KLASA OKRĘGOWA GRUPA II

Tabela rozgrywek: Klasa okręgowa Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1MKS POGOŃ PRUDNIK2866213471:28
2LZS WALCE2865205374:32
3GKS GŁUCHOŁAZY2858184663:37
4MKS SOKÓŁ NIEMODLIN2849154958:50
5LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ28431341152:49
6LZS RACŁAWICZKI28421331262:58
7KS TWARDAWA28401241265:58
8LZS LISIĘCICE28391161160:60
9LKS UNION UJAZD28381221462:43
10KS SPARTA PACZKÓW28381151251:59
11KKS SUDETY BURGRABICE29371211655:62
12LZS DOMASZKOWICE28371071144:42
13MZLKS CZARNI OTMUCHÓW2834971230:38
14LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE28321021661:68
15LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2831871343:59
16GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2831941544:62
17LZS ODRZANKA DZIERGOWICE2831941549:63
18LZS START BOGDANOWICE2911322427:103
Ostatnia kolejka (29) rozgrywek: Klasa okręgowa Grupa 2
100LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚKS SPARTA PACZKÓW2022-05-2115:001:1
101KKS SUDETY BURGRABICEGKS GŁUCHOŁAZY2022-05-2117:003:2
102LZS LISIĘCICELKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2022-05-2117:003:1
103GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS RACŁAWICZKI2022-05-2117:002:2
104KS TWARDAWAMKS POGOŃ PRUDNIK2022-05-2117:002:4
105LZS WALCELZS DOMASZKOWICE2022-05-2117:001:1
106LKS UNION UJAZDMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2022-05-2117:001:2
107LZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkowerMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2022-05-2117:000:3Walkower
108LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2022-05-2217:001:4
Terminarz rozgrywek: Klasa okręgowa Grupa 2
Kolejka 1
1LZS RACŁAWICZKIKS SPARTA PACZKÓW2021-08-1417:004:0
2MKS POGOŃ PRUDNIKLKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2021-08-1417:004:2
3LZS DOMASZKOWICEGKS GŁUCHOŁAZY2021-08-1417:001:3
4MKS SOKÓŁ NIEMODLINLKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2021-08-1417:002:0
5MZLKS CZARNI OTMUCHÓWKKS SUDETY BURGRABICE2021-08-1417:001:2
6LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLZS LISIĘCICE2021-08-1417:001:1
7LZS ODRZANKA DZIERGOWICEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2021-08-1517:000:2
8LZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkowerKS TWARDAWA2021-08-1417:002:11
9LKS UNION UJAZDLZS WALCE2021-08-1417:002:4
Kolejka 2
10KS SPARTA PACZKÓWLZS WALCE2021-08-1818:002:5
11KS TWARDAWALKS UNION UJAZD2021-08-1818:003:1
12GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkower2021-08-1818:001:3
13LZS LISIĘCICELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2021-08-1818:001:2
14KKS SUDETY BURGRABICELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2021-08-1818:003:0
15LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2021-08-1818:001:0
16GKS GŁUCHOŁAZYMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2021-08-1818:002:1
17LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁELZS DOMASZKOWICE2021-08-1818:003:0
18LZS RACŁAWICZKIMKS POGOŃ PRUDNIK2021-08-1818:000:3
Kolejka 3
19MKS POGOŃ PRUDNIKKS SPARTA PACZKÓW2021-08-2117:004:4
20LZS DOMASZKOWICELZS RACŁAWICZKI2021-08-2117:005:0
21MKS SOKÓŁ NIEMODLINLKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2021-08-2117:002:2
22MZLKS CZARNI OTMUCHÓWGKS GŁUCHOŁAZY2021-08-2117:000:4
23LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2021-08-2117:003:0
24LZS ODRZANKA DZIERGOWICEKKS SUDETY BURGRABICE2021-08-2217:001:3
25LZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS LISIĘCICE2021-08-2217:001:4
26LKS UNION UJAZDGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2021-08-2117:002:3
27LZS WALCEKS TWARDAWA2021-08-2117:002:2
Kolejka 4
28KS SPARTA PACZKÓWKS TWARDAWA2021-08-2817:002:0
29GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS WALCE2021-08-2817:000:1
30LZS LISIĘCICELKS UNION UJAZD2021-08-2817:002:2
31KKS SUDETY BURGRABICELZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkower2021-08-2817:006:0
32LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2021-08-2817:001:1
33GKS GŁUCHOŁAZYLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2021-08-2817:004:1
34LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2021-08-2817:002:1
35LZS RACŁAWICZKIMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2021-08-2817:004:4
36MKS POGOŃ PRUDNIKLZS DOMASZKOWICE2021-08-2817:004:0
Kolejka 5
37LZS DOMASZKOWICEKS SPARTA PACZKÓW2021-09-0416:303:1
38MKS SOKÓŁ NIEMODLINMKS POGOŃ PRUDNIK2021-09-0416:300:1
39MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS RACŁAWICZKI2021-09-0416:301:2
40LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2021-09-0416:301:4
41LZS ODRZANKA DZIERGOWICEGKS GŁUCHOŁAZY2021-09-0416:301:4
42LZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkowerLKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2021-09-0416:303:2
43LKS UNION UJAZDKKS SUDETY BURGRABICE2021-09-0416:303:1
44LZS WALCELZS LISIĘCICE2021-09-0416:302:2
45KS TWARDAWAGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2021-09-0416:302:3
Kolejka 6
46KS SPARTA PACZKÓWGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2021-09-1113:003:0
47LZS LISIĘCICEKS TWARDAWA2021-09-1114:005:1
48KKS SUDETY BURGRABICELZS WALCE2021-09-1114:000:2
49LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLKS UNION UJAZD2021-09-1116:301:4
50GKS GŁUCHOŁAZYLZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkower2021-09-1116:301:0
51LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2021-09-1116:303:0
52LZS RACŁAWICZKILZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2021-09-1116:305:1
53MKS POGOŃ PRUDNIKMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2021-09-1116:301:0
54LZS DOMASZKOWICEMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2021-09-1116:302:3
Kolejka 7
55MKS SOKÓŁ NIEMODLINKS SPARTA PACZKÓW2021-09-1816:001:4
56MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS DOMASZKOWICE2021-09-1816:002:2
57LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWMKS POGOŃ PRUDNIK2021-09-1816:000:4
58LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS RACŁAWICZKI2021-09-1916:004:2
59LZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkowerLKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2021-09-1816:004:7
60LKS UNION UJAZDGKS GŁUCHOŁAZY2021-09-1816:002:0
61LZS WALCELKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2021-09-1816:003:2
62KS TWARDAWAKKS SUDETY BURGRABICE2021-09-1816:002:3
63GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS LISIĘCICE2021-09-1816:003:3
Kolejka 8
64KS SPARTA PACZKÓWLZS LISIĘCICE2021-09-2516:002:1
65KKS SUDETY BURGRABICEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2021-09-2516:007:2
66LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚKS TWARDAWA2021-09-2516:002:1
67GKS GŁUCHOŁAZYLZS WALCE2021-09-2516:001:0
68LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁELKS UNION UJAZD2021-09-2516:001:0
69LZS RACŁAWICZKILZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkower2021-09-2516:005:2
70MKS POGOŃ PRUDNIKLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2021-09-2516:002:0
71LZS DOMASZKOWICELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2021-09-2516:002:2
72MKS SOKÓŁ NIEMODLINMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2021-09-2516:005:0
Kolejka 9
73MZLKS CZARNI OTMUCHÓWKS SPARTA PACZKÓW2021-10-0215:300:0
74LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2021-10-0215:305:2
75LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS DOMASZKOWICE2021-10-0215:304:1
76LZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkowerMKS POGOŃ PRUDNIK2021-10-0315:002:2
77LZS RACŁAWICZKILKS UNION UJAZD2021-10-0215:305:1
78LZS WALCELKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2021-10-0215:305:2
79KS TWARDAWAGKS GŁUCHOŁAZY2021-10-0215:301:5
80GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2021-10-0215:302:3
81LZS LISIĘCICEKKS SUDETY BURGRABICE2021-10-0215:306:1
Kolejka 10
82KS SPARTA PACZKÓWKKS SUDETY BURGRABICE2021-10-0915:003:1
83LZS LISIĘCICELKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2021-10-0816:004:2
84GKS GŁUCHOŁAZYGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2021-10-0915:002:0
85LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEKS TWARDAWA2021-10-0915:002:3
86LZS RACŁAWICZKILZS WALCE2021-10-0915:001:4
87MKS POGOŃ PRUDNIKLKS UNION UJAZD2021-10-0915:001:0
88LZS DOMASZKOWICELZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkower2021-10-0915:003:1
89MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2021-10-0915:004:1
90MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2021-10-0915:000:0
Kolejka 11
91LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWKS SPARTA PACZKÓW2021-10-1615:002:1
92LZS ODRZANKA DZIERGOWICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2021-10-1613:004:0
93LZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkowerMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2021-10-1615:002:2
94LKS UNION UJAZDLZS DOMASZKOWICE2021-10-1615:000:2
95LZS WALCEMKS POGOŃ PRUDNIK2021-10-1615:001:2
96KS TWARDAWALZS RACŁAWICZKI2021-10-1615:002:4
97GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2021-10-1615:004:2
98LZS LISIĘCICEGKS GŁUCHOŁAZY2021-10-1615:001:0
99KKS SUDETY BURGRABICELKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2021-10-1615:000:3
Kolejka 12
100KS SPARTA PACZKÓWLKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2021-10-2314:300:1
101GKS GŁUCHOŁAZYKKS SUDETY BURGRABICE2021-10-2314:302:1
102LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁELZS LISIĘCICE2021-10-2314:302:3
103LZS RACŁAWICZKIGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2021-10-2314:300:1
104MKS POGOŃ PRUDNIKKS TWARDAWA2021-10-2314:303:2
105LZS DOMASZKOWICELZS WALCE2021-10-2314:302:4
106MKS SOKÓŁ NIEMODLINLKS UNION UJAZD2021-10-2314:301:0
107MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkower2021-10-2314:301:0
108LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2021-10-2314:304:1
Kolejka 13
109LZS ODRZANKA DZIERGOWICEKS SPARTA PACZKÓW2021-10-3114:005:0
110LZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2021-10-3014:301:3
111LKS UNION UJAZDMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2021-10-3013:300:0
112LZS WALCEMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2021-10-3014:301:0
113KS TWARDAWALZS DOMASZKOWICE2021-10-3014:302:1
114GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZMKS POGOŃ PRUDNIK2021-10-3014:301:2
115LZS LISIĘCICELZS RACŁAWICZKI2021-10-3014:302:0
116KKS SUDETY BURGRABICELKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2021-10-3014:300:3
117LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚGKS GŁUCHOŁAZY2021-10-3014:302:3
Kolejka 14
118KS SPARTA PACZKÓWGKS GŁUCHOŁAZY2021-11-0613:301:4
119LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁELKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2021-11-0613:301:1
120LZS RACŁAWICZKIKKS SUDETY BURGRABICE2021-11-0613:302:1
121MKS POGOŃ PRUDNIKLZS LISIĘCICE2021-11-0613:301:0
122LZS DOMASZKOWICEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2021-11-0613:303:0
123MKS SOKÓŁ NIEMODLINKS TWARDAWA2021-11-0613:300:0
124MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS WALCE2021-11-0613:301:2
125LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLKS UNION UJAZD2021-11-0613:301:3
126LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkower2021-11-0713:305:1
Kolejka 15
127LZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkowerKS SPARTA PACZKÓW2021-11-1413:005:2
128LKS UNION UJAZDLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2021-11-1313:300:2
129LZS WALCELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2021-11-1313:302:3
130KS TWARDAWAMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2021-11-1313:303:1
131GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2021-11-1313:303:4
132LZS LISIĘCICELZS DOMASZKOWICE2021-11-1313:301:1
133KKS SUDETY BURGRABICEMKS POGOŃ PRUDNIK2021-11-1313:301:0
134LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLZS RACŁAWICZKI2021-11-1313:302:1
135GKS GŁUCHOŁAZYLKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2021-11-1313:303:2
Kolejka 16
136KS SPARTA PACZKÓWLKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2021-11-2013:002:7
137LZS RACŁAWICZKIGKS GŁUCHOŁAZY2021-11-2013:003:2
138MKS POGOŃ PRUDNIKLKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2021-11-2013:002:0
139LZS DOMASZKOWICEKKS SUDETY BURGRABICE2021-11-2013:001:3
140MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS LISIĘCICE2021-11-2013:005:1
141MZLKS CZARNI OTMUCHÓWGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2021-11-2013:003:1
142LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWKS TWARDAWA2021-11-2013:002:2
143LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS WALCE2021-11-2013:000:3
144LZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkowerLKS UNION UJAZD2021-11-2113:000:9
Kolejka 17
145LKS UNION UJAZDKS SPARTA PACZKÓW2022-03-0514:006:2
146LZS WALCELZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkower2021-11-2713:003:0Walkower
147KS TWARDAWALZS ODRZANKA DZIERGOWICE2022-03-0514:002:2
148GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2022-03-0514:001:1
149LZS LISIĘCICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2022-03-0514:001:2
150KKS SUDETY BURGRABICEMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2022-03-0514:005:0
151LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLZS DOMASZKOWICE2022-03-0514:001:0
152GKS GŁUCHOŁAZYMKS POGOŃ PRUDNIK2021-11-2713:002:2
153LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁELZS RACŁAWICZKI2022-03-0514:003:2
Kolejka 18
1KS SPARTA PACZKÓWLZS RACŁAWICZKI2022-03-1215:003:1
2LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEMKS POGOŃ PRUDNIK2022-03-1215:002:5
3GKS GŁUCHOŁAZYLZS DOMASZKOWICE2022-03-1215:002:2
4LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2022-03-1215:003:1
5KKS SUDETY BURGRABICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2022-03-1215:002:2
6LZS LISIĘCICELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2022-03-1215:002:2
7GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2022-03-1215:001:1
8KS TWARDAWALZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkower2022-03-1215:003:0Walkower
9LZS WALCELKS UNION UJAZD2022-03-1215:002:1
Kolejka 19
10LZS WALCEKS SPARTA PACZKÓW2022-03-1915:001:0
11LKS UNION UJAZDKS TWARDAWA2022-03-1915:004:2
12LZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkowerGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2022-03-1915:000:3Walkower
13LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS LISIĘCICE2022-03-1915:002:4
14LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWKKS SUDETY BURGRABICE2022-03-1915:000:2
15MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2022-03-1915:003:1
16MKS SOKÓŁ NIEMODLINGKS GŁUCHOŁAZY2022-03-1915:004:0
17LZS DOMASZKOWICELKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2022-03-1915:001:0
18MKS POGOŃ PRUDNIKLZS RACŁAWICZKI2022-03-2013:004:0
Kolejka 20
19KS SPARTA PACZKÓWMKS POGOŃ PRUDNIK2022-03-2615:301:0
20LZS RACŁAWICZKILZS DOMASZKOWICE2022-03-2615:301:1
21LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2022-03-2615:301:2
22GKS GŁUCHOŁAZYMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2022-03-2613:000:0
23LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2022-03-2615:303:1
24KKS SUDETY BURGRABICELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2022-03-2715:300:3
25LZS LISIĘCICELZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkower2022-03-2615:303:0Walkower
26GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLKS UNION UJAZD2022-03-2615:300:2
27KS TWARDAWALZS WALCE2022-03-2615:301:2
Kolejka 21
28KS TWARDAWAKS SPARTA PACZKÓW2022-06-1518:00
29LZS WALCEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2022-06-1518:00
30LKS UNION UJAZDLZS LISIĘCICE2022-06-1518:00
31LZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkowerKKS SUDETY BURGRABICE2022-04-0216:000:3Walkower
32LZS ODRZANKA DZIERGOWICELKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2022-06-1518:00
33LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWGKS GŁUCHOŁAZY2022-06-1518:00
34MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2022-06-1518:00
35MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS RACŁAWICZKI2022-06-1518:00
36LZS DOMASZKOWICEMKS POGOŃ PRUDNIK2022-06-1518:00
Kolejka 22
37KS SPARTA PACZKÓWLZS DOMASZKOWICE2022-04-0916:000:4
38MKS POGOŃ PRUDNIKMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2022-04-0916:005:1
39LZS RACŁAWICZKIMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2022-04-0916:000:1
40LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2022-04-0916:002:3
41GKS GŁUCHOŁAZYLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2022-04-0916:003:1
42LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkower2022-04-0916:003:0Walkower
43KKS SUDETY BURGRABICELKS UNION UJAZD2022-04-0916:002:4
44LZS LISIĘCICELZS WALCE2022-04-0916:000:4
45GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZKS TWARDAWA2022-04-0916:000:4
Kolejka 23
46GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZKS SPARTA PACZKÓW2022-04-1613:000:4
47KS TWARDAWALZS LISIĘCICE2022-04-1613:003:1
48LZS WALCEKKS SUDETY BURGRABICE2022-04-1613:004:0
49LKS UNION UJAZDLKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2022-04-1614:005:1
50LZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkowerGKS GŁUCHOŁAZY2022-04-1613:000:3Walkower
51LZS ODRZANKA DZIERGOWICELKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2022-04-1613:004:0Walkower
52LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLZS RACŁAWICZKI2022-04-1613:000:3
53MZLKS CZARNI OTMUCHÓWMKS POGOŃ PRUDNIK2022-04-1613:002:3
54MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS DOMASZKOWICE2022-04-1613:001:0
Kolejka 24
55KS SPARTA PACZKÓWMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2022-04-2317:004:1
56LZS DOMASZKOWICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2022-04-2315:000:2
57MKS POGOŃ PRUDNIKLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2022-04-2317:002:0
58LZS RACŁAWICZKILZS ODRZANKA DZIERGOWICE2022-04-2315:006:1
59LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁELZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkower2022-04-2317:003:0Walkower
60GKS GŁUCHOŁAZYLKS UNION UJAZD2022-04-2317:002:1
61LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLZS WALCE2022-04-2317:003:3
62KKS SUDETY BURGRABICEKS TWARDAWA2022-04-2317:001:2
63LZS LISIĘCICEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2022-04-2317:001:3
Kolejka 25
64LZS LISIĘCICEKS SPARTA PACZKÓW2022-04-3017:001:4
65GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZKKS SUDETY BURGRABICE2022-04-3017:002:0
66KS TWARDAWALKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2022-04-3014:303:0
67LZS WALCEGKS GŁUCHOŁAZY2022-04-3017:002:2
68LKS UNION UJAZDLKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2022-04-3017:006:0
69LZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS RACŁAWICZKI2022-04-3017:000:3Walkower
70LZS ODRZANKA DZIERGOWICEMKS POGOŃ PRUDNIK2022-04-3013:000:7
71LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLZS DOMASZKOWICE2022-04-3017:000:1
72MZLKS CZARNI OTMUCHÓWMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2022-04-3017:000:1
Kolejka 26
73KS SPARTA PACZKÓWMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2022-05-0315:000:0
74MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2022-05-0315:004:2
75LZS DOMASZKOWICELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2022-05-0315:001:1
76MKS POGOŃ PRUDNIKLZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkower2022-05-0315:003:0Walkower
77LKS UNION UJAZDLZS RACŁAWICZKI2022-05-0315:000:2
78LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁELZS WALCE2022-05-0315:002:3
79GKS GŁUCHOŁAZYKS TWARDAWA2022-05-0315:001:2
80LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2022-05-0315:003:0Walkower
81KKS SUDETY BURGRABICELZS LISIĘCICE2022-05-0315:003:5
Kolejka 27
82KKS SUDETY BURGRABICEKS SPARTA PACZKÓW2022-05-0717:000:4
83LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLZS LISIĘCICE2022-05-0717:007:1
84GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZGKS GŁUCHOŁAZY2022-05-0717:002:3
85KS TWARDAWALKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2022-05-0717:002:1
86LZS WALCELZS RACŁAWICZKI2022-05-0717:006:0
87LKS UNION UJAZDMKS POGOŃ PRUDNIK2022-05-0717:003:0
88LZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS DOMASZKOWICE2022-05-0717:000:3Walkower
89LZS ODRZANKA DZIERGOWICEMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2022-05-0817:001:2
90LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2022-05-0717:000:2
Kolejka 28
91KS SPARTA PACZKÓWLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2022-05-1417:001:1
92MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2022-05-1515:002:1
93MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkower2022-05-1417:003:0Walkower
94LZS DOMASZKOWICELKS UNION UJAZD2022-05-1415:001:0
95MKS POGOŃ PRUDNIKLZS WALCE2022-05-1413:000:2
96LZS RACŁAWICZKIKS TWARDAWA2022-05-1417:004:2
97LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2022-05-1417:001:4
98GKS GŁUCHOŁAZYLZS LISIĘCICE2022-05-1417:003:1
99LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚKKS SUDETY BURGRABICE2022-05-1417:003:1
Kolejka 29
100LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚKS SPARTA PACZKÓW2022-05-2115:001:1
101KKS SUDETY BURGRABICEGKS GŁUCHOŁAZY2022-05-2117:003:2
102LZS LISIĘCICELKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2022-05-2117:003:1
103GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS RACŁAWICZKI2022-05-2117:002:2
104KS TWARDAWAMKS POGOŃ PRUDNIK2022-05-2117:002:4
105LZS WALCELZS DOMASZKOWICE2022-05-2117:001:1
106LKS UNION UJAZDMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2022-05-2117:001:2
107LZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkowerMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2022-05-2117:000:3
108LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2022-05-2217:001:4
Kolejka 30
109KS SPARTA PACZKÓWLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2022-05-2817:00
110LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkower2022-05-2817:003:0
111MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLKS UNION UJAZD2022-05-2817:00
112MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS WALCE2022-05-2817:00
113LZS DOMASZKOWICEKS TWARDAWA2022-05-2817:00
114MKS POGOŃ PRUDNIKGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2022-05-2813:00
115LZS RACŁAWICZKILZS LISIĘCICE2022-05-2817:00
116LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEKKS SUDETY BURGRABICE2022-05-2817:00
117GKS GŁUCHOŁAZYLKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2022-05-2815:00
Kolejka 31
118GKS GŁUCHOŁAZYKS SPARTA PACZKÓW2022-06-0118:00
119LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2022-06-0117:00
120KKS SUDETY BURGRABICELZS RACŁAWICZKI2022-06-0118:00
121LZS LISIĘCICEMKS POGOŃ PRUDNIK2022-06-0118:00
122GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZLZS DOMASZKOWICE2022-06-0118:00
123KS TWARDAWAMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2022-06-0118:00
124LZS WALCEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2022-06-0118:00
125LKS UNION UJAZDLZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2022-06-0118:00
126LZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2022-06-0118:000:3
Kolejka 32
127KS SPARTA PACZKÓWLZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkower2022-06-0417:003:0
128LZS ODRZANKA DZIERGOWICELKS UNION UJAZD2022-06-0417:00
129LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWLZS WALCE2022-06-0417:00
130MZLKS CZARNI OTMUCHÓWKS TWARDAWA2022-06-0417:00
131MKS SOKÓŁ NIEMODLINGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2022-06-0417:00
132LZS DOMASZKOWICELZS LISIĘCICE2022-06-0417:00
133MKS POGOŃ PRUDNIKKKS SUDETY BURGRABICE2022-06-0417:00
134LZS RACŁAWICZKILKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2022-06-0417:00
135LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEGKS GŁUCHOŁAZY2022-06-0417:00
Kolejka 33
136LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEKS SPARTA PACZKÓW2022-06-1117:00
137GKS GŁUCHOŁAZYLZS RACŁAWICZKI2022-06-1117:00
138LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚMKS POGOŃ PRUDNIK2022-06-1117:00
139KKS SUDETY BURGRABICELZS DOMASZKOWICE2022-06-1117:00
140LZS LISIĘCICEMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2022-06-1117:00
141GLKS WŁÓKNIARZ KIETRZMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2022-06-1117:00
142KS TWARDAWALZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓW2022-06-1117:00
143LZS WALCELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2022-06-1117:00
144LKS UNION UJAZDLZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkower2022-06-1117:003:0
Kolejka 34
145KS SPARTA PACZKÓWLKS UNION UJAZD2022-06-1817:00
146LZS START BOGDANOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS WALCE2022-06-1817:000:3
147LZS ODRZANKA DZIERGOWICEKS TWARDAWA2022-06-1817:00
148LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWGLKS WŁÓKNIARZ KIETRZ2022-06-1817:00
149MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS LISIĘCICE2022-06-1817:00
150MKS SOKÓŁ NIEMODLINKKS SUDETY BURGRABICE2022-06-1817:00
151LZS DOMASZKOWICELKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2022-06-1817:00
152MKS POGOŃ PRUDNIKGKS GŁUCHOŁAZY2022-06-1817:00
153LZS RACŁAWICZKILKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁE2022-06-1817:00
Nazwa klubue-mailtelefon kontaktowy
1. FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICEchrzastowice.fc@pilkaopolska.pl510027833
AP MŁODY MKS KLUCZBORKkluczbork.apm@pilkaopolska.pl608029846
AP NAMYSŁÓWnamyslow.ap@pilkaopolska.pl606873124
APN ORZEŁ ŹLINICEzlinice.orzel.apn@pilkaopolska.pl666919555
BONGO OPOLEopole.bongo@pilkaopolska.pl508263336
BTP STAL BRZEGbrzeg.stal@pilkaopolska.pl694678875
668209650
FUNDACJA FOOTBALL ACADEMY GROUP OPOLEopole.fundacja.fa@pilkaopolska.pl789329729
793176423
FUNDACJA RAVEN BRZEGbrzeg.fundacja.raven@pilkaopolska.pl693388300
796810312
GKS GŁUCHOŁAZYglucholazy.gks@pilkaopolska.pl604110278
603392967
GKS GRODKÓWgrodkow.gks@pilkaopolska.pl666666909
GKS KOMPRACHCICEkomprachcice.gks@pilkaopolska.pl790362696
GKS KOMPRACHCICEkomprachcice.gks@pilkaopolska.pl600095167
GKS WIDAWA WILKÓWwilkow.gks@pilkaopolska.pl692665631
GLKS KAMIENNIKkamiennik.glks@pilkaopolska.pl697810404
GLKS WŁOKNIARZ KIETRZkietrz.glks@pilkaopolska.pl601839346
787137275
GLKS WŁÓKNIARZ II KIETRZkietrz.glks@pilkaopolska.pl506242352
GÓRNIK JANUSZKOWICEjanuszkowice.gornik@pilkaopolska.pl697778245
601690456
GZ LZS GRODKÓWgrodkow.gzlzs@pilkaopolska.pl508060085
GZ LZS II ŁUBNIANY-BRYNICAlubniany.slask@pilkaopolska.pl604720337
GZ LZS ŁUBNIANYlubniany.slask@pilkaopolska.pl602672458
KGKS KRASNA GÓRAkrasnagora.kgks@pilkaopolska.pl665538036
512441851
KKS SUDETY BURGRABICEburgrabice.kks@pilkaopolska.pl695436150
KS BODZANOWICEbodzanowice.ks@pilkaopolska.pl603788555
KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWbodzanow.ks@pilkaopolska.pl694850733
KS CHRZĄSZCZ CHRZĄSZCZYCEchrzaszczyce.chrzaszcz@pilkaopolska.pl602795004
KS CISOWA KĘDZIERZYN-KOŹLEkkozle.cisowa@pilkaopolska.pl691375562
KS DZIEWCZĘCA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ SZCZEPANEKszczepanek.dziewczeca.apn@pilkaopolska.pl609599045
KS FORTUNA GŁOGÓWEKglogowek.fortuna@pilkaopolska.pl668716794
KS FORTUNA II GŁOGÓWEKglogowek.fortuna@pilkaopolska.pl668716794
KS FUTSAL TEAM BRZEGbrzeg.futsal@pilkaopolska.pl601877199
KS GÓRAŻDŻEgorazdze.ks@pilkaopolska.pl692917343
KS II KRASIEJÓWkrasiejow.ks@pilkaopolska.pl697483159
KS IPRIME BOGACICAbogacica.lzs@pilkaopolska.pl662221694
KS JANKOWICE WIELKIEjankowicewielkie.ks@pilkaopolska.pl660668072
KS KRASIEJÓWkrasiejow.ks@pilkaopolska.pl697483159
KS LZS ZRYW WYSOKAwysoka.zryw@pilkaopolska.pl668541556
KS MAŁAPANEW OZIMEKozimek.ksmalapanew@pilkaopolska.pl606321970
KS MASTERS BRZEGbrzeg.masters@pilkaopolska.pl604140127
KS METALOWIEC ŁAMBINOWICElambinowice.ks@pilkaopolska.pl666336393
KS MŁODZIK STRZELCE OPOLSKIEstrzelceopolskie.ksmlodzik@pilkaopolska.pl662084062
KS POLONIA GŁUBCZYCEglubczyce.polonia@pilkaopolska.pl608298298
KS POLONIA NYSAnysa.kspolonia@pilkaopolska.pl600390817
KS SKARBIMIERZskarbimierz.ks@pilkaopolska.pl503139239
KS SŁAWIĘCICE KĘDZIERZYN-KOŹLEslawiecice.ks@pilkaopolska.pl604375871
KS SPARTA PACZKÓWpaczkow.kssparta@pilkaopolska.pl608386272
KS START DOBRODZIEŃdobrodzien.ks@pilkaopolska.pl662504366
KS START OLESNOolesno.start@pilkaopolska.pl609304080
KS STOBRAWA LIGOTA DOLNAligotadolna.ks@pilkaopolska.pl880138530
KS SZCZEDRZYKszczedrzyk.ks@pilkaopolska.pl604695231
KS TWARDAWAtwardawa.ks@pilkaopolska.pl692377862
KS UNIA KOLONOWSKIEkolonowskie.ksunia@pilkaopolska.pl608739267
KS UNIA KRAPKOWICEkrapkowice.ks@pilkaopolska.pl668285672
KS UNIA OPOLEopole.uniaks@pilkaopolska.pl788983921
KS ŻĄDŁO SUCHA PSINAsuchapsina.kszadlo@pilkaopolska.pl512166005
601781929
LKS ADAMIETZ KADŁUBkadlub.lzs@pilkaopolska.pl696426617
LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEgoswinowicegrady.lzs@pilkaopolska.pl537050860
LKS ATOM II GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEgoswinowicegrady.lzs@pilkaopolska.pl537050860
LKS BABICEbabice.lks@pilkaopolska.pl661815074
LKS BIAŁA NYSKAbialanyska.lks@pilkaopolska.pl607430800
LKS BŁĘKITNI ROZMIERZrozmierz.blekitni@pilkaopolska.pl518545418
LKS BUDOWLANI STROJECstrojec.lks@pilkaopolska.pl782725971
LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICEkalinow.czarni@pilkaopolska.pl606854628
LKS GOŚWINOWICEgoswinowice.lks@pilkaopolska.pl661184661
LKS GROSZMAL OPOLEopole.groszmal@pilkaopolska.pl607058532
LKS HETMAN BYCZYNAbyczyna.lkshetman@pilkaopolska.pl609191058
LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKArozmierka.lks@pilkaopolska.pl692755396
LKS KORONA KRĘPNAkrepna.korona@pilkaopolska.pl662209525
LKS LEW SZYMONKÓWszymonkow.lks@pilkaopolska.pl605610498
LKS NAPRZÓD JEMIELNICAjemielnica.lksnaprzod@pilkaopolska.pl883749777
LKS OBROWIECobrowiec.lks@pilkaopolska.pl602769772
LKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKAchroscinanyska.ogrodnik@pilkaopolska.pl602415083
LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚrenskawies.lksorzel@pilkaopolska.pl509812394
LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKAblotnicastrzelecka.plon@pilkaopolska.pl507363987
LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKAblotnicastrzelecka.plon@pilkaopolska.pl507363987
LKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCEwiekszyce.lksporawie@pilkaopolska.pl605210647
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEwiekszyce.lksporawie@pilkaopolska.pl605210647
LKS POLONIA BIAŁAbiala.lks@pilkaopolska.pl509646499
LKS POLONIA KARŁOWICEkarlowice.lks@pilkaopolska.pl796975081
LKS POPIELÓWpopielow.lks@pilkaopolska.pl663566725
LKS PROSNA ZDZIECHOWICEzdziechowice.lks@pilkaopolska.pl692556240
LKS PRZEDMOŚĆprzedmosc.lks@pilkaopolska.pl606208975
LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLASKIEraclawiceslaskie.lks@pilkaopolska.pl534190913
LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWCIEbiedrzychowice.rolnik-kobiety@pilkaopolska.pl501487810
LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICEbiedrzychowice.rolnik@pilkaopolska.pl607609746
LKS ROZUMICErozumice.lks@pilkaopolska.pl604473112
LKS ROŻNÓWroznow.lks@pilkaopolska.pl724733296
LKS RUSOCINrusocin@pilkaopolska.pl665769396
LKS RYBNArybna.lks@pilkaopolska.pl668130019
LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICEdziewkowice.rzemioslo@pilkaopolska.pl509827749
LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYkotorzmaly.lks@pilkaopolska.pl697302525
LKS SKALNIK GRACZEgracze.lksskalnik@pilkaopolska.pl509181040
LKS SLĄSK REŃSKA WIEŚrenskawies.lksslask@pilkaopolska.pl512555400
LKS SOKOŁY BIERDZANYbierdzany.lks@pilkaopolska.pl694701936
LKS START SIOŁKOWICEsiolkowice.start@pilkaopolska.pl692368210
LKS STRZELECZKIstrzeleczki.lks@pilkaopolska.pl889736707
LKS SZONÓWszonow.lks@pilkaopolska.pl669852152
LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚrenskawies.lksslask@pilkaopolska.pl505614293
510586930
LKS UJAZDujazd.lks@pilkaopolska.pl608026634
LKS UNIA MURÓWmurow.unia@pilkaopolska.pl605491806
500284926
LKS VICTORIA CISEKcisek.lks@pilkaopolska.pl574505293
LKS VICTORIA II ŻYROWAzyrowa.lks@pilkaopolska.pl784043263
LKS VICTORIA ŻYROWAzyrowa.lks@pilkaopolska.pl784043263
LKS WILKI TADAR GANAgana.wilki@pilkaopolska.pl691281386
LKS ZŁOTY POTOK JARNOŁTÓWEKjarnoltowek.lks@pilkaopolska.pl693562953
LKS ŹRÓDŁO KROŚNICAkrosnica.lzs@pilkaopolska.pl785983654
507099801
LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKIgorzowslaski.lmks@pilkaopolska.pl510064048
LUKS DELTA BIELICEbielice.delta@pilkaopolska.pl723407072
LUKS PAWŁOWICZKIpawlowiczki@pilkaopolska.pl513062904
LUKS POLONIA GOŚCIĘCINgosciecin.polonia@pilkaopolska.pl604724152
LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKpogorzelacznik.polonia@pilkaopolska.pl694218932
LUKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE GŁOGÓWEKgłogowek.luks@pilkaopolska.pl723539877
605948571
LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDujazd.luks@pilkaopolska.pl607755801
LZS AGRO – CHMIEL UJEŹDZIECujezdziec.lzs@pilkaopolska.pl649454043
LZS AGROPLON GŁUSZYNAgluszyna.lzsagroplon@pilkaopolska.pl604592904
LZS AGROPLON II GŁUSZYNAgluszyna.lzsagroplon@pilkaopolska.pl604173476
LZS ALBOR BORKI MAŁEborkimale.lzs@pilkaopolska.pl609468011
LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWjaryszow.lzs@pilkaopolska.pl504851297
LZS BŁĘKITNI PRZECZAprzecza.blekitni@pilkaopolska.pl504419007
LZS BORKI WIELKIEborkiwielkie.lzs@pilkaopolska.pl724101510
LZS BORKOWICEborkowice.lzs@pilkaopolska.pl886461894
LZS BUGAJ NOWYbugajnowy.lzs@pilkaopolska.pl723228078
LZS BUKÓWbukow.lzs@pilkaopolska.pl664051218
LZS BURZA GRĘBOSZÓWgreboszow.burza@pilkaopolska.pl724563276
LZS BURZA KOSOROWICEkosorowice.burza@pilkaopolska.pl723495200
LZS BURZA LIPKIlipki.burza@pilkaopolska.pl605525844
LZS CHOCIANOWICEchocianowice.lzs@pilkaopolska.pl 888773766
LZS CHRZELICEchrzelice.lzs@pilkaopolska.pl696823277
600521130
LZS CZARNI PRZYLESIE DOLNEprzylesiedolne.czarni@pilkaopolska.pl600317781
LZS CZARNOLASczarnolas.lzs@pilkaopolska.pl609343806
LZS CZYŻOWICEczyzowice.lzs@pilkaopolska.pl774395186
LZS DĄBRÓWKA GÓRNAdabrowkagorna.lzs@pilkaopolska.pl692197085
LZS DOMASZKOWICEdomaszkowice.lzs@pilkaopolska.pl508291206
LZS DYTMARÓWdytmarow@pilkaopolska.pl664124303
LZS DZIEWIĘTLICEdziewietlice.lzs@pilkaopolska.pl693376625
695994298
LZS FC EGIPT KRZYŻOWICEkrzyzowice.egipt@pilkaopolska.pl724101279
LZS FC PILSZCZpilszcz.lzs@pilkaopolska.pl695088175
LZS FIORENTINA KAMEX NAKŁOnaklo.fiorentina@pilkaopolska.pl609838189
LZS FORTUNA CHOMIĄŻAchomiaza.fortuna@pilkaopolska.pl667973686
LZS GAZOWNIK WAWELNOwawelno.gazownik@pilkaopolska.pl512245789
LZS GIERAŁTOWICEgieraltowice.lzs@pilkaopolska.pl669214689
LZS GKS IZBICKO-OTMICEizbicko.lzsgks@pilkaopolska.pl662605092
LZS GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORYtarnowprzywory.lzsgks@pilkaopolska.pl660480911
LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYtarnowprzywory.lzsgks@pilkaopolska.pl660480911
LZS GOLCZOWICEgolczowice.lzs@pilkaopolska.pl783672576
LZS GOŚCICEgoscice.lzs@pilkaopolska.pl661184674
LZS GOWOROWICEgoworowice.lzs@pilkaopolska.pl514462597
LZS GRODZIECgrodziec.lzs@pilkaopolska.pl609907765
LZS GROM ŚWIERKLEswierkle.grom@pilkaopolska.pl886785063
LZS GRONOWICEgronowice.lzs@pilkaopolska.pl605784406
LZS GRUDZICEgrudzice.lzs@pilkaopolska.pl606257026
LZS GRYŻÓWgryzow.lzs@pilkaopolska.pl507160568
LZS GWIAZDA KOZŁÓWKIkozlowki.lzs@pilkaopolska.pl883019536
LZS II JEŁOWAjelowa.lzs@pilkaopolska.pl603071082
LZS II STAROWICE DOLNEstarowicedolne.lzs@pilkaopolska.pl728342079
LZS II WALCE-KROMOŁÓWwalce.lzs@pilkaopolska.pl516859558
LZS INTER MECHNICAmechnica.lzs@pilkaopolska.pl692779292
LZS JAKUB PROŚLICEproslice.jakub@pilkaopolska.pl606489687
LZS JEŁOWAjelowa.lzs@pilkaopolska.pl603071082
LZS JĘDRZYCHÓWjedrzychow.lzs@pilkaopolska.pl668291707
LZS KADŁUBIECkadlubiec.lzs@pilkaopolska.pl795463080
LZS KAŁKÓWkalkow.lzs@pilkaopolska.pl606887996
LZS KASTOR JASIENICA GÓRNAjasienicagorna.lzs@pilkaopolska.pl502263386
LZS KĘPNICAkepnica.lzs@pilkaopolska.pl691893751
LZS KOLNOWICEkolnowice.lzs@pilkaopolska.pl668224950
LZS KOMORZNOkomorzno.lks@pilkaopolska.pl602448157
LZS KOPERNIKI-MORÓWkoperniki.lzs@pilkaopolska.pl504078514
501509221
LZS KOSMOS DOBRAdobra.kosmos@pilkaopolska.pl606928397
LZS KOTLARNIA-GOSZYCEkotlarnia.lzs@pilkaopolska.pl693860740
LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRkornica.lzs@pilkaopolska.pl663197012
LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚnowawies.kresowianka@pilkaopolska.pl665564012
LZS KRZYWICZYNYkrzywiczyny.lks@pilkaopolska.pl722187509
LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINkruszyna.lzs@pilkaopolska.pl699038796
LZS KS POLONIA PRZYLESIEprzylesie.polonia@pilkaopolska.pl532536695
LZS KUJAKOWICEkujakowice.lzs@pilkaopolska.pl886539489
LZS KUJAWYkujawy.lzs@pilkaopolska.pl502173102
LZS KUNIÓWkuniow.lzs@pilkaopolska.pl698742154
LZS KUPkup.lzs@pilkaopolska.pl667693945
LZS LASOWICE WIELKIElasowicewielkie.lzs@pilkaopolska.pl693181549
LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIAligotabialska.lzs@pilkaopolska.pl694603902
LZS LIGOTA GÓRNAligotagorna.lzs@pilkaopolska.pl660796391
LZS LIGOTA OLESKAligotaoleska.lzs@pilkaopolska.pl605235558
LZS LIGOTA TURAWSKAligotaturawska@pilkaopolska.pl660690096
LZS LIGOTA WOŁCZYŃSKAligotawolczynska.lks@pilkaopolska.pl535387195
LZS LISIĘCICElisiecice.lzs@pilkaopolska.pl669010786
LZS LUBOSZYCEluboszyce.lzs@pilkaopolska.pl602360980
LZS LUBRZAlubrza.lzs@pilkaopolska.pl500861239
LZS ŁĄCZANYlaczany.lzs@pilkaopolska.pl722276397
LZS ŁĄKA PRUDNICKAlakaprudnicka.lzs@pilkaopolska.pl602758465
LZS ŁĄKA-JODŁÓWlakajodlow.lzs@pilkaopolska.pl601074010
LZS ŁĘŻCElezce.lzs@pilkaopolska.pl602658917
LZS ŁOWKOWICElowkowice.lzs@pilkaopolska.pl886910561
LZS ŁOWOSZÓWlowoszow.lzs@pilkaopolska.pl604481796
LZS ŁUKOWICE BRZESKIElukowicebrzeskie.lzs@pilkaopolska.pl790812299
LZS MACIEJOWICEmaciejowice.lzs@pilkaopolska.pl661963022
667874303
LZS MACIOWAKRZEmaciowakrze.lzs@pilkaopolska.pl798763153
LZS MECHNICEmechnice.lzs@pilkaopolska.pl662264888
LZS METEOR JASIENICA DOLNAjasienicadolna.meteor@pilkaopolska.pl662252725
LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICEujazdniezdrowice.lzs@pilkaopolska.pl602627620
508282255
LZS NIWNICA-KONRADOWAniwnicakonradowa.lzs@pilkaopolska.pl600192480
LZS ODRA KĄTY OPOLSKIEkatyopolskie.lzs@pilkaopolska.pl506691875
LZS ODRZANKA DZIERGOWICEdziergowice.lzs@pilkaopolska.pl774830216
LZS OLIMPIA II LEWIN BRZESKIlewinbrzeski.lzsolimpia@pilkaopolska.pl506120270
LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIlewinbrzeski.lzsolimpia@pilkaopolska.pl506120270
LZS ORŁY WOSKOWICE MAŁEwoskowicemale.lzs@pilkaopolska.pl785298701
LZS ORZEŁ BIESTRZYKOWICE-MIODARYbiestrzykowice.lzs@pilkaopolska.pl668857402
LZS ORZEŁ BRANICEbranice.lzsorzel@pilkaopolska.pl880186196
LZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAWdzierzyslaw.lzs@pilkaopolska.pl662204386
LZS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚrenskawies.lksorzel@pilkaopolska.pl509812394
LZS ORZEŁ OLSZANKAolszanka.orzel@pilkaopolska.pl669528749
LZS PAKOSŁAWICEpakoslawice.lzs@pilkaopolska.pl722374506
LZS PARTYZANT KAZIMIERZkazimierz.partyzant@pilkaopolska.pl692205160
885764491
LZS PIOTRÓWKApiotrowka.lzs@pilkaopolska.pl604281040
LZS PODZAMCZE NYSAnysa.podzamcze@pilkaopolska.pl608781033
698820698
LZS POGOŃ ŁOSIÓWlosiow.pogon@pilkaopolska.pl502919555
LZS POGOŃ WOJNOWICEwojnowice.pogon@pilkaopolska.pl535129465
LZS POGRANICZE MOKREmokre.pogranicze@pilkaopolska.pl606609966
LZS POKRZYWNICApokrzywnica.lzs@pilkaopolska.pl600503577
LZS POLANOWICEpolanowice.lzs@pilkaopolska.pl889130018
LZS POLONIA DOMASZOWICEdomaszowice.polonia@pilkaopolska.pl605572878
LZS POLONIA SMARDYsmardy.polonia@pilkaopolska.pl603650042
LZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIEsciborzycewielkie.polonia@pilkaopolska.pl533290487 
LZS POLSKI ŚWIĘTÓWpolskiswietow.lzs@pilkaopolska.pl724442028
LZS PRZECHÓDprzechod.lzs@pilkaopolska.pl500320953
LZS RACŁAWICZKIraclawiczki.lzs@pilkaopolska.pl503197413
LZS RADAWIEradawie.lzs@pilkaopolska.pl602869894
LZS RADŁÓWradlow.lzs@pilkaopolska.pl783812186
LZS RASZOWAraszowa.lzs@pilkaopolska.pl513329658
LZS ROLNIK LASOCICElasocice.rolnik@pilkaopolska.pl509521477
LZS ROLNIK LEWICElewice.rolnik@pilkaopolska.pl505728814
LZS ROLNIK PARUSZOWICEparuszowice.rolnik@pilkaopolska.pl880514832
LZS ROLNIK WIERZBICA GÓRNAwierzbicagorna.rolnik@pilkaopolska.pl662615826
LZS RUCH STEBLÓWsteblow.ruch@pilkaopolska.pl607438592
LZS RUCH ZUBRZYCEzubrzyce.ruch@pilkaopolska.pl667994151 
LZS RUDATOM KĘPAkepa.rudatom@pilkaopolska.pl608655536
LZS RUDNIKIrudniki.lzs@pilkaopolska.pl697093733
LZS RUDZICZKArudziczka.lzs@pilkaopolska.pl511715095
LZS RZEPCErzepce.lzs@pilkaopolska.pl600089910
LZS SIESTRZECHOWICEsiestrzechowice.lzs@pilkaopolska.pl609364912
LZS SKOROGOSZCZskorogoszcz.lzs@pilkaopolska.pl517170108
LZS SŁAWICEslawice.lzs@pilkaopolska.pl600905327
LZS SMARCHOWICE WIELKIEsmarchowicewielkie.lzs@pilkaopolska.pl539826402
LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWboguchwalow.sokol@pilkaopolska.pl668165193
LZS SOKÓŁ LEŚNICAlesnica.sokol@pilkaopolska.pl665035493
LZS SPARTA KRZYWIZNAkrzywizna.lzs@pilkaopolska.pl531202035
LZS SPARTAN WÓJTOWICEwojtowice.spartan@pilkaopolska.pl508060085
501975536
LZS STAL GROBNIKIgrobniki.stal@pilkaopolska.pl696710070
LZS STANISZCZE WIELKIEstaniszczewielkie.lzs@pilkaopolska.pl793434546
LZS STARE BUDKOWICEstarebudkowice.lzs@pilkaopolska.pl798035225
LZS STARE KOTKOWICEstarekotkowice.lzs@pilkaopolska.pl607102329
LZS STARE KOŹLEstarekozle.lzs@pilkaopolska.pl724346738 
LZS STAROŚCINstaroscin.lzs@pilkaopolska.pl602753719
LZS STAROWICE DOLNEstarowicedolne.lzs@pilkaopolska.pl728342079
LZS START BOGDANOWICEbogdanowice.lzs@pilkaopolska.pl506055094
LZS STOBRAWA WACHOWICEwachowice.stobrawa@pilkaopolska.pl723473869
LZS STRADUNIAstradunia.lzs@pilkaopolska.pl607978907
LZS SUDETY MOSZCZANKAmoszczanka.lzs@pilkaopolska.pl503093985
LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWscinawanyska.lzs@pilkaopolska.pl604393311
664476782
LZS ŚLIWICEsliwice.lzs@pilkaopolska.pl691051018
LZS TRZEBOSZOWICEtrzeboszowice.lzs@pilkaopolska.pl725443071
LZS TURAWAturawa.lzs@pilkaopolska.pl604155442
LZS UNIA RASZOWA-DANIECraszowa.unia@pilkaopolska.pl600261485
LZS USZYCEuszyce.lzs@pilkaopolska.pl723532099
LZS VICTORIA 1900 ŁANYlany.lzs@pilkaopolska.pl516931789
LZS VICTORIA CHRÓŚCICEchroscice.lzs@pilkaopolska.pl887843333
LZS VICTORIA DOBRZYŃdobrzyn.lzs@pilkaopolska.pl602266495
LZS VICTORIA II CHRÓŚCICEchroscice.lzs@pilkaopolska.pl887843333
LZS VICTORIA KOŚCIERZYCEkoscierzyce.victoria@pilkaopolska.pl791492659
LZS VICTORIA WIERZBNIKwierzbnik.victoria@pilkaopolska.pl604818308
LZS WALCEwalce.lzs@pilkaopolska.pl516859558
LZS WALCEwalce.lzs@pilkaopolska.pl516859558
LZS WICHRÓWwichrow.lzs@pilkaopolska.pl724101507
LZS WIDAWKA LUBSKAwidawkalubska.lzs@pilkaopolska.pl720854277
LZS WŁODARY-WĘŻAwlodaryweza.lzs@pilkaopolska.pl603622159
LZS ZAWADA, gm. TURAWAzawada.lzs-gm.turawa@pilkaopolska.pl504251946
LZS ZAWADA, koło Głogówkazawada.lzs-gm.glogowek@pilkaopolska.pl605447328
LZS ZAWISZA STARA KUŹNIAstarakuznia.zawisza@pilkaopolska.pl600001009
LZS ZĘBOWICEzebowice.lzs@pilkaopolska.pl726458016
LZS ZIMNA WÓDKAzimnawodka.lzs@pilkaopolska.pl697330090
LZS ZRYW PAWŁOWICZKIpawlowiczki.zryw@pilkaopolska.pl607169814
LZS ZRYW SZYDŁOWICEszydlowice.zryw@pilkaopolska.pl669001134 
LZS ŻŁOBIZNAzlobizna.lzs@pilkaopolska.pl507099818
LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIEsmarchowice.lzs@pilkaopolska.pl693173457
LZS ŻYTNIÓWzytniow.lzs@pilkaopolska.pl602620549
MGKS CUKROWNIK BABORÓWbaborow.mgks@pilkaopolska.pl725111791
MKS GOGOLINgogolin.mks@pilkaopolska.pl515424208
MKS II GOGOLINgogolin.mks@pilkaopolska.pl515424208
MKS KLUCZBORKkluczbork.mks@pilkaopolska.pl665062003
MKS POGOŃ PRUDNIKprudnik.mkspogon@pilkaopolska.pl609263194
602878502
MKS POLONIA II PRÓSZKÓWproszkow.polonia@pilkaopolska.pl791571423
MKS POLONIA PRÓSZKÓWproszkow.polonia@pilkaopolska.pl791571423
MKS POLONIA PRÓSZKÓWproszkow.polonia@pilkaopolska.pl791571423
MKS RUCH ZDZIESZOWICEzdzieszowice.ruch@pilkaopolska.pl600321258
MKS SOKÓŁ NIEMODLINniemodlin.mks@pilkaopolska.pl509087835
MKS TUŁOWICEtulowice.mks@pilkaopolska.pl790435641
MKS WOŁCZYNwolczyn.mks@pilkaopolska.pl606438883
MLUKS TUŁOWICEtulowice.mluks@pilkaopolska.pl601987755
MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICEotmuchow.mzlksczarni@pilkaopolska.pl888353043
MZLKS CZARNI OTMUCHÓWotmuchow.mzlksczarni@pilkaopolska.pl888353043
NKS START NAMYSŁÓWnamyslow.nksstart@pilkaopolska.pl661649714
OKS ODRA II OPOLEopole.oksodra@pilkaopolska.pl606682221
501216172
OKS ODRA OPOLEopole.oksodra@pilkaopolska.pl600045466
OKS OLESNOolesno.oks@pilkaopolska.pl697503508
OTMĘT FKS KRAPKOWICEkrapkowice.otmet@pilkaopolska.pl723523753
PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWproszkow.pomologia@pilkaopolska.pl500683958
RTS ODRA KĘDZIERZYN-KOŹLEkkozle.odra@pilkaopolska.pl502102869
SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIdobrzenwielki.skftor@pilkaopolska.pl604243741
SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKIdobrzenwielki.skftor@pilkaopolska.pl604243741
SKS CHMIELOWICEchmielowice.sks@pilkaopolska.pl509272207
SKS GAS GRODKÓWgrodkow.grodkowska@pilkaopolska.pl608026153
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEstrzelceopolskie.skspiast@pilkaopolska.pl607276831
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEstrzelceopolskie.skspiast@pilkaopolska.pl607276831
SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEzdzieszowice.koksownik@pilkaopolska.pl600416258
785904631
SOCCER COLLEGE ŚLĄSK ŁUBNIANYsoccer.college@pilkaopolska.pl697972360
SSA PIŁKARSKA BIAŁAbiala.ap@pilkaopolska.pl607339946
SKS DĄBROWAdabrowa.sks@pilkaopolska.pl665391868
SSKS STAL ZAWADZKIEzawadzkie.stal@pilkaopolska.pl607512217
SSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKIkamienslaski.kamyki@pilkaopolska.pl531798930
STOWARZYSZENIE AKADEMIA PIŁKARSKA BLAZE K-KOZLE kkozle.sapblaze@pilkaopolska.pl 608757790 
STOWARZYSZENIE AKADEMIA PIŁKARSKA SKOROGOSZCZskorogoszcz.sap@pilkaopolska.pl570644144
STOWARZYSZENIE SPORTOWE PIĄTKA PRUDNIKprudnik.piatka@pilkaopolska.pl608292454
TKKF BLACHOWIANKA KĘDZIERZYN-K.kkozle.blachowianka@pilkaopolska.pl609946783
TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIMopole.tskn@pilkaopolska.pl511328743
TS CHEMIK K-KOŹLEkkozle.tschemik@pilkaopolska.pl695429227
TS UNIA POLSKA CEREKIEWpolskacerekiew.unia@pilkaopolska.pl602373994
UKP GOL OPOLEopole.gol@pilkaopolska.pl601409040
UKS 9 FA K-KOŹLEkkozle.fa9@pilkaopolska.pl661714021
UKS AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ GŁOGÓWEKglogowek.apn@pilkaopolska.pl723536740
UKS AP OTMĘT KRAPKOWICEkrapkowice.ap@pilkaopolska.pl 662506347
UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYglucholazy.hattrick@pilkaopolska.pl508122765
UKS JEDYNKA NIEMODLINniemodlin.jedynka@pilkaopolska.pl504640837
UKS KARNKÓWkarnkow.uks@pilkaopolska.pl730996450
UKS LIDER SKARBIMIERZskarbimierz.lider@pilkaopolska.pl731473666
UKS ORLIK PRUDNIKprudnik.orlik@pilkaopolska.pl533992055
UKS RODŁO OPOLEopole.uksrodlo@pilkaopolska.pl606688719
UKS RODŁO OPOLEopole.uksrodlo@pilkaopolska.pl501216172
UKS SAP BRZEGbrzeg.sap@pilkaopolska.pl502668009
UKS SPIDERS KRAPKOWICEkrapkowice.spiders@pilkaopolska.pl668253136
UKS SPORTING NYSAnysa.sporting@pilkaopolska.pl880120190
UKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA DZIESIĄTKAopole.dziesiatka@pilkaopolska.pl666919555 
UKS TURAWAturawa.uks@pilkaopolska.pl665987755
UKS UNIA OPOLEopole.unia@pilkaopolska.pl788983921
ULKS AKADEMIA PIŁKARSKA STRIKER CHRÓŚCINAchroscina.ulks@pilkaopolska.pl781552248
ULKS BOGDAŃCZOWICEbogdanczowice.ulks@pilkaopolska.pl797403655
ULKS MŁODE ORŁY LUBOSZYCEluboszyce.ulks@pilkaopolska.pl608065311
ULKS ORZEŁ II ŹLINICEzlinice.ulksorzel@pilkaopolska.pl604449359
ULKS ORZEŁ ŹLINICEzlinice.ulksorzel@pilkaopolska.pl604449359
ZKS MOTOR PRASZKApraszka.motor@pilkaopolska.pl691992694
LUDOWY MIĘDZYSZKOLNY UKS ATHLETIC ZAGWIŹDZIEzagwizdzie.lmuks@pilkaopolska.pl607381640
GMKS OZIMEKozimek.gmks@pilkaopolska.pl512113570
LZS ŻYWOCICEzywocice.lzs@pilkaopolska.pl881672772
LZS SKAŁĄGIskalagi.lzs@pilkaopolska.pl739085181
LKS GÓRAL SIDZINAsidzina.goral@pilkaopolska.pl785953268
KS PIAST OPOLEopole.piast@pilkaopolska.pl603126345
KS PROMIL BĄKOWICEbakowice.promil@pilkaopolska.pl725864379
LKS WIKING OPOLEopole.wiking@pilkaopolska.pl606688719
SAP FUNBALL GOTARTÓWgotartow.funball@pilkaopolska.pl602115650
LZS SWORNICA CZARNOWĄSYczarnowasy.lzsswornica@pilkaopolska.pl782962511
ACC NKS START NAMYSŁÓWnamyslow.acc.nksstart@pilkaopolska.pl605832201
LZS MAŁUJOWICEmalujowice.sokol@pilkaopolska.pl535633131
UKS ATHLETIC OZIMEKozimek.athletic@pilkaopolska.pl512113570
LUKS PAKOSŁAWICEpakoslawice.luks@pilkaopolska.pl692419004
Skip to content