KLASA OKRĘGOWA GRUPA II

Tabela rozgrywek: Klasa okręgowa Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE92372044:14
2ULKS ORZEŁ ŹLINICE92170239:15
3LZS DOMASZKOWICE92163029:11
4GKS GŁUCHOŁAZY92062126:14
5MKS POGOŃ PRUDNIK91961229:11
6LKS UNION UJAZD91651326:21
7MZLKS CZARNI OTMUCHÓW91543219:17
8LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ91442321:22
9LKS GOŚWINOWICE91341424:26
10KS TWARDAWA91240522:27
11MKS TUŁOWICE91240517:23
12LZS ORZEŁ BRANICE9822515:32
13LZS RACŁAWICZKI9620719:34
14MKS SOKÓŁ NIEMODLIN9310811:29
15LZS LISIĘCICE9310817:45
16KS SPARTA PACZKÓW910189:26
Ostatnia kolejka (9) rozgrywek: Klasa okręgowa Grupa 2
65MKS SOKÓŁ NIEMODLINGKS GŁUCHOŁAZY2022-10-0114:001:3
66KS SPARTA PACZKÓWKS TWARDAWA2022-10-0115:301:2
67LZS RACŁAWICZKIMKS TUŁOWICE2022-10-0115:302:5
68MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS ORZEŁ BRANICE2022-10-0115:301:1
69LZS LISIĘCICEULKS ORZEŁ ŹLINICE2022-10-0115:301:5
70LZS DOMASZKOWICETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2022-10-0115:302:2
71LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLKS UNION UJAZD2022-10-0115:304:3
72LKS GOŚWINOWICEMKS POGOŃ PRUDNIK2022-10-0215:305:3
Terminarz rozgrywek: Klasa okręgowa Grupa 2
Kolejka 1
1ULKS ORZEŁ ŹLINICEGKS GŁUCHOŁAZY2022-08-3117:301:2
2LZS ORZEŁ BRANICETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2022-08-1317:000:4
3MKS TUŁOWICELKS UNION UJAZD2022-08-1313:002:4
4KS TWARDAWAMKS POGOŃ PRUDNIK2022-08-1317:000:4
5MKS SOKÓŁ NIEMODLINLKS GOŚWINOWICE2022-08-1313:002:3
6KS SPARTA PACZKÓWLKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2022-08-1317:001:5
7LZS RACŁAWICZKILZS DOMASZKOWICE2022-08-1317:000:3
8MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS LISIĘCICE2022-08-1317:005:0
Kolejka 2
9GKS GŁUCHOŁAZYLZS LISIĘCICE2022-08-1718:003:1
10LZS DOMASZKOWICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2022-08-1718:007:0
11LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLZS RACŁAWICZKI2022-08-1718:003:1
12LKS GOŚWINOWICEKS SPARTA PACZKÓW2022-08-1718:005:1
13MKS POGOŃ PRUDNIKMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2022-08-1718:004:0
14LKS UNION UJAZDKS TWARDAWA2022-08-1718:006:3
15TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEMKS TUŁOWICE2022-08-1718:004:1
16ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS ORZEŁ BRANICE2022-08-1718:009:1
Kolejka 3
17LZS ORZEŁ BRANICEGKS GŁUCHOŁAZY2022-08-2017:001:3
18MKS TUŁOWICEULKS ORZEŁ ŹLINICE2022-08-2013:001:5
19KS TWARDAWATS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2022-08-2017:003:5
20MKS SOKÓŁ NIEMODLINLKS UNION UJAZD2022-08-2013:001:5
21KS SPARTA PACZKÓWMKS POGOŃ PRUDNIK2022-08-2013:000:1
22LZS RACŁAWICZKILKS GOŚWINOWICE2022-08-2017:002:4
23MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2022-08-2017:004:1
24LZS LISIĘCICELZS DOMASZKOWICE2022-08-2017:002:4
Kolejka 4
25GKS GŁUCHOŁAZYLZS DOMASZKOWICE2022-08-2717:002:2
26LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLZS LISIĘCICE2022-08-2717:005:2
27MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLKS GOŚWINOWICE2022-08-2717:003:0
28MKS POGOŃ PRUDNIKLZS RACŁAWICZKI2022-08-2717:003:1
29LKS UNION UJAZDKS SPARTA PACZKÓW2022-08-2717:002:1
30TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2022-08-2717:005:2
31ULKS ORZEŁ ŹLINICEKS TWARDAWA2022-08-2713:004:1
32LZS ORZEŁ BRANICEMKS TUŁOWICE2022-08-2717:000:4
Kolejka 5
33MKS TUŁOWICEGKS GŁUCHOŁAZY2022-09-0313:001:6
34KS TWARDAWALZS ORZEŁ BRANICE2022-09-0316:306:2
35MKS SOKÓŁ NIEMODLINULKS ORZEŁ ŹLINICE2022-09-0315:001:2
36KS SPARTA PACZKÓWTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2022-09-0316:301:3
37LZS RACŁAWICZKILKS UNION UJAZD2022-09-0316:304:0
38MZLKS CZARNI OTMUCHÓWMKS POGOŃ PRUDNIK2022-09-0316:302:1
39LZS LISIĘCICELKS GOŚWINOWICE2022-09-0416:306:3
40LZS DOMASZKOWICELKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2022-09-0316:302:0
Kolejka 6
41GKS GŁUCHOŁAZYLKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2022-09-1016:302:2
42LKS GOŚWINOWICELZS DOMASZKOWICE2022-09-1116:301:4
43MKS POGOŃ PRUDNIKLZS LISIĘCICE2022-09-1016:305:1
44MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLKS UNION UJAZD2022-09-1016:300:0
45TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELZS RACŁAWICZKI2022-09-1016:308:2
46ULKS ORZEŁ ŹLINICEKS SPARTA PACZKÓW2022-09-1016:304:1
47LZS ORZEŁ BRANICEMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2022-09-1016:303:0
48MKS TUŁOWICEKS TWARDAWA2022-09-1114:000:2
Kolejka 7
49KS TWARDAWAGKS GŁUCHOŁAZY2022-09-1716:003:1
50MKS SOKÓŁ NIEMODLINMKS TUŁOWICE2022-09-1716:000:2
51KS SPARTA PACZKÓWLZS ORZEŁ BRANICE2022-09-1716:003:3
52LZS RACŁAWICZKIULKS ORZEŁ ŹLINICE2022-09-1716:005:4
53MZLKS CZARNI OTMUCHÓWTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2022-09-1716:002:2
54LZS LISIĘCICELKS UNION UJAZD2022-09-1716:003:4
55LZS DOMASZKOWICEMKS POGOŃ PRUDNIK2022-09-1716:002:2
56LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLKS GOŚWINOWICE2022-09-1713:001:1
Kolejka 8
57GKS GŁUCHOŁAZYLKS GOŚWINOWICE2022-09-2416:004:2
58MKS POGOŃ PRUDNIKLKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2022-09-2413:006:0
59LKS UNION UJAZDLZS DOMASZKOWICE2022-09-2416:002:3
60TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELZS LISIĘCICE2022-09-2416:0011:1
61ULKS ORZEŁ ŹLINICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2022-09-2416:005:2
62LZS ORZEŁ BRANICELZS RACŁAWICZKI2022-09-2416:004:2
63MKS TUŁOWICEKS SPARTA PACZKÓW2022-09-2514:001:0
64KS TWARDAWAMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2022-09-2414:302:4
Kolejka 9
65MKS SOKÓŁ NIEMODLINGKS GŁUCHOŁAZY2022-10-0114:001:3
66KS SPARTA PACZKÓWKS TWARDAWA2022-10-0115:301:2
67LZS RACŁAWICZKIMKS TUŁOWICE2022-10-0115:302:5
68MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS ORZEŁ BRANICE2022-10-0115:301:1
69LZS LISIĘCICEULKS ORZEŁ ŹLINICE2022-10-0115:301:5
70LZS DOMASZKOWICETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2022-10-0115:302:2
71LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLKS UNION UJAZD2022-10-0115:304:3
72LKS GOŚWINOWICEMKS POGOŃ PRUDNIK2022-10-0215:305:3
Kolejka 10
73GKS GŁUCHOŁAZYMKS POGOŃ PRUDNIK2022-10-0815:00
74LKS UNION UJAZDLKS GOŚWINOWICE2022-10-0815:00
75TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2022-10-0815:00
76ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS DOMASZKOWICE2022-10-0815:00
77LZS ORZEŁ BRANICELZS LISIĘCICE2022-10-0815:00
78MKS TUŁOWICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2022-10-0813:00
79KS TWARDAWALZS RACŁAWICZKI2022-10-0815:00
80MKS SOKÓŁ NIEMODLINKS SPARTA PACZKÓW2022-10-0815:00
Kolejka 11
81KS SPARTA PACZKÓWGKS GŁUCHOŁAZY2022-10-1515:00
82LZS RACŁAWICZKIMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2022-10-1515:00
83MZLKS CZARNI OTMUCHÓWKS TWARDAWA2022-10-1515:00
84LZS LISIĘCICEMKS TUŁOWICE2022-10-1415:30
85LZS DOMASZKOWICELZS ORZEŁ BRANICE2022-10-1515:00
86LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚULKS ORZEŁ ŹLINICE2022-10-1515:00
87LKS GOŚWINOWICETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2022-10-1614:00
88MKS POGOŃ PRUDNIKLKS UNION UJAZD2022-10-1515:00
Kolejka 12
89GKS GŁUCHOŁAZYLKS UNION UJAZD2022-10-2214:30
90TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEMKS POGOŃ PRUDNIK2022-10-2214:30
91ULKS ORZEŁ ŹLINICELKS GOŚWINOWICE2022-10-2214:30
92LZS ORZEŁ BRANICELKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2022-10-2214:30
93MKS TUŁOWICELZS DOMASZKOWICE2022-10-2314:30
94KS TWARDAWALZS LISIĘCICE2022-10-2214:30
95MKS SOKÓŁ NIEMODLINMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2022-10-2214:30
96KS SPARTA PACZKÓWLZS RACŁAWICZKI2022-10-2214:30
Kolejka 13
97LZS RACŁAWICZKIGKS GŁUCHOŁAZY2022-10-2914:30
98MZLKS CZARNI OTMUCHÓWKS SPARTA PACZKÓW2022-10-2914:30
99LZS LISIĘCICEMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2022-10-2914:30
100LZS DOMASZKOWICEKS TWARDAWA2022-10-2914:30
101LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚMKS TUŁOWICE2022-10-2914:30
102LKS GOŚWINOWICELZS ORZEŁ BRANICE2022-10-3014:00
103MKS POGOŃ PRUDNIKULKS ORZEŁ ŹLINICE2022-10-2914:30
104LKS UNION UJAZDTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2022-10-2914:30
Kolejka 14
105GKS GŁUCHOŁAZYTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2022-11-0513:30
106ULKS ORZEŁ ŹLINICELKS UNION UJAZD2022-11-0513:30
107LZS ORZEŁ BRANICEMKS POGOŃ PRUDNIK2022-11-0513:30
108MKS TUŁOWICELKS GOŚWINOWICE2022-11-0513:30
109KS TWARDAWALKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2022-11-0513:30
110MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS DOMASZKOWICE2022-11-0513:30
111KS SPARTA PACZKÓWLZS LISIĘCICE2022-11-0513:30
112LZS RACŁAWICZKIMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2022-11-0513:30
Kolejka 15
113MZLKS CZARNI OTMUCHÓWGKS GŁUCHOŁAZY2022-11-1213:30
114LZS LISIĘCICELZS RACŁAWICZKI2022-11-1213:30
115LZS DOMASZKOWICEKS SPARTA PACZKÓW2022-11-1213:30
116LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2022-11-1213:30
117LKS GOŚWINOWICEKS TWARDAWA2022-11-1213:30
118MKS POGOŃ PRUDNIKMKS TUŁOWICE2022-11-1213:30
119LKS UNION UJAZDLZS ORZEŁ BRANICE2022-11-1213:30
120TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEULKS ORZEŁ ŹLINICE2022-11-1213:30
Nazwa klubue-mailtelefon kontaktowy
1. FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICEchrzastowice.fc@pilkaopolska.pl510027833
AP MŁODY MKS KLUCZBORKkluczbork.apm@pilkaopolska.pl608029846
AP NAMYSŁÓWnamyslow.ap@pilkaopolska.pl535898812
APN ORZEŁ ŹLINICEzlinice.orzel.apn@pilkaopolska.pl666919555
BONGO OPOLEopole.bongo@pilkaopolska.pl508263336
BTP STAL BRZEGbrzeg.stal@pilkaopolska.pl694678875
668209650
FUNDACJA FOOTBALL ACADEMY GROUP OPOLEopole.fundacja.fa@pilkaopolska.pl789329729
793176423
FUNDACJA RAVEN BRZEGbrzeg.fundacja.raven@pilkaopolska.pl693388300
796810312
GKS GŁUCHOŁAZYglucholazy.gks@pilkaopolska.pl604110278
603392967
GKS GRODKÓWgrodkow.gks@pilkaopolska.pl666666909
KS KOMPRACHCICEkomprachcice.gks@pilkaopolska.pl790362696
GKS DREMAN KOMPRACHCICEkomprachcice.gks@pilkaopolska.pl600095167
GKS WIDAWA WILKÓWwilkow.gks@pilkaopolska.pl692665631
GLKS KAMIENNIKkamiennik.glks@pilkaopolska.pl697810404
GLKS WŁOKNIARZ KIETRZkietrz.glks@pilkaopolska.pl519836639
GLKS WŁÓKNIARZ II KIETRZkietrz.glks@pilkaopolska.pl519836639
GÓRNIK JANUSZKOWICEjanuszkowice.gornik@pilkaopolska.pl697778245
601690456
GZ LZS GRODKÓWgrodkow.gzlzs@pilkaopolska.pl508060085
GZ LZS II ŁUBNIANY-BRYNICAlubniany.slask@pilkaopolska.pl604720337
GZ LZS ŁUBNIANYlubniany.slask@pilkaopolska.pl794448306
KGKS KRASNA GÓRAkrasnagora.kgks@pilkaopolska.pl665538036
512441851
KKS SUDETY BURGRABICEburgrabice.kks@pilkaopolska.pl695436150
KS BODZANOWICEbodzanowice.ks@pilkaopolska.pl603788555
KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWbodzanow.ks@pilkaopolska.pl694850733
KS CHRZĄSZCZ CHRZĄSZCZYCEchrzaszczyce.chrzaszcz@pilkaopolska.pl602795004
KS CISOWA KĘDZIERZYN-KOŹLEkkozle.cisowa@pilkaopolska.pl691375562
KS DZIEWCZĘCA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ STRZELCE OPOLSKIstrzelceopolskie.dziewczeca.apn@pilkaopolska.pl609599045
KS FORTUNA GŁOGÓWEKglogowek.fortuna@pilkaopolska.pl668716794
KS FORTUNA II GŁOGÓWEKglogowek.fortuna@pilkaopolska.pl668716794
KS FUTSAL TEAM BRZEGbrzeg.futsal@pilkaopolska.pl601877199
KS GÓRAŻDŻEgorazdze.ks@pilkaopolska.pl692917343
KS II KRASIEJÓWkrasiejow.ks@pilkaopolska.pl697483159
KS IPRIME BOGACICAbogacica.lzs@pilkaopolska.pl662221694
KS JANKOWICE WIELKIEjankowicewielkie.ks@pilkaopolska.pl660668072
KS KRASIEJÓWkrasiejow.ks@pilkaopolska.pl697483159
KS LZS ZRYW WYSOKAwysoka.zryw@pilkaopolska.pl668541556
KS MAŁAPANEW OZIMEKozimek.ksmalapanew@pilkaopolska.pl606321970
KS MASTERS BRZEGbrzeg.masters@pilkaopolska.pl604140127
KS METALOWIEC ŁAMBINOWICElambinowice.ks@pilkaopolska.pl666336393
KS MŁODZIK STRZELCE OPOLSKIEstrzelceopolskie.ksmlodzik@pilkaopolska.pl662084062
KS POLONIA GŁUBCZYCEglubczyce.polonia@pilkaopolska.pl608298298
KS POLONIA NYSAnysa.kspolonia@pilkaopolska.pl600390817
KS SKARBIMIERZskarbimierz.ks@pilkaopolska.pl503139239
KS SŁAWIĘCICE KĘDZIERZYN-KOŹLEslawiecice.ks@pilkaopolska.pl604375871
KS SPARTA PACZKÓWpaczkow.kssparta@pilkaopolska.pl608386272
KS START DOBRODZIEŃdobrodzien.ks@pilkaopolska.pl662504366
KS START OLESNOolesno.start@pilkaopolska.pl609304080
KS STOBRAWA LIGOTA DOLNAligotadolna.ks@pilkaopolska.pl880138530
KS SZCZEDRZYKszczedrzyk.ks@pilkaopolska.pl604695231
KS TWARDAWAtwardawa.ks@pilkaopolska.pl692377862
KS UNIA KOLONOWSKIEkolonowskie.ksunia@pilkaopolska.pl608739267
KS UNIA KRAPKOWICEkrapkowice.ks@pilkaopolska.pl668285672
KS UNIA OPOLEopole.uniaks@pilkaopolska.pl788983921
KS ŻĄDŁO SUCHA PSINAsuchapsina.kszadlo@pilkaopolska.pl512166005
601781929
LKS ADAMIETZ KADŁUBkadlub.lzs@pilkaopolska.pl696426617
LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEgoswinowicegrady.lzs@pilkaopolska.pl667137470
LKS ATOM II GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEgoswinowicegrady.lzs@pilkaopolska.pl667137470
LKS BABICEbabice.lks@pilkaopolska.pl661815074
LKS BIAŁA NYSKAbialanyska.lks@pilkaopolska.pl607430800
LKS BŁĘKITNI ROZMIERZrozmierz.blekitni@pilkaopolska.pl518545418
LKS BUDOWLANI STROJECstrojec.lks@pilkaopolska.pl600442589
LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICEkalinow.czarni@pilkaopolska.pl606854628
LKS GOŚWINOWICEgoswinowice.lks@pilkaopolska.pl661184661
LKS GROSZMAL OPOLEopole.groszmal@pilkaopolska.pl607058532
LKS HETMAN BYCZYNAbyczyna.lkshetman@pilkaopolska.pl609191058
LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKArozmierka.lks@pilkaopolska.pl692755396
LKS KORONA KRĘPNAkrepna.korona@pilkaopolska.pl662209525
LKS LEW SZYMONKÓWszymonkow.lks@pilkaopolska.pl605610498
LKS NAPRZÓD JEMIELNICAjemielnica.lksnaprzod@pilkaopolska.pl883749777
LKS OBROWIECobrowiec.lks@pilkaopolska.pl602769772
LKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKAchroscinanyska.ogrodnik@pilkaopolska.pl602415083
LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚrenskawies.lksorzel@pilkaopolska.pl509812394
LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKAblotnicastrzelecka.plon@pilkaopolska.pl507363987
LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKAblotnicastrzelecka.plon@pilkaopolska.pl507363987
LKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCEwiekszyce.lksporawie@pilkaopolska.pl605210647
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEwiekszyce.lksporawie@pilkaopolska.pl605210647
LKS POLONIA BIAŁAbiala.lks@pilkaopolska.pl509646499
LKS POLONIA KARŁOWICEkarlowice.lks@pilkaopolska.pl796975081
LKS POPIELÓWpopielow.lks@pilkaopolska.pl663566725
LKS PROSNA ZDZIECHOWICEzdziechowice.lks@pilkaopolska.pl692556240
LKS PRZEDMOŚĆprzedmosc.lks@pilkaopolska.pl606208975
LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLASKIEraclawiceslaskie.lks@pilkaopolska.pl534190913
LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWCIEbiedrzychowice.rolnik-kobiety@pilkaopolska.pl607609746
LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICEbiedrzychowice.rolnik@pilkaopolska.pl607609746
LKS ROZUMICErozumice.lks@pilkaopolska.pl604473112
LKS ROŻNÓWroznow.lks@pilkaopolska.pl724733296
LKS RUSOCINrusocin@pilkaopolska.pl665769396
LKS RYBNArybna.lks@pilkaopolska.pl668130019
LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICEdziewkowice.rzemioslo@pilkaopolska.pl509827749
LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYkotorzmaly.lks@pilkaopolska.pl697302525
LKS SKALNIK GRACZEgracze.lksskalnik@pilkaopolska.pl509181040
LKS SLĄSK REŃSKA WIEŚrenskawies.lksslask@pilkaopolska.pl512555400
LKS SOKOŁY BIERDZANYbierdzany.lks@pilkaopolska.pl694701936
LKS START SIOŁKOWICEsiolkowice.start@pilkaopolska.pl692368210
LKS STRZELECZKIstrzeleczki.lks@pilkaopolska.pl889736707
LKS SZONÓWszonow.lks@pilkaopolska.pl669852152
LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚrenskawies.lksslask@pilkaopolska.pl505614293
510586930
LKS UNION UJAZDujazd.lks@pilkaopolska.pl608026634
LKS UNIA MURÓWmurow.unia@pilkaopolska.pl605491806
500284926
LKS VICTORIA CISEKcisek.lks@pilkaopolska.pl574505293
LKS VICTORIA II ŻYROWAzyrowa.lks@pilkaopolska.pl784043263
LKS VICTORIA ŻYROWAzyrowa.lks@pilkaopolska.pl784043263
LKS WILKI TADAR GANAgana.wilki@pilkaopolska.pl691281386
LKS ZŁOTY POTOK JARNOŁTÓWEKjarnoltowek.lks@pilkaopolska.pl693562953
LKS ŹRÓDŁO KROŚNICAkrosnica.lzs@pilkaopolska.pl785983654
507099801
LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKIgorzowslaski.lmks@pilkaopolska.pl510064048
LUKS DELTA BIELICEbielice.delta@pilkaopolska.pl723407072
LUKS PAWŁOWICZKIpawlowiczki@pilkaopolska.pl513062904
LUKS POLONIA GOŚCIĘCINgosciecin.polonia@pilkaopolska.pl604724152
LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKpogorzelacznik.polonia@pilkaopolska.pl694218932
LUKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE GŁOGÓWEKgłogowek.luks@pilkaopolska.pl723539877
605948571
LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDujazd.luks@pilkaopolska.pl607755801
LZS AGRO – CHMIEL UJEŹDZIECujezdziec.lzs@pilkaopolska.pl649454043
LZS AGROPLON GŁUSZYNAgluszyna.lzsagroplon@pilkaopolska.pl604592904
LZS AGROPLON II GŁUSZYNAgluszyna.lzsagroplon@pilkaopolska.pl604173476
LZS ALBOR BORKI MAŁEborkimale.lzs@pilkaopolska.pl609468011
LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWjaryszow.lzs@pilkaopolska.pl504851297
LZS BŁĘKITNI PRZECZAprzecza.blekitni@pilkaopolska.pl504419007
LZS BORKI WIELKIEborkiwielkie.lzs@pilkaopolska.pl724101510
LZS BORKOWICEborkowice.lzs@pilkaopolska.pl886461894
LZS BUGAJ NOWYbugajnowy.lzs@pilkaopolska.pl723228078
LZS BUKÓWbukow.lzs@pilkaopolska.pl664051218
LZS BURZA GRĘBOSZÓWgreboszow.burza@pilkaopolska.pl724563276
LZS BURZA KOSOROWICEkosorowice.burza@pilkaopolska.pl723495200
LZS BURZA LIPKIlipki.burza@pilkaopolska.pl605525844
LZS CHOCIANOWICEchocianowice.lzs@pilkaopolska.pl 888773766
LZS CHRZELICEchrzelice.lzs@pilkaopolska.pl696823277
600521130
LZS CZARNI PRZYLESIE DOLNEprzylesiedolne.czarni@pilkaopolska.pl600317781
LZS CZARNOLASczarnolas.lzs@pilkaopolska.pl609343806
LZS CZYŻOWICEczyzowice.lzs@pilkaopolska.pl774395186
LZS DĄBRÓWKA GÓRNAdabrowkagorna.lzs@pilkaopolska.pl692197085
LZS DOMASZKOWICEdomaszkowice.lzs@pilkaopolska.pl508291206
LZS DYTMARÓWdytmarow@pilkaopolska.pl664124303
LZS DZIEWIĘTLICEdziewietlice.lzs@pilkaopolska.pl693376625
695994298
LZS FC EGIPT KRZYŻOWICEkrzyzowice.egipt@pilkaopolska.pl724101279
LZS FC PILSZCZpilszcz.lzs@pilkaopolska.pl695088175
LZS FIORENTINA KAMEX NAKŁOnaklo.fiorentina@pilkaopolska.pl609838189
LZS FORTUNA CHOMIĄŻAchomiaza.fortuna@pilkaopolska.pl667973686
LZS GAZOWNIK WAWELNOwawelno.gazownik@pilkaopolska.pl512245789
LZS GIERAŁTOWICEgieraltowice.lzs@pilkaopolska.pl669214689
LZS GKS IZBICKO-OTMICEizbicko.lzsgks@pilkaopolska.pl662605092
LZS GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORYtarnowprzywory.lzsgks@pilkaopolska.pl660480911
LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYtarnowprzywory.lzsgks@pilkaopolska.pl660480911
LZS GOLCZOWICEgolczowice.lzs@pilkaopolska.pl783672576
LZS GOŚCICEgoscice.lzs@pilkaopolska.pl661184674
LZS GOWOROWICEgoworowice.lzs@pilkaopolska.pl514462597
LZS GRODZIECgrodziec.lzs@pilkaopolska.pl609907765
LZS GROM ŚWIERKLEswierkle.grom@pilkaopolska.pl886785063
LZS GRONOWICEgronowice.lzs@pilkaopolska.pl605784406
LZS GRUDZICEgrudzice.lzs@pilkaopolska.pl606257026
LZS GRYŻÓWgryzow.lzs@pilkaopolska.pl507160568
LZS GWIAZDA KOZŁÓWKIkozlowki.lzs@pilkaopolska.pl883019536
LZS STEGU START II JEŁOWAjelowa.lzs@pilkaopolska.pl603071082
LZS II STAROWICE DOLNEstarowicedolne.lzs@pilkaopolska.pl728342079
LZS II WALCE-KROMOŁÓWwalce.lzs@pilkaopolska.pl516859558
LZS INTER MECHNICAmechnica.lzs@pilkaopolska.pl517315360
LZS JAKUB PROŚLICEproslice.jakub@pilkaopolska.pl606489687
LZS STEGU START JEŁOWAjelowa.lzs@pilkaopolska.pl603071082
LZS JĘDRZYCHÓWjedrzychow.lzs@pilkaopolska.pl668291707
LZS KADŁUBIECkadlubiec.lzs@pilkaopolska.pl795463080
LZS KAŁKÓWkalkow.lzs@pilkaopolska.pl606887996
LZS KASTOR JASIENICA GÓRNAjasienicagorna.lzs@pilkaopolska.pl502263386
LZS KĘPNICAkepnica.lzs@pilkaopolska.pl691893751
LZS KOLNOWICEkolnowice.lzs@pilkaopolska.pl668224950
LZS KOMORZNOkomorzno.lks@pilkaopolska.pl602448157
LZS KOPERNIKI-MORÓWkoperniki.lzs@pilkaopolska.pl504078514
501509221
LZS KOSMOS DOBRAdobra.kosmos@pilkaopolska.pl606928397
LZS KOTLARNIA-GOSZYCEkotlarnia.lzs@pilkaopolska.pl693860740
LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRkornica.lzs@pilkaopolska.pl663197012
LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚnowawies.kresowianka@pilkaopolska.pl665564012
LZS KRZYWICZYNYkrzywiczyny.lks@pilkaopolska.pl722187509
LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINkruszyna.lzs@pilkaopolska.pl699038796
LZS KS POLONIA PRZYLESIEprzylesie.polonia@pilkaopolska.pl532536695
LZS KUJAKOWICEkujakowice.lzs@pilkaopolska.pl886539489
LZS KUJAWYkujawy.lzs@pilkaopolska.pl502173102
LZS KUNIÓWkuniow.lzs@pilkaopolska.pl698742154
LZS KUPkup.lzs@pilkaopolska.pl667693945
LZS LASOWICE WIELKIElasowicewielkie.lzs@pilkaopolska.pl693181549
LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIAligotabialska.lzs@pilkaopolska.pl694603902
LZS LIGOTA GÓRNAligotagorna.lzs@pilkaopolska.pl660796391
LZS LIGOTA OLESKAligotaoleska.lzs@pilkaopolska.pl605235558
LZS LIGOTA TURAWSKAligotaturawska@pilkaopolska.pl660690096
LZS LIGOTA WOŁCZYŃSKAligotawolczynska.lks@pilkaopolska.pl535387195
LZS LISIĘCICElisiecice.lzs@pilkaopolska.pl669010786
LZS LUBOSZYCEluboszyce.lzs@pilkaopolska.pl602360980
LZS LUBRZAlubrza.lzs@pilkaopolska.pl500861239
LZS ŁĄCZANYlaczany.lzs@pilkaopolska.pl722276397
LZS ŁĄKA PRUDNICKAlakaprudnicka.lzs@pilkaopolska.pl602758465
LZS ŁĄKA-JODŁÓWlakajodlow.lzs@pilkaopolska.pl601074010
LZS ŁĘŻCElezce.lzs@pilkaopolska.pl602658917
LZS ŁOWKOWICElowkowice.lzs@pilkaopolska.pl886910561
LZS ŁOWOSZÓWlowoszow.lzs@pilkaopolska.pl604481796
LZS ŁUKOWICE BRZESKIElukowicebrzeskie.lzs@pilkaopolska.pl790812299
LZS MACIEJOWICEmaciejowice.lzs@pilkaopolska.pl661963022
667874303
LZS MACIOWAKRZEmaciowakrze.lzs@pilkaopolska.pl798763153
LZS MECHNICEmechnice.lzs@pilkaopolska.pl662264888
LZS METEOR JASIENICA DOLNAjasienicadolna.meteor@pilkaopolska.pl662252725
LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICEujazdniezdrowice.lzs@pilkaopolska.pl605518775
LZS NIWNICA-KONRADOWAniwnicakonradowa.lzs@pilkaopolska.pl600192480
LZS ODRA KĄTY OPOLSKIEkatyopolskie.lzs@pilkaopolska.pl506691875
LZS ODRZANKA DZIERGOWICEdziergowice.lzs@pilkaopolska.pl774830216
LZS OLIMPIA II LEWIN BRZESKIlewinbrzeski.lzsolimpia@pilkaopolska.pl506120270
LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIlewinbrzeski.lzsolimpia@pilkaopolska.pl506120270
LZS ORŁY WOSKOWICE MAŁEwoskowicemale.lzs@pilkaopolska.pl785298701
LZS ORZEŁ BIESTRZYKOWICE-MIODARYbiestrzykowice.lzs@pilkaopolska.pl668857402
LZS ORZEŁ BRANICEbranice.lzsorzel@pilkaopolska.pl880186196
LZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAWdzierzyslaw.lzs@pilkaopolska.pl662204386
LZS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚrenskawies.lksorzel@pilkaopolska.pl509812394
LZS ORZEŁ OLSZANKAolszanka.orzel@pilkaopolska.pl669528749
LZS PAKOSŁAWICEpakoslawice.lzs@pilkaopolska.pl722374506
LZS PARTYZANT KAZIMIERZkazimierz.partyzant@pilkaopolska.pl501550026
692205160
LZS PIOTRÓWKApiotrowka.lzs@pilkaopolska.pl604281040
LZS PODZAMCZE NYSAnysa.podzamcze@pilkaopolska.pl608781033
698820698
LZS POGOŃ ŁOSIÓWlosiow.pogon@pilkaopolska.pl502919555
LZS POGOŃ WOJNOWICEwojnowice.pogon@pilkaopolska.pl535129465
LZS POGRANICZE MOKREmokre.pogranicze@pilkaopolska.pl606609966
LZS POKRZYWNICApokrzywnica.lzs@pilkaopolska.pl600503577
LZS POLANOWICEpolanowice.lzs@pilkaopolska.pl889130018
LZS POLONIA DOMASZOWICEdomaszowice.polonia@pilkaopolska.pl605572878
LZS POLONIA SMARDYsmardy.polonia@pilkaopolska.pl603650042
LZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIEsciborzycewielkie.polonia@pilkaopolska.pl533290487 
LZS POLSKI ŚWIĘTÓWpolskiswietow.lzs@pilkaopolska.pl697385700
LZS PRZECHÓDprzechod.lzs@pilkaopolska.pl500320953
LZS RACŁAWICZKIraclawiczki.lzs@pilkaopolska.pl503197413
LZS RADAWIEradawie.lzs@pilkaopolska.pl602869894
LZS RADŁÓWradlow.lzs@pilkaopolska.pl783812186
LZS RASZOWAraszowa.lzs@pilkaopolska.pl513329658
LZS ROLNIK LASOCICElasocice.rolnik@pilkaopolska.pl509521477
LZS ROLNIK LEWICElewice.rolnik@pilkaopolska.pl505728814
LZS ROLNIK PARUSZOWICEparuszowice.rolnik@pilkaopolska.pl880514832
LZS ROLNIK WIERZBICA GÓRNAwierzbicagorna.rolnik@pilkaopolska.pl662615826
LZS RUCH STEBLÓWsteblow.ruch@pilkaopolska.pl607438592
LZS RUCH ZUBRZYCEzubrzyce.ruch@pilkaopolska.pl667994151 
LZS RUDATOM KĘPAkepa.rudatom@pilkaopolska.pl608655536
LZS RUDNIKIrudniki.lzs@pilkaopolska.pl697093733
LZS RUDZICZKArudziczka.lzs@pilkaopolska.pl511715095
LZS RZEPCErzepce.lzs@pilkaopolska.pl600089910
LZS SIESTRZECHOWICEsiestrzechowice.lzs@pilkaopolska.pl609364912
LZS SKOROGOSZCZskorogoszcz.lzs@pilkaopolska.pl517170108
LZS SŁAWICEslawice.lzs@pilkaopolska.pl600905327
LZS SMARCHOWICE WIELKIEsmarchowicewielkie.lzs@pilkaopolska.pl539826402
LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWboguchwalow.sokol@pilkaopolska.pl668165193
LZS SOKÓŁ LEŚNICAlesnica.sokol@pilkaopolska.pl665035493
LZS SPARTA KRZYWIZNAkrzywizna.lzs@pilkaopolska.pl531202035
LZS SPARTAN WÓJTOWICEwojtowice.spartan@pilkaopolska.pl508060085
501975536
LZS STAL GROBNIKIgrobniki.stal@pilkaopolska.pl696710070
LZS STANISZCZE WIELKIEstaniszczewielkie.lzs@pilkaopolska.pl793434546
LZS STARE BUDKOWICEstarebudkowice.lzs@pilkaopolska.pl798035225
LZS STARE KOTKOWICEstarekotkowice.lzs@pilkaopolska.pl607102329
LZS STARE KOŹLEstarekozle.lzs@pilkaopolska.pl724346738 
LZS STAROŚCINstaroscin.lzs@pilkaopolska.pl602753719
LZS STAROWICE DOLNEstarowicedolne.lzs@pilkaopolska.pl728342079
LZS START BOGDANOWICEbogdanowice.lzs@pilkaopolska.pl506055094
LZS STOBRAWA WACHOWICEwachowice.stobrawa@pilkaopolska.pl723473869
LZS STRADUNIAstradunia.lzs@pilkaopolska.pl607978907
LZS SUDETY MOSZCZANKAmoszczanka.lzs@pilkaopolska.pl503093985
LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWscinawanyska.lzs@pilkaopolska.pl604393311
664476782
LZS ŚLIWICEsliwice.lzs@pilkaopolska.pl691051018
LZS TRZEBOSZOWICEtrzeboszowice.lzs@pilkaopolska.pl725443071
LZS TURAWAturawa.lzs@pilkaopolska.pl604155442
LZS UNIA RASZOWA-DANIECraszowa.unia@pilkaopolska.pl600261485
LZS USZYCEuszyce.lzs@pilkaopolska.pl723532099
LZS VICTORIA 1900 ŁANYlany.lzs@pilkaopolska.pl516931789
LZS VICTORIA CHRÓŚCICEchroscice.lzs@pilkaopolska.pl887843333
LZS VICTORIA DOBRZYŃdobrzyn.lzs@pilkaopolska.pl602266495
LZS VICTORIA II CHRÓŚCICEchroscice.lzs@pilkaopolska.pl887843333
LZS VICTORIA KOŚCIERZYCEkoscierzyce.victoria@pilkaopolska.pl791492659
LZS VICTORIA WIERZBNIKwierzbnik.victoria@pilkaopolska.pl604818308
LZS WALCEwalce.lzs@pilkaopolska.pl516859558
LZS WALCEwalce.lzs@pilkaopolska.pl516859558
LZS WICHRÓWwichrow.lzs@pilkaopolska.pl724101507
LZS WIDAWKA LUBSKAwidawkalubska.lzs@pilkaopolska.pl720854277
LZS WŁODARY-WĘŻAwlodaryweza.lzs@pilkaopolska.pl603622159
LZS ZAWADA, gm. TURAWAzawada.lzs-gm.turawa@pilkaopolska.pl504251946
LZS ZAWADA, koło Głogówkazawada.lzs-gm.glogowek@pilkaopolska.pl605447328
LZS ZAWISZA STARA KUŹNIAstarakuznia.zawisza@pilkaopolska.pl600001009
LZS ZĘBOWICEzebowice.lzs@pilkaopolska.pl726458016
LZS ZIMNA WÓDKAzimnawodka.lzs@pilkaopolska.pl697330090
LZS ZRYW PAWŁOWICZKIpawlowiczki.zryw@pilkaopolska.pl607169814
LZS ZRYW SZYDŁOWICEszydlowice.zryw@pilkaopolska.pl669001134 
LZS ŻŁOBIZNAzlobizna.lzs@pilkaopolska.pl507099818
LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIEsmarchowice.lzs@pilkaopolska.pl693173457
LZS ŻYTNIÓWzytniow.lzs@pilkaopolska.pl602620549
MGKS CUKROWNIK BABORÓWbaborow.mgks@pilkaopolska.pl725111791
MKS GOGOLINgogolin.mks@pilkaopolska.pl515424208
MKS II GOGOLINgogolin.mks@pilkaopolska.pl515424208
MKS KLUCZBORKkluczbork.mks@pilkaopolska.pl665062003
MKS POGOŃ PRUDNIKprudnik.mkspogon@pilkaopolska.pl609263194
602878502
MKS POLONIA II PRÓSZKÓWproszkow.polonia@pilkaopolska.pl791571423
MKS POLONIA PRÓSZKÓWproszkow.polonia@pilkaopolska.pl791571423
MKS POLONIA PRÓSZKÓWproszkow.polonia@pilkaopolska.pl791571423
MKS RUCH ZDZIESZOWICEzdzieszowice.ruch@pilkaopolska.pl600321258
MKS SOKÓŁ NIEMODLINniemodlin.mks@pilkaopolska.pl509087835
MKS TUŁOWICEtulowice.mks@pilkaopolska.pl790435641
MKS WOŁCZYNwolczyn.mks@pilkaopolska.pl886932556
MLUKS TUŁOWICEtulowice.mluks@pilkaopolska.pl601987755
MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICEotmuchow.mzlksczarni@pilkaopolska.pl888353043
MZLKS CZARNI OTMUCHÓWotmuchow.mzlksczarni@pilkaopolska.pl888353043
NKS START NAMYSŁÓWnamyslow.nksstart@pilkaopolska.pl661649714
OKS ODRA II OPOLEopole.oksodra@pilkaopolska.pl606682221
501216172
OKS ODRA OPOLEopole.oksodra@pilkaopolska.pl600045466
OKS OLESNOolesno.oks@pilkaopolska.pl697503508
OTMĘT FKS KRAPKOWICEkrapkowice.otmet@pilkaopolska.pl723523753
PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWproszkow.pomologia@pilkaopolska.pl500683958
RTS ODRA KĘDZIERZYN-KOŹLEkkozle.odra@pilkaopolska.pl502102869
SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIdobrzenwielki.skftor@pilkaopolska.pl604243741
SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKIdobrzenwielki.skftor@pilkaopolska.pl604243741
SKS CHMIELOWICEchmielowice.sks@pilkaopolska.pl509272207
SKS GAS GRODKÓWgrodkow.grodkowska@pilkaopolska.pl608026153
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEstrzelceopolskie.skspiast@pilkaopolska.pl607276831
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEstrzelceopolskie.skspiast@pilkaopolska.pl607276831
SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEzdzieszowice.koksownik@pilkaopolska.pl600416258
785904631
SOCCER COLLEGE ŚLĄSK ŁUBNIANYsoccer.college@pilkaopolska.pl697972360
SSA PIŁKARSKA BIAŁAbiala.ap@pilkaopolska.pl607339946
SKS DĄBROWAdabrowa.sks@pilkaopolska.pl665391868
SSKS STAL ZAWADZKIEzawadzkie.stal@pilkaopolska.pl607512217
SSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKIkamienslaski.kamyki@pilkaopolska.pl531798930
STOWARZYSZENIE AKADEMIA PIŁKARSKA BLAZE K-KOZLE kkozle.sapblaze@pilkaopolska.pl 608757790 
STOWARZYSZENIE AKADEMIA PIŁKARSKA SKOROGOSZCZskorogoszcz.sap@pilkaopolska.pl570644144
STOWARZYSZENIE SPORTOWE PIĄTKA PRUDNIKprudnik.piatka@pilkaopolska.pl608292454
TKKF BLACHOWIANKA KĘDZIERZYN-K.kkozle.blachowianka@pilkaopolska.pl609946783
TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIMopole.tskn@pilkaopolska.pl511328743
TS CHEMIK K-KOŹLEkkozle.tschemik@pilkaopolska.pl695429227
TS UNIA POLSKA CEREKIEWpolskacerekiew.unia@pilkaopolska.pl602373994
UKP GOL OPOLEopole.gol@pilkaopolska.pl601409040
UKS 9 FA K-KOŹLEkkozle.fa9@pilkaopolska.pl661714021
UKS AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ GŁOGÓWEKglogowek.apn@pilkaopolska.pl723536740
UKS AP OTMĘT KRAPKOWICEkrapkowice.ap@pilkaopolska.pl 662506347
UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYglucholazy.hattrick@pilkaopolska.pl508122765
UKS JEDYNKA NIEMODLINniemodlin.jedynka@pilkaopolska.pl788031221
UKS KARNKÓWkarnkow.uks@pilkaopolska.pl730996450
UKS LIDER SKARBIMIERZskarbimierz.lider@pilkaopolska.pl731473666
UKS ORLIK PRUDNIKprudnik.orlik@pilkaopolska.pl533992055
UKS RODŁO OPOLEopole.uksrodlo@pilkaopolska.pl606688719
UKS RODŁO OPOLEopole.uksrodlo@pilkaopolska.pl501216172
UKS SAP BRZEGbrzeg.sap@pilkaopolska.pl502668009
UKS SPIDERS KRAPKOWICEkrapkowice.spiders@pilkaopolska.pl668253136
UKS SPORTING NYSAnysa.sporting@pilkaopolska.pl880120190
UKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA DZIESIĄTKAopole.dziesiatka@pilkaopolska.pl666919555 
UKS TURAWAturawa.uks@pilkaopolska.pl665987755
UKS UNIA OPOLEopole.unia@pilkaopolska.pl788983921
ULKS AKADEMIA PIŁKARSKA STRIKER CHRÓŚCINAchroscina.ulks@pilkaopolska.pl781552248
ULKS BOGDAŃCZOWICEbogdanczowice.ulks@pilkaopolska.pl797403655
ULKS MŁODE ORŁY LUBOSZYCEluboszyce.ulks@pilkaopolska.pl608065311
ULKS ORZEŁ II ŹLINICEzlinice.ulksorzel@pilkaopolska.pl604449359
ULKS ORZEŁ ŹLINICEzlinice.ulksorzel@pilkaopolska.pl604449359
ZKS MOTOR PRASZKApraszka.motor@pilkaopolska.pl691992694
LUDOWY MIĘDZYSZKOLNY UKS ATHLETIC ZAGWIŹDZIEzagwizdzie.lmuks@pilkaopolska.pl607381640
GMKS OZIMEKozimek.gmks@pilkaopolska.pl512113570
LZS ŻYWOCICEzywocice.lzs@pilkaopolska.pl881672772
LZS SKAŁĄGIskalagi.lzs@pilkaopolska.pl739085181
LKS GÓRAL SIDZINAsidzina.goral@pilkaopolska.pl785953268
KS PIAST OPOLEopole.piast@pilkaopolska.pl603126345
KS PROMIL BĄKOWICEbakowice.promil@pilkaopolska.pl725864379
LKS WIKING OPOLEopole.wiking@pilkaopolska.pl606688719
SAP FUNBALL GOTARTÓWgotartow.funball@pilkaopolska.pl602115650
LZS SWORNICA CZARNOWĄSYczarnowasy.lzsswornica@pilkaopolska.pl790889353
ACC NKS START NAMYSŁÓWnamyslow.acc.nksstart@pilkaopolska.pl605832201
LZS MAŁUJOWICEmalujowice.sokol@pilkaopolska.pl535633131
UKS ATHLETIC OZIMEKozimek.athletic@pilkaopolska.pl512113570
LUKS PAKOSŁAWICEpakoslawice.luks@pilkaopolska.pl692419004
LZS WRZOSKIwrzoski.lzs@pilkaopolska.pl784679407
KORFANTOWSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE CZARNI KORFANTÓWkorfantow.czarni@pilkaopolska.pl537304321
LZS ORLIK MICHAŁÓWmichalow.orlik@pilkaopolska.pl695731325
KS INTER SIOŁKOWICEsiolkowice.inter@pilkaopolska.pl722160133
LKS PLON SKOROSZYCEskoroszyce.plon@pilkaopolska.pl886010041
501408236
KS METAL KLUCZBORKkluczbork.metal@pilkaopolska.pl796184506
LZS KAMIENICA NYSKAkamienicanyska.lzs@pilkaopolska.pl663997929
Skip to content