYSŁÓWnamyslow.ap@pilkaopolska.pl535898812
APN ORZEŁ ŹLINICEzlinice.orzel.apn@pilkaopolska.pl666919555
BONGO OPOLEopole.bongo@pilkaopolska.pl508263336
BTP STAL BRZEGbrzeg.stal@pilkaopolska.pl694678875
668209650
FUNDACJA FOOTBALL ACADEMY GROUP OPOLEopole.fundacja.fa@pilkaopolska.pl789329729
793176423
FUNDACJA RAVEN BRZEGbrzeg.fundacja.raven@pilkaopolska.pl693388300
796810312
GKS GŁUCHOŁAZYglucholazy.gks@pilkaopolska.pl604110278
603392967
GKS GRODKÓWgrodkow.gks@pilkaopolska.pl666666909
KS KOMPRACHCICEkomprachcice.gks@pilkaopolska.pl790362696
GKS DREMAN KOMPRACHCICEkomprachcice.gks@pilkaopolska.pl600095167
GKS WIDAWA WILKÓWwilkow.gks@pilkaopolska.pl692665631
GLKS KAMIENNIKkamiennik.glks@pilkaopolska.pl697810404
GLKS WŁOKNIARZ KIETRZkietrz.glks@pilkaopolska.pl519836639
GLKS WŁÓKNIARZ II KIETRZkietrz.glks@pilkaopolska.pl519836639
GÓRNIK JANUSZKOWICEjanuszkowice.gornik@pilkaopolska.pl697778245
601690456
GZ LZS GRODKÓWgrodkow.gzlzs@pilkaopolska.pl788395190
GZ LZS II ŁUBNIANY-BRYNICAlubniany.slask@pilkaopolska.pl604720337
GZ LZS ŁUBNIANYlubniany.slask@pilkaopolska.pl794448306
KGKS KRASNA GÓRAkrasnagora.kgks@pilkaopolska.pl665538036
512441851
KKS SUDETY BURGRABICEburgrabice.kks@pilkaopolska.pl695436150
KS BODZANOWICEbodzanowice.ks@pilkaopolska.pl603788555
KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWbodzanow.ks@pilkaopolska.pl694850733
KS CHRZĄSZCZ CHRZĄSZCZYCEchrzaszczyce.chrzaszcz@pilkaopolska.pl602795004
KS CISOWA KĘDZIERZYN-KOŹLEkkozle.cisowa@pilkaopolska.pl691375562
KS DZIEWCZĘCA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ STRZELCE OPOLSKIstrzelceopolskie.dziewczeca.apn@pilkaopolska.pl609599045
KS FORTUNA GŁOGÓWEKglogowek.fortuna@pilkaopolska.pl668716794
KS FORTUNA II GŁOGÓWEKglogowek.fortuna@pilkaopolska.pl668716794
KS FUTSAL TEAM BRZEGbrzeg.futsal@pilkaopolska.pl601877199
KS GÓRAŻDŻEgorazdze.ks@pilkaopolska.pl692917343
KS II KRASIEJÓWkrasiejow.ks@pilkaopolska.pl697483159
KS IPRIME BOGACICAbogacica.lzs@pilkaopolska.pl660821687
KS JANKOWICE WIELKIEjankowicewielkie.ks@pilkaopolska.pl660668072
KS KRASIEJÓWkrasiejow.ks@pilkaopolska.pl697483159
KS LZS ZRYW WYSOKAwysoka.zryw@pilkaopolska.pl668541556
KS MAŁAPANEW OZIMEKozimek.ksmalapanew@pilkaopolska.pl606321970
KS MASTERS BRZEGbrzeg.masters@pilkaopolska.pl604140127
KS METALOWIEC ŁAMBINOWICElambinowice.ks@pilkaopolska.pl666336393
KS MŁODZIK STRZELCE OPOLSKIEstrzelceopolskie.ksmlodzik@pilkaopolska.pl662084062
KS POLONIA GŁUBCZYCEglubczyce.polonia@pilkaopolska.pl608298298
KS POLONIA NYSAnysa.kspolonia@pilkaopolska.pl600390817
KS SKARBIMIERZskarbimierz.ks@pilkaopolska.pl503139239
KS SŁAWIĘCICE KĘDZIERZYN-KOŹLEslawiecice.ks@pilkaopolska.pl604375871
KS SPARTA PACZKÓWpaczkow.kssparta@pilkaopolska.pl608386272
KS START DOBRODZIEŃdobrodzien.ks@pilkaopolska.pl662504366
KS START OLESNOolesno.start@pilkaopolska.pl609304080
KS STOBRAWA LIGOTA DOLNAligotadolna.ks@pilkaopolska.pl880138530
KS SZCZEDRZYKszczedrzyk.ks@pilkaopolska.pl604695231
KS TWARDAWAtwardawa.ks@pilkaopolska.pl692377862
KS UNIA KOLONOWSKIEkolonowskie.ksunia@pilkaopolska.pl608739267
KS UNIA KRAPKOWICEkrapkowice.ks@pilkaopolska.pl668285672
KS UNIA OPOLEopole.uniaks@pilkaopolska.pl788983921
KS ŻĄDŁO SUCHA PSINAsuchapsina.kszadlo@pilkaopolska.pl512166005
601781929
LKS ADAMIETZ KADŁUBkadlub.lzs@pilkaopolska.pl696426617
LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEgoswinowicegrady.lzs@pilkaopolska.pl667137470
LKS ATOM II GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEgoswinowicegrady.lzs@pilkaopolska.pl667137470
LKS BABICEbabice.lks@pilkaopolska.pl661815074
LKS BIAŁA NYSKAbialanyska.lks@pilkaopolska.pl607430800
LKS BŁĘKITNI ROZMIERZrozmierz.blekitni@pilkaopolska.pl518545418
LKS BUDOWLANI STROJECstrojec.lks@pilkaopolska.pl600442589
LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICEkalinow.czarni@pilkaopolska.pl606854628
LKS GOŚWINOWICEgoswinowice.lks@pilkaopolska.pl661184661
LKS GROSZMAL OPOLEopole.groszmal@pilkaopolska.pl607058532
LKS HETMAN BYCZYNAbyczyna.lkshetman@pilkaopolska.pl609191058
LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKArozmierka.lks@pilkaopolska.pl692755396
LKS KORONA KRĘPNAkrepna.korona@pilkaopolska.pl662209525
LKS LEW SZYMONKÓWszymonkow.lks@pilkaopolska.pl605610498
LKS NAPRZÓD JEMIELNICAjemielnica.lksnaprzod@pilkaopolska.pl883749777
LKS OBROWIECobrowiec.lks@pilkaopolska.pl602769772
LKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKAchroscinanyska.ogrodnik@pilkaopolska.pl602415083
LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚrenskawies.lksorzel@pilkaopolska.pl509812394
LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKAblotnicastrzelecka.plon@pilkaopolska.pl507363987
LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKAblotnicastrzelecka.plon@pilkaopolska.pl507363987
LKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCEwiekszyce.lksporawie@pilkaopolska.pl605210647
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEwiekszyce.lksporawie@pilkaopolska.pl605210647
LKS POLONIA BIAŁAbiala.lks@pilkaopolska.pl509646499
LKS POLONIA KARŁOWICEkarlowice.lks@pilkaopolska.pl796975081
LKS POPIELÓWpopielow.lks@pilkaopolska.pl663566725
LKS PROSNA ZDZIECHOWICEzdziechowice.lks@pilkaopolska.pl692556240
LKS PRZEDMOŚĆprzedmosc.lks@pilkaopolska.pl606208975
LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLASKIEraclawiceslaskie.lks@pilkaopolska.pl534190913
LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWCIEbiedrzychowice.rolnik-kobiety@pilkaopolska.pl607609746
LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICEbiedrzychowice.rolnik@pilkaopolska.pl607609746
LKS ROZUMICErozumice.lks@pilkaopolska.pl604473112
LKS ROŻNÓWroznow.lks@pilkaopolska.pl724733296
LKS RUSOCINrusocin@pilkaopolska.pl665769396
LKS RYBNArybna.lks@pilkaopolska.pl668130019
LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICEdziewkowice.rzemioslo@pilkaopolska.pl509827749
LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYkotorzmaly.lks@pilkaopolska.pl697302525
LKS SKALNIK GRACZEgracze.lksskalnik@pilkaopolska.pl509181040
LKS SLĄSK REŃSKA WIEŚrenskawies.lksslask@pilkaopolska.pl512555400
LKS SOKOŁY BIERDZANYbierdzany.lks@pilkaopolska.pl694701936
LKS START SIOŁKOWICEsiolkowice.start@pilkaopolska.pl692368210
LKS STRZELECZKIstrzeleczki.lks@pilkaopolska.pl889736707
LKS SZONÓWszonow.lks@pilkaopolska.pl669852152
LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚrenskawies.lksslask@pilkaopolska.pl505614293
510586930
LKS UNION UJAZDujazd.lks@pilkaopolska.pl608026634
LKS UNIA MURÓWmurow.unia@pilkaopolska.pl605491806
500284926
LKS VICTORIA CISEKcisek.lks@pilkaopolska.pl574505293
LKS VICTORIA II ŻYROWAzyrowa.lks@pilkaopolska.pl784043263
LKS VICTORIA ŻYROWAzyrowa.lks@pilkaopolska.pl784043263
LKS WILKI TADAR GANAgana.wilki@pilkaopolska.pl691281386
LKS ZŁOTY POTOK JARNOŁTÓWEKjarnoltowek.lks@pilkaopolska.pl693562953
LKS ŹRÓDŁO KROŚNICAkrosnica.lzs@pilkaopolska.pl785983654
507099801
LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKIgorzowslaski.lmks@pilkaopolska.pl510064048
LUKS DELTA BIELICEbielice.delta@pilkaopolska.pl723407072
LUKS PAWŁOWICZKIpawlowiczki@pilkaopolska.pl513062904
LUKS POLONIA GOŚCIĘCINgosciecin.polonia@pilkaopolska.pl604724152
LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKpogorzelacznik.polonia@pilkaopolska.pl694218932
LUKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE GŁOGÓWEKgłogowek.luks@pilkaopolska.pl723539877
605948571
LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDujazd.luks@pilkaopolska.pl607755801
LZS AGRO – CHMIEL UJEŹDZIECujezdziec.lzs@pilkaopolska.pl649454043
LZS AGROPLON GŁUSZYNAgluszyna.lzsagroplon@pilkaopolska.pl604592904
LZS AGROPLON II GŁUSZYNAgluszyna.lzsagroplon@pilkaopolska.pl604173476
LZS ALBOR BORKI MAŁEborkimale.lzs@pilkaopolska.pl609468011
LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWjaryszow.lzs@pilkaopolska.pl504851297
LZS BŁĘKITNI PRZECZAprzecza.blekitni@pilkaopolska.pl504419007
LZS BORKI WIELKIEborkiwielkie.lzs@pilkaopolska.pl724101510
LZS BORKOWICEborkowice.lzs@pilkaopolska.pl886461894
LZS BUGAJ NOWYbugajnowy.lzs@pilkaopolska.pl723228078
LZS BUKÓWbukow.lzs@pilkaopolska.pl664051218
LZS BURZA GRĘBOSZÓWgreboszow.burza@pilkaopolska.pl724563276
LZS BURZA KOSOROWICEkosorowice.burza@pilkaopolska.pl723495200
LZS BURZA LIPKIlipki.burza@pilkaopolska.pl605525844
LZS CHOCIANOWICEchocianowice.lzs@pilkaopolska.pl 888773766
LZS CHRZELICEchrzelice.lzs@pilkaopolska.pl696823277
600521130
LZS CZARNI PRZYLESIE DOLNEprzylesiedolne.czarni@pilkaopolska.pl600317781
LZS CZARNOLASczarnolas.lzs@pilkaopolska.pl609343806
LZS CZYŻOWICEczyzowice.lzs@pilkaopolska.pl774395186
LZS DĄBRÓWKA GÓRNAdabrowkagorna.lzs@pilkaopolska.pl692197085
LZS DOMASZKOWICEdomaszkowice.lzs@pilkaopolska.pl508291206
LZS DYTMARÓWdytmarow@pilkaopolska.pl664124303
LZS DZIEWIĘTLICEdziewietlice.lzs@pilkaopolska.pl693376625
695994298
LZS FC EGIPT KRZYŻOWICEkrzyzowice.egipt@pilkaopolska.pl724101279
LZS FC PILSZCZpilszcz.lzs@pilkaopolska.pl603902762
LZS FIORENTINA KAMEX NAKŁOnaklo.fiorentina@pilkaopolska.pl609838189
LZS FORTUNA CHOMIĄŻAchomiaza.fortuna@pilkaopolska.pl667973686
LZS GAZOWNIK WAWELNOwawelno.gazownik@pilkaopolska.pl512245789
LZS GIERAŁTOWICEgieraltowice.lzs@pilkaopolska.pl669214689
LZS GKS IZBICKO-OTMICEizbicko.lzsgks@pilkaopolska.pl662605092
LZS GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORYtarnowprzywory.lzsgks@pilkaopolska.pl660480911
LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYtarnowprzywory.lzsgks@pilkaopolska.pl660480911
LZS GOLCZOWICEgolczowice.lzs@pilkaopolska.pl783672576
LZS GOŚCICEgoscice.lzs@pilkaopolska.pl661184674
LZS GOWOROWICEgoworowice.lzs@pilkaopolska.pl514462597
LZS GRODZIECgrodziec.lzs@pilkaopolska.pl609907765
LZS GROM ŚWIERKLEswierkle.grom@pilkaopolska.pl886785063
LZS GRONOWICEgronowice.lzs@pilkaopolska.pl605784406
LZS GRUDZICEgrudzice.lzs@pilkaopolska.pl606257026
LZS GRYŻÓWgryzow.lzs@pilkaopolska.pl507160568
LZS GWIAZDA KOZŁÓWKIkozlowki.lzs@pilkaopolska.pl883019536
LZS STEGU START II JEŁOWAjelowa.lzs@pilkaopolska.pl603071082
LZS II STAROWICE DOLNEstarowicedolne.lzs@pilkaopolska.pl728342079
LZS II WALCE-KROMOŁÓWwalce.lzs@pilkaopolska.pl516859558
LZS INTER MECHNICAmechnica.lzs@pilkaopolska.pl517315360
LZS JAKUB PROŚLICEproslice.jakub@pilkaopolska.pl606489687
LZS STEGU START JEŁOWAjelowa.lzs@pilkaopolska.pl603071082
LZS JĘDRZYCHÓWjedrzychow.lzs@pilkaopolska.pl668291707
LZS KADŁUBIECkadlubiec.lzs@pilkaopolska.pl795463080
LZS KAŁKÓWkalkow.lzs@pilkaopolska.pl606887996
LZS KASTOR JASIENICA GÓRNAjasienicagorna.lzs@pilkaopolska.pl502263386
LZS KĘPNICAkepnica.lzs@pilkaopolska.pl691893751
LZS KOLNOWICEkolnowice.lzs@pilkaopolska.pl668224950
LZS KOMORZNOkomorzno.lks@pilkaopolska.pl602448157
LZS KOPERNIKI-MORÓWkoperniki.lzs@pilkaopolska.pl504078514
501509221
LZS KOSMOS DOBRAdobra.kosmos@pilkaopolska.pl606928397
LZS KOTLARNIA-GOSZYCEkotlarnia.lzs@pilkaopolska.pl693860740
LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRkornica.lzs@pilkaopolska.pl663197012
LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚnowawies.kresowianka@pilkaopolska.pl665564012
LZS KRZYWICZYNYkrzywiczyny.lks@pilkaopolska.pl722187509
LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINkruszyna.lzs@pilkaopolska.pl699038796
LZS KS POLONIA PRZYLESIEprzylesie.polonia@pilkaopolska.pl532536695
LZS KUJAKOWICEkujakowice.lzs@pilkaopolska.pl886539489
LZS KUJAWYkujawy.lzs@pilkaopolska.pl502173102
LZS KUNIÓWkuniow.lzs@pilkaopolska.pl698742154
LZS KUPkup.lzs@pilkaopolska.pl667693945
LZS LASOWICE WIELKIElasowicewielkie.lzs@pilkaopolska.pl693181549
LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIAligotabialska.lzs@pilkaopolska.pl694603902
LZS LIGOTA GÓRNAligotagorna.lzs@pilkaopolska.pl660796391
LZS LIGOTA OLESKAligotaoleska.lzs@pilkaopolska.pl605235558
LZS LIGOTA TURAWSKAligotaturawska@pilkaopolska.pl660690096
LZS LIGOTA WOŁCZYŃSKAligotawolczynska.lks@pilkaopolska.pl535387195
LZS LISIĘCICElisiecice.lzs@pilkaopolska.pl669010786
LZS LUBOSZYCEluboszyce.lzs@pilkaopolska.pl602360980
LZS LUBRZAlubrza.lzs@pilkaopolska.pl500861239
LZS ŁĄCZANYlaczany.lzs@pilkaopolska.pl722276397
LZS ŁĄKA PRUDNICKAlakaprudnicka.lzs@pilkaopolska.pl602758465
LZS ŁĄKA-JODŁÓWlakajodlow.lzs@pilkaopolska.pl601074010
LZS ŁĘŻCElezce.lzs@pilkaopolska.pl602658917
LZS ŁOWKOWICElowkowice.lzs@pilkaopolska.pl886910561
LZS ŁOWOSZÓWlowoszow.lzs@pilkaopolska.pl604481796
LZS ŁUKOWICE BRZESKIElukowicebrzeskie.lzs@pilkaopolska.pl790812299
LZS MACIEJOWICEmaciejowice.lzs@pilkaopolska.pl661963022
667874303
LZS MACIOWAKRZEmaciowakrze.lzs@pilkaopolska.pl798763153
LZS MECHNICEmechnice.lzs@pilkaopolska.pl662264888
LZS METEOR JASIENICA DOLNAjasienicadolna.meteor@pilkaopolska.pl662252725
LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICEujazdniezdrowice.lzs@pilkaopolska.pl605518775
LZS NIWNICA-KONRADOWAniwnicakonradowa.lzs@pilkaopolska.pl600192480
LZS ODRA KĄTY OPOLSKIEkatyopolskie.lzs@pilkaopolska.pl506691875
LZS ODRZANKA DZIERGOWICEdziergowice.lzs@pilkaopolska.pl774830216
LZS OLIMPIA II LEWIN BRZESKIlewinbrzeski.lzsolimpia@pilkaopolska.pl506120270
LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIlewinbrzeski.lzsolimpia@pilkaopolska.pl506120270
LZS ORŁY WOSKOWICE MAŁEwoskowicemale.lzs@pilkaopolska.pl785298701
LZS ORZEŁ BIESTRZYKOWICE-MIODARYbiestrzykowice.lzs@pilkaopolska.pl668857402
LZS ORZEŁ BRANICEbranice.lzsorzel@pilkaopolska.pl880186196
LZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAWdzierzyslaw.lzs@pilkaopolska.pl695208008
LZS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚrenskawies.lksorzel@pilkaopolska.pl509812394
LZS ORZEŁ OLSZANKAolszanka.orzel@pilkaopolska.pl669528749
LZS PAKOSŁAWICEpakoslawice.lzs@pilkaopolska.pl722374506
LZS PARTYZANT KAZIMIERZkazimierz.partyzant@pilkaopolska.pl501550026
692205160
LZS PIOTRÓWKApiotrowka.lzs@pilkaopolska.pl604281040
LZS PODZAMCZE NYSAnysa.podzamcze@pilkaopolska.pl608781033
698820698
LZS POGOŃ ŁOSIÓWlosiow.pogon@pilkaopolska.pl502919555
LZS POGOŃ WOJNOWICEwojnowice.pogon@pilkaopolska.pl535129465
LZS POGRANICZE MOKREmokre.pogranicze@pilkaopolska.pl606609966
LZS POKRZYWNICApokrzywnica.lzs@pilkaopolska.pl600503577
LZS POLANOWICEpolanowice.lzs@pilkaopolska.pl889130018
LZS POLONIA DOMASZOWICEdomaszowice.polonia@pilkaopolska.pl605572878
LZS POLONIA SMARDYsmardy.polonia@pilkaopolska.pl603650042
LZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIEsciborzycewielkie.polonia@pilkaopolska.pl533290487 
LZS POLSKI ŚWIĘTÓWpolskiswietow.lzs@pilkaopolska.pl697385700
LZS PRZECHÓDprzechod.lzs@pilkaopolska.pl500320953
LZS RACŁAWICZKIraclawiczki.lzs@pilkaopolska.pl503197413
LZS RADAWIEradawie.lzs@pilkaopolska.pl602869894
LZS RADŁÓWradlow.lzs@pilkaopolska.pl783812186
LZS RASZOWAraszowa.lzs@pilkaopolska.pl514973893
LZS ROLNIK LASOCICElasocice.rolnik@pilkaopolska.pl509521477
LZS ROLNIK LEWICElewice.rolnik@pilkaopolska.pl505728814
LZS ROLNIK PARUSZOWICEparuszowice.rolnik@pilkaopolska.pl880514832
LZS ROLNIK WIERZBICA GÓRNAwierzbicagorna.rolnik@pilkaopolska.pl662615826
LZS RUCH STEBLÓWsteblow.ruch@pilkaopolska.pl607438592
LZS RUCH ZUBRZYCEzubrzyce.ruch@pilkaopolska.pl667994151 
LZS RUDATOM KĘPAkepa.rudatom@pilkaopolska.pl608655536
LZS RUDNIKIrudniki.lzs@pilkaopolska.pl697093733
LZS RUDZICZKArudziczka.lzs@pilkaopolska.pl511715095
LZS RZEPCErzepce.lzs@pilkaopolska.pl600089910
LZS SIESTRZECHOWICEsiestrzechowice.lzs@pilkaopolska.pl609364912
LZS SKOROGOSZCZskorogoszcz.lzs@pilkaopolska.pl517170108
LZS SŁAWICEslawice.lzs@pilkaopolska.pl600905327
LZS SMARCHOWICE WIELKIEsmarchowicewielkie.lzs@pilkaopolska.pl539826402
LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWboguchwalow.sokol@pilkaopolska.pl668165193
LZS SOKÓŁ LEŚNICAlesnica.sokol@pilkaopolska.pl665035493
LZS SPARTA KRZYWIZNAkrzywizna.lzs@pilkaopolska.pl531202035
LZS SPARTAN WÓJTOWICEwojtowice.spartan@pilkaopolska.pl508060085
501975536
LZS STAL GROBNIKIgrobniki.stal@pilkaopolska.pl696710070
LZS STANISZCZE WIELKIEstaniszczewielkie.lzs@pilkaopolska.pl793434546
LZS STARE BUDKOWICEstarebudkowice.lzs@pilkaopolska.pl798035225
LZS STARE KOTKOWICEstarekotkowice.lzs@pilkaopolska.pl607102329
LZS STARE KOŹLEstarekozle.lzs@pilkaopolska.pl724346738 
LZS STAROŚCINstaroscin.lzs@pilkaopolska.pl602753719
LZS STAROWICE DOLNEstarowicedolne.lzs@pilkaopolska.pl728342079
LZS START BOGDANOWICEbogdanowice.lzs@pilkaopolska.pl506055094
LZS STOBRAWA WACHOWICEwachowice.stobrawa@pilkaopolska.pl723473869
LZS STRADUNIAstradunia.lzs@pilkaopolska.pl607978907
LZS SUDETY MOSZCZANKAmoszczanka.lzs@pilkaopolska.pl503093985
LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWscinawanyska.lzs@pilkaopolska.pl604393311
664476782
LZS ŚLIWICEsliwice.lzs@pilkaopolska.pl691051018
LZS TRZEBOSZOWICEtrzeboszowice.lzs@pilkaopolska.pl725443071
LZS TURAWAturawa.lzs@pilkaopolska.pl604155442
LZS UNIA RASZOWA-DANIECraszowa.unia@pilkaopolska.pl600261485
LZS USZYCEuszyce.lzs@pilkaopolska.pl723532099
LZS VICTORIA 1900 ŁANYlany.lzs@pilkaopolska.pl516931789
LZS VICTORIA CHRÓŚCICEchroscice.lzs@pilkaopolska.pl573413092
LZS VICTORIA DOBRZYŃdobrzyn.lzs@pilkaopolska.pl602266495
LZS VICTORIA II CHRÓŚCICEchroscice.lzs@pilkaopolska.pl573413092
LZS VICTORIA KOŚCIERZYCEkoscierzyce.victoria@pilkaopolska.pl791492659
LZS VICTORIA WIERZBNIKwierzbnik.victoria@pilkaopolska.pl604818308
LZS WALCEwalce.lzs@pilkaopolska.pl516859558
LZS WALCEwalce.lzs@pilkaopolska.pl516859558
LZS WICHRÓWwichrow.lzs@pilkaopolska.pl724101507
LZS WIDAWKA LUBSKAwidawkalubska.lzs@pilkaopolska.pl720854277
LZS WŁODARY-WĘŻAwlodaryweza.lzs@pilkaopolska.pl603622159
LZS ZAWADA, gm. TURAWAzawada.lzs-gm.turawa@pilkaopolska.pl504251946
LZS ZAWADA, koło Głogówkazawada.lzs-gm.glogowek@pilkaopolska.pl605447328
LZS ZAWISZA STARA KUŹNIAstarakuznia.zawisza@pilkaopolska.pl600001009
LZS ZĘBOWICEzebowice.lzs@pilkaopolska.pl726458016
LZS ZIMNA WÓDKAzimnawodka.lzs@pilkaopolska.pl697330090
LZS ZRYW PAWŁOWICZKIpawlowiczki.zryw@pilkaopolska.pl607169814
LZS ZRYW SZYDŁOWICEszydlowice.zryw@pilkaopolska.pl669001134 
LZS ŻŁOBIZNAzlobizna.lzs@pilkaopolska.pl507099818
LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIEsmarchowice.lzs@pilkaopolska.pl693173457
LZS ŻYTNIÓWzytniow.lzs@pilkaopolska.pl602620549
MGKS CUKROWNIK BABORÓWbaborow.mgks@pilkaopolska.pl725111791
MKS GOGOLINgogolin.mks@pilkaopolska.pl515424208
MKS II GOGOLINgogolin.mks@pilkaopolska.pl515424208
MKS KLUCZBORKkluczbork.mks@pilkaopolska.pl665062003
MKS POGOŃ PRUDNIKprudnik.mkspogon@pilkaopolska.pl609263194
602878502
MKS POLONIA II PRÓSZKÓWproszkow.polonia@pilkaopolska.pl791571423
MKS POLONIA PRÓSZKÓWproszkow.polonia@pilkaopolska.pl791571423
MKS POLONIA PRÓSZKÓWproszkow.polonia@pilkaopolska.pl791571423
MKS RUCH ZDZIESZOWICEzdzieszowice.ruch@pilkaopolska.pl600321258
MKS SOKÓŁ NIEMODLINniemodlin.mks@pilkaopolska.pl509087835
MKS TUŁOWICEtulowice.mks@pilkaopolska.pl790435641
MKS WOŁCZYNwolczyn.mks@pilkaopolska.pl886932556
MLUKS TUŁOWICEtulowice.mluks@pilkaopolska.pl601987755
MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICEotmuchow.mzlksczarni@pilkaopolska.pl888353043
MZLKS CZARNI OTMUCHÓWotmuchow.mzlksczarni@pilkaopolska.pl888353043
NKS START NAMYSŁÓWnamyslow.nksstart@pilkaopolska.pl661649714
OKS ODRA II OPOLEopole.oksodra@pilkaopolska.pl606682221
501216172
OKS ODRA OPOLEopole.oksodra@pilkaopolska.pl600045466
OKS OLESNOolesno.oks@pilkaopolska.pl697503508
OTMĘT FKS KRAPKOWICEkrapkowice.otmet@pilkaopolska.pl723523753
PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWproszkow.pomologia@pilkaopolska.pl500683958
RTS ODRA KĘDZIERZYN-KOŹLEkkozle.odra@pilkaopolska.pl502102869
SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIdobrzenwielki.skftor@pilkaopolska.pl604243741
SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKIdobrzenwielki.skftor@pilkaopolska.pl604243741
SKS CHMIELOWICEchmielowice.sks@pilkaopolska.pl509272207
SKS GAS GRODKÓWgrodkow.grodkowska@pilkaopolska.pl608026153
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEstrzelceopolskie.skspiast@pilkaopolska.pl607276831
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEstrzelceopolskie.skspiast@pilkaopolska.pl607276831
SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEzdzieszowice.koksownik@pilkaopolska.pl600416258
785904631
SOCCER COLLEGE ŚLĄSK ŁUBNIANYsoccer.college@pilkaopolska.pl697972360
SSA PIŁKARSKA BIAŁAbiala.ap@pilkaopolska.pl607339946
SKS DĄBROWAdabrowa.sks@pilkaopolska.pl665391868
SSKS STAL ZAWADZKIEzawadzkie.stal@pilkaopolska.pl607512217
SSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKIkamienslaski.kamyki@pilkaopolska.pl531798930
STOWARZYSZENIE AKADEMIA PIŁKARSKA BLAZE K-KOZLE kkozle.sapblaze@pilkaopolska.pl 608757790 
STOWARZYSZENIE AKADEMIA PIŁKARSKA SKOROGOSZCZskorogoszcz.sap@pilkaopolska.pl570644144
STOWARZYSZENIE SPORTOWE PIĄTKA PRUDNIKprudnik.piatka@pilkaopolska.pl608292454
TKKF BLACHOWIANKA KĘDZIERZYN-K.kkozle.blachowianka@pilkaopolska.pl609946783
TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIMopole.tskn@pilkaopolska.pl511328743
TS CHEMIK K-KOŹLEkkozle.tschemik@pilkaopolska.pl695429227
TS UNIA POLSKA CEREKIEWpolskacerekiew.unia@pilkaopolska.pl602373994
UKP GOL OPOLEopole.gol@pilkaopolska.pl601409040
UKS 9 FA K-KOŹLEkkozle.fa9@pilkaopolska.pl661714021
UKS AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ GŁOGÓWEKglogowek.apn@pilkaopolska.pl723536740
UKS AP OTMĘT KRAPKOWICEkrapkowice.ap@pilkaopolska.pl 662506347
UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYglucholazy.hattrick@pilkaopolska.pl508122765
UKS JEDYNKA NIEMODLINniemodlin.jedynka@pilkaopolska.pl788031221
UKS KARNKÓWkarnkow.uks@pilkaopolska.pl730996450
UKS LIDER SKARBIMIERZskarbimierz.lider@pilkaopolska.pl731473666
UKS ORLIK PRUDNIKprudnik.orlik@pilkaopolska.pl533992055
UKS RODŁO OPOLEopole.uksrodlo@pilkaopolska.pl606688719
UKS RODŁO OPOLEopole.uksrodlo@pilkaopolska.pl501216172
UKS SAP BRZEGbrzeg.sap@pilkaopolska.pl502668009
UKS SPIDERS KRAPKOWICEkrapkowice.spiders@pilkaopolska.pl668253136
UKS SPORTING NYSAnysa.sporting@pilkaopolska.pl880120190
UKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA DZIESIĄTKAopole.dziesiatka@pilkaopolska.pl666919555 
UKS TURAWAturawa.uks@pilkaopolska.pl665987755
UKS UNIA OPOLEopole.unia@pilkaopolska.pl788983921
ULKS AKADEMIA PIŁKARSKA STRIKER CHRÓŚCINAchroscina.ulks@pilkaopolska.pl781552248
ULKS BOGDAŃCZOWICEbogdanczowice.ulks@pilkaopolska.pl797403655
ULKS MŁODE ORŁY LUBOSZYCEluboszyce.ulks@pilkaopolska.pl608065311
ULKS ORZEŁ II ŹLINICEzlinice.ulksorzel@pilkaopolska.pl604449359
ULKS ORZEŁ ŹLINICEzlinice.ulksorzel@pilkaopolska.pl604449359
ZKS MOTOR PRASZKApraszka.motor@pilkaopolska.pl691992694
LUDOWY MIĘDZYSZKOLNY UKS ATHLETIC ZAGWIŹDZIEzagwizdzie.lmuks@pilkaopolska.pl607381640
GMKS OZIMEKozimek.gmks@pilkaopolska.pl512113570
LZS ŻYWOCICEzywocice.lzs@pilkaopolska.pl881672772
LZS SKAŁĄGIskalagi.lzs@pilkaopolska.pl739085181
LKS GÓRAL SIDZINAsidzina.goral@pilkaopolska.pl785953268
KS PIAST OPOLEopole.piast@pilkaopolska.pl603126345
KS PROMIL BĄKOWICEbakowice.promil@pilkaopolska.pl725864379
LKS WIKING OPOLEopole.wiking@pilkaopolska.pl606688719
SAP FUNBALL GOTARTÓWgotartow.funball@pilkaopolska.pl602115650
LZS SWORNICA CZARNOWĄSYczarnowasy.lzsswornica@pilkaopolska.pl790889353
ACC NKS START NAMYSŁÓWnamyslow.acc.nksstart@pilkaopolska.pl605832201
LZS MAŁUJOWICEmalujowice.sokol@pilkaopolska.pl535633131
UKS ATHLETIC OZIMEKozimek.athletic@pilkaopolska.pl512113570
LUKS PAKOSŁAWICEpakoslawice.luks@pilkaopolska.pl692419004
LZS WRZOSKIwrzoski.lzs@pilkaopolska.pl784679407
KORFANTOWSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE CZARNI KORFANTÓWkorfantow.czarni@pilkaopolska.pl537304321
LZS ORLIK MICHAŁÓWmichalow.orlik@pilkaopolska.pl695731325
KS INTER SIOŁKOWICEsiolkowice.inter@pilkaopolska.pl722160133
LKS PLON SKOROSZYCEskoroszyce.plon@pilkaopolska.pl886010041
501408236
KS METAL KLUCZBORKkluczbork.metal@pilkaopolska.pl796184506
LZS KAMIENICA NYSKAkamienicanyska.lzs@pilkaopolska.pl663997929
UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLEopole.fa@pilkaopolska.pl530340899
LZS STARY UJAZDstaryujazd.lzs@pilkaopolska.pl573237457
LZS KOSCIELISKAkoscieliska.lzs@pilkaopolska.pl603689021
FUNDACJA TRZYNASTKA ZAKRZÓWzakrzow.fundacja.trzynastka@pilkaopolska.pl665827621
Skip to content