PUCHAR POLSKI WOJEWÓDZKI - 24/25

Terminarz rozgrywek: Puchar Polski "WOJEWÓDZKI - EDYCJA 2024/2025"
Kolejka 1
1LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYKS IPRIME BOGACICA2023-08-0517:000:2
2MZLKS CZARNI OTMUCHÓWMKS POGOŃ PRUDNIK2023-08-0517:004:0
3LZS LISIĘCICELKS UNION UJAZD2023-08-0616:001:8
4MKS SOKÓŁ NIEMODLINSSTIR LZS MECHNICE2023-08-0511:000:6
5LZS LIGOTA TURAWSKALKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2023-08-0517:003:5
6LZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICELZS DOMASZKOWICE2023-08-0517:002:1
7NKS START NAMYSŁÓWMecz nie odbył się
8MKS KLUCZBORKMecz nie odbył się
9LKS SKALNIK GRACZELKS GOŚWINOWICE2023-08-0517:003:4
10KS STOBRAWA LIGOTA DOLNASSKS STAL ZAWADZKIE2023-08-0517:001:7
11LZS STEGU START JEŁOWAGKS GŁUCHOŁAZY2023-08-0517:004:2
12MKS TUŁOWICEMecz nie odbył się
13LKS NAPRZÓD JEMIELNICABTP STAL BRZEG2023-08-0517:000:11
14SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIULKS ORZEŁ ŹLINICE2023-08-0517:001:2
15KS FORTUNA GŁOGÓWEKKS POLONIA NYSA2023-08-0517:001:2
16LZS PIOTRÓWKAMKS RUCH ZDZIESZOWICE2023-08-0517:001:6
17KKS SUDETY BURGRABICEMKS POLONIA PRÓSZKÓW-PRZYSIECZ2023-08-0517:000:3
18LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚMecz nie odbył się
19LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKIOKS OLESNO2023-08-0517:001:5
20GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZOKS ODRA II OPOLE2023-08-0517:000:4
21LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEKS MAŁAPANEW OZIMEK2023-08-0512:003:2
22MKS GOGOLINMecz nie odbył się
23KS UNIA KOLONOWSKIELZS WALCE2023-08-0517:001:4
24LZS STAROŚCINLKS POLONIA KARŁOWICE2023-08-0517:003:2
25LZS KUNIÓW LZS RACŁAWICZKI2023-08-0517:003:0
26LZS ORZEŁ BRANICEKS UNIA KRAPKOWICE2023-08-0517:006:1
27KS KRASIEJÓWSKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIE2023-08-0517:002:3
28LZS STAROWICE DOLNE Mecz nie odbył się
29KS POLONIA GŁUBCZYCEMecz nie odbył się
301.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEMecz nie odbył się
31KS SKARBIMIERZKS TWARDAWA2023-08-0517:002:4
32TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELZS SKOROGOSZCZ2023-08-0517:004:2
Kolejka 2
33KS TWARDAWAOKS ODRA II OPOLE2023-08-3017:000:3Walkower
34KS POLONIA GŁUBCZYCEKS IPRIME BOGACICA2023-08-3017:001:2
35LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYLZS WALCE2023-08-3017:002:3
36TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEMKS KLUCZBORK2023-08-2917:000:4
37LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEKS POLONIA NYSA2023-09-1317:002:0
38MKS TUŁOWICELZS KUNIÓW 2023-08-3017:002:4
39LZS ORZEŁ BRANICESKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIE2023-08-3017:002:2
40SSTIR LZS MECHNICESSKS STAL ZAWADZKIE2023-08-3017:002:3
41NKS START NAMYSŁÓWMKS POLONIA PRÓSZKÓW-PRZYSIECZ2023-08-2917:003:1
42LKS UNION UJAZDMKS RUCH ZDZIESZOWICE2023-08-3017:001:6
43LZS STAROŚCINLKS GOŚWINOWICE2023-08-3017:003:0Walkower
441.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICELZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICE2023-08-3017:000:5
45ULKS ORZEŁ ŹLINICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2023-08-3017:003:2
46LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚOKS OLESNO2023-08-3017:001:8
47BTP STAL BRZEGLZS STAROWICE DOLNE 2023-08-3017:002:1
48LZS STEGU START JEŁOWAMKS GOGOLIN2023-08-3017:004:1
Kolejka 3
49BTP STAL BRZEGSKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIE2023-11-1813:006:2
50ULKS ORZEŁ ŹLINICEMKS KLUCZBORK2023-09-1317:000:2
51OKS OLESNOMKS RUCH ZDZIESZOWICE2023-11-1813:001:5
52LZS STAROŚCINKS IPRIME BOGACICA2023-11-1813:002:5
53NKS START NAMYSŁÓWLZS KUNIÓW 2023-11-1813:004:2
54LZS STEGU START JEŁOWALZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICE2023-11-1813:003:1
55SSKS STAL ZAWADZKIEOKS ODRA II OPOLE2023-11-1813:001:3
56LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCELZS WALCE2023-11-2514:303:0Walkower
Kolejka 4
57LZS STEGU START JEŁOWALKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2024-03-0214:001:4
58MKS RUCH ZDZIESZOWICEBTP STAL BRZEG2024-03-0313:004:1
59OKS ODRA II OPOLEMKS KLUCZBORK2024-02-2412:000:2
60NKS START NAMYSŁÓWKS IPRIME BOGACICA2024-03-0214:000:2
Kolejka 5
61LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEMKS KLUCZBORK2024-04-1717:000:3
62KS IPRIME BOGACICAMKS RUCH ZDZIESZOWICE2024-04-1717:000:2
Kolejka 6
63MKS RUCH ZDZIESZOWICEMKS KLUCZBORK2024-05-2219:000:3

Skip to content