Fot. Mirosław Szozda

Opolski Związek Piłki Nożnej podpisał umowę z firmą TOMADEX s.c., na mocy której od 1 lipca br., KEEZA została sponsorem tytularnym opolskiej klasy A i B.

W ramach umowy sponsor przekaże klubom występującym na tych poziomach rozgrywkowych Vouchery o wartości: KEEZA Klasa A – 450 zł, KEEZA Klasa B 250 zł.

Ponadto wszystkim klubom zrzeszonym w OZPN, przysługuje rabat 50 % na zakupy produktów KEEZA (według cen katalogowych). Vouchery można w całości wymienić na produkty marki KEEZA, według cen katalogowych.

UWAGA!W celu realizacji Voucherów można kontaktować się telefonicznie: 602 680 365 lub z apośr4dnictwem poczty elektronicznej: e-mail: info@keeza.pl Produkty KEEZA można obejrzeć i kupić w oficjalnym sklepie klubowym MKS-u Kluczbork.

Tomadex S.C. od 17 lat jest wiodącym producentem akcesoriów kibicowskich w Unii Europejskiej. Współpracuje z największymi klubami i związkami sportowymi. Sztandarowe produkty od Tomadex S.C dotarły już do największych klubów na świecie, a także do licencjonowanych podmiotów uprawnionych do dystrybucji pamiątek, jak Liga Europy oraz Liga Mistrzów. Od kilku lat firma jest właścicielem i producentem marki odzieży sportowej KEEZA, która w ostatnim czasie podbija rodzimy rynek sportowy. KEEZA to polska marka odzieży i sprzętu sportowego, która od wielu lat z powodzeniem rozwija się na rodzimym rynku. KEEZA jest sportowym brandem tworzonym przez profesjonalistów dla wszystkim miłośników sportu, w tym zarówno amatorów, jak i zawodowców. W ostatnim czasie naszej marce zaufał m.in. 1-ligowy GKS Bełchatów czy w woj.opolskim MKS Kluczbork a także np. legendarna Pogoń Lwów. W całej Polsce w strojach sportowych KEEZA grają setki klubów oraz aż 10 regionalnych Związków Piłki Nożnej. KEEZA jest bowiem sponsorem tytularnym wielu niższych polskich lig OD IV ligi do c-klasy. Odzież oraz akcesoria sportowe KEEZA można kupować bezpośrednio w naszym sklepie detalicznym: www.sklep.keeza.pl. Pełna oferta marki znajduje się natomiast pod adresem: www.keeza.pl. O nowych promocjach, rabatach i produktach informujemy także na naszym fan page na Facebook-u: www.facebook.com/keezapolska.