W opolskim hotelu DeSilva, odbyło się spotkanie z przedstawicielami klubów A-klasy. Czwartkowe zebranie otworzył prezes Opolskiego Związku Piłki Niżnej, Tomasz Garbowski. Miało ono charakter konsultacji dotyczących wznowienia rozgrywek, które omówił Piotr Głowacki, przewodniczący Wydziału Gier OZPN. Głos zabrał także Franciszek Dudek. Szef Wydziału Dyscypliny, jak zwykle bardzo przejrzyście, podzielił się swoimi uwagami w tym temacie.

Podczas zebrania, przedstawiciele klubów poznali ofertę firmy Sotima, która jest partnerem technicznym Związku, a która oferuje wszystko to, co powinien mieć na swoim wyposażeniu masażysta drużyny. Na spotkanie zaproszony został także przedstawiciel grupy PZU, pan Michał Pietruszka i zaznajomił obecnych z korzyściami, jakie niesie z sobą nowy program ubezpieczeniowy dla zawodników funkcjonujący on-line w naszym serwisie.

Na zakończenie narady w DeSilvie, klubowi działacze obdarowani zostali piłką meczową firmy Adidas Telstar OMB oraz piłkami treningowymi tej samej firmy, o nazwie Adidas Top Glider. Przypomnijmy też, że opolski hotel jest partnerem organizacyjnym Związku, i to właśnie tam odbywają się wszelkie tego typu imprezy.