Polski Związek Piłki Nożnej informuje o nadchodzących meczach reprezentacji Polski z Walią i Belgią, które odbędą się 1 i 16 czerwca na Tarczyński Arena Wrocław oraz PGE Narodowy Warszawa.

Kluby zrzeszone w Opolskim Związku Piłki Nożnej, za naszym pośrednictwem mogą zakupić wejściówki na powyższe spotkania.

Bilety na oba mecze będą dostępne w następujących kategoriach cenowych:

I kategoria 240 zł
II kategoria 180 zł
III kategoria 120 zł

Kluby zainteresowane zakupem wejściówek proszone są o przesłanie zgłoszenia w formie wypełnionej tabeli (poniżej) na adres poczty elektronicznej: bilety@pilkaopolska.pl, w terminie do dnia 5 maja w przypadku meczu z Walią oraz do 14 maja jeśli chodzi o spotkanie z Belgią.

Prosimy o podanie wszystkich danych zaznaczonych w tabeli (również dane do faktury – w przypadku os. fizycznej tj. imię, nazwisko, adres) są one niezbędne do zakupu biletów przez system www.laczynaspilka.pl.

Wysłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z przyznaniem biletu.

Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych.

Opiekunowie z dziećmi do lat 12 będą mogli wejść na mecz za 160 złotych (100 złotych opiekun + 60 złotych dziecko). 90 złotych z kolei kosztują bilety dla niepełnosprawnych na wózku inwalidzkim z opiekunem.

W załączniku gotowy formularz zamówienia. Serdecznie zapraszamy!

Załączniki