Informujemy kluby zrzeszone w Opolskim Związku Piłki Nożnej, że za naszym pośrednictwem istnieje możliwość zakupu biletów na dwa październikowe mecze reprezentacji Polski w ramach rozgrywek Ligi Narodów:

1. Polska-Włochy 11.10.2020 godz. 20:45 Gdańsk
2. Polska-Bośnia i Hercegowina 14.10.2020 godz. 20:45 Wrocław

Bilety są dostępne w następujących kategoriach cenowych:

  • I kategoria   120 zł
  • II kategoria  90 zł
  • III kategoria 70 zł

Kluby zainteresowane zakupem wejściówek proszone są o przesłanie zgłoszenia w formie wypełnionej tabeli (poniżej). Prosimy o podanie wszystkich danych zaznaczonych w tabeli (również dane do faktury – w przypadku os. fizycznej tj. imię, nazwisko, adres) są one niezbędne do zakupu biletów przez system laczynaspilka.pl  na adres poczty elektronicznej: bilety@pilkaopolska.pl, w terminie do dnia 06 października br. (mecz Polska- Włochy) oraz do dnia 7 października (mecz Polska – Bośnia i Hercegowina)

Jednemu klubowi przysługują 4 bilety. Wysłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z przyznaniem biletu. Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych.

W załączniku gotowy formularz zamówienia.

Polski Związek Piłki Nożnej podał informację, że decyzją Komitetu Wykonawczego UEFA, najbliższe mecze Reprezentacji Narodowych, w tym Reprezentacji Polski, mogą odbyć się przy udziale kibiców w liczbie odpowiadającej maksymalnie 30% pojemności stadionu. Organizacja meczu odbywa się zgodnie z obowiązującymi krajowymi/lokalnymi obostrzeniami. W nawiązaniu do Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 30 września 2020 r., miasto na prawach powiatu Gdańsk zostało włączone do strefy żółtej. Oznacza to, że wydarzenia sportowe mogą być organizowane przy udziale kibiców, w liczbie odpowiadającej 25% pojemności stadionu.

Załączniki