KLASA B GRUPA III

Tabela rozgrywek: Klasa B Grupa 3
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LKS PRZEDMOŚĆ122992133:12
2LZS RADAWIE122682231:11
3KS BODZANOWICE 122372324:14
4LZS ŻYTNIÓW122372327:13
5LZS BUGAJ NOWY122055220:15
6LZS WICHRÓW122062437:23
7LKS WILKI TADAR GANA121644423:27
8LZS BORKI WIELKIE121543516:26
9LZS ZĘBOWICE121442620:24
10LZS KOŚCIELISKA121125515:22
11LZS STOBRAWA WACHOWICE121031822:41
12LZS ALBOR BORKI MAŁE12923727:38
13LZS RADŁÓW12101118:37
14PAUZA000000:0
Ostatnia kolejka (13) rozgrywek: Klasa B Grupa 3
85LKS WILKI TADAR GANALZS ŻYTNIÓW2021-11-1313:301:0
86LKS PRZEDMOŚĆPAUZA
87KS BODZANOWICE LZS BUGAJ NOWY2021-11-1413:300:1
88LZS ALBOR BORKI MAŁELZS RADAWIE2021-11-1413:300:4
89LZS STOBRAWA WACHOWICELZS KOŚCIELISKA2021-11-1413:302:4
90LZS ZĘBOWICELZS WICHRÓW2021-11-1413:300:4
91LZS RADŁÓWLZS BORKI WIELKIE2021-11-1413:301:2
Terminarz rozgrywek: Klasa B Grupa 3
Kolejka 1
1LZS BORKI WIELKIELZS ŻYTNIÓW2021-08-2215:001:0
2LZS WICHRÓWLZS RADŁÓW2021-08-2214:003:1
3LZS KOŚCIELISKALZS ZĘBOWICE2021-08-2117:000:0
4LZS RADAWIELZS STOBRAWA WACHOWICE2021-08-2214:005:0
5LZS BUGAJ NOWYLZS ALBOR BORKI MAŁE2021-08-2217:001:1
6PAUZAKS BODZANOWICE Mecz nie odbył się
7LKS WILKI TADAR GANALKS PRZEDMOŚĆ2021-08-2217:000:7
Kolejka 2
8LZS ŻYTNIÓWLKS PRZEDMOŚĆ2021-08-2917:002:2
9KS BODZANOWICE LKS WILKI TADAR GANA2021-08-2917:002:1
10LZS ALBOR BORKI MAŁEPAUZAMecz nie odbył się
11LZS STOBRAWA WACHOWICELZS BUGAJ NOWY2021-08-2914:000:4
12LZS ZĘBOWICELZS RADAWIE2021-08-2917:001:4
13LZS RADŁÓWLZS KOŚCIELISKA2021-08-2917:001:1
14LZS BORKI WIELKIELZS WICHRÓW2021-08-2915:002:2
Kolejka 3
15LZS WICHRÓWLZS ŻYTNIÓW2021-09-0514:002:3
16LZS KOŚCIELISKALZS BORKI WIELKIE2021-09-0416:301:2
17LZS RADAWIELZS RADŁÓW2021-09-0516:303:0Walkower
18LZS BUGAJ NOWYLZS ZĘBOWICE2021-09-0516:302:1
19PAUZALZS STOBRAWA WACHOWICEMecz nie odbył się
20LKS WILKI TADAR GANALZS ALBOR BORKI MAŁE2021-09-0516:303:3
21KS BODZANOWICE LKS PRZEDMOŚĆ2021-09-0516:302:1
Kolejka 4
22KS BODZANOWICE LZS ŻYTNIÓW2021-09-1216:302:1
23LZS ALBOR BORKI MAŁELKS PRZEDMOŚĆ2021-09-1216:303:5
24LZS STOBRAWA WACHOWICELKS WILKI TADAR GANA2021-09-1216:303:1
25LZS ZĘBOWICEPAUZAMecz nie odbył się
26LZS RADŁÓWLZS BUGAJ NOWY2021-09-1116:302:4
27LZS BORKI WIELKIELZS RADAWIE2021-09-1215:001:1
28LZS WICHRÓWLZS KOŚCIELISKA2021-09-1116:306:1
Kolejka 5
29LZS KOŚCIELISKALZS ŻYTNIÓW2021-09-1816:000:2
30LZS RADAWIELZS WICHRÓW2021-09-1816:002:1
31LZS BUGAJ NOWYLZS BORKI WIELKIE2021-09-1914:001:1
32PAUZALZS RADŁÓWMecz nie odbył się
33LKS WILKI TADAR GANALZS ZĘBOWICE2021-09-1916:003:2
34LZS STOBRAWA WACHOWICELKS PRZEDMOŚĆ2021-09-1916:002:2
35KS BODZANOWICE LZS ALBOR BORKI MAŁE2021-09-1916:004:1
Kolejka 6
36LZS ŻYTNIÓWLZS ALBOR BORKI MAŁE2021-09-2616:006:1
37LZS STOBRAWA WACHOWICEKS BODZANOWICE 2021-09-2616:002:5
38LZS ZĘBOWICELKS PRZEDMOŚĆ2021-09-2616:000:2
39LZS RADŁÓWLKS WILKI TADAR GANA2021-09-2614:000:5
40LZS BORKI WIELKIEPAUZAMecz nie odbył się
41LZS WICHRÓWLZS BUGAJ NOWY2021-09-2614:001:4
42LZS KOŚCIELISKALZS RADAWIE2021-09-2516:002:3
Kolejka 7
43LZS RADAWIELZS ŻYTNIÓW2021-10-0315:301:2
44LZS BUGAJ NOWYLZS KOŚCIELISKA2021-10-0314:000:0
45PAUZALZS WICHRÓWMecz nie odbył się
46LKS WILKI TADAR GANALZS BORKI WIELKIE2021-10-0315:302:1
47LZS RADŁÓWLKS PRZEDMOŚĆ2021-10-0315:301:2
48KS BODZANOWICE LZS ZĘBOWICE2021-10-0315:300:2
49LZS ALBOR BORKI MAŁELZS STOBRAWA WACHOWICE2021-10-0315:304:5
Kolejka 8
50LZS ŻYTNIÓWLZS STOBRAWA WACHOWICE2021-10-1015:004:1
51LZS ZĘBOWICELZS ALBOR BORKI MAŁE2021-10-1015:002:2
52LZS RADŁÓWKS BODZANOWICE 2021-10-1014:000:2
53LZS BORKI WIELKIELKS PRZEDMOŚĆ2021-10-1015:001:4
54LZS WICHRÓWLKS WILKI TADAR GANA2021-10-1014:004:2
55LZS KOŚCIELISKAPAUZAMecz nie odbył się
56LZS RADAWIELZS BUGAJ NOWY2021-10-1014:005:0
Kolejka 9
57LZS BUGAJ NOWYLZS ŻYTNIÓW2021-10-1715:000:0
58PAUZALZS RADAWIEMecz nie odbył się
59LKS WILKI TADAR GANALZS KOŚCIELISKA2021-10-1715:001:1
60LZS WICHRÓWLKS PRZEDMOŚĆ2021-10-1714:001:3
61KS BODZANOWICE LZS BORKI WIELKIE2021-10-1715:003:0
62LZS ALBOR BORKI MAŁELZS RADŁÓW2021-10-1615:006:0
63LZS STOBRAWA WACHOWICELZS ZĘBOWICE2021-10-1715:000:1
Kolejka 10
64LZS ŻYTNIÓWLZS ZĘBOWICE2021-10-2414:304:2
65LZS RADŁÓWLZS STOBRAWA WACHOWICE2021-10-2414:000:3
66LZS BORKI WIELKIELZS ALBOR BORKI MAŁE2021-10-2414:301:3
67LZS WICHRÓWKS BODZANOWICE 2021-10-2414:001:1
68LZS KOŚCIELISKALKS PRZEDMOŚĆ2021-10-2314:300:2
69LZS RADAWIELKS WILKI TADAR GANA2021-10-2414:301:1
70LZS BUGAJ NOWYPAUZAMecz nie odbył się
Kolejka 11
71PAUZALZS ŻYTNIÓWMecz nie odbył się
72LKS WILKI TADAR GANALZS BUGAJ NOWY2021-10-3114:003:3
73LZS RADAWIELKS PRZEDMOŚĆ2021-10-3114:000:2
74KS BODZANOWICE LZS KOŚCIELISKA2021-10-3114:002:2
75LZS ALBOR BORKI MAŁELZS WICHRÓW2021-10-3114:002:4
76LZS STOBRAWA WACHOWICELZS BORKI WIELKIE2021-10-3114:002:3
77LZS ZĘBOWICELZS RADŁÓW2021-10-3114:003:2
Kolejka 12
78LZS ŻYTNIÓWLZS RADŁÓW2021-11-0713:303:0
79LZS BORKI WIELKIELZS ZĘBOWICE2021-11-0713:301:6
80LZS WICHRÓWLZS STOBRAWA WACHOWICE2021-11-0713:308:2
81LZS KOŚCIELISKALZS ALBOR BORKI MAŁE2021-11-0613:303:1
82LZS RADAWIEKS BODZANOWICE 2021-11-0713:302:1
83LZS BUGAJ NOWYLKS PRZEDMOŚĆ2021-11-0713:300:1
84PAUZALKS WILKI TADAR GANAMecz nie odbył się
Kolejka 13
85LKS WILKI TADAR GANALZS ŻYTNIÓW2021-11-1313:301:0
86LKS PRZEDMOŚĆPAUZA
87KS BODZANOWICE LZS BUGAJ NOWY2021-11-1413:300:1
88LZS ALBOR BORKI MAŁELZS RADAWIE2021-11-1413:300:4
89LZS STOBRAWA WACHOWICELZS KOŚCIELISKA2021-11-1413:302:4
90LZS ZĘBOWICELZS WICHRÓW2021-11-1413:300:4
91LZS RADŁÓWLZS BORKI WIELKIE2021-11-1413:301:2
Kolejka 14
1LZS ŻYTNIÓWLZS BORKI WIELKIE2022-03-1315:00
2LZS RADŁÓWLZS WICHRÓW2022-03-1315:00
3LZS ZĘBOWICELZS KOŚCIELISKA2022-03-1315:00
4LZS STOBRAWA WACHOWICELZS RADAWIE2022-03-1315:00
5LZS ALBOR BORKI MAŁELZS BUGAJ NOWY2022-03-1315:00
6KS BODZANOWICE PAUZA2022-03-1315:00
7LKS PRZEDMOŚĆLKS WILKI TADAR GANA2022-03-1315:00
Kolejka 15
8LKS PRZEDMOŚĆLZS ŻYTNIÓW2022-03-2015:00
9LKS WILKI TADAR GANAKS BODZANOWICE 2022-03-2015:00
10PAUZALZS ALBOR BORKI MAŁE2022-03-2015:00
11LZS BUGAJ NOWYLZS STOBRAWA WACHOWICE2022-03-2015:00
12LZS RADAWIELZS ZĘBOWICE2022-03-2015:00
13LZS KOŚCIELISKALZS RADŁÓW2022-03-1915:00
14LZS WICHRÓWLZS BORKI WIELKIE2022-03-2015:00
Kolejka 16
15LZS ŻYTNIÓWLZS WICHRÓW2022-03-2716:00
16LZS BORKI WIELKIELZS KOŚCIELISKA2022-03-2715:00
17LZS RADŁÓWLZS RADAWIE2022-03-2716:00
18LZS ZĘBOWICELZS BUGAJ NOWY2022-03-2716:00
19LZS STOBRAWA WACHOWICEPAUZA2022-03-2716:00
20LZS ALBOR BORKI MAŁELKS WILKI TADAR GANA2022-03-2716:00
21LKS PRZEDMOŚĆKS BODZANOWICE 2022-03-2716:00
Kolejka 17
22LZS ŻYTNIÓWKS BODZANOWICE 2022-04-0316:00
23LKS PRZEDMOŚĆLZS ALBOR BORKI MAŁE2022-04-0316:00
24LKS WILKI TADAR GANALZS STOBRAWA WACHOWICE2022-04-0316:00
25PAUZALZS ZĘBOWICE2022-04-0316:00
26LZS BUGAJ NOWYLZS RADŁÓW2022-04-0316:00
27LZS RADAWIELZS BORKI WIELKIE2022-04-0316:00
28LZS KOŚCIELISKALZS WICHRÓW2022-04-0216:00
Kolejka 18
29LZS ŻYTNIÓWLZS KOŚCIELISKA2022-04-1016:00
30LZS WICHRÓWLZS RADAWIE2022-04-1016:00
31LZS BORKI WIELKIELZS BUGAJ NOWY2022-04-1015:00
32LZS RADŁÓWPAUZA2022-04-1016:00
33LZS ZĘBOWICELKS WILKI TADAR GANA2022-04-1016:00
34LKS PRZEDMOŚĆLZS STOBRAWA WACHOWICE2022-04-1016:00
35LZS ALBOR BORKI MAŁEKS BODZANOWICE 2022-04-1016:00
Kolejka 19
36LZS ALBOR BORKI MAŁELZS ŻYTNIÓW2022-04-2417:00
37KS BODZANOWICE LZS STOBRAWA WACHOWICE2022-04-2417:00
38LKS PRZEDMOŚĆLZS ZĘBOWICE2022-04-2417:00
39LKS WILKI TADAR GANALZS RADŁÓW2022-04-2417:00
40PAUZALZS BORKI WIELKIE2022-04-2417:00
41LZS BUGAJ NOWYLZS WICHRÓW2022-04-2417:00
42LZS RADAWIELZS KOŚCIELISKA2022-04-2417:00
Kolejka 20
43LZS ŻYTNIÓWLZS RADAWIE2022-05-0117:00
44LZS KOŚCIELISKALZS BUGAJ NOWY2022-04-3017:00
45LZS WICHRÓWPAUZA2022-05-0117:00
46LZS BORKI WIELKIELKS WILKI TADAR GANA2022-05-0115:00
47LKS PRZEDMOŚĆLZS RADŁÓW2022-05-0117:00
48LZS ZĘBOWICEKS BODZANOWICE 2022-05-0117:00
49LZS STOBRAWA WACHOWICELZS ALBOR BORKI MAŁE2022-05-0117:00
Kolejka 21
50LZS STOBRAWA WACHOWICELZS ŻYTNIÓW2022-05-0817:00
51LZS ALBOR BORKI MAŁELZS ZĘBOWICE2022-05-0817:00
52KS BODZANOWICE LZS RADŁÓW2022-05-0817:00
53LKS PRZEDMOŚĆLZS BORKI WIELKIE2022-05-0817:00
54LKS WILKI TADAR GANALZS WICHRÓW2022-05-0817:00
55PAUZALZS KOŚCIELISKA2022-05-0817:00
56LZS BUGAJ NOWYLZS RADAWIE2022-05-0817:00
Kolejka 22
57LZS ŻYTNIÓWLZS BUGAJ NOWY2022-05-1517:00
58LZS RADAWIEPAUZA2022-05-1517:00
59LZS KOŚCIELISKALKS WILKI TADAR GANA2022-05-1417:00
60LKS PRZEDMOŚĆLZS WICHRÓW2022-05-1517:00
61LZS BORKI WIELKIEKS BODZANOWICE 2022-05-1515:00
62LZS RADŁÓWLZS ALBOR BORKI MAŁE2022-05-1517:00
63LZS ZĘBOWICELZS STOBRAWA WACHOWICE2022-05-1517:00
Kolejka 23
64LZS ZĘBOWICELZS ŻYTNIÓW2022-05-2217:00
65LZS STOBRAWA WACHOWICELZS RADŁÓW2022-05-2217:00
66LZS ALBOR BORKI MAŁELZS BORKI WIELKIE2022-05-2217:00
67KS BODZANOWICE LZS WICHRÓW2022-05-2217:00
68LKS PRZEDMOŚĆLZS KOŚCIELISKA2022-05-2217:00
69LKS WILKI TADAR GANALZS RADAWIE2022-05-2217:00
70PAUZALZS BUGAJ NOWY2022-05-2217:00
Kolejka 24
71LZS ŻYTNIÓWPAUZA2022-05-2917:00
72LZS BUGAJ NOWYLKS WILKI TADAR GANA2022-05-2917:00
73LKS PRZEDMOŚĆLZS RADAWIE2022-05-2917:00
74LZS KOŚCIELISKAKS BODZANOWICE 2022-05-2817:00
75LZS WICHRÓWLZS ALBOR BORKI MAŁE2022-05-2917:00
76LZS BORKI WIELKIELZS STOBRAWA WACHOWICE2022-05-2915:00
77LZS RADŁÓWLZS ZĘBOWICE2022-05-2917:00
Kolejka 25
78LZS RADŁÓWLZS ŻYTNIÓW2022-06-0517:00
79LZS ZĘBOWICELZS BORKI WIELKIE2022-06-0517:00
80LZS STOBRAWA WACHOWICELZS WICHRÓW2022-06-0517:00
81LZS ALBOR BORKI MAŁELZS KOŚCIELISKA2022-06-0517:00
82KS BODZANOWICE LZS RADAWIE2022-06-0517:00
83LKS PRZEDMOŚĆLZS BUGAJ NOWY2022-06-0517:00
84LKS WILKI TADAR GANAPAUZA2022-06-0517:00
Kolejka 26
85LZS ŻYTNIÓWLKS WILKI TADAR GANA2022-06-1217:00
86PAUZALKS PRZEDMOŚĆ2022-06-1217:00
87LZS BUGAJ NOWYKS BODZANOWICE 2022-06-1217:00
88LZS RADAWIELZS ALBOR BORKI MAŁE2022-06-1217:00
89LZS KOŚCIELISKALZS STOBRAWA WACHOWICE2022-06-1217:00
90LZS WICHRÓWLZS ZĘBOWICE2022-06-1217:00
91LZS BORKI WIELKIELZS RADŁÓW2022-06-1217:00
Nazwa klubue-mailtelefon kontaktowy
1. FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICEchrzastowice.fc@pilkaopolska.pl510027833
AP MŁODY MKS KLUCZBORKkluczbork.apm@pilkaopolska.pl608029846
AP NAMYSŁÓWnamyslow.ap@pilkaopolska.pl606873124
APN ORZEŁ ŹLINICEzlinice.orzel.apn@pilkaopolska.pl666919555
BONGO OPOLEopole.bongo@pilkaopolska.pl508263336
BTP STAL BRZEGbrzeg.stal@pilkaopolska.pl694678875
668209650
FUNDACJA FOOTBALL ACADEMY GROUP OPOLEopole.fundacja.fa@pilkaopolska.pl789329729
793176423
FUNDACJA RAVEN BRZEGbrzeg.fundacja.raven@pilkaopolska.pl693388300
796810312
GKS GŁUCHOŁAZYglucholazy.gks@pilkaopolska.pl604110278
603392967
GKS GRODKÓWgrodkow.gks@pilkaopolska.pl666666909
GKS KOMPRACHCICEkomprachcice.gks@pilkaopolska.pl790362696
GKS KOMPRACHCICEkomprachcice.gks@pilkaopolska.pl600095167
GKS WIDAWA WILKÓWwilkow.gks@pilkaopolska.pl692665631
GLKS KAMIENNIKkamiennik.glks@pilkaopolska.pl697810404
GLKS WŁOKNIARZ KIETRZkietrz.glks@pilkaopolska.pl601839346
787137275
GLKS WŁÓKNIARZ II KIETRZkietrz.glks@pilkaopolska.pl506242352
GÓRNIK JANUSZKOWICEjanuszkowice.gornik@pilkaopolska.pl697778245
601690456
GZ LZS GRODKÓWgrodkow.gzlzs@pilkaopolska.pl508060085
GZ LZS II ŁUBNIANY-BRYNICAlubniany.slask@pilkaopolska.pl@pilkaopolska.pl604720337
GZ LZS ŁUBNIANYlubniany.slask@pilkaopolska.pl602672458
KGKS KRASNA GÓRAkrasnagora.kgks@pilkaopolska.pl665538036
512441851
KKS SUDETY BURGRABICEburgrabice.kks@pilkaopolska.pl695436150
KS BODZANOWICEbodzanowice.ks@pilkaopolska.pl603788555
KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWbodzanow.ks@pilkaopolska.pl694850733
KS CHRZĄSZCZ CHRZĄSZCZYCEchrzaszczyce.chrzaszcz@pilkaopolska.pl602795004
KS CISOWA KĘDZIERZYN-KOŹLEkkozle.cisowa@pilkaopolska.pl691375562
KS DZIEWCZĘCA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ SZCZEPANEKszczepanek.dziewczeca.apn@pilkaopolska.pl609599045
KS FORTUNA GŁOGÓWEKglogowek.fortuna@pilkaopolska.pl668716794
KS FORTUNA II GŁOGÓWEKglogowek.fortuna@pilkaopolska.pl668716794
KS FUTSAL TEAM BRZEGbrzeg.futsal@pilkaopolska.pl601877199
KS GÓRAŻDŻEgorazdze.ks@pilkaopolska.pl692917343
KS II KRASIEJÓWkrasiejow.ks@pilkaopolska.pl697483159
KS IPRIME BOGACICAbogacica.lzs@pilkaopolska.pl662221694
KS JANKOWICE WIELKIEjankowicewielkie.ks@pilkaopolska.pl660668072
KS KRASIEJÓWkrasiejow.ks@pilkaopolska.pl697483159
KS LZS ZRYW WYSOKAwysoka.zryw@pilkaopolska.pl668541556
KS MAŁAPANEW OZIMEKozimek.ksmalapanew@pilkaopolska.pl606321970
KS MASTERS BRZEGbrzeg.masters@pilkaopolska.pl604140127
KS METALOWIEC ŁAMBINOWICElambinowice.ks@pilkaopolska.pl666336393
KS MŁODZIK STRZELCE OPOLSKIEstrzelceopolskie.ksmlodzik@pilkaopolska.pl662084062
KS POLONIA GŁUBCZYCEglubczyce.polonia@pilkaopolska.pl608298298
KS POLONIA NYSAnysa.kspolonia@pilkaopolska.pl600390817
KS SKARBIMIERZskarbimierz.ks@pilkaopolska.pl503139239
KS SŁAWIĘCICE KĘDZIERZYN-KOŹLEslawiecice.ks@pilkaopolska.pl604375871
KS SPARTA PACZKÓWpaczkow.kssparta@pilkaopolska.pl608386272
KS START DOBRODZIEŃdobrodzien.ks@pilkaopolska.pl662504366
KS START OLESNOolesno.start@pilkaopolska.pl609304080
KS STOBRAWA LIGOTA DOLNAligotadolna.ks@pilkaopolska.pl880138530
KS SZCZEDRZYKszczedrzyk.ks@pilkaopolska.pl604695231
KS TWARDAWAtwardawa.ks@pilkaopolska.pl692377862
KS UNIA KOLONOWSKIEkolonowskie.ksunia@pilkaopolska.pl608739267
KS UNIA KRAPKOWICEkrapkowice.ks@pilkaopolska.pl668285672
KS UNIA OPOLEopole.uniaks@pilkaopolska.pl788983921
KS ŻĄDŁO SUCHA PSINAsuchapsina.kszadlo@pilkaopolska.pl512166005
601781929
LKS ADAMIETZ KADŁUBkadlub.lzs@pilkaopolska.pl696426617
LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEgoswinowicegrady.lzs@pilkaopolska.pl537050860
LKS ATOM II GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEgoswinowicegrady.lzs@pilkaopolska.pl537050860
LKS BABICEbabice.lks@pilkaopolska.pl661815074
LKS BIAŁA NYSKAbialanyska.lks@pilkaopolska.pl607430800
LKS BŁĘKITNI ROZMIERZrozmierz.blekitni@pilkaopolska.pl518545418
LKS BUDOWLANI STROJECstrojec.lks@pilkaopolska.pl782725971
LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICEkalinow.czarni@pilkaopolska.pl606854628
LKS GOŚWINOWICEgoswinowice.lks@pilkaopolska.pl661184661
LKS GROSZMAL OPOLEopole.groszmal@pilkaopolska.pl607058532
LKS HETMAN BYCZYNAbyczyna.lkshetman@pilkaopolska.pl609191058
LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKArozmierka.lks@pilkaopolska.pl692755396
LKS KORONA KRĘPNAkrepna.korona@pilkaopolska.pl662209525
LKS LEW SZYMONKÓWszymonkow.lks@pilkaopolska.pl605610498
LKS NAPRZÓD JEMIELNICAjemielnica.lksnaprzod@pilkaopolska.pl883749777
LKS OBROWIECobrowiec.lks@pilkaopolska.pl602769772
LKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKAchroscinanyska.ogrodnik@pilkaopolska.pl602415083
LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚrenskawies.lksorzel@pilkaopolska.pl509812394
LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKAblotnicastrzelecka.plon@pilkaopolska.pl507363987
LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKAblotnicastrzelecka.plon@pilkaopolska.pl507363987
LKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCEwiekszyce.lksporawie@pilkaopolska.pl605210647
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEwiekszyce.lksporawie@pilkaopolska.pl605210647
LKS POLONIA BIAŁAbiala.lks@pilkaopolska.pl509646499
LKS POLONIA KARŁOWICEkarlowice.lks@pilkaopolska.pl796975081
LKS POPIELÓWpopielow.lks@pilkaopolska.pl663566725
LKS PROSNA ZDZIECHOWICEzdziechowice.lks@pilkaopolska.pl692556240
LKS PRZEDMOŚĆprzedmosc.lks@pilkaopolska.pl606208975
LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLASKIEraclawiceslaskie.lks@pilkaopolska.pl534190913
LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWCIEbiedrzychowice.rolnik-kobiety@pilkaopolska.pl501487810
LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICEbiedrzychowice.rolnik@pilkaopolska.pl607609746
LKS ROZUMICErozumice.lks@pilkaopolska.pl604473112
LKS ROŻNÓWroznow.lks@pilkaopolska.pl724733296
LKS RUSOCINrusocin@pilkaopolska.pl665769396
LKS RYBNArybna.lks@pilkaopolska.pl668130019
LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICEdziewkowice.rzemioslo@pilkaopolska.pl509827749
LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYkotorzmaly.lks@pilkaopolska.pl697302525
LKS SKALNIK GRACZEgracze.lksskalnik@pilkaopolska.pl509181040
LKS SLĄSK REŃSKA WIEŚrenskawies.lksslask@pilkaopolska.pl512555400
LKS SOKOŁY BIERDZANYbierdzany.lks@pilkaopolska.pl694701936
LKS START SIOŁKOWICEsiolkowice.start@pilkaopolska.pl692368210
LKS STRZELECZKIstrzeleczki.lks@pilkaopolska.pl889736707
LKS SZONÓWszonow.lks@pilkaopolska.pl669852152
LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚrenskawies.lksslask@pilkaopolska.pl505614293
510586930
LKS UJAZDujazd.lks@pilkaopolska.pl608026634
LKS UNIA MURÓWmurow.unia@pilkaopolska.pl605491806
500284926
LKS VICTORIA CISEKcisek.lks@pilkaopolska.pl797349812
LKS VICTORIA II ŻYROWAzyrowa.lks@pilkaopolska.pl784043263
LKS VICTORIA ŻYROWAzyrowa.lks@pilkaopolska.pl784043263
LKS WILKI TADAR GANAgana.wilki@pilkaopolska.pl691281386
LKS ZŁOTY POTOK JARNOŁTÓWEKjarnoltowek.lks@pilkaopolska.pl693562953
LKS ŹRÓDŁO KROŚNICAkrosnica.lzs@pilkaopolska.pl785983654
507099801
LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKIgorzowslaski.lmks@pilkaopolska.pl510064048
LUKS DELTA BIELICEbielice.delta@pilkaopolska.pl723407072
LUKS PAWŁOWICZKIpawlowiczki@pilkaopolska.pl513062904
LUKS POLONIA GOŚCIĘCINgosciecin.polonia@pilkaopolska.pl604724152
LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKpogorzelacznik.polonia@pilkaopolska.pl694218932
LUKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE GŁOGÓWEKgłogowek.luks@pilkaopolska.pl723539877
605948571
LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDujazd.luks@pilkaopolska.pl607755801
LZS AGRO – CHMIEL UJEŹDZIECujezdziec.lzs@pilkaopolska.pl649454043
LZS AGROPLON GŁUSZYNAgluszyna.lzsagroplon@pilkaopolska.pl604592904
LZS AGROPLON II GŁUSZYNAgluszyna.lzsagroplon@pilkaopolska.pl604173476
LZS ALBOR BORKI MAŁEborkimale.lzs@pilkaopolska.pl609468011
LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWjaryszow.lzs@pilkaopolska.pl504851297
LZS BŁĘKITNI PRZECZAprzecza.blekitni@pilkaopolska.pl504419007
LZS BORKI WIELKIEborkiwielkie.lzs@pilkaopolska.pl724101510
LZS BORKOWICEborkowice.lzs@pilkaopolska.pl886461894
LZS BUGAJ NOWYbugajnowy.lzs@pilkaopolska.pl723228078
LZS BUKÓWbukow.lzs@pilkaopolska.pl664051218
LZS BURZA GRĘBOSZÓWgreboszow.burza@pilkaopolska.pl724563276
LZS BURZA KOSOROWICEkosorowice.burza@pilkaopolska.pl723495200
LZS BURZA LIPKIlipki.burza@pilkaopolska.pl605525844
LZS CHOCIANOWICEchocianowice.lzs@pilkaopolska.pl 888773766
LZS CHRZELICEchrzelice.lzs@pilkaopolska.pl696823277
600521130
LZS CZARNI PRZYLESIE DOLNEprzylesiedolne.czarni@pilkaopolska.pl600317781
LZS CZARNOLASczarnolas.lzs@pilkaopolska.pl609343806
LZS CZYŻOWICEczyzowice.lzs@pilkaopolska.pl774395186
LZS DĄBRÓWKA GÓRNAdabrowkagorna.lzs@pilkaopolska.pl692197085
LZS DOMASZKOWICEdomaszkowice.lzs@pilkaopolska.pl508291206
LZS DYTMARÓWdytmarow@pilkaopolska.pl664124303
LZS DZIEWIĘTLICEdziewietlice.lzs@pilkaopolska.pl693376625
695994298
LZS FC EGIPT KRZYŻOWICEkrzyzowice.egipt@pilkaopolska.pl724101279
LZS FC PILSZCZpilszcz.lzs@pilkaopolska.pl695088175
LZS FIORENTINA KAMEX NAKŁOnaklo.fiorentina@pilkaopolska.pl609838189
LZS FORTUNA CHOMIĄŻAchomiaza.fortuna@pilkaopolska.pl667973686
LZS GAZOWNIK WAWELNOwawelno.gazownik@pilkaopolska.pl512245789
LZS GIERAŁTOWICEgieraltowice.lzs@pilkaopolska.pl669214689
LZS GKS IZBICKO-OTMICEizbicko.lzsgks@pilkaopolska.pl662605092
LZS GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORYtarnowprzywory.lzsgks@pilkaopolska.pl660480911
LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYtarnowprzywory.lzsgks@pilkaopolska.pl660480911
LZS GOLCZOWICEgolczowice.lzs@pilkaopolska.pl783672576
LZS GOŚCICEgoscice.lzs@pilkaopolska.pl661184674
LZS GOWOROWICEgoworowice.lzs@pilkaopolska.pl514462597
LZS GRODZIECgrodziec.lzs@pilkaopolska.pl609907765
LZS GROM ŚWIERKLEswierkle.grom@pilkaopolska.pl886785063
LZS GRONOWICEgronowice.lzs@pilkaopolska.pl605784406
LZS GRUDZICEgrudzice.lzs@pilkaopolska.pl606257026
LZS GRYŻÓWgryzow.lzs@pilkaopolska.pl507160568
LZS GWIAZDA KOZŁÓWKIkozlowki.lzs@pilkaopolska.pl883019536
LZS II JEŁOWAjelowa.lzs@pilkaopolska.pl603071082
LZS II STAROWICE DOLNEstarowicedolne.lzs@pilkaopolska.pl728342079
LZS II WALCE-KROMOŁÓWwalce.lzs@pilkaopolska.pl667218121
LZS INTER MECHNICAmechnica.lzs@pilkaopolska.pl692779292
LZS JAKUB PROŚLICEproslice.jakub@pilkaopolska.pl606489687
LZS JEŁOWAjelowa.lzs@pilkaopolska.pl603071082
LZS JĘDRZYCHÓWjedrzychow.lzs@pilkaopolska.pl668291707
LZS KADŁUBIECkadlubiec.lzs@pilkaopolska.pl795463080
LZS KAŁKÓWkalkow.lzs@pilkaopolska.pl606887996
LZS KASTOR JASIENICA GÓRNAjasienicagorna.lzs@pilkaopolska.pl502263386
LZS KĘPNICAkepnica.lzs@pilkaopolska.pl691893751
LZS KOLNOWICEkolnowice.lzs@pilkaopolska.pl668224950
LZS KOMORZNOkomorzno.lks@pilkaopolska.pl602448157
LZS KOPERNIKI-MORÓWkoperniki.lzs@pilkaopolska.pl504078514
501509221
LZS KOSMOS DOBRAdobra.kosmos@pilkaopolska.pl606928397
LZS KOTLARNIA-GOSZYCEkotlarnia.lzs@pilkaopolska.pl693860740
LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRkornica.lzs@pilkaopolska.pl663197012
LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚnowawies.kresowianka@pilkaopolska.pl665564012
LZS KRZYWICZYNYkrzywiczyny.lks@pilkaopolska.pl722187509
LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINkruszyna.lzs@pilkaopolska.pl699038796
LZS KS POLONIA PRZYLESIEprzylesie.polonia@pilkaopolska.pl532536695
LZS KUJAKOWICEkujakowice.lzs@pilkaopolska.pl886539489
LZS KUJAWYkujawy.lzs@pilkaopolska.pl502173102
LZS KUNIÓWkuniow.lzs@pilkaopolska.pl698742154
LZS KUPkup.lzs@pilkaopolska.pl667693945
LZS LASOWICE WIELKIElasowicewielkie.lzs@pilkaopolska.pl693181549
LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIAligotabialska.lzs@pilkaopolska.pl694603902
LZS LIGOTA GÓRNAligotagorna.lzs@pilkaopolska.pl660796391
LZS LIGOTA OLESKAligotaoleska.lzs@pilkaopolska.pl605235558
LZS LIGOTA TURAWSKAligotaturawska@pilkaopolska.pl660690096
LZS LIGOTA WOŁCZYŃSKAligotawolczynska.lks@pilkaopolska.pl535387195
LZS LISIĘCICElisiecice.lzs@pilkaopolska.pl669010786
LZS LUBOSZYCEluboszyce.lzs@pilkaopolska.pl602360980
LZS LUBRZAlubrza.lzs@pilkaopolska.pl500861239
LZS ŁĄCZANYlaczany.lzs@pilkaopolska.pl722276397
LZS ŁĄKA PRUDNICKAlakaprudnicka.lzs@pilkaopolska.pl602758465
LZS ŁĄKA-JODŁÓWlakajodlow.lzs@pilkaopolska.pl601074010
LZS ŁĘŻCElezce.lzs@pilkaopolska.pl602658917
LZS ŁOWKOWICElowkowice.lzs@pilkaopolska.pl886910561
LZS ŁOWOSZÓWlowoszow.lzs@pilkaopolska.pl604481796
LZS ŁUKOWICE BRZESKIElukowicebrzeskie.lzs@pilkaopolska.pl790812299
LZS MACIEJOWICEmaciejowice.lzs@pilkaopolska.pl661963022
667874303
LZS MACIOWAKRZEmaciowakrze.lzs@pilkaopolska.pl798763153
LZS MECHNICEmechnice.lzs@pilkaopolska.pl662264888
LZS METEOR JASIENICA DOLNAjasienicadolna.meteor@pilkaopolska.pl662252725
LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICEujazdniezdrowice.lzs@pilkaopolska.pl602627620
508282255
LZS NIWNICA-KONRADOWAniwnicakonradowa.lzs@pilkaopolska.pl600192480
LZS ODRA KĄTY OPOLSKIEkatyopolskie.lzs@pilkaopolska.pl506691875
LZS ODRZANKA DZIERGOWICEdziergowice.lzs@pilkaopolska.pl774830216
LZS OLIMPIA II LEWIN BRZESKIlewinbrzeski.lzsolimpia@pilkaopolska.pl884991431
LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIlewinbrzeski.lzsolimpia@pilkaopolska.pl503128424
LZS ORŁY WOSKOWICE MAŁEwoskowicemale.lzs@pilkaopolska.pl785298701
LZS ORZEŁ BIESTRZYKOWICE-MIODARYbiestrzykowice.lzs@pilkaopolska.pl668857402
LZS ORZEŁ BRANICEbranice.lzsorzel@pilkaopolska.pl880186196
LZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAWdzierzyslaw.lzs@pilkaopolska.pl662204386
LZS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚrenskawies.lksorzel@pilkaopolska.pl509812394
LZS ORZEŁ OLSZANKAolszanka.orzel@pilkaopolska.pl669528749
LZS PAKOSŁAWICEpakoslawice.lzs@pilkaopolska.pl722374506
LZS PARTYZANT KAZIMIERZkazimierz.partyzant@pilkaopolska.pl692205160
885764491
LZS PIOTRÓWKApiotrowka.lzs@pilkaopolska.pl604281040
LZS PODZAMCZE NYSAnysa.podzamcze@pilkaopolska.pl608781033
698820698
LZS POGOŃ ŁOSIÓWlosiow.pogon@pilkaopolska.pl502919555
LZS POGOŃ WOJNOWICEwojnowice.pogon@pilkaopolska.pl535129465
LZS POGRANICZE MOKREmokre.pogranicze@pilkaopolska.pl606609966
LZS POKRZYWNICApokrzywnica.lzs@pilkaopolska.pl600503577
LZS POLANOWICEpolanowice.lzs@pilkaopolska.pl889130018
LZS POLONIA DOMASZOWICEdomaszowice.polonia@pilkaopolska.pl605572878
LZS POLONIA SMARDYsmardy.polonia@pilkaopolska.pl603650042
LZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIEsciborzycewielkie.polonia@pilkaopolska.pl533290487 
LZS POLSKI ŚWIĘTÓWpolskiswietow.lzs@pilkaopolska.pl724442028
LZS PRZECHÓDprzechod.lzs@pilkaopolska.pl500320953
LZS RACŁAWICZKIraclawiczki.lzs@pilkaopolska.pl503197413
LZS RADAWIEradawie.lzs@pilkaopolska.pl602869894
LZS RADŁÓWradlow.lzs@pilkaopolska.pl783812186
LZS RASZOWAraszowa.lzs@pilkaopolska.pl513329658
LZS ROLNIK LASOCICElasocice.rolnik@pilkaopolska.pl509521477
LZS ROLNIK LEWICElewice.rolnik@pilkaopolska.pl505728814
LZS ROLNIK PARUSZOWICEparuszowice.rolnik@pilkaopolska.pl880514832
LZS ROLNIK WIERZBICA GÓRNAwierzbicagorna.rolnik@pilkaopolska.pl662615826
LZS RUCH STEBLÓWsteblow.ruch@pilkaopolska.pl607438592
LZS RUCH ZUBRZYCEzubrzyce.ruch@pilkaopolska.pl667994151 
LZS RUDATOM KĘPAkepa.rudatom@pilkaopolska.pl608655536
LZS RUDNIKIrudniki.lzs@pilkaopolska.pl697093733
LZS RUDZICZKArudziczka.lzs@pilkaopolska.pl511715095
LZS RZEPCErzepce.lzs@pilkaopolska.pl600089910
LZS SIESTRZECHOWICEsiestrzechowice.lzs@pilkaopolska.pl609364912
LZS SKOROGOSZCZskorogoszcz.lzs@pilkaopolska.pl517170108
LZS SŁAWICEslawice.lzs@pilkaopolska.pl600905327
LZS SMARCHOWICE WIELKIEsmarchowicewielkie.lzs@pilkaopolska.pl539826402
LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWboguchwalow.sokol@pilkaopolska.pl668165193
LZS SOKÓŁ LEŚNICAlesnica.sokol@pilkaopolska.pl665035493
LZS SPARTA KRZYWIZNAkrzywizna.lzs@pilkaopolska.pl531202035
LZS SPARTAN WÓJTOWICEwojtowice.spartan@pilkaopolska.pl508060085
501975536
LZS STAL GROBNIKIgrobniki.stal@pilkaopolska.pl696710070
LZS STANISZCZE WIELKIEstaniszczewielkie.lzs@pilkaopolska.pl793434546
LZS STARE BUDKOWICEstarebudkowice.lzs@pilkaopolska.pl798035225
LZS STARE KOTKOWICEstarekotkowice.lzs@pilkaopolska.pl607102329
LZS STARE KOŹLEstarekozle.lzs@pilkaopolska.pl724346738 
LZS STAROŚCINstaroscin.lzs@pilkaopolska.pl602753719
LZS STAROWICE DOLNEstarowicedolne.lzs@pilkaopolska.pl728342079
LZS START BOGDANOWICEbogdanowice.lzs@pilkaopolska.pl506055094
LZS STOBRAWA WACHOWICEwachowice.stobrawa@pilkaopolska.pl723473869
LZS STRADUNIAstradunia.lzs@pilkaopolska.pl607978907
LZS SUDETY MOSZCZANKAmoszczanka.lzs@pilkaopolska.pl503093985
LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWscinawanyska.lzs@pilkaopolska.pl604393311
664476782
LZS ŚLIWICEsliwice.lzs@pilkaopolska.pl691051018
LZS TRZEBOSZOWICEtrzeboszowice.lzs@pilkaopolska.pl725443071
LZS TURAWAturawa.lzs@pilkaopolska.pl604155442
LZS UNIA RASZOWA-DANIECraszowa.unia@pilkaopolska.pl600261485
LZS USZYCEuszyce.lzs@pilkaopolska.pl723532099
LZS VICTORIA 1900 ŁANYlany.lzs@pilkaopolska.pl516931789
LZS VICTORIA CHRÓŚCICEchroscice.lzs@pilkaopolska.pl887843333
LZS VICTORIA DOBRZYŃdobrzyn.lzs@pilkaopolska.pl602266495
LZS VICTORIA II CHRÓŚCICEchroscice.lzs@pilkaopolska.pl887843333
LZS VICTORIA KOŚCIERZYCEkoscierzyce.victoria@pilkaopolska.pl791492659
LZS VICTORIA WIERZBNIKwierzbnik.victoria@pilkaopolska.pl604818308
LZS WALCEwalce.lzs@pilkaopolska.pl505032868
LZS WALCEwalce.lzs@pilkaopolska.pl505032868
LZS WICHRÓWwichrow.lzs@pilkaopolska.pl724101507
LZS WIDAWKA LUBSKAwidawkalubska.lzs@pilkaopolska.pl720854277
LZS WŁODARY-WĘŻAwlodaryweza.lzs@pilkaopolska.pl603622159
LZS ZAWADA, gm. TURAWAzawada.lzs-gm.turawa@pilkaopolska.pl504251946
LZS ZAWADA, koło Głogówkazawada.lzs-gm.glogowek@pilkaopolska.pl605447328
LZS ZAWISZA STARA KUŹNIAstarakuznia.zawisza@pilkaopolska.pl600001009
LZS ZĘBOWICEzebowice.lzs@pilkaopolska.pl726458016
LZS ZIMNA WÓDKAzimnawodka.lzs@pilkaopolska.pl697330090
LZS ZRYW PAWŁOWICZKIpawlowiczki.zryw@pilkaopolska.pl607169814
LZS ZRYW SZYDŁOWICEszydlowice.zryw@pilkaopolska.pl669001134 
LZS ŻŁOBIZNAzlobizna.lzs@pilkaopolska.pl507099818
LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIEsmarchowice.lzs@pilkaopolska.pl693173457
LZS ŻYTNIÓWzytniow.lzs@pilkaopolska.pl602620549
MGKS CUKROWNIK BABORÓWbaborow.mgks@pilkaopolska.pl725111791
MKS GOGOLINgogolin.mks@pilkaopolska.pl515424208
MKS II GOGOLINgogolin.mks@pilkaopolska.pl515424208
MKS KLUCZBORKkluczbork.mks@pilkaopolska.pl665062003
MKS POGOŃ PRUDNIKprudnik.mkspogon@pilkaopolska.pl609263194
602878502
MKS POLONIA II PRÓSZKÓWproszkow.polonia@pilkaopolska.pl791571423
MKS POLONIA PRÓSZKÓWproszkow.polonia@pilkaopolska.pl791571423
MKS POLONIA PRÓSZKÓWproszkow.polonia@pilkaopolska.pl791571423
MKS RUCH ZDZIESZOWICEzdzieszowice.ruch@pilkaopolska.pl600321258
MKS SOKÓŁ NIEMODLINniemodlin.mks@pilkaopolska.pl509087835
MKS TUŁOWICEtulowice.mks@pilkaopolska.pl790435641
MKS WOŁCZYNwolczyn.mks@pilkaopolska.pl606438883
MLUKS TUŁOWICEtulowice.mluks@pilkaopolska.pl601987755
MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICEotmuchow.mzlksczarni@pilkaopolska.pl888353043
MZLKS CZARNI OTMUCHÓWotmuchow.mzlksczarni@pilkaopolska.pl888353043
NKS START NAMYSŁÓWnamyslow.nksstart@pilkaopolska.pl661649714
OKS ODRA II OPOLEopole.oksodra@pilkaopolska.pl606682221
501216172
OKS ODRA OPOLEopole.oksodra@pilkaopolska.pl600045466
OKS OLESNOolesno.oks@pilkaopolska.pl697503508
OTMĘT FKS KRAPKOWICEkrapkowice.otmet@pilkaopolska.pl723523753
PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWproszkow.pomologia@pilkaopolska.pl500683958
RTS ODRA KĘDZIERZYN-KOŹLEkkozle.odra@pilkaopolska.pl502102869
SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIdobrzenwielki.skftor@pilkaopolska.pl604243741
SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKIdobrzenwielki.skftor@pilkaopolska.pl604243741
SKS CHMIELOWICEchmielowice.sks@pilkaopolska.pl509272207
SKS GAS GRODKÓWgrodkow.grodkowska@pilkaopolska.pl608026153
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEstrzelceopolskie.skspiast@pilkaopolska.pl607276831
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEstrzelceopolskie.skspiast@pilkaopolska.pl607276831
SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEzdzieszowice.koksownik@pilkaopolska.pl600416258
785904631
SOCCER COLLEGE ŚLĄSK ŁUBNIANYsoccer.college@pilkaopolska.pl697972360
SSA PIŁKARSKA BIAŁAbiala.ap@pilkaopolska.pl607339946
SSKF KS DĄBROWAdabrowa.ks@pilkaopolska.pl665391868
SSKS STAL ZAWADZKIEzawadzkie.stal@pilkaopolska.pl667696930
SSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKIkamienslaski.kamyki@pilkaopolska.pl531798930
STOWARZYSZENIE AKADEMIA PIŁKARSKA BLAZE K-KOZLE kkozle.sapblaze@pilkaopolska.pl 608757790 
STOWARZYSZENIE AKADEMIA PIŁKARSKA SKOROGOSZCZskorogoszcz.sap@pilkaopolska.pl570644144
STOWARZYSZENIE SPORTOWE PIĄTKA PRUDNIKprudnik.piatka@pilkaopolska.pl608292454
TKKF BLACHOWIANKA KĘDZIERZYN-K.kkozle.blachowianka@pilkaopolska.pl609946783
TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIMopole.tskn@pilkaopolska.pl511328743
TS CHEMIK K-KOŹLEkkozle.tschemik@pilkaopolska.pl695429227
TS UNIA POLSKA CEREKIEWpolskacerekiew.unia@pilkaopolska.pl602373994
UKP GOL OPOLEopole.gol@pilkaopolska.pl601409040
UKS 9 FA K-KOŹLEkkozle.fa9@pilkaopolska.pl661714021
UKS AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ GŁOGÓWEKglogowek.apn@pilkaopolska.pl723536740
UKS AP OTMĘT KRAPKOWICEkrapkowice.ap@pilkaopolska.pl 662506347
UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYglucholazy.hattrick@pilkaopolska.pl508122765
UKS JEDYNKA NIEMODLINniemodlin.jedynka@pilkaopolska.pl504640837
UKS KARNKÓWkarnkow.uks@pilkaopolska.pl730996450
UKS LIDER SKARBIMIERZskarbimierz.lider@pilkaopolska.pl731473666
UKS ORLIK PRUDNIKprudnik.orlik@pilkaopolska.pl669367900
UKS RODŁO OPOLEopole.uksrodlo@pilkaopolska.pl606688719
UKS RODŁO OPOLEopole.uksrodlo@pilkaopolska.pl501216172
UKS SAP BRZEGbrzeg.sap@pilkaopolska.pl502668009
UKS SPIDERS KRAPKOWICEkrapkowice.spiders@pilkaopolska.pl668253136
UKS SPORTING NYSAnysa.sporting@pilkaopolska.pl880120190
UKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA DZIESIĄTKAopole.dziesiatka@pilkaopolska.pl666919555 
UKS TURAWAturawa.uks@pilkaopolska.pl665987755
UKS UNIA OPOLEopole.unia@pilkaopolska.pl788983921
ULKS AKADEMIA PIŁKARSKA STRIKER CHRÓŚCINAchroscina.ulks@pilkaopolska.pl781552248
ULKS BOGDAŃCZOWICEbogdanczowice.ulks@pilkaopolska.pl797403655
ULKS MŁODE ORŁY LUBOSZYCEluboszyce.ulks@pilkaopolska.pl608065311
ULKS ORZEŁ II ŹLINICEzlinice.ulksorzel@pilkaopolska.pl604449359
ULKS ORZEŁ ŹLINICEzlinice.ulksorzel@pilkaopolska.pl604449359
ZKS MOTOR PRASZKApraszka.motor@pilkaopolska.pl691992694
LUDOWY MIĘDZYSZKOLNY UKS ATHLETIC ZAGWIŹDZIEzagwizdzie.lmuks@pilkaopolska.pl607381640
GMKS OZIMEKozimek.gmks@pilkaopolska.pl512113570
LZS ŻYWOCICEzywocice.lzs@pilkaopolska.pl881672772
LZS SKAŁĄGIskalagi.lzs@pilkaopolska.pl889367371
LKS GÓRAL SIDZINAsidzina.goral@pilkaopolska.pl785953268
KS PIAST OPOLEopole.piast@pilkaopolska.pl603126345
KS PROMIL BĄKOWICEbakowice.promil@pilkaopolska.pl725864379
LKS WIKING OPOLEopole.wiking@pilkaopolska.pl606688719
SAP FUNBALL GOTARTÓWgotartow.funball@pilkaopolska.pl602115650
LZS SWORNICA CZARNOWĄSYczarnowasy.lzsswornica@pilkaopolska.pl782962511