KLASA B GRUPA IX

Tabela rozgrywek: Klasa B Grupa 9
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS METEOR JASIENICA DOLNA102790132:8
2KTS CZARNI KORFANTÓW102581129:7
3LKS GÓRAL SIDZINA102581150:4
4LZS GRYŻÓW101961330:14
5LZS PRZECHÓD101752339:20
6LZS WŁODARY-WĘŻA101442428:29
7LZS LUBRZA101031619:33
8KGKS KRASNA GÓRA10923518:30
9LZS RUDZICZKA1051277:34
10LZS KOLNOWICE1041186:49
11KS PLON SKOROSZYCE1020285:35
12PAUZA000000:0
Ostatnia kolejka (11) rozgrywek: Klasa B Grupa 9
61KS PLON SKOROSZYCELZS RUDZICZKA2023-11-1213:301:1
62LZS LUBRZALZS KOLNOWICE2023-11-1213:303:0
63PAUZALZS WŁODARY-WĘŻA
64LZS GRYŻÓWLKS GÓRAL SIDZINA2023-11-1213:301:1
65LZS METEOR JASIENICA DOLNALZS PRZECHÓD2023-11-1213:304:1
66KTS CZARNI KORFANTÓWKGKS KRASNA GÓRA2023-11-1213:301:0
Terminarz rozgrywek: Klasa B Grupa 9
Kolejka 1
1KGKS KRASNA GÓRALZS RUDZICZKA2023-09-0317:001:2
2LZS PRZECHÓDKTS CZARNI KORFANTÓW2023-09-0317:002:2
3LKS GÓRAL SIDZINALZS METEOR JASIENICA DOLNA2023-09-0317:002:0
4LZS WŁODARY-WĘŻALZS GRYŻÓW2023-09-0317:002:1
5LZS KOLNOWICEPAUZAMecz nie odbył się
6KS PLON SKOROSZYCELZS LUBRZA2023-09-0314:000:1
Kolejka 2
7LZS RUDZICZKALZS LUBRZA2023-09-1016:300:5
8PAUZAKS PLON SKOROSZYCEMecz nie odbył się
9LZS GRYŻÓWLZS KOLNOWICE2023-09-1014:009:0
10LZS METEOR JASIENICA DOLNALZS WŁODARY-WĘŻA2023-09-1016:305:1
11KTS CZARNI KORFANTÓWLKS GÓRAL SIDZINA2023-09-1016:302:0
12KGKS KRASNA GÓRALZS PRZECHÓD2023-09-1016:304:4
Kolejka 3
13LZS PRZECHÓDLZS RUDZICZKA2023-09-1716:305:1
14LKS GÓRAL SIDZINAKGKS KRASNA GÓRA2023-09-1716:309:0
15LZS WŁODARY-WĘŻAKTS CZARNI KORFANTÓW2023-09-1716:302:3
16LZS KOLNOWICELZS METEOR JASIENICA DOLNA2023-09-1616:300:1
17KS PLON SKOROSZYCELZS GRYŻÓW2023-09-1714:001:4
18LZS LUBRZAPAUZAMecz nie odbył się
Kolejka 4
19LZS RUDZICZKAPAUZAMecz nie odbył się
20LZS GRYŻÓWLZS LUBRZA2023-09-2414:005:1
21LZS METEOR JASIENICA DOLNAKS PLON SKOROSZYCE2023-09-2416:005:0
22KTS CZARNI KORFANTÓWLZS KOLNOWICE2023-09-2416:006:0
23KGKS KRASNA GÓRALZS WŁODARY-WĘŻA2023-09-2416:003:3
24LZS PRZECHÓDLKS GÓRAL SIDZINA2023-09-2416:001:2
Kolejka 5
25LKS GÓRAL SIDZINALZS RUDZICZKA2023-10-0116:003:0
26LZS WŁODARY-WĘŻALZS PRZECHÓD2023-10-0116:004:5
27LZS KOLNOWICEKGKS KRASNA GÓRA2023-09-3016:000:2
28KS PLON SKOROSZYCEKTS CZARNI KORFANTÓW2023-10-0114:000:5
29LZS LUBRZALZS METEOR JASIENICA DOLNA2023-10-0116:001:4
30PAUZALZS GRYŻÓWMecz nie odbył się
Kolejka 6
31LZS RUDZICZKALZS GRYŻÓW2023-10-0815:301:4
32LZS METEOR JASIENICA DOLNAPAUZAMecz nie odbył się
33KTS CZARNI KORFANTÓWLZS LUBRZA2023-10-0815:304:2
34KGKS KRASNA GÓRAKS PLON SKOROSZYCE2023-10-0815:301:1
35LZS PRZECHÓDLZS KOLNOWICE2023-10-0815:309:1
36LKS GÓRAL SIDZINALZS WŁODARY-WĘŻA2023-10-0815:308:0
Kolejka 7
37LZS WŁODARY-WĘŻALZS RUDZICZKA2023-10-1515:305:0
38LZS KOLNOWICELKS GÓRAL SIDZINA2023-10-1415:300:11
39KS PLON SKOROSZYCELZS PRZECHÓD2023-10-1514:000:7
40LZS LUBRZAKGKS KRASNA GÓRA2023-10-1515:303:4
41PAUZAKTS CZARNI KORFANTÓWMecz nie odbył się
42LZS GRYŻÓWLZS METEOR JASIENICA DOLNA2023-10-1514:002:4
Kolejka 8
43LZS RUDZICZKALZS METEOR JASIENICA DOLNA2023-10-2215:000:4
44KTS CZARNI KORFANTÓWLZS GRYŻÓW2023-10-2214:002:0
45KGKS KRASNA GÓRAPAUZAMecz nie odbył się
46LZS PRZECHÓDLZS LUBRZA2023-10-2215:005:1
47LKS GÓRAL SIDZINAKS PLON SKOROSZYCE2023-10-2215:005:0
48LZS WŁODARY-WĘŻALZS KOLNOWICE2023-10-2215:006:0
Kolejka 9
49LZS KOLNOWICELZS RUDZICZKA2023-10-2814:002:2
50KS PLON SKOROSZYCELZS WŁODARY-WĘŻA2023-10-2914:002:3
51LZS LUBRZALKS GÓRAL SIDZINA2023-10-2814:000:9
52PAUZALZS PRZECHÓDMecz nie odbył się
53LZS GRYŻÓWKGKS KRASNA GÓRA2023-10-2913:303:2
54LZS METEOR JASIENICA DOLNAKTS CZARNI KORFANTÓW2023-10-2914:001:0
Kolejka 10
55LZS RUDZICZKAKTS CZARNI KORFANTÓW2023-11-0513:300:4
56KGKS KRASNA GÓRALZS METEOR JASIENICA DOLNA2023-11-0513:301:4
57LZS PRZECHÓDLZS GRYŻÓW2023-11-0513:300:1
58LKS GÓRAL SIDZINAPAUZAMecz nie odbył się
59LZS WŁODARY-WĘŻALZS LUBRZA2023-11-0513:302:2
60LZS KOLNOWICEKS PLON SKOROSZYCE2023-11-0413:303:0Walkower
Kolejka 11
61KS PLON SKOROSZYCELZS RUDZICZKA2023-11-1213:301:1
62LZS LUBRZALZS KOLNOWICE2023-11-1213:303:0
63PAUZALZS WŁODARY-WĘŻA
64LZS GRYŻÓWLKS GÓRAL SIDZINA2023-11-1213:301:1
65LZS METEOR JASIENICA DOLNALZS PRZECHÓD2023-11-1213:304:1
66KTS CZARNI KORFANTÓWKGKS KRASNA GÓRA2023-11-1213:301:0
Kolejka 12
1LZS RUDZICZKAKGKS KRASNA GÓRA2024-03-1715:00
2KTS CZARNI KORFANTÓWLZS PRZECHÓD2024-03-1715:00
3LZS METEOR JASIENICA DOLNALKS GÓRAL SIDZINA2024-03-1715:00
4LZS GRYŻÓWLZS WŁODARY-WĘŻA2024-03-1714:00
5PAUZALZS KOLNOWICE2024-03-1715:00
6LZS LUBRZAKS PLON SKOROSZYCE2024-03-1715:00
Kolejka 13
7LZS LUBRZALZS RUDZICZKA2024-03-2415:30
8KS PLON SKOROSZYCEPAUZA2024-03-2415:30
9LZS KOLNOWICELZS GRYŻÓW2024-03-2315:30
10LZS WŁODARY-WĘŻALZS METEOR JASIENICA DOLNA2024-03-2415:30
11LKS GÓRAL SIDZINAKTS CZARNI KORFANTÓW2024-03-2415:30
12LZS PRZECHÓDKGKS KRASNA GÓRA2024-03-2415:30
Kolejka 14
13LZS RUDZICZKALZS PRZECHÓD2024-04-0716:00
14KGKS KRASNA GÓRALKS GÓRAL SIDZINA2024-04-0716:00
15KTS CZARNI KORFANTÓWLZS WŁODARY-WĘŻA2024-04-0716:00
16LZS METEOR JASIENICA DOLNALZS KOLNOWICE2024-04-0716:00
17LZS GRYŻÓWKS PLON SKOROSZYCE2024-04-0714:00
18PAUZALZS LUBRZA2024-04-0716:00
Kolejka 15
19PAUZALZS RUDZICZKA2024-04-1416:30
20LZS LUBRZALZS GRYŻÓW2024-04-1416:30
21KS PLON SKOROSZYCELZS METEOR JASIENICA DOLNA2024-04-1416:30
22LZS KOLNOWICEKTS CZARNI KORFANTÓW2024-04-1316:30
23LZS WŁODARY-WĘŻAKGKS KRASNA GÓRA2024-04-1416:30
24LKS GÓRAL SIDZINALZS PRZECHÓD2024-04-1416:30
Kolejka 16
25LZS RUDZICZKALKS GÓRAL SIDZINA2024-04-2117:00
26LZS PRZECHÓDLZS WŁODARY-WĘŻA2024-04-2117:00
27KGKS KRASNA GÓRALZS KOLNOWICE2024-04-2117:00
28KTS CZARNI KORFANTÓWKS PLON SKOROSZYCE2024-04-2117:00
29LZS METEOR JASIENICA DOLNALZS LUBRZA2024-04-2117:00
30LZS GRYŻÓWPAUZA2024-04-2117:00
Kolejka 17
31LZS GRYŻÓWLZS RUDZICZKA2024-04-2814:00
32PAUZALZS METEOR JASIENICA DOLNA2024-04-2817:00
33LZS LUBRZAKTS CZARNI KORFANTÓW2024-04-2817:00
34KS PLON SKOROSZYCEKGKS KRASNA GÓRA2024-04-2817:00
35LZS KOLNOWICELZS PRZECHÓD2024-04-2717:00
36LZS WŁODARY-WĘŻALKS GÓRAL SIDZINA2024-04-2817:00
Kolejka 18
37LZS RUDZICZKALZS WŁODARY-WĘŻA2024-05-0517:00
38LKS GÓRAL SIDZINALZS KOLNOWICE2024-05-0517:00
39LZS PRZECHÓDKS PLON SKOROSZYCE2024-05-0517:00
40KGKS KRASNA GÓRALZS LUBRZA2024-05-0517:00
41KTS CZARNI KORFANTÓWPAUZA2024-05-0517:00
42LZS METEOR JASIENICA DOLNALZS GRYŻÓW2024-05-0517:00
Kolejka 19
43LZS METEOR JASIENICA DOLNALZS RUDZICZKA2024-05-1217:00
44LZS GRYŻÓWKTS CZARNI KORFANTÓW2024-05-1214:00
45PAUZAKGKS KRASNA GÓRA2024-05-1217:00
46LZS LUBRZALZS PRZECHÓD2024-05-1217:00
47KS PLON SKOROSZYCELKS GÓRAL SIDZINA2024-05-1217:00
48LZS KOLNOWICELZS WŁODARY-WĘŻA2024-05-1117:00
Kolejka 20
49LZS RUDZICZKALZS KOLNOWICE2024-05-1917:00
50LZS WŁODARY-WĘŻAKS PLON SKOROSZYCE2024-05-1917:00
51LKS GÓRAL SIDZINALZS LUBRZA2024-05-1917:00
52LZS PRZECHÓDPAUZA2024-05-1917:00
53KGKS KRASNA GÓRALZS GRYŻÓW2024-05-1917:00
54KTS CZARNI KORFANTÓWLZS METEOR JASIENICA DOLNA2024-05-1917:00
Kolejka 21
55KTS CZARNI KORFANTÓWLZS RUDZICZKA2024-05-2617:00
56LZS METEOR JASIENICA DOLNAKGKS KRASNA GÓRA2024-05-2617:00
57LZS GRYŻÓWLZS PRZECHÓD2024-05-2614:00
58PAUZALKS GÓRAL SIDZINA2024-05-2617:00
59LZS LUBRZALZS WŁODARY-WĘŻA2024-05-2617:00
60KS PLON SKOROSZYCELZS KOLNOWICE2024-05-2617:00
Kolejka 22
61LZS RUDZICZKAKS PLON SKOROSZYCE2024-06-0214:00
62LZS KOLNOWICELZS LUBRZA2024-06-0214:00
63LZS WŁODARY-WĘŻAPAUZA2024-06-0214:00
64LKS GÓRAL SIDZINALZS GRYŻÓW2024-06-0214:00
65LZS PRZECHÓDLZS METEOR JASIENICA DOLNA2024-06-0214:00
66KGKS KRASNA GÓRAKTS CZARNI KORFANTÓW2024-06-0214:00
Nazwa klubue-mailtelefon kontaktowy
1. FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICEchrzastowice.fc@pilkaopolska.pl510027833
AP MŁODY MKS KLUCZBORKkluczbork.apm@pilkaopolska.pl608029846
AP NAMYSŁÓWnamyslow.ap@pilkaopolska.pl535898812
APN ORZEŁ ŹLINICEzlinice.orzel.apn@pilkaopolska.pl666919555
BONGO OPOLEopole.bongo@pilkaopolska.pl508263336
BTP STAL BRZEGbrzeg.stal@pilkaopolska.pl694678875
668209650
FUNDACJA FOOTBALL ACADEMY GROUP OPOLEopole.fundacja.fa@pilkaopolska.pl789329729
793176423
FUNDACJA RAVEN BRZEGbrzeg.fundacja.raven@pilkaopolska.pl693388300
796810312
GKS GŁUCHOŁAZYglucholazy.gks@pilkaopolska.pl604110278
603392967
GKS GRODKÓWgrodkow.gks@pilkaopolska.pl666666909
KS KOMPRACHCICEkomprachcice.gks@pilkaopolska.pl790362696
GKS DREMAN KOMPRACHCICEkomprachcice.gks@pilkaopolska.pl600095167
GKS WIDAWA WILKÓWwilkow.gks@pilkaopolska.pl692665631
GLKS KAMIENNIKkamiennik.glks@pilkaopolska.pl697810404
GLKS WŁOKNIARZ KIETRZkietrz.glks@pilkaopolska.pl519836639
GLKS WŁÓKNIARZ II KIETRZkietrz.glks@pilkaopolska.pl519836639
GÓRNIK JANUSZKOWICEjanuszkowice.gornik@pilkaopolska.pl697778245
601690456
GZ LZS GRODKÓWgrodkow.gzlzs@pilkaopolska.pl788395190
LZS BRYNICAbrynica.lzs@pilkaopolska.pl604720337
GZ LZS ŁUBNIANYlubniany.slask@pilkaopolska.pl794448306
KGKS KRASNA GÓRAkrasnagora.kgks@pilkaopolska.pl665538036
512441851
KKS SUDETY BURGRABICEburgrabice.kks@pilkaopolska.pl695436150
KS BODZANOWICEbodzanowice.ks@pilkaopolska.pl603788555
KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWbodzanow.ks@pilkaopolska.pl694850733
KS CHRZĄSZCZ CHRZĄSZCZYCEchrzaszczyce.chrzaszcz@pilkaopolska.pl602795004
KS CISOWA KĘDZIERZYN-KOŹLEkkozle.cisowa@pilkaopolska.pl691375562
KS DZIEWCZĘCA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ STRZELCE OPOLSKIstrzelceopolskie.dziewczeca.apn@pilkaopolska.pl609599045
KS FORTUNA GŁOGÓWEKglogowek.fortuna@pilkaopolska.pl668716794
KS FORTUNA II GŁOGÓWEKglogowek.fortuna@pilkaopolska.pl668716794
KS FUTSAL TEAM BRZEGbrzeg.futsal@pilkaopolska.pl601877199
KS GÓRAŻDŻEgorazdze.ks@pilkaopolska.pl692917343
KS II KRASIEJÓWkrasiejow.ks@pilkaopolska.pl697483159
KS IPRIME BOGACICAbogacica.lzs@pilkaopolska.pl660821687
KS JANKOWICE WIELKIEjankowicewielkie.ks@pilkaopolska.pl660668072
KS KRASIEJÓWkrasiejow.ks@pilkaopolska.pl697483159
KS LZS ZRYW WYSOKAwysoka.zryw@pilkaopolska.pl668541556
KS MAŁAPANEW OZIMEKozimek.ksmalapanew@pilkaopolska.pl606321970
KS MASTERS BRZEGbrzeg.masters@pilkaopolska.pl604140127
KS METALOWIEC ŁAMBINOWICElambinowice.ks@pilkaopolska.pl666336393
KS MŁODZIK STRZELCE OPOLSKIEstrzelceopolskie.ksmlodzik@pilkaopolska.pl662084062
KS POLONIA GŁUBCZYCEglubczyce.polonia@pilkaopolska.pl608298298
KS POLONIA NYSAnysa.kspolonia@pilkaopolska.pl600390817
KS SKARBIMIERZskarbimierz.ks@pilkaopolska.pl503139239
KS SŁAWIĘCICE KĘDZIERZYN-KOŹLEslawiecice.ks@pilkaopolska.pl694488605
KS SPARTA PACZKÓWpaczkow.kssparta@pilkaopolska.pl608386272
KS START DOBRODZIEŃdobrodzien.ks@pilkaopolska.pl662504366
KS START OLESNOolesno.start@pilkaopolska.pl609304080
KS STOBRAWA LIGOTA DOLNAligotadolna.ks@pilkaopolska.pl880138530
KS SZCZEDRZYKszczedrzyk.ks@pilkaopolska.pl691683610
KS TWARDAWAtwardawa.ks@pilkaopolska.pl692377862
KS UNIA KOLONOWSKIEkolonowskie.ksunia@pilkaopolska.pl608739267
KS UNIA KRAPKOWICEkrapkowice.ks@pilkaopolska.pl668285672
KS UNIA OPOLEopole.uniaks@pilkaopolska.pl788983921
KS ŻĄDŁO SUCHA PSINAsuchapsina.kszadlo@pilkaopolska.pl512166005
601781929
LKS ADAMIETZ KADŁUBkadlub.lzs@pilkaopolska.pl696426617
LKS ATOM GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEgoswinowicegrady.lzs@pilkaopolska.pl667137470
LKS ATOM II GRĄDY-MALERZOWICE MAŁEgoswinowicegrady.lzs@pilkaopolska.pl667137470
LKS BABICEbabice.lks@pilkaopolska.pl661815074
LKS BIAŁA NYSKAbialanyska.lks@pilkaopolska.pl607430800
LKS BŁĘKITNI ROZMIERZrozmierz.blekitni@pilkaopolska.pl518545418
LKS BUDOWLANI STROJECstrojec.lks@pilkaopolska.pl600442589
LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICEkalinow.czarni@pilkaopolska.pl606854628
LKS GOŚWINOWICEgoswinowice.lks@pilkaopolska.pl661184661
LKS GROSZMAL OPOLEopole.groszmal@pilkaopolska.pl607058532
LKS HETMAN BYCZYNAbyczyna.lkshetman@pilkaopolska.pl609191058
LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKArozmierka.lks@pilkaopolska.pl692755396
LKS LEW SZYMONKÓWszymonkow.lks@pilkaopolska.pl605610498
LKS NAPRZÓD JEMIELNICAjemielnica.lksnaprzod@pilkaopolska.pl883749777
LKS OBROWIECobrowiec.lks@pilkaopolska.pl602769772
LKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKAchroscinanyska.ogrodnik@pilkaopolska.pl602415083
LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚrenskawies.lksorzel@pilkaopolska.pl509812394
LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKAblotnicastrzelecka.plon@pilkaopolska.pl507363987
LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKAblotnicastrzelecka.plon@pilkaopolska.pl507363987
LKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCEwiekszyce.lksporawie@pilkaopolska.pl605210647
LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEwiekszyce.lksporawie@pilkaopolska.pl605210647
LKS POLONIA BIAŁAbiala.lks@pilkaopolska.pl509646499
LKS POLONIA KARŁOWICEkarlowice.lks@pilkaopolska.pl796975081
LKS POPIELÓWpopielow.lks@pilkaopolska.pl730546290
LKS PROSNA ZDZIECHOWICEzdziechowice.lks@pilkaopolska.pl692556240
LKS PRZEDMOŚĆprzedmosc.lks@pilkaopolska.pl606208975
LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLASKIEraclawiceslaskie.lks@pilkaopolska.pl534190913
LUKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE-GŁOGÓWEKglogowek.rolnik@pilkaopolska.pl508127096
LKS ROŻNÓWroznow.lks@pilkaopolska.pl724733296
LKS RUSOCINrusocin@pilkaopolska.pl665769396
LKS RYBNArybna.lks@pilkaopolska.pl668130019
LKS RZEMIOSŁO DZIEWKOWICEdziewkowice.rzemioslo@pilkaopolska.pl509827749
LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYkotorzmaly.lks@pilkaopolska.pl697302525
LKS SKALNIK GRACZEgracze.lksskalnik@pilkaopolska.pl509181040
LKS SLĄSK REŃSKA WIEŚrenskawies.lksslask@pilkaopolska.pl512555400
LKS SOKOŁY BIERDZANYbierdzany.lks@pilkaopolska.pl694701936
LKS START SIOŁKOWICEsiolkowice.start@pilkaopolska.pl692368210
LKS STRZELECZKIstrzeleczki.lks@pilkaopolska.pl889736707
LKS SZONÓWszonow.lks@pilkaopolska.pl669852152
LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚrenskawies.lksslask@pilkaopolska.pl505614293
510586930
LKS UNION UJAZDujazd.lks@pilkaopolska.pl608026634
LKS UNIA MURÓWmurow.unia@pilkaopolska.pl605491806
500284926
LKS VICTORIA CISEKcisek.lks@pilkaopolska.pl574505293
LKS VICTORIA II ŻYROWAzyrowa.lks@pilkaopolska.pl784043263
LKS VICTORIA ŻYROWAzyrowa.lks@pilkaopolska.pl784043263
LKS WILKI TADAR GANAgana.wilki@pilkaopolska.pl691281386
LKS ZŁOTY POTOK JARNOŁTÓWEKjarnoltowek.lks@pilkaopolska.pl693562953
LKS ŹRÓDŁO KROŚNICAkrosnica.lzs@pilkaopolska.pl785983654
507099801
LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKIgorzowslaski.lmks@pilkaopolska.pl510064048
LUKS DELTA BIELICEbielice.delta@pilkaopolska.pl723407072
LUKS PAWŁOWICZKIpawlowiczki@pilkaopolska.pl513062904
LUKS POLONIA GOŚCIĘCINgosciecin.polonia@pilkaopolska.pl604724152
LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKpogorzelacznik.polonia@pilkaopolska.pl694218932
LUKS RB GŁOGÓWEKglogowek.luks@pilkaopolska.pl723539877
605948571
LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDujazd.luks@pilkaopolska.pl607755801
LZS AGRO – CHMIEL UJEŹDZIECujezdziec.lzs@pilkaopolska.pl649454043
LZS GŁUSZYNA
LZS ALBOR BORKI MAŁEborkimale.lzs@pilkaopolska.pl609468011
LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWjaryszow.lzs@pilkaopolska.pl504851297
LZS BORKI WIELKIEborkiwielkie.lzs@pilkaopolska.pl724101510
LZS BORKOWICEborkowice.lzs@pilkaopolska.pl886461894
LZS BUGAJ NOWYbugajnowy.lzs@pilkaopolska.pl723228078
LZS BUKÓWbukow.lzs@pilkaopolska.pl664051218
LZS BURZA GRĘBOSZÓWgreboszow.burza@pilkaopolska.pl724563276
LZS BURZA KOSOROWICEkosorowice.burza@pilkaopolska.pl723495200
LZS BURZA LIPKIlipki.burza@pilkaopolska.pl605525844
LZS CHOCIANOWICEchocianowice.lzs@pilkaopolska.pl 888773766
LZS CHRZELICEchrzelice.lzs@pilkaopolska.pl696823277
600521130
LZS CZARNI PRZYLESIE DOLNEprzylesiedolne.czarni@pilkaopolska.pl600317781
LZS CZARNOLASczarnolas.lzs@pilkaopolska.pl609343806
LZS DĄBRÓWKA GÓRNAdabrowkagorna.lzs@pilkaopolska.pl692197085
LZS DOMASZKOWICEdomaszkowice.lzs@pilkaopolska.pl508291206
LZS DYTMARÓWdytmarow@pilkaopolska.pl664124303
LZS DZIEWIĘTLICEdziewietlice.lzs@pilkaopolska.pl693376625
695994298
LZS FC EGIPT KRZYŻOWICEkrzyzowice.egipt@pilkaopolska.pl724101279
LZS FC PILSZCZpilszcz.lzs@pilkaopolska.pl603902762
LZS FIORENTINA KAMEX NAKŁOnaklo.fiorentina@pilkaopolska.pl609838189
LZS FORTUNA CHOMIĄŻAchomiaza.fortuna@pilkaopolska.pl667973686
LZS GAZOWNIK WAWELNOwawelno.gazownik@pilkaopolska.pl512245789
LZS GIERAŁTOWICEgieraltowice.lzs@pilkaopolska.pl506871007
LZS GKS IZBICKO-OTMICEizbicko.lzsgks@pilkaopolska.pl662605092
LZS GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORYtarnowprzywory.lzsgks@pilkaopolska.pl660480911
LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYtarnowprzywory.lzsgks@pilkaopolska.pl660480911
LZS GOŚCICEgoscice.lzs@pilkaopolska.pl661184674
LZS GOWOROWICEgoworowice.lzs@pilkaopolska.pl514462597
LZS GRODZIECgrodziec.lzs@pilkaopolska.pl609907765
LZS GROM ŚWIERKLEswierkle.grom@pilkaopolska.pl886785063
LZS GRONOWICEgronowice.lzs@pilkaopolska.pl600934208
LZS GRUDZICEgrudzice.lzs@pilkaopolska.pl606257026
LZS GRYŻÓWgryzow.lzs@pilkaopolska.pl507160568
LZS GWIAZDA KOZŁÓWKIkozlowki.lzs@pilkaopolska.pl883019536
LZS STEGU START II JEŁOWAjelowa.lzs@pilkaopolska.pl603071082
LZS II STAROWICE DOLNEstarowicedolne.lzs@pilkaopolska.pl728342079
LZS II WALCE-KROMOŁÓWwalce.lzs@pilkaopolska.pl516859558
LZS INTER MECHNICAmechnica.lzs@pilkaopolska.pl517315360
LZS JAKUB PROŚLICEproslice.jakub@pilkaopolska.pl606489687
LZS STEGU START JEŁOWAjelowa.lzs@pilkaopolska.pl603071082
LZS JĘDRZYCHÓWjedrzychow.lzs@pilkaopolska.pl668291707
LZS KADŁUBIECkadlubiec.lzs@pilkaopolska.pl795463080
LZS KAŁKÓWkalkow.lzs@pilkaopolska.pl606887996
LZS KASTOR JASIENICA GÓRNAjasienicagorna.lzs@pilkaopolska.pl502263386
LZS KĘPNICAkepnica.lzs@pilkaopolska.pl691893751
LZS KOLNOWICEkolnowice.lzs@pilkaopolska.pl668224950
LZS KOMORZNOkomorzno.lks@pilkaopolska.pl602448157
LZS KOPERNIKI-MORÓWkoperniki.lzs@pilkaopolska.pl504078514
501509221
LZS KOSMOS DOBRAdobra.kosmos@pilkaopolska.pl606928397
LZS KOTLARNIA-GOSZYCEkotlarnia.lzs@pilkaopolska.pl693860740
LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRkornica.lzs@pilkaopolska.pl663197012
LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINkruszyna.lzs@pilkaopolska.pl699038796
LZS KS POLONIA PRZYLESIEprzylesie.polonia@pilkaopolska.pl532536695
LZS KUJAKOWICEkujakowice.lzs@pilkaopolska.pl886539489
LZS KUJAWYkujawy.lzs@pilkaopolska.pl502173102
LZS KUNIÓWkuniow.lzs@pilkaopolska.pl698742154
LZS KUPkup.lzs@pilkaopolska.pl667693945
LZS LASOWICE WIELKIElasowicewielkie.lzs@pilkaopolska.pl693181549
LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIAligotabialska.lzs@pilkaopolska.pl694603902
LZS LIGOTA GÓRNAligotagorna.lzs@pilkaopolska.pl660796391
LZS LIGOTA OLESKAligotaoleska.lzs@pilkaopolska.pl605235558
LZS LIGOTA TURAWSKAligotaturawska@pilkaopolska.pl660690096
LZS LIGOTA WOŁCZYŃSKAligotawolczynska.lks@pilkaopolska.pl535387195
LZS LISIĘCICElisiecice.lzs@pilkaopolska.pl669010786
LZS LUBOSZYCEluboszyce.lzs@pilkaopolska.pl602360980
LZS LUBRZAlubrza.lzs@pilkaopolska.pl500861239
LZS ŁĄCZANYlaczany.lzs@pilkaopolska.pl722276397
LZS ŁĄKA PRUDNICKAlakaprudnicka.lzs@pilkaopolska.pl602758465
LZS ŁĄKA-JODŁÓWlakajodlow.lzs@pilkaopolska.pl601074010
LZS ŁĘŻCElezce.lzs@pilkaopolska.pl605435158
LZS ŁOWKOWICElowkowice.lzs@pilkaopolska.pl886910561
LZS ŁOWOSZÓWlowoszow.lzs@pilkaopolska.pl604481796
LZS ŁUKOWICE BRZESKIElukowicebrzeskie.lzs@pilkaopolska.pl790812299
LZS MACIEJOWICEmaciejowice.lzs@pilkaopolska.pl661963022
667874303
LZS MACIOWAKRZEmaciowakrze.lzs@pilkaopolska.pl798763153
LZS MECHNICEmechnice.lzs@pilkaopolska.pl662264888
LZS METEOR JASIENICA DOLNAjasienicadolna.meteor@pilkaopolska.pl662252725
LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICEujazdniezdrowice.lzs@pilkaopolska.pl605518775
LZS NIWNICA-KONRADOWAniwnicakonradowa.lzs@pilkaopolska.pl600192480
LZS ODRA KĄTY OPOLSKIEkatyopolskie.lzs@pilkaopolska.pl506691875
LZS ODRZANKA DZIERGOWICEdziergowice.lzs@pilkaopolska.pl774830216
LZS OLIMPIA II LEWIN BRZESKIlewinbrzeski.lzsolimpia@pilkaopolska.pl506120270
LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIlewinbrzeski.lzsolimpia@pilkaopolska.pl506120270
LZS ORZEŁ BRANICEbranice.lzsorzel@pilkaopolska.pl880186196
LZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAWdzierzyslaw.lzs@pilkaopolska.pl695208008
LZS ORZEŁ II REŃSKA WIEŚrenskawies.lksorzel@pilkaopolska.pl509812394
LZS ORZEŁ OLSZANKAolszanka.orzel@pilkaopolska.pl669528749
LZS PAKOSŁAWICEpakoslawice.lzs@pilkaopolska.pl722374506
LZS PARTYZANT KAZIMIERZkazimierz.partyzant@pilkaopolska.pl501550026
692205160
LZS PIOTRÓWKApiotrowka.lzs@pilkaopolska.pl604281040
LZS PODZAMCZE NYSAnysa.podzamcze@pilkaopolska.pl608781033
698820698
LZS POGOŃ ŁOSIÓWlosiow.pogon@pilkaopolska.pl502919555
LZS POGOŃ WOJNOWICEwojnowice.pogon@pilkaopolska.pl535129465
LZS POGRANICZE MOKREmokre.pogranicze@pilkaopolska.pl606609966
LZS POLANOWICEpolanowice.lzs@pilkaopolska.pl889130018
LZS POLONIA DOMASZOWICEdomaszowice.polonia@pilkaopolska.pl605572878
LZS POLONIA SMARDYsmardy.polonia@pilkaopolska.pl603650042
LZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIEsciborzycewielkie.polonia@pilkaopolska.pl533290487 
LZS POLSKI ŚWIĘTÓWpolskiswietow.lzs@pilkaopolska.pl697385700
LZS PRZECHÓDprzechod.lzs@pilkaopolska.pl500320953
LZS RACŁAWICZKIraclawiczki.lzs@pilkaopolska.pl503197413
LZS RADAWIEradawie.lzs@pilkaopolska.pl602869894
LZS RADŁÓWradlow.lzs@pilkaopolska.pl783812186
LZS RASZOWAraszowa.lzs@pilkaopolska.pl514973893
LZS ROLNIK LEWICElewice.rolnik@pilkaopolska.pl505728814
LZS ROLNIK PARUSZOWICEparuszowice.rolnik@pilkaopolska.pl880514832
LZS ROLNIK WIERZBICA GÓRNAwierzbicagorna.rolnik@pilkaopolska.pl662615826
LZS RUCH STEBLÓWsteblow.ruch@pilkaopolska.pl607438592
LZS RUDATOM KĘPAkepa.rudatom@pilkaopolska.pl608655536
LZS RUDNIKIrudniki.lzs@pilkaopolska.pl697093733
LZS RUDZICZKArudziczka.lzs@pilkaopolska.pl511715095
LZS RZEPCErzepce.lzs@pilkaopolska.pl600089910
LZS SIESTRZECHOWICEsiestrzechowice.lzs@pilkaopolska.pl609364912
LZS SKOROGOSZCZskorogoszcz.lzs@pilkaopolska.pl517170108
LZS SŁAWICEslawice.lzs@pilkaopolska.pl600905327
LZS SMARCHOWICE WIELKIEsmarchowicewielkie.lzs@pilkaopolska.pl539826402
LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWboguchwalow.sokol@pilkaopolska.pl668165193
LZS SOKÓŁ LEŚNICAlesnica.sokol@pilkaopolska.pl665035493
LZS SPARTA KRZYWIZNAkrzywizna.lzs@pilkaopolska.pl531202035
LZS SPARTAN WÓJTOWICEwojtowice.spartan@pilkaopolska.pl508060085
501975536
LZS STAL GROBNIKIgrobniki.stal@pilkaopolska.pl696710070
LZS STANISZCZE WIELKIEstaniszczewielkie.lzs@pilkaopolska.pl793434546
LZS STARE BUDKOWICEstarebudkowice.lzs@pilkaopolska.pl798035225
LZS STARE KOTKOWICEstarekotkowice.lzs@pilkaopolska.pl607102329
LZS STAROŚCINstaroscin.lzs@pilkaopolska.pl602753719
LZS STAROWICE DOLNEstarowicedolne.lzs@pilkaopolska.pl728342079
LZS START BOGDANOWICEbogdanowice.lzs@pilkaopolska.pl506055094
LZS STOBRAWA WACHOWICEwachowice.stobrawa@pilkaopolska.pl723473869
LZS STRADUNIAstradunia.lzs@pilkaopolska.pl607978907
LZS SUDETY MOSZCZANKAmoszczanka.lzs@pilkaopolska.pl503093985
LZS ŚCINAWA NYSKA-KORFANTÓWscinawanyska.lzs@pilkaopolska.pl604393311
664476782
LZS ŚLIWICEsliwice.lzs@pilkaopolska.pl691051018
LZS TRZEBOSZOWICEtrzeboszowice.lzs@pilkaopolska.pl725443071
LZS TURAWAturawa.lzs@pilkaopolska.pl604155442
LZS UNIA RASZOWA-DANIECraszowa.unia@pilkaopolska.pl600261485
LZS USZYCEuszyce.lzs@pilkaopolska.pl723532099
LZS VICTORIA 1900 ŁANYlany.lzs@pilkaopolska.pl516931789
LZS VICTORIA CHRÓŚCICEchroscice.lzs@pilkaopolska.pl573413092
LZS VICTORIA II CHRÓŚCICEchroscice.lzs@pilkaopolska.pl573413092
LZS VICTORIA KOŚCIERZYCEkoscierzyce.victoria@pilkaopolska.pl791492659
LZS VICTORIA WIERZBNIKwierzbnik.victoria@pilkaopolska.pl604818308
LZS WALCEwalce.lzs@pilkaopolska.pl516859558
LZS WALCEwalce.lzs@pilkaopolska.pl516859558
LZS WICHRÓWwichrow.lzs@pilkaopolska.pl724101507
LZS WIDAWKA LUBSKAwidawkalubska.lzs@pilkaopolska.pl720854277
LZS WŁODARY-WĘŻAwlodaryweza.lzs@pilkaopolska.pl603622159
LZS ZAWADA, gm. TURAWAzawada.lzs-gm.turawa@pilkaopolska.pl504251946
LZS ZAWADA, koło Głogówkazawada.lzs-gm.glogowek@pilkaopolska.pl605447328
LZS ZAWISZA STARA KUŹNIAstarakuznia.zawisza@pilkaopolska.pl600001009
LZS ZĘBOWICEzebowice.lzs@pilkaopolska.pl726458016
LZS ZIMNA WÓDKAzimnawodka.lzs@pilkaopolska.pl697330090
LZS ZRYW PAWŁOWICZKIpawlowiczki.zryw@pilkaopolska.pl607169814
LZS ZRYW SZYDŁOWICEszydlowice.zryw@pilkaopolska.pl669001134 
LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLĄSKIEsmarchowice.lzs@pilkaopolska.pl693173457
LZS ŻYTNIÓWzytniow.lzs@pilkaopolska.pl602620549
MGKS CUKROWNIK BABORÓWbaborow.mgks@pilkaopolska.pl535141770
MKS GOGOLINgogolin.mks@pilkaopolska.pl515424208
MKS II GOGOLINgogolin.mks@pilkaopolska.pl515424208
MKS KLUCZBORKkluczbork.mks@pilkaopolska.pl665062003
MKS POGOŃ PRUDNIKprudnik.mkspogon@pilkaopolska.pl798178076
MKS POLONIA II PRÓSZKÓWproszkow.polonia@pilkaopolska.pl791571423
MKS POLONIA PRÓSZKÓWproszkow.polonia@pilkaopolska.pl791571423
MKS POLONIA PRÓSZKÓWproszkow.polonia@pilkaopolska.pl791571423
MKS RUCH ZDZIESZOWICEzdzieszowice.ruch@pilkaopolska.pl600321258
MKS SOKÓŁ NIEMODLINniemodlin.mks@pilkaopolska.pl509087835
MKS TUŁOWICEtulowice.mks@pilkaopolska.pl790435641
MKS WOŁCZYNwolczyn.mks@pilkaopolska.pl886932556
MLUKS TUŁOWICEtulowice.mluks@pilkaopolska.pl601987755
MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICEotmuchow.mzlksczarni@pilkaopolska.pl888353043
MZLKS CZARNI OTMUCHÓWotmuchow.mzlksczarni@pilkaopolska.pl888353043
NKS START NAMYSŁÓWnamyslow.nksstart@pilkaopolska.pl661649714
OKS ODRA II OPOLEopole.oksodra@pilkaopolska.pl606682221
501216172
OKS ODRA OPOLEopole.oksodra@pilkaopolska.pl600045466
OKS OLESNOolesno.oks@pilkaopolska.pl697503508
OTMĘT FKS KRAPKOWICEkrapkowice.otmet@pilkaopolska.pl723523753
PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWproszkow.pomologia@pilkaopolska.pl500683958
RTS ODRA KĘDZIERZYN-KOŹLEkkozle.odra@pilkaopolska.pl502102869
SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIdobrzenwielki.skftor@pilkaopolska.pl604243741
SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKIdobrzenwielki.skftor@pilkaopolska.pl604243741
SKS CHMIELOWICEchmielowice.sks@pilkaopolska.pl509272207
SKS GAS GRODKÓWgrodkow.grodkowska@pilkaopolska.pl608026153
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEstrzelceopolskie.skspiast@pilkaopolska.pl607276831
SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEstrzelceopolskie.skspiast@pilkaopolska.pl607276831
SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEzdzieszowice.koksownik@pilkaopolska.pl600416258
785904631
SOCCER COLLEGE ŚLĄSK ŁUBNIANYsoccer.college@pilkaopolska.pl697972360
SSA PIŁKARSKA BIAŁAbiala.ap@pilkaopolska.pl607339946
SKS DĄBROWAdabrowa.sks@pilkaopolska.pl665391868
SSKS STAL ZAWADZKIEzawadzkie.stal@pilkaopolska.pl607512217
SSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKIkamienslaski.kamyki@pilkaopolska.pl531798930
STOWARZYSZENIE AKADEMIA PIŁKARSKA BLAZE K-KOZLE kkozle.sapblaze@pilkaopolska.pl 608757790 
STOWARZYSZENIE AKADEMIA PIŁKARSKA SKOROGOSZCZskorogoszcz.sap@pilkaopolska.pl570644144
STOWARZYSZENIE SPORTOWE PIĄTKA PRUDNIKprudnik.piatka@pilkaopolska.pl608292454
TS ENERGIA BLACHOWNIA K-KOŹLEkkozle.blachowianka@pilkaopolska.pl609126823
TOWARZYSTWO SPOŁECZNO-KULTURALNE NIEMCÓW NA ŚLĄSKU OPOLSKIMopole.tskn@pilkaopolska.pl511328743
TS CHEMIK K-KOŹLEkkozle.tschemik@pilkaopolska.pl695429227
TS UNIA POLSKA CEREKIEWpolskacerekiew.unia@pilkaopolska.pl602373994
UKP GOL OPOLEopole.gol@pilkaopolska.pl601409040
UKS 9 FA K-KOŹLEkkozle.fa9@pilkaopolska.pl661714021
UKS AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ GŁOGÓWEKglogowek.apn@pilkaopolska.pl723536740
UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYglucholazy.hattrick@pilkaopolska.pl508122765
UKS JEDYNKA NIEMODLINniemodlin.jedynka@pilkaopolska.pl788031221
UKS KARNKÓWkarnkow.uks@pilkaopolska.pl730996450
UKS LIDER SKARBIMIERZskarbimierz.lider@pilkaopolska.pl731473666
UKS ORLIK PRUDNIKprudnik.orlik@pilkaopolska.pl533992055
UKS RODŁO OPOLEopole.uksrodlo@pilkaopolska.pl606688719
UKS RODŁO OPOLEopole.uksrodlo@pilkaopolska.pl501216172
UKS SAP BRZEGbrzeg.sap@pilkaopolska.pl502668009
UKS SPIDERS KRAPKOWICEkrapkowice.spiders@pilkaopolska.pl668253136
UKS SPORTING NYSAnysa.sporting@pilkaopolska.pl880120190
UKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA DZIESIĄTKAopole.dziesiatka@pilkaopolska.pl666919555 
UKS TURAWAturawa.uks@pilkaopolska.pl665987755
UKS UNIA OPOLEopole.unia@pilkaopolska.pl788983921
ULKS AKADEMIA PIŁKARSKA STRIKER CHRÓŚCINAchroscina.ulks@pilkaopolska.pl781552248
ULKS BOGDAŃCZOWICEbogdanczowice.ulks@pilkaopolska.pl797403655
ULKS MŁODE ORŁY LUBOSZYCEluboszyce.ulks@pilkaopolska.pl608065311
ULKS ORZEŁ II ŹLINICEzlinice.ulksorzel@pilkaopolska.pl604449359
ULKS ORZEŁ ŹLINICEzlinice.ulksorzel@pilkaopolska.pl604449359
ZKS MOTOR PRASZKApraszka.motor@pilkaopolska.pl691992694
LUDOWY MIĘDZYSZKOLNY UKS ATHLETIC ZAGWIŹDZIEzagwizdzie.lmuks@pilkaopolska.pl607381640
GMKS OZIMEKozimek.gmks@pilkaopolska.pl512113570
LZS ŻYWOCICEzywocice.lzs@pilkaopolska.pl881672772
LZS SKAŁĄGIskalagi.lzs@pilkaopolska.pl739085181
LKS GÓRAL SIDZINAsidzina.goral@pilkaopolska.pl785953268
KS PIAST OPOLEopole.piast@pilkaopolska.pl603126345
KS PROMIL BĄKOWICEbakowice.promil@pilkaopolska.pl725864379
LKS WIKING OPOLEopole.wiking@pilkaopolska.pl606688719
SAP FUNBALL GOTARTÓWgotartow.funball@pilkaopolska.pl602115650
LZS SWORNICA CZARNOWĄSYczarnowasy.lzsswornica@pilkaopolska.pl790889353
ACC NKS START NAMYSŁÓWnamyslow.acc.nksstart@pilkaopolska.pl605832201
LZS MAŁUJOWICEmalujowice.sokol@pilkaopolska.pl535633131
UKS ATHLETIC OZIMEKozimek.athletic@pilkaopolska.pl512113570
LUKS PAKOSŁAWICEpakoslawice.luks@pilkaopolska.pl692419004
LZS WRZOSKIwrzoski.lzs@pilkaopolska.pl784679407
KORFANTOWSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE CZARNI KORFANTÓWkorfantow.czarni@pilkaopolska.pl537304321
LZS ORLIK MICHAŁÓWmichalow.orlik@pilkaopolska.pl695731325
KS INTER SIOŁKOWICEsiolkowice.inter@pilkaopolska.pl722160133
LKS PLON SKOROSZYCEskoroszyce.plon@pilkaopolska.pl886010041
501408236
KS METAL KLUCZBORKkluczbork.metal@pilkaopolska.pl796184506
LZS KAMIENICA NYSKAkamienicanyska.lzs@pilkaopolska.pl663997929
UKS FOOTBALL ACADEMY OPOLEopole.fa@pilkaopolska.pl530340899
LZS STARY UJAZDstaryujazd.lzs@pilkaopolska.pl573237457
LZS KOSCIELISKAkoscieliska.lzs@pilkaopolska.pl603689021
FUNDACJA TRZYNASTKA ZAKRZÓWzakrzow.fundacja.trzynastka@pilkaopolska.pl665827621
KS POGOŃ PLUDRY '23pludry.pogon23@pilkaopolska.pl781159350
LZS KS WOJSŁAWwojslaw.lzsks@pilkaopolska.pl501685872
WAKRO KORONA KRĘPNAkrepna.korona@pilkaopolska.pl500449567
LZS FORTUNA ŁĄCZNIKlacznik.fortuna@pilkaopolska.pl788578808
UKS AP THE EIGHT FC OPOLEopole.ap.eight@pilkaopolska.pl721523691
UKS AP ŻŁOBIZNAzlobizna.sap@pilkaopolska.pl502668009
GIRLS SOCCER DREAM ACADEMYsoccer.dream@pilkaopolska.pl507363987
Skip to content