KLASA OKRĘGOWA GRUPA II

Tabela rozgrywek: Klasa okręgowa "FOOTBALL WORLD" Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1KS POLONIA GŁUBCZYCE1542140165:21
2GKS GŁUCHOŁAZY1540131139:15
3ULKS ORZEŁ ŹLINICE1534111350:23
4MZLKS CZARNI OTMUCHÓW1531101433:21
5TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE153086148:21
6MKS POLONIA PRÓSZKÓW-PRZYSIECZ152581638:27
7LZS ORZEŁ BRANICE152163637:34
8LKS UNION UJAZD152062732:32
9LKS GOŚWINOWICE151961832:45
10LZS RACŁAWICZKI151853723:29
11LKS SKALNIK GRACZE151860933:27
121.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE151752830:36
13KS TWARDAWA1513411021:35
14LZS RASZOWA1511321028:47
15KS UNIA KRAPKOWICE159301223:45
16LZS JĘDRZYCHÓW 15000157:81
Ostatnia kolejka (15) rozgrywek: Klasa okręgowa "FOOTBALL WORLD" Grupa 2
113LKS UNION UJAZDLZS RACŁAWICZKI2023-11-1113:301:1
114LZS RASZOWAKS UNIA KRAPKOWICE2023-11-1213:307:3
115MKS POLONIA PRÓSZKÓW-PRZYSIECZLKS GOŚWINOWICE2023-11-1113:305:1
116LKS SKALNIK GRACZEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2023-11-1113:301:2
117KS TWARDAWAULKS ORZEŁ ŹLINICE2023-11-1113:300:4
118GKS GŁUCHOŁAZY1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2023-11-1113:303:2
119LZS JĘDRZYCHÓW KS POLONIA GŁUBCZYCE2023-11-1213:301:5
120TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELZS ORZEŁ BRANICE2023-11-1113:301:1
Terminarz rozgrywek: Klasa okręgowa "FOOTBALL WORLD" Grupa 2
Kolejka 1
1LZS ORZEŁ BRANICELZS RACŁAWICZKI2023-08-1217:001:0
2KS POLONIA GŁUBCZYCETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2023-08-1217:003:4
31.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICELZS JĘDRZYCHÓW 2023-08-1217:006:0
4ULKS ORZEŁ ŹLINICEGKS GŁUCHOŁAZY2023-08-1217:000:2
5MZLKS CZARNI OTMUCHÓWKS TWARDAWA2023-08-1217:003:2
6LKS GOŚWINOWICELKS SKALNIK GRACZE2023-08-1217:000:1
7KS UNIA KRAPKOWICEMKS POLONIA PRÓSZKÓW-PRZYSIECZ2023-08-1217:001:2
8LKS UNION UJAZDLZS RASZOWA2023-08-1217:004:1
Kolejka 2
9LZS RACŁAWICZKILZS RASZOWA2023-08-1515:002:1
10MKS POLONIA PRÓSZKÓW-PRZYSIECZLKS UNION UJAZD2023-08-1515:003:1
11LKS SKALNIK GRACZEKS UNIA KRAPKOWICE2023-08-1515:001:0
12KS TWARDAWALKS GOŚWINOWICE2023-08-1515:002:0
13GKS GŁUCHOŁAZYMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2023-08-1515:002:1
14ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS JĘDRZYCHÓW 2023-08-1515:005:1
15TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2023-08-1515:004:1
16LZS ORZEŁ BRANICEKS POLONIA GŁUBCZYCE2023-08-1515:001:4
Kolejka 3
17KS POLONIA GŁUBCZYCELZS RACŁAWICZKI2023-08-1917:003:0
181.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICELZS ORZEŁ BRANICE2023-08-2017:003:3
19ULKS ORZEŁ ŹLINICETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2023-08-1917:003:3
20MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS JĘDRZYCHÓW 2023-08-1917:003:0
21LKS GOŚWINOWICEGKS GŁUCHOŁAZY2023-08-1917:000:2
22KS UNIA KRAPKOWICEKS TWARDAWA2023-08-1917:001:0
23LKS UNION UJAZDLKS SKALNIK GRACZE2023-08-1917:001:0
24LZS RASZOWAMKS POLONIA PRÓSZKÓW-PRZYSIECZ2023-08-1917:002:3
Kolejka 4
25LZS RACŁAWICZKIMKS POLONIA PRÓSZKÓW-PRZYSIECZ2023-08-2617:000:4
26LKS SKALNIK GRACZELZS RASZOWA2023-08-2613:004:1
27KS TWARDAWALKS UNION UJAZD2023-08-2617:002:2
28GKS GŁUCHOŁAZYKS UNIA KRAPKOWICE2023-08-2617:002:1
29LKS GOŚWINOWICELZS JĘDRZYCHÓW 2023-08-2717:002:0
30TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2023-08-2617:002:3
31LZS ORZEŁ BRANICEULKS ORZEŁ ŹLINICE2023-08-2615:003:1
32KS POLONIA GŁUBCZYCE1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2023-08-2617:007:1
Kolejka 5
331.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICELZS RACŁAWICZKI2023-09-0217:003:2
34ULKS ORZEŁ ŹLINICEKS POLONIA GŁUBCZYCE2023-09-0213:002:4
35MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS ORZEŁ BRANICE2023-09-0217:005:0
36TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELKS GOŚWINOWICE2023-09-0217:002:2
37KS UNIA KRAPKOWICELZS JĘDRZYCHÓW 2023-09-0217:007:1
38LKS UNION UJAZDGKS GŁUCHOŁAZY2023-09-0217:002:4
39LZS RASZOWAKS TWARDAWA2023-09-0317:002:3
40MKS POLONIA PRÓSZKÓW-PRZYSIECZLKS SKALNIK GRACZE2023-09-0217:004:1
Kolejka 6
41LZS RACŁAWICZKILKS SKALNIK GRACZE2023-09-0916:304:3
42KS TWARDAWAMKS POLONIA PRÓSZKÓW-PRZYSIECZ2023-09-0914:151:2
43GKS GŁUCHOŁAZYLZS RASZOWA2023-09-0916:301:0
44LZS JĘDRZYCHÓW LKS UNION UJAZD2023-09-0916:300:6
45TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEKS UNIA KRAPKOWICE2023-09-0916:305:1
46LZS ORZEŁ BRANICELKS GOŚWINOWICE2023-09-0916:3011:0
47KS POLONIA GŁUBCZYCEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2023-09-0916:305:3
481.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEULKS ORZEŁ ŹLINICE2023-09-0916:300:1
Kolejka 7
49ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS RACŁAWICZKI2023-09-1613:005:1
50MZLKS CZARNI OTMUCHÓW1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2023-09-1616:301:0
51LKS GOŚWINOWICEKS POLONIA GŁUBCZYCE2023-09-1616:302:6
52KS UNIA KRAPKOWICELZS ORZEŁ BRANICE2023-09-1616:301:2
53LKS UNION UJAZDTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2023-09-1616:300:4
54LZS RASZOWALZS JĘDRZYCHÓW 2023-09-1716:304:2
55MKS POLONIA PRÓSZKÓW-PRZYSIECZGKS GŁUCHOŁAZY2023-09-1616:301:3
56LKS SKALNIK GRACZEKS TWARDAWA2023-09-1613:002:3
Kolejka 8
57LZS RACŁAWICZKIKS TWARDAWA2023-09-2316:003:0
58GKS GŁUCHOŁAZYLKS SKALNIK GRACZE2023-09-2316:003:0
59LZS JĘDRZYCHÓW MKS POLONIA PRÓSZKÓW-PRZYSIECZ2023-09-2316:001:8
60TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELZS RASZOWA2023-09-2316:001:1
61LZS ORZEŁ BRANICELKS UNION UJAZD2023-09-2313:000:4
62KS POLONIA GŁUBCZYCEKS UNIA KRAPKOWICE2023-09-2316:007:2
631.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICELKS GOŚWINOWICE2023-09-2416:002:5
64ULKS ORZEŁ ŹLINICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2023-09-2316:002:1
Kolejka 9
65MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS RACŁAWICZKI2023-09-3016:000:0
66LKS GOŚWINOWICEULKS ORZEŁ ŹLINICE2023-09-3016:003:5
67KS UNIA KRAPKOWICE1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2023-09-3016:001:3
68LKS UNION UJAZDKS POLONIA GŁUBCZYCE2023-09-3016:001:5
69LZS RASZOWALZS ORZEŁ BRANICE2023-10-0116:004:3
70MKS POLONIA PRÓSZKÓW-PRZYSIECZTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2023-09-3016:000:4
71LKS SKALNIK GRACZELZS JĘDRZYCHÓW 2023-09-3013:0010:0
72KS TWARDAWAGKS GŁUCHOŁAZY2023-09-3016:002:4
Kolejka 10
73LZS RACŁAWICZKIGKS GŁUCHOŁAZY2023-10-0715:300:3
74LZS JĘDRZYCHÓW KS TWARDAWA2023-10-0815:300:3
75TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELKS SKALNIK GRACZE2023-10-0715:301:0
76LZS ORZEŁ BRANICEMKS POLONIA PRÓSZKÓW-PRZYSIECZ2023-10-0713:002:2
77KS POLONIA GŁUBCZYCELZS RASZOWA2023-10-0715:306:1
781.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICELKS UNION UJAZD2023-10-0715:301:3
79ULKS ORZEŁ ŹLINICEKS UNIA KRAPKOWICE2023-10-0715:306:2
80MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLKS GOŚWINOWICE2023-10-0715:301:2
Kolejka 11
81LKS GOŚWINOWICELZS RACŁAWICZKI2023-10-1415:303:2
82KS UNIA KRAPKOWICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2023-10-1415:301:3
83LKS UNION UJAZDULKS ORZEŁ ŹLINICE2023-10-1415:302:5
84LZS RASZOWA1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2023-10-1515:301:1
85MKS POLONIA PRÓSZKÓW-PRZYSIECZKS POLONIA GŁUBCZYCE2023-10-1415:301:3
86LKS SKALNIK GRACZELZS ORZEŁ BRANICE2023-10-1413:005:1
87KS TWARDAWATS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2023-10-1415:301:3
88GKS GŁUCHOŁAZYLZS JĘDRZYCHÓW 2023-10-1415:304:0
Kolejka 12
89LZS RACŁAWICZKILZS JĘDRZYCHÓW 2023-10-2115:005:0
90TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEGKS GŁUCHOŁAZY2023-10-2115:003:3
91LZS ORZEŁ BRANICEKS TWARDAWA2023-10-2113:004:1
92KS POLONIA GŁUBCZYCELKS SKALNIK GRACZE2023-10-2115:004:1
931.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEMKS POLONIA PRÓSZKÓW-PRZYSIECZ2023-10-2115:002:1
94ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS RASZOWA2023-10-2115:007:0
95MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLKS UNION UJAZD2023-10-2115:002:1
96LKS GOŚWINOWICEKS UNIA KRAPKOWICE2023-10-2115:005:0
Kolejka 13
97KS UNIA KRAPKOWICELZS RACŁAWICZKI2023-10-2814:300:1
98LKS UNION UJAZDLKS GOŚWINOWICE2023-10-2814:304:2
99LZS RASZOWAMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2023-10-2813:301:2
100MKS POLONIA PRÓSZKÓW-PRZYSIECZULKS ORZEŁ ŹLINICE2023-10-2814:300:2
101LKS SKALNIK GRACZE1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2023-10-2813:003:1
102KS TWARDAWAKS POLONIA GŁUBCZYCE2023-10-2814:300:1
103GKS GŁUCHOŁAZYLZS ORZEŁ BRANICE2023-10-2814:302:1
104LZS JĘDRZYCHÓW TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2023-10-2913:300:9
Kolejka 14
105LZS RACŁAWICZKITS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2023-11-2511:002:2
106LZS ORZEŁ BRANICELZS JĘDRZYCHÓW 2023-11-0413:304:1
107KS POLONIA GŁUBCZYCEGKS GŁUCHOŁAZY2023-11-0413:302:1
1081.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEKS TWARDAWA2023-11-0513:304:1
109ULKS ORZEŁ ŹLINICELKS SKALNIK GRACZE2023-11-0413:302:1
110MZLKS CZARNI OTMUCHÓWMKS POLONIA PRÓSZKÓW-PRZYSIECZ2023-11-0413:303:2
111LKS GOŚWINOWICELZS RASZOWA2023-11-0413:305:2
112KS UNIA KRAPKOWICELKS UNION UJAZD2023-11-0413:302:0
Kolejka 15
113LKS UNION UJAZDLZS RACŁAWICZKI2023-11-1113:301:1
114LZS RASZOWAKS UNIA KRAPKOWICE2023-11-1213:307:3
115MKS POLONIA PRÓSZKÓW-PRZYSIECZLKS GOŚWINOWICE2023-11-1113:305:1
116LKS SKALNIK GRACZEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2023-11-1113:301:2
117KS TWARDAWAULKS ORZEŁ ŹLINICE2023-11-1113:300:4
118GKS GŁUCHOŁAZY1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2023-11-1113:303:2
119LZS JĘDRZYCHÓW KS POLONIA GŁUBCZYCE2023-11-1213:301:5
120TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELZS ORZEŁ BRANICE2023-11-1113:301:1
Kolejka 16
1LZS RACŁAWICZKILZS ORZEŁ BRANICE2024-03-0915:00
2TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEKS POLONIA GŁUBCZYCE2024-03-0915:00
3LZS JĘDRZYCHÓW 1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2024-03-0915:00
4GKS GŁUCHOŁAZYULKS ORZEŁ ŹLINICE2024-03-0915:00
5KS TWARDAWAMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2024-03-0915:00
6LKS SKALNIK GRACZELKS GOŚWINOWICE2024-03-0915:00
7MKS POLONIA PRÓSZKÓW-PRZYSIECZKS UNIA KRAPKOWICE2024-03-0915:00
8LZS RASZOWALKS UNION UJAZD2024-03-1015:00
Kolejka 17
9LZS RASZOWALZS RACŁAWICZKI2024-03-1615:00
10LKS UNION UJAZDMKS POLONIA PRÓSZKÓW-PRZYSIECZ2024-03-1615:00
11KS UNIA KRAPKOWICELKS SKALNIK GRACZE2024-03-1615:00
12LKS GOŚWINOWICEKS TWARDAWA2024-03-1615:00
13MZLKS CZARNI OTMUCHÓWGKS GŁUCHOŁAZY2024-03-1615:00
14LZS JĘDRZYCHÓW ULKS ORZEŁ ŹLINICE2024-03-1615:00
151.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2024-03-1615:00
16KS POLONIA GŁUBCZYCELZS ORZEŁ BRANICE2024-03-1615:00
Kolejka 18
17LZS RACŁAWICZKIKS POLONIA GŁUBCZYCE2024-03-2315:30
18LZS ORZEŁ BRANICE1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2024-03-2315:30
19TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEULKS ORZEŁ ŹLINICE2024-03-2315:30
20LZS JĘDRZYCHÓW MZLKS CZARNI OTMUCHÓW2024-03-2315:30
21GKS GŁUCHOŁAZYLKS GOŚWINOWICE2024-03-2315:30
22KS TWARDAWAKS UNIA KRAPKOWICE2024-03-2315:30
23LKS SKALNIK GRACZELKS UNION UJAZD2024-03-2315:30
24MKS POLONIA PRÓSZKÓW-PRZYSIECZLZS RASZOWA2024-03-2315:30
Kolejka 19
25MKS POLONIA PRÓSZKÓW-PRZYSIECZLZS RACŁAWICZKI2024-03-3013:00
26LZS RASZOWALKS SKALNIK GRACZE2024-03-3013:00
27LKS UNION UJAZDKS TWARDAWA2024-03-3013:00
28KS UNIA KRAPKOWICEGKS GŁUCHOŁAZY2024-03-3013:00
29LZS JĘDRZYCHÓW LKS GOŚWINOWICE2024-03-3013:00
30MZLKS CZARNI OTMUCHÓWTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2024-03-3013:00
31ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS ORZEŁ BRANICE2024-03-3013:00
321.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEKS POLONIA GŁUBCZYCE2024-03-3013:00
Kolejka 20
33LZS RACŁAWICZKI1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2024-04-0616:00
34KS POLONIA GŁUBCZYCEULKS ORZEŁ ŹLINICE2024-04-0616:00
35LZS ORZEŁ BRANICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2024-04-0616:00
36LKS GOŚWINOWICETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2024-04-0616:00
37LZS JĘDRZYCHÓW KS UNIA KRAPKOWICE2024-04-0616:00
38GKS GŁUCHOŁAZYLKS UNION UJAZD2024-04-0616:00
39KS TWARDAWALZS RASZOWA2024-04-0616:00
40LKS SKALNIK GRACZEMKS POLONIA PRÓSZKÓW-PRZYSIECZ2024-04-0616:00
Kolejka 21
41LKS SKALNIK GRACZELZS RACŁAWICZKI2024-04-1316:30
42MKS POLONIA PRÓSZKÓW-PRZYSIECZKS TWARDAWA2024-04-1316:30
43LZS RASZOWAGKS GŁUCHOŁAZY2024-04-1416:30
44LKS UNION UJAZDLZS JĘDRZYCHÓW 2024-04-1316:30
45KS UNIA KRAPKOWICETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2024-04-1316:30
46LKS GOŚWINOWICELZS ORZEŁ BRANICE2024-04-1316:30
47MZLKS CZARNI OTMUCHÓWKS POLONIA GŁUBCZYCE2024-04-1316:30
48ULKS ORZEŁ ŹLINICE1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2024-04-1316:30
Kolejka 22
49LZS RACŁAWICZKIULKS ORZEŁ ŹLINICE2024-04-2017:00
501.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2024-04-2017:00
51KS POLONIA GŁUBCZYCELKS GOŚWINOWICE2024-04-2017:00
52LZS ORZEŁ BRANICEKS UNIA KRAPKOWICE2024-04-2017:00
53TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELKS UNION UJAZD2024-04-2017:00
54LZS JĘDRZYCHÓW LZS RASZOWA2024-04-2017:00
55GKS GŁUCHOŁAZYMKS POLONIA PRÓSZKÓW-PRZYSIECZ2024-04-2017:00
56KS TWARDAWALKS SKALNIK GRACZE2024-04-2017:00
Kolejka 23
57KS TWARDAWALZS RACŁAWICZKI2024-04-2717:00
58LKS SKALNIK GRACZEGKS GŁUCHOŁAZY2024-04-2717:00
59MKS POLONIA PRÓSZKÓW-PRZYSIECZLZS JĘDRZYCHÓW 2024-04-2717:00
60LZS RASZOWATS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2024-04-2817:00
61LKS UNION UJAZDLZS ORZEŁ BRANICE2024-04-2717:00
62KS UNIA KRAPKOWICEKS POLONIA GŁUBCZYCE2024-04-2717:00
63LKS GOŚWINOWICE1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2024-04-2717:00
64MZLKS CZARNI OTMUCHÓWULKS ORZEŁ ŹLINICE2024-04-2717:00
Kolejka 24
65LZS RACŁAWICZKIMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2024-05-0113:00
66ULKS ORZEŁ ŹLINICELKS GOŚWINOWICE2024-05-0113:00
671.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEKS UNIA KRAPKOWICE2024-05-0113:00
68KS POLONIA GŁUBCZYCELKS UNION UJAZD2024-05-0113:00
69LZS ORZEŁ BRANICELZS RASZOWA2024-05-0113:00
70TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEMKS POLONIA PRÓSZKÓW-PRZYSIECZ2024-05-0113:00
71LZS JĘDRZYCHÓW LKS SKALNIK GRACZE2024-05-0113:00
72GKS GŁUCHOŁAZYKS TWARDAWA2024-05-0113:00
Kolejka 25
73GKS GŁUCHOŁAZYLZS RACŁAWICZKI2024-05-0417:00
74KS TWARDAWALZS JĘDRZYCHÓW 2024-05-0417:00
75LKS SKALNIK GRACZETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2024-05-0417:00
76MKS POLONIA PRÓSZKÓW-PRZYSIECZLZS ORZEŁ BRANICE2024-05-0417:00
77LZS RASZOWAKS POLONIA GŁUBCZYCE2024-05-0517:00
78LKS UNION UJAZD1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2024-05-0417:00
79KS UNIA KRAPKOWICEULKS ORZEŁ ŹLINICE2024-05-0417:00
80LKS GOŚWINOWICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2024-05-0417:00
Kolejka 26
81LZS RACŁAWICZKILKS GOŚWINOWICE2024-05-1117:00
82MZLKS CZARNI OTMUCHÓWKS UNIA KRAPKOWICE2024-05-1117:00
83ULKS ORZEŁ ŹLINICELKS UNION UJAZD2024-05-1117:00
841.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICELZS RASZOWA2024-05-1117:00
85KS POLONIA GŁUBCZYCEMKS POLONIA PRÓSZKÓW-PRZYSIECZ2024-05-1117:00
86LZS ORZEŁ BRANICELKS SKALNIK GRACZE2024-05-1117:00
87TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLEKS TWARDAWA2024-05-1117:00
88LZS JĘDRZYCHÓW GKS GŁUCHOŁAZY2024-05-1117:00
Kolejka 27
89LZS JĘDRZYCHÓW LZS RACŁAWICZKI2024-05-1817:00
90GKS GŁUCHOŁAZYTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2024-05-1817:00
91KS TWARDAWALZS ORZEŁ BRANICE2024-05-1817:00
92LKS SKALNIK GRACZEKS POLONIA GŁUBCZYCE2024-05-1817:00
93MKS POLONIA PRÓSZKÓW-PRZYSIECZ1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2024-05-1817:00
94LZS RASZOWAULKS ORZEŁ ŹLINICE2024-05-1817:00
95LKS UNION UJAZDMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2024-05-1817:00
96KS UNIA KRAPKOWICELKS GOŚWINOWICE2024-05-1817:00
Kolejka 28
97LZS RACŁAWICZKIKS UNIA KRAPKOWICE2024-05-2517:00
98LKS GOŚWINOWICELKS UNION UJAZD2024-05-2517:00
99MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS RASZOWA2024-05-2517:00
100ULKS ORZEŁ ŹLINICEMKS POLONIA PRÓSZKÓW-PRZYSIECZ2024-05-2517:00
1011.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICELKS SKALNIK GRACZE2024-05-2517:00
102KS POLONIA GŁUBCZYCEKS TWARDAWA2024-05-2517:00
103LZS ORZEŁ BRANICEGKS GŁUCHOŁAZY2024-05-2517:00
104TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELZS JĘDRZYCHÓW 2024-05-2517:00
Kolejka 29
105TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLELZS RACŁAWICZKI2024-05-2918:00
106LZS JĘDRZYCHÓW LZS ORZEŁ BRANICE2024-05-2918:00
107GKS GŁUCHOŁAZYKS POLONIA GŁUBCZYCE2024-05-2918:00
108KS TWARDAWA1.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICE2024-05-2918:00
109LKS SKALNIK GRACZEULKS ORZEŁ ŹLINICE2024-05-2918:00
110MKS POLONIA PRÓSZKÓW-PRZYSIECZMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2024-05-2918:00
111LZS RASZOWALKS GOŚWINOWICE2024-05-2918:00
112LKS UNION UJAZDKS UNIA KRAPKOWICE2024-05-2918:00
Kolejka 30
113LZS RACŁAWICZKILKS UNION UJAZD2024-06-0117:00
114KS UNIA KRAPKOWICELZS RASZOWA2024-06-0117:00
115LKS GOŚWINOWICEMKS POLONIA PRÓSZKÓW-PRZYSIECZ2024-06-0117:00
116MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLKS SKALNIK GRACZE2024-06-0117:00
117ULKS ORZEŁ ŹLINICEKS TWARDAWA2024-06-0117:00
1181.FC CHRONSTAU-CHRZĄSTOWICEGKS GŁUCHOŁAZY2024-06-0117:00
119KS POLONIA GŁUBCZYCELZS JĘDRZYCHÓW 2024-06-0117:00
120LZS ORZEŁ BRANICETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2024-06-0117:00
Nazwa klubue-mailtelefon kontaktowy
1. FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICEchrzastowice.fc@pilkaopolska.pl510027833
AP MŁODY MKS KLUCZBORKkluczbork.apm@pilkaopolska.pl608029846
AP NAMYSŁÓWnamyslow.ap@pilkaopolska.pl535898812
APN ORZEŁ ŹLINICEzlinice.orzel.apn@pilkaopolska.pl666919555
BONGO OPOLEopole.bongo@pilkaopolska.pl508263336
BTP STAL BRZEGbrzeg.stal@pilkaopolska.pl694678875
668209650
FUNDACJA FOOTBALL ACADEMY GROUP OPOLEopole.fundacja.fa@pilkaopolska.pl789329729
793176423
FUNDACJA RAVEN BRZEGbrzeg.fundacja.raven@pilkaopolska.pl693388300
796810312
GKS GŁUCHOŁAZYglucholazy.gks@pilkaopolska.pl604110278
603392967
GKS GRODKÓWgrodkow.gks@pilkaopolska.pl666666909
KS KOMPRACHCICEkomprachcice.gks@pilkaopolska.pl790362696
GKS DREMAN KOMPRACHCICEkomprachcice.gks@pilkaopolska.pl600095167
GKS WIDAWA WILKÓWwilkow.gks@pilkaopolska.pl692665631
GLKS KAMIENNIKkamiennik.glks@pilkaopolska.pl697810404
GLKS WŁOKNIARZ KIETRZkietrz.glks@pilkaopolska.pl519836639
GLKS WŁÓKNIARZ II KIETRZkietrz.glks@pilkaopolska.pl519836639
GÓRNIK JANUSZKOWICEjanuszkowice.gornik@pilkaopolska.pl697778245
601690456
GZ LZS GRODKÓWgrodkow.gzlzs@pilkaopolska.pl788395190
LZS BRYNICAbrynica.lzs@pilkaopolska.pl604720337
GZ LZS ŁUBNIANYlubniany.slask@pilkaopolska.pl794448306
KGKS KRASNA GÓRAkrasnagora.kgks@pilkaopolska.pl665538036
512441851
KKS SUDETY BURGRABICEburgrabice.kks@pilkaopolska.pl695436150
KS BODZANOWICEbodzanowice.ks@pilkaopolska.pl603788555
KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWbodzanow.ks@pilkaopolska.pl694850733
KS CHRZĄSZCZ CHRZĄSZCZYCEchrzaszczyce.chrzaszcz@pilkaopolska.pl602795004
KS CISOWA KĘDZIERZYN-KOŹLEkkozle.cisowa@pilkaopolska.pl691375562
KS DZIEWCZĘCA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ STRZELCE OPOLSKIstrzelceopolskie.dziewczeca.apn@pilkaopolska.pl609599045
KS FORTUNA GŁOGÓWEKglogowek.fortuna@pilkaopolska.pl668716794
KS FORTUNA II GŁOGÓWEKglogowek.fortuna@pilkaopolska.pl668716794
KS FUTSAL TEAM BRZEGbrzeg.futsal@pilkaopolska.pl601877199
KS GÓRAŻDŻEgorazdze.ks@pilkaopolska.pl692917343
KS II KRASIEJÓWkrasiejow.ks@pilkaopolska.pl697483159
KS IPRIME BOGACICAbogacica.lzs@pilkaopolska.pl660821687
KS JANKOWICE WIELKIEjankowicewielkie.ks@pilkaopolska.pl660668072
KS KRASIEJÓWkrasiejow.ks@pilkaopolska.pl697483159
KS LZS ZRYW WYSOKAwysoka.zryw@pilkaopolska.pl668541556
KS MAŁAPANEW OZIMEKozimek.ksmalapanew@pilkaopolska.pl606321970
KS MASTERS BRZEGbrzeg.masters@pilkaopolska.pl604140127
KS METALOWIEC ŁAMBINOWICElambinowice.ks@pilkaopolska.pl666336393
KS MŁODZIK STRZELCE OPOLSKIEstrzelceopolskie.ksmlodzik@pilkaopolska.pl662084062
KS POLONIA GŁUBCZYCEglubczyce.polonia@pilkaopolska.pl608298298
KS POLONIA NYSAnysa.kspolonia@pilkaopolska.pl600390817
KS SKARBIMIERZskarbimierz.ks@pilkaopolska.pl503139239
KS SŁAWIĘCICE KĘDZIERZYN-KOŹLEslawiecice.ks@pilkaopolska.pl694488605
KS SPARTA PACZKÓWpaczkow.kssparta@pilkaopolska.pl608386272
KS START DOBRODZIEŃdobrodzien.ks@pilkaopolska.pl662504366
KS START OLESNOolesno.start@pilkaopolska.pl609304080
KS STOBRAWA LIGOTA DOLNAligotadolna.ks@pilkaopolska.pl880138530
KS SZCZEDRZYKszczedrzyk.ks@pilkaopolska.pl691683610
KS TWARDAWAtwardawa.ks@pilkaopolska.pl692377862
KS UNIA KOLONOWSKIEkolonowskie.ksunia@pilkaopolska.pl608739267
KS UNIA KRAPKOWICEkrapkowice.ks@pilkaopolska.pl668285672
KS UNIA OPOLEopole.uniaks@pilkaopolska.pl788983921
KS ŻĄDŁO SUCHA PSINAsuchapsina.kszadlo@pilkaopolska.pl512166005
601781929
LKS ADAMIETZ KADŁUBkadlub.lzs@pilkaopolska.pl696426617
LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEgoswinowicegrady.lzs@pilkaopolska.pl667137470
LKS ATOM II GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEgoswinowicegrady.lzs@pilkaopolska.pl667137470
LKS BABICEbabice.lks@pilkaopolska.pl661815074
LKS BIAŁA NYSKAbialanyska.lks@pilkaopolska.pl607430800
LKS BŁĘKITNI ROZMIERZrozmierz.blekitni@pilkaopolska.pl518545418
LKS BUDOWLANI STROJECstrojec.lks@pilkaopolska.pl600442589
LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICEkalinow.czarni@pilkaopolska.pl606854628
LKS GOŚWINOWICEgoswinowice.lks@pilkaopolska.pl661184661
LKS GROSZMAL OPOLEopole.groszmal@pilkaopolska.pl607058532
LKS HETMAN BYCZYNAbyczyna.lkshetman@pilkaopolska.pl609191058
LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKArozmierka.lks@pilkaopolska.pl692755396
LKS LEW SZYMONKÓWszymonkow.lks@pilkaopolska.pl605610498
LKS NAPRZÓD JEMIELNICAjemielnica.lksnaprzod@pilkaopolska.pl883749777
LKS OBROWIECobrowiec.lks@pilkaopolska.pl602769772
LKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKAchroscinanyska.ogrodnik@pilkaopolska.pl602415083
LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚrenskawies.lksorzel@pilkaopolska.pl509812394
LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKAblotnicastrzelecka.plon@pilkaopolska.pl507363987
LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKAblotnicastrzelecka.plon@pilkaopolska.pl507363987
LKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCEwiekszyce.lksporawie@pilkaopolska.pl605210647
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEwiekszyce.lksporawie@pilkaopolska.pl605210647
LKS POLONIA BIAŁAbiala.lks@pilkaopolska.pl509646499
LKS POLONIA KARŁOWICEkarlowice.lks@pilkaopolska.pl796975081
LKS POPIELÓWpopielow.lks@pilkaopolska.pl730546290
LKS PROSNA ZDZIECHOWICEzdziechowice.lks@pilkaopolska.pl692556240
LKS PRZEDMOŚĆprzedmosc.lks@pilkaopolska.pl606208975
LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLASKIEraclawiceslaskie.lks@pilkaopolska.pl534190913
LUKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE-GŁOGÓWEKglogowek.rolnik@pilkaopolska.pl508127096
LKS ROŻNÓWroznow.lks@pilkaopolska.pl724733296
LKS RUSOCINrusocin@pilkaopolska.pl665769396
LKS RYBNArybna.lks@pilkaopolska.pl668130019
LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICEdziewkowice.rzemioslo@pilkaopolska.pl509827749
LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYkotorzmaly.lks@pilkaopolska.pl697302525
LKS SKALNIK GRACZEgracze.lksskalnik@pilkaopolska.pl509181040
LKS SLĄSK REŃSKA WIEŚrenskawies.lksslask@pilkaopolska.pl512555400
LKS SOKOŁY BIERDZANYbierdzany.lks@pilkaopolska.pl694701936
LKS START SIOŁKOWICEsiolkowice.start@pilkaopolska.pl692368210
LKS STRZELECZKIstrzeleczki.lks@pilkaopolska.pl889736707
LKS SZONÓWszonow.lks@pilkaopolska.pl669852152
LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚrenskawies.lksslask@pilkaopolska.pl505614293
510586930
LKS UNION UJAZDujazd.lks@pilkaopolska.pl608026634
LKS UNIA MURÓWmurow.unia@pilkaopolska.pl605491806
500284926
LKS VICTORIA CISEKcisek.lks@pilkaopolska.pl574505293
LKS VICTORIA II ŻYROWAzyrowa.lks@pilkaopolska.pl784043263
LKS VICTORIA ŻYROWAzyrowa.lks@pilkaopolska.pl784043263
LKS WILKI TADAR GANAgana.wilki@pilkaopolska.pl691281386
LKS ZŁOTY POTOK JARNOŁTÓWEKjarnoltowek.lks@pilkaopolska.pl693562953
LKS ŹRÓDŁO KROŚNICAkrosnica.lzs@pilkaopolska.pl785983654
507099801
LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKIgorzowslaski.lmks@pilkaopolska.pl510064048
LUKS DELTA BIELICEbielice.delta@pilkaopolska.pl723407072
LUKS PAWŁOWICZKIpawlowiczki@pilkaopolska.pl513062904
LUKS POLONIA GOŚCIĘCINgosciecin.polonia@pilkaopolska.pl604724152
LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKpogorzelacznik.polonia@pilkaopolska.pl694218932
LUKS RB GŁOGÓWEKglogowek.luks@pilkaopolska.pl723539877
605948571
LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDujazd.luks@pilkaopolska.pl607755801
LZS AGRO – CHMIEL UJEŹDZIECujezdziec.lzs@pilkaopolska.pl649454043
LZS GŁUSZYNA
LZS ALBOR BORKI MAŁEborkimale.lzs@pilkaopolska.pl609468011
LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWjaryszow.lzs@pilkaopolska.pl504851297
LZS BORKI WIELKIEborkiwielkie.lzs@pilkaopolska.pl724101510
LZS BORKOWICEborkowice.lzs@pilkaopolska.pl886461894
LZS BUGAJ NOWYbugajnowy.lzs@pilkaopolska.pl723228078
LZS BUKÓWbukow.lzs@pilkaopolska.pl664051218
LZS BURZA GRĘBOSZÓWgreboszow.burza@pilkaopolska.pl724563276
LZS BURZA KOSOROWICEkosorowice.burza@pilkaopolska.pl723495200
LZS BURZA LIPKIlipki.burza@pilkaopolska.pl605525844
LZS CHOCIANOWICEchocianowice.lzs@pilkaopolska.pl 888773766
LZS CHRZELICEchrzelice.lzs@pilkaopolska.pl696823277
600521130
LZS CZARNI PRZYLESIE DOLNEprzylesiedolne.czarni@pilkaopolska.pl600317781
LZS CZARNOLASczarnolas.lzs@pilkaopolska.pl609343806
LZS DĄBRÓWKA GÓRNAdabrowkagorna.lzs@pilkaopolska.pl692197085
LZS DOMASZKOWICEdomaszkowice.lzs@pilkaopolska.pl508291206
LZS DYTMARÓWdytmarow@pilkaopolska.pl664124303
LZS DZIEWIĘTLICEdziewietlice.lzs@pilkaopolska.pl693376625
695994298
LZS FC EGIPT KRZYŻOWICEkrzyzowice.egipt@pilkaopolska.pl724101279
LZS FC PILSZCZpilszcz.lzs@pilkaopolska.pl603902762
LZS FIORENTINA KAMEX NAKŁOnaklo.fiorentina@pilkaopolska.pl609838189
LZS FORTUNA CHOMIĄŻAchomiaza.fortuna@pilkaopolska.pl667973686
LZS GAZOWNIK WAWELNOwawelno.gazownik@pilkaopolska.pl512245789
LZS GIERAŁTOWICEgieraltowice.lzs@pilkaopolska.pl669214689
LZS GKS IZBICKO-OTMICEizbicko.lzsgks@pilkaopolska.pl662605092
LZS GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORYtarnowprzywory.lzsgks@pilkaopolska.pl660480911
LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYtarnowprzywory.lzsgks@pilkaopolska.pl660480911
LZS GOŚCICEgoscice.lzs@pilkaopolska.pl661184674
LZS GOWOROWICEgoworowice.lzs@pilkaopolska.pl514462597
LZS GRODZIECgrodziec.lzs@pilkaopolska.pl609907765
LZS GROM ŚWIERKLEswierkle.grom@pilkaopolska.pl886785063
LZS GRONOWICEgronowice.lzs@pilkaopolska.pl600934208
LZS GRUDZICEgrudzice.lzs@pilkaopolska.pl606257026
LZS GRYŻÓWgryzow.lzs@pilkaopolska.pl507160568
LZS GWIAZDA KOZŁÓWKIkozlowki.lzs@pilkaopolska.pl883019536
LZS STEGU START II JEŁOWAjelowa.lzs@pilkaopolska.pl603071082
LZS II STAROWICE DOLNEstarowicedolne.lzs@pilkaopolska.pl728342079
LZS II WALCE-KROMOŁÓWwalce.lzs@pilkaopolska.pl516859558
LZS INTER MECHNICAmechnica.lzs@pilkaopolska.pl517315360
LZS JAKUB PROŚLICEproslice.jakub@pilkaopolska.pl606489687
LZS STEGU START JEŁOWAjelowa.lzs@pilkaopolska.pl603071082
LZS JĘDRZYCHÓWjedrzychow.lzs@pilkaopolska.pl668291707
LZS KADŁUBIECkadlubiec.lzs@pilkaopolska.pl795463080
LZS KAŁKÓWkalkow.lzs@pilkaopolska.pl606887996
LZS KASTOR JASIENICA GÓRNAjasienicagorna.lzs@pilkaopolska.pl502263386
LZS KĘPNICAkepnica.lzs@pilkaopolska.pl691893751
LZS KOLNOWICEkolnowice.lzs@pilkaopolska.pl668224950
LZS KOMORZNOkomorzno.lks@pilkaopolska.pl602448157
LZS KOPERNIKI-MORÓWkoperniki.lzs@pilkaopolska.pl504078514
501509221
LZS KOSMOS DOBRAdobra.kosmos@pilkaopolska.pl606928397
LZS KOTLARNIA-GOSZYCEkotlarnia.lzs@pilkaopolska.pl693860740
LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRkornica.lzs@pilkaopolska.pl663197012
LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINkruszyna.lzs@pilkaopolska.pl699038796
LZS KS POLONIA PRZYLESIEprzylesie.polonia@pilkaopolska.pl532536695
LZS KUJAKOWICEkujakowice.lzs@pilkaopolska.pl886539489
LZS KUJAWYkujawy.lzs@pilkaopolska.pl502173102
LZS KUNIÓWkuniow.lzs@pilkaopolska.pl698742154
LZS KUPkup.lzs@pilkaopolska.pl667693945
LZS LASOWICE WIELKIElasowicewielkie.lzs@pilkaopolska.pl693181549
LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIAligotabialska.lzs@pilkaopolska.pl694603902
LZS LIGOTA GÓRNAligotagorna.lzs@pilkaopolska.pl660796391
LZS LIGOTA OLESKAligotaoleska.lzs@pilkaopolska.pl605235558
LZS LIGOTA TURAWSKAligotaturawska@pilkaopolska.pl660690096
LZS LIGOTA WOŁCZYŃSKAligotawolczynska.lks@pilkaopolska.pl535387195
LZS LISIĘCICElisiecice.lzs@pilkaopolska.pl669010786
LZS LUBOSZYCEluboszyce.lzs@pilkaopolska.pl602360980
LZS LUBRZAlubrza.lzs@pilkaopolska.pl500861239
LZS ŁĄCZANYlaczany.lzs@pilkaopolska.pl722276397
LZS ŁĄKA PRUDNICKAlakaprudnicka.lzs@pilkaopolska.pl602758465
LZS ŁĄKA-JODŁÓWlakajodlow.lzs@pilkaopolska.pl601074010
LZS ŁĘŻCElezce.lzs@pilkaopolska.pl605435158
LZS ŁOWKOWICElowkowice.lzs@pilkaopolska.pl886910561
LZS ŁOWOSZÓWlowoszow.lzs@pilkaopolska.pl604481796
LZS ŁUKOWICE BRZESKIElukowicebrzeskie.lzs@pilkaopolska.pl790812299
LZS MACIEJOWICEmaciejowice.lzs@pilkaopolska.pl661963022
667874303
LZS MACIOWAKRZEmaciowakrze.lzs@pilkaopolska.pl798763153
LZS MECHNICEmechnice.lzs@pilkaopolska.pl662264888
LZS METEOR JASIENICA DOLNAjasienicadolna.meteor@pilkaopolska.pl662252725
LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICEujazdniezdrowice.lzs@pilkaopolska.pl605518775
LZS NIWNICA-KONRADOWAniwnicakonradowa.lzs@pilkaopolska.pl600192480
LZS ODRA KĄTY OPOLSKIEkatyopolskie.lzs@pilkaopolska.pl506691875
LZS ODRZANKA DZIERGOWICEdziergowice.lzs@pilkaopolska.pl774830216
LZS OLIMPIA II LEWIN BRZESKIlewinbrzeski.lzsolimpia@pilkaopolska.pl506120270
LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIlewinbrzeski.lzsolimpia@pilkaopolska.pl506120270
LZS ORZEŁ BRANICEbranice.lzsorzel@pilkaopolska.pl880186196
LZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAWdzierzyslaw.lzs@pilkaopolska.pl695208008
LZS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚrenskawies.lksorzel@pilkaopolska.pl509812394
LZS ORZEŁ OLSZANKAolszanka.orzel@pilkaopolska.pl669528749
LZS PAKOSŁAWICEpakoslawice.lzs@pilkaopolska.pl722374506
LZS PARTYZANT KAZIMIERZkazimierz.partyzant@pilkaopolska.pl501550026
692205160
LZS PIOTRÓWKApiotrowka.lzs@pilkaopolska.pl604281040
LZS PODZAMCZE NYSAnysa.podzamcze@pilkaopolska.pl608781033
698820698
LZS POGOŃ ŁOSIÓWlosiow.pogon@pilkaopolska.pl502919555
LZS POGOŃ WOJNOWICEwojnowice.pogon@pilkaopolska.pl535129465
LZS POGRANICZE MOKREmokre.pogranicze@pilkaopolska.pl606609966
LZS POLANOWICEpolanowice.lzs@pilkaopolska.pl889130018
LZS POLONIA DOMASZOWICEdomaszowice.polonia@pilkaopolska.pl605572878
LZS POLONIA SMARDYsmardy.polonia@pilkaopolska.pl603650042
LZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIEsciborzycewielkie.polonia@pilkaopolska.pl533290487 
LZS POLSKI ŚWIĘTÓWpolskiswietow.lzs@pilkaopolska.pl697385700
LZS PRZECHÓDprzechod.lzs@pilkaopolska.pl500320953
LZS RACŁAWICZKIraclawiczki.lzs@pilkaopolska.pl503197413
LZS RADAWIEradawie.lzs@pilkaopolska.pl602869894
LZS RADŁÓWradlow.lzs@pilkaopolska.pl783812186
LZS RASZOWAraszowa.lzs@pilkaopolska.pl514973893
LZS ROLNIK LEWICElewice.rolnik@pilkaopolska.pl505728814
LZS ROLNIK PARUSZOWICEparuszowice.rolnik@pilkaopolska.pl880514832
LZS ROLNIK WIERZBICA GÓRNAwierzbicagorna.rolnik@pilkaopolska.pl662615826
LZS RUCH STEBLÓWsteblow.ruch@pilkaopolska.pl607438592
LZS RUDATOM KĘPAkepa.rudatom@pilkaopolska.pl608655536
LZS RUDNIKIrudniki.lzs@pilkaopolska.pl697093733
LZS RUDZICZKArudziczka.lzs@pilkaopolska.pl511715095
LZS RZEPCErzepce.lzs@pilkaopolska.pl600089910
LZS SIESTRZECHOWICEsiestrzechowice.lzs@pilkaopolska.pl609364912
LZS SKOROGOSZCZskorogoszcz.lzs@pilkaopolska.pl517170108
LZS SŁAWICEslawice.lzs@pilkaopolska.pl600905327
LZS SMARCHOWICE WIELKIEsmarchowicewielkie.lzs@pilkaopolska.pl539826402
LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWboguchwalow.sokol@pilkaopolska.pl668165193
LZS SOKÓŁ LEŚNICAlesnica.sokol@pilkaopolska.pl665035493
LZS SPARTA KRZYWIZNAkrzywizna.lzs@pilkaopolska.pl531202035
LZS SPARTAN WÓJTOWICEwojtowice.spartan@pilkaopolska.pl508060085
501975536
LZS STAL GROBNIKIgrobniki.stal@pilkaopolska.pl696710070
LZS STANISZCZE WIELKIEstaniszczewielkie.lzs@pilkaopolska.pl793434546
LZS STARE BUDKOWICEstarebudkowice.lzs@pilkaopolska.pl798035225
LZS STARE KOTKOWICEstarekotkowice.lzs@pilkaopolska.pl607102329
LZS STAROŚCINstaroscin.lzs@pilkaopolska.pl602753719
LZS STAROWICE DOLNEstarowicedolne.lzs@pilkaopolska.pl728342079
LZS START BOGDANOWICEbogdanowice.lzs@pilkaopolska.pl506055094
LZS STOBRAWA WACHOWICEwachowice.stobrawa@pilkaopolska.pl723473869
LZS STRADUNIAstradunia.lzs@pilkaopolska.pl607978907
LZS SUDETY MOSZCZANKAmoszczanka.lzs@pilkaopolska.pl503093985
LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWscinawanyska.lzs@pilkaopolska.pl604393311
664476782
LZS ŚLIWICEsliwice.lzs@pilkaopolska.pl691051018
LZS TRZEBOSZOWICEtrzeboszowice.lzs@pilkaopolska.pl725443071
LZS TURAWAturawa.lzs@pilkaopolska.pl604155442
LZS UNIA RASZOWA-DANIECraszowa.unia@pilkaopolska.pl600261485
LZS USZYCEuszyce.lzs@pilkaopolska.pl723532099
LZS VICTORIA 1900 ŁANYlany.lzs@pilkaopolska.pl516931789
LZS VICTORIA CHRÓŚCICEchroscice.lzs@pilkaopolska.pl573413092
LZS VICTORIA II CHRÓŚCICEchroscice.lzs@pilkaopolska.pl573413092
LZS VICTORIA KOŚCIERZYCEkoscierzyce.victoria@pilkaopolska.pl791492659
LZS VICTORIA WIERZBNIKwierzbnik.victoria@pilkaopolska.pl604818308
LZS WALCEwalce.lzs@pilkaopolska.pl516859558
LZS WALCEwalce.lzs@pilkaopolska.pl516859558
LZS WICHRÓWwichrow.lzs@pilkaopolska.pl724101507
LZS WIDAWKA LUBSKAwidawkalubska.lzs@pilkaopolska.pl720854277
LZS WŁODARY-WĘŻAwlodaryweza.lzs@pilkaopolska.pl603622159
LZS ZAWADA, gm. TURAWAzawada.lzs-gm.turawa@pilkaopolska.pl504251946
LZS ZAWADA, koło Głogówkazawada.lzs-gm.glogowek@pilkaopolska.pl605447328
LZS ZAWISZA STARA KUŹNIAstarakuznia.zawisza@pilkaopolska.pl600001009
LZS ZĘBOWICEzebowice.lzs@pilkaopolska.pl726458016
LZS ZIMNA WÓDKAzimnawodka.lzs@pilkaopolska.pl697330090
LZS ZRYW PAWŁOWICZKIpawlowiczki.zryw@pilkaopolska.pl607169814
LZS ZRYW SZYDŁOWICEszydlowice.zryw@pilkaopolska.pl669001134 
LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIEsmarchowice.lzs@pilkaopolska.pl693173457
LZS ŻYTNIÓWzytniow.lzs@pilkaopolska.pl602620549
MGKS CUKROWNIK BABORÓWbaborow.mgks@pilkaopolska.pl535141770
MKS GOGOLINgogolin.mks@pilkaopolska.pl515424208
MKS II GOGOLINgogolin.mks@pilkaopolska.pl515424208
MKS KLUCZBORKkluczbork.mks@pilkaopolska.pl665062003
MKS POGOŃ PRUDNIKprudnik.mkspogon@pilkaopolska.pl798178076
MKS POLONIA II PRÓSZKÓWproszkow.polonia@pilkaopolska.pl791571423
MKS POLONIA PRÓSZKÓWproszkow.polonia@pilkaopolska.pl791571423
MKS POLONIA PRÓSZKÓWproszkow.polonia@pilkaopolska.pl791571423
MKS RUCH ZDZIESZOWICEzdzieszowice.ruch@pilkaopolska.pl600321258
MKS SOKÓŁ NIEMODLINniemodlin.mks@pilkaopolska.pl509087835
MKS TUŁOWICEtulowice.mks@pilkaopolska.pl790435641
MKS WOŁCZYNwolczyn.mks@pilkaopolska.pl886932556
MLUKS TUŁOWICEtulowice.mluks@pilkaopolska.pl601987755
MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICEotmuchow.mzlksczarni@pilkaopolska.pl888353043
MZLKS CZARNI OTMUCHÓWotmuchow.mzlksczarni@pilkaopolska.pl888353043
NKS START NAMYSŁÓWnamyslow.nksstart@pilkaopolska.pl661649714
OKS ODRA II OPOLEopole.oksodra@pilkaopolska.pl606682221
501216172
OKS ODRA OPOLEopole.oksodra@pilkaopolska.pl600045466
OKS OLESNOolesno.oks@pilkaopolska.pl697503508
OTMĘT FKS KRAPKOWICEkrapkowice.otmet@pilkaopolska.pl723523753
PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWproszkow.pomologia@pilkaopolska.pl500683958
RTS ODRA KĘDZIERZYN-KOŹLEkkozle.odra@pilkaopolska.pl502102869
SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIdobrzenwielki.skftor@pilkaopolska.pl604243741
SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKIdobrzenwielki.skftor@pilkaopolska.pl604243741
SKS CHMIELOWICEchmielowice.sks@pilkaopolska.pl509272207
SKS GAS GRODKÓWgrodkow.grodkowska@pilkaopolska.pl608026153
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEstrzelceopolskie.skspiast@pilkaopolska.pl607276831
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEstrzelceopolskie.skspiast@pilkaopolska.pl607276831
SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEzdzieszowice.koksownik@pilkaopolska.pl600416258
785904631
SOCCER COLLEGE ŚLĄSK ŁUBNIANYsoccer.college@pilkaopolska.pl697972360
SSA PIŁKARSKA BIAŁAbiala.ap@pilkaopolska.pl607339946
SKS DĄBROWAdabrowa.sks@pilkaopolska.pl665391868
SSKS STAL ZAWADZKIEzawadzkie.stal@pilkaopolska.pl607512217
SSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKIkamienslaski.kamyki@pilkaopolska.pl531798930
STOWARZYSZENIE AKADEMIA PIŁKARSKA BLAZE K-KOZLE kkozle.sapblaze@pilkaopolska.pl 608757790 
STOWARZYSZENIE AKADEMIA PIŁKARSKA SKOROGOSZCZskorogoszcz.sap@pilkaopolska.pl570644144
STOWARZYSZENIE SPORTOWE PIĄTKA PRUDNIKprudnik.piatka@pilkaopolska.pl608292454
TS ENERGIA BLACHOWNIA K-KOŹLEkkozle.blachowianka@pilkaopolska.pl609126823
TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIMopole.tskn@pilkaopolska.pl511328743
TS CHEMIK K-KOŹLEkkozle.tschemik@pilkaopolska.pl695429227
TS UNIA POLSKA CEREKIEWpolskacerekiew.unia@pilkaopolska.pl602373994
UKP GOL OPOLEopole.gol@pilkaopolska.pl601409040
UKS 9 FA K-KOŹLEkkozle.fa9@pilkaopolska.pl661714021
UKS AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ GŁOGÓWEKglogowek.apn@pilkaopolska.pl723536740
UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYglucholazy.hattrick@pilkaopolska.pl508122765
UKS JEDYNKA NIEMODLINniemodlin.jedynka@pilkaopolska.pl788031221
UKS KARNKÓWkarnkow.uks@pilkaopolska.pl730996450
UKS LIDER SKARBIMIERZskarbimierz.lider@pilkaopolska.pl731473666
UKS ORLIK PRUDNIKprudnik.orlik@pilkaopolska.pl533992055
UKS RODŁO OPOLEopole.uksrodlo@pilkaopolska.pl606688719
UKS RODŁO OPOLEopole.uksrodlo@pilkaopolska.pl501216172
UKS SAP BRZEGbrzeg.sap@pilkaopolska.pl502668009
UKS SPIDERS KRAPKOWICEkrapkowice.spiders@pilkaopolska.pl668253136
UKS SPORTING NYSAnysa.sporting@pilkaopolska.pl880120190
UKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA DZIESIĄTKAopole.dziesiatka@pilkaopolska.pl666919555 
UKS TURAWAturawa.uks@pilkaopolska.pl665987755
UKS UNIA OPOLEopole.unia@pilkaopolska.pl788983921
ULKS AKADEMIA PIŁKARSKA STRIKER CHRÓŚCINAchroscina.ulks@pilkaopolska.pl781552248
ULKS BOGDAŃCZOWICEbogdanczowice.ulks@pilkaopolska.pl797403655
ULKS MŁODE ORŁY LUBOSZYCEluboszyce.ulks@pilkaopolska.pl608065311
ULKS ORZEŁ II ŹLINICEzlinice.ulksorzel@pilkaopolska.pl604449359
ULKS ORZEŁ ŹLINICEzlinice.ulksorzel@pilkaopolska.pl604449359
ZKS MOTOR PRASZKApraszka.motor@pilkaopolska.pl691992694
LUDOWY MIĘDZYSZKOLNY UKS ATHLETIC ZAGWIŹDZIEzagwizdzie.lmuks@pilkaopolska.pl607381640
GMKS OZIMEKozimek.gmks@pilkaopolska.pl512113570
LZS ŻYWOCICEzywocice.lzs@pilkaopolska.pl881672772
LZS SKAŁĄGIskalagi.lzs@pilkaopolska.pl739085181
LKS GÓRAL SIDZINAsidzina.goral@pilkaopolska.pl785953268
KS PIAST OPOLEopole.piast@pilkaopolska.pl603126345
KS PROMIL BĄKOWICEbakowice.promil@pilkaopolska.pl725864379
LKS WIKING OPOLEopole.wiking@pilkaopolska.pl606688719
SAP FUNBALL GOTARTÓWgotartow.funball@pilkaopolska.pl602115650
LZS SWORNICA CZARNOWĄSYczarnowasy.lzsswornica@pilkaopolska.pl790889353
ACC NKS START NAMYSŁÓWnamyslow.acc.nksstart@pilkaopolska.pl605832201
LZS MAŁUJOWICEmalujowice.sokol@pilkaopolska.pl535633131
UKS ATHLETIC OZIMEKozimek.athletic@pilkaopolska.pl512113570
LUKS PAKOSŁAWICEpakoslawice.luks@pilkaopolska.pl692419004
LZS WRZOSKIwrzoski.lzs@pilkaopolska.pl784679407
KORFANTOWSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE CZARNI KORFANTÓWkorfantow.czarni@pilkaopolska.pl537304321
LZS ORLIK MICHAŁÓWmichalow.orlik@pilkaopolska.pl695731325
KS INTER SIOŁKOWICEsiolkowice.inter@pilkaopolska.pl722160133
LKS PLON SKOROSZYCEskoroszyce.plon@pilkaopolska.pl886010041
501408236
KS METAL KLUCZBORKkluczbork.metal@pilkaopolska.pl796184506
LZS KAMIENICA NYSKAkamienicanyska.lzs@pilkaopolska.pl663997929
UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLEopole.fa@pilkaopolska.pl530340899
LZS STARY UJAZDstaryujazd.lzs@pilkaopolska.pl573237457
LZS KOSCIELISKAkoscieliska.lzs@pilkaopolska.pl603689021
FUNDACJA TRZYNASTKA ZAKRZÓWzakrzow.fundacja.trzynastka@pilkaopolska.pl665827621
KS POGOŃ PLUDRY '23pludry.pogon23@pilkaopolska.pl781159350
LZS KS WOJSŁAWwojslaw.lzsks@pilkaopolska.pl501685872
WAKRO KORONA KRĘPNAkrepna.korona@pilkaopolska.pl500449567
LZS FORTUNA ŁĄCZNIKlacznik.fortuna@pilkaopolska.pl788578808
UKS AP THE EIGHT FC OPOLEopole.ap.eight@pilkaopolska.pl721523691
UKS AP ŻŁOBIZNAzlobizna.sap@pilkaopolska.pl502668009
GIRLS SOCCER DREAM ACADEMYsoccer.dream@pilkaopolska.pl507363987
Skip to content