Fot. Mirosław Szozda

Jarosław Przybył poprowadzi finał  Pucharu Polski 2021/2022 na szczeblu wojewódzkim, w którym zmierzą się Ruch Zdzieszowice i Małapanew Ozimek, już w najbliższą środę, o godz. 19:00, na Stadionie Miejskim w Kluczborku.

Jarosław Przybył jest jednym z kilkunastu sędziów zawodowych w Polsce. W swojej dotychczasowej karierze przeprowadził 186 meczów ekstraklasy, 23 mecze Fortuna 1. ligi, 20 meczów Fortuna Pucharu Polski na szczeblu krajowym, w tym finał w roku 2014, pomiędzy Zawiszą Bydgoszcz a Zagłębiem Lubin. Dwukrotnie miał okazje być dodatkowym sędzią asystentem na meczach Ligi Europy, także w spotkaniu Ligi Narodów, reprezentacji A: Rosja – Turcja.

Jego asystentami w środowym finale będą Marcin Filarski i Radosław Paszek. Funkcję sędziego technicznego pełnić będzie Mateusz Kacprzak.

Opolski Związek Piłki Nożnej przygotowuje transmisję na żywo z tego spotkania. Za pośrednictwem Facebook-a wszyscy fani, którzy nie mogą obejrzeć meczu na żywo, dostaną okazję oglądania spotkania poprzez swoje łącza internetowe.