Zgrupowanie szkoleniowe reprezentacji OZPN rocznika 2009

Trenerzy reprezentacji Andrzej Wolański i Marcin Chudala ogłosili listę zawodników, którzy wezmą udział w zgrupowaniu szkoleniowym, które odbędzie się w dniach 13-16 maja w...

Powołania zawodniczek na III Turniej Eliminacyjny im. Ireny Półtorak

Trenerzy reprezentacji Adrian Matuszczyk i Patryk Sowiński ogłosili listę zawodniczek, które wezmą udział w III Turnieju Eliminacyjnym im. Ireny Półtorak, który w dniach 18-20...

Obsada sędziowska 32. kolejki BS IV ligi

Kolegium Sędziów OZPN podało obsadę sędziowską 32. kolejki Bank Spółdzielczy w Leśnicy IV ligi w sezonie 2020/2021. sobota 8 maja, godz. 13:30 GKS Głuchołazy - LZS...

Powołania zawodników z rocznika 2007 i 2008 na zgrupowanie przed meczem...

Trenerzy reprezentacji 2007 Jarosław i Paweł Wolańscy oraz trener reprezentacji 2008 Paweł Bzdęga ogłosili listy zawodników na zgrupowanie przed meczem z Małopolskim ZPN, który...

Bilety na mecze reprezentacji Polski z Rosją i Islandią

Kluby zrzeszone w Opolskim Związku Piłki Nożnej informujemy, że za naszym pośrednictwem istnieje możliwość zakupu biletów na dwa czerwcowe mecze reprezentacji Polski: Towarzyski Polska-Rosja 1.06.2021...

Obsada sędziowska 30. kolejki BS IV ligi

Kolegium Sędziów OZPN podało obsadę sędziowską 30. kolejki Bank Spółdzielczy w Leśnicy IV ligi w sezonie 2020/2021. piątek 30 kwietnia, godz. 18:00 Victoria Chróścice - LZS...

Komunikat Wydziału Gier z dnia 07.05.2021r. Nr 20/W/2021

WERYFIKACJA ZAWODÓW I. ROZGRYWKI SENIORSKIE - Klasa „A”, grupa I: Wydział Gier weryfikuje zawody 23 kolejki, Klasy „A”,...

Komunikaty Wydziału Dyscypliny z dnia 06.05.2021r

Wydział Dyscypliny przedstawia w poniższych załącznikach Komunikat WD nr 36 oraz Komunikat Klasa B nr...

Komunikat Wydziału Dyscypliny [III liga] z dnia 06.05.2021r

Wydział Dyscypliny przedstawia w poniższym załączniku Komunikat nr 29- III Liga z dnia 6 maja....

Komunikat Wydziału Gier z dnia 05.05.2021r.

Wydział Gier OZPN informuje, iż odwołał zaplanowane na dzień 05.05.2021r. zawody, 31 kolejki, 4 ligi...

Komunikat Wydziału Dyscypliny z dnia 04.05.2021r

Wydział Dyscypliny przedstawia w poniższych załącznikach Komunikat WD nr 35 z dnia 4 maja. Prosimy...

Nowe nabory na kursy trenerskie w sezonie 2020/2021:



Więcej informacji dotyczących powyższych kursów,
zamieszczamy na pzpn24.pzpn.pl

FILMY
Tabela rozgrywek: IV Liga "BS LEŚNICA"
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1MKS RUCH ZDZIESZOWICE32872831125:17
2LZS STAROWICE DOLNE 3277245387:27
3LZS AGROPLON GŁUSZYNA3268208463:23
4LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE3265205772:33
5KS MAŁAPANEW OZIMEK3262195872:35
6OKS ODRA II OPOLE32521641267:45
7SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE32511561151:42
8KS POLONIA GŁUBCZYCE32501621472:52
9KS UNIA KRAPKOWICE32481461259:54
10MKS GOGOLIN32451291162:50
11TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE32451361367:64
12LZS VICTORIA CHRÓŚCICE32431341567:81
13LKS SKALNIK GRACZE32411181342:45
14KS FORTUNA GŁOGÓWEK31411181258:67
15LZS SKOROGOSZCZ32401171452:65
16OKS OLESNO32341041848:74
17GKS GŁUCHOŁAZY3227761936:74
18NKS START NAMYSŁÓW3226681824:61
19LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI3225671934:87
20LZS WALCE3123722236:82
21MKS POGOŃ PRUDNIK3222642240:90
22LZS SWORNICA CZARNOWĄSY3221632322:88
Ostatnia kolejka (32) rozgrywek: IV Liga "BS LEŚNICA"
111OKS OLESNOLKS SKALNIK GRACZE2021-05-0817:000:1
112MKS RUCH ZDZIESZOWICENKS START NAMYSŁÓW2021-05-0817:003:0
113GKS GŁUCHOŁAZYLZS SKOROGOSZCZ2021-05-0813:301:2
114KS UNIA KRAPKOWICELZS SWORNICA CZARNOWĄSY - drużyna wycofana, walkower2021-05-0817:003:0Walkower
115LZS VICTORIA CHRÓŚCICEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2021-05-0817:002:4
116LZS WALCELKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2021-05-0817:001:3
117LZS STAROWICE DOLNE LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2021-05-0817:005:0
118KS MAŁAPANEW OZIMEKMKS POGOŃ PRUDNIK2021-05-0817:003:2
119MKS GOGOLINOKS ODRA II OPOLE2021-05-0816:001:5
120LZS AGROPLON GŁUSZYNATS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE2021-05-0817:003:1
121SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS POLONIA GŁUBCZYCE2021-05-0817:003:2