Kluby zrzeszone w Opolskim Związku Piłki Nożnej informujemy, że za naszym pośrednictwem istnieje możliwość zakupu biletów na dwa czerwcowe mecze reprezentacji Polski:

Towarzyski Polska-Rosja 1.06.2021 godz. 20:45 Wrocław
Towarzyski Polska-Islandia 8.06.2021 godz. 18:00 Poznań

Polski Związek Piłki Nożnej podał informację, że decyzją Komitetu Wykonawczego UEFA, najbliższe mecze Reprezentacji Narodowych, w tym Reprezentacji Polski, mogą odbyć się przy udziale kibiców w liczbie odpowiadającej maksymalnie 25% pojemności stadionu. Organizacja meczów odbywać się będzie zgodnie z obowiązującymi krajowymi/lokalnymi obostrzeniami.

Bilety są dostępne w następujących kategoriach cenowych:

I kategoria 120 zł
II kategoria 90 zł
III kategoria 70 zł

Kluby zainteresowane zakupem wejściówek proszone są o przesłanie zgłoszenia w formie wypełnionej tabeli (poniżej). Prosimy o podanie wszystkich danych zaznaczonych w tabeli (również dane do faktury – w przypadku os. fizycznej tj. imię, nazwisko, adres) są one niezbędne do zakupu biletów przez system laczynaspilka.pl na adres poczty elektronicznej: bilety@pilkaopolska.pl, w terminie do dnia 10 maja br.

Jednemu klubowi przysługują 4 bilety. Wysłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z przyznaniem biletu. Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych.

W załączniku gotowy formularz zamówienia.

Załączniki