1. WERYFIKACJA ZAWODÓW
I. ROZGRYWKI SENIORSKIE
– Klasa „A”, grupa V:
Wydział Gier weryfikuje zawody 2 kolejki, Klasy „A”, grupa V z dnia 28.08.2022 r.: LZS Unia Raszowa-Daniec – LKS Union II Ujazd jako walkower 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy (na boisku 3-3).
W drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik.
II. ROZGRYWKI MŁODZIEŻOWE
KATEGORIA WIEKOWA – JUNIORZY MŁODSI:
– 1 Liga Juniorów Młodszych:
Wydział Gier weryfikuje zawody 3 kolejki rundy jesiennej, 1 Ligi Juniorów Młodszych z dnia 28.08.2022 r.: KS Unia Krapkowice – AP MMKS Kluczbork jako walkower 0-5 na korzyść drużyny gości (na boisku 1-5).
W drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik.
KATEGORIA WIEKOWA – MŁODZIKI:
– 2 Liga Młodzików, grupa II:
Wydział Gier weryfikuje zawody 1 kolejki rundy jesiennej, 2 Ligi Młodzików, grupa II z dnia 29.08.2022 r.: SKS PPO Piast Strzelce Opolskie – LZS Starowice Dolne jako walkower 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy.
Drużyna gości zrezygnowała z rozegrania zawodów w wyznaczonym terminie.
– Terytorialna Liga Młodzików, grupa IV:
Wydział Gier weryfikuje zawody 1 kolejki rundy jesiennej, Terytorialnej Ligi Młodzików, grupa IV z dnia 01.09.2022 r.: LKS Victoria Żyrowa – AP Otmęt Krapkowice jako walkower 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy.
Drużyna gości nie przyjechała na zawody w wyznaczonym terminie.
2. TERMIN NIEDOKOŃCZONYCH ZAWODÓW
ROZGRYWKI SENIORSKIE
– Klasa „B”, grupa VII:
W związku z niedokończonym w dniu 28.08.2022 r. meczem 2 kolejki, Klasy „B”, grupa VII, pomiędzy drużynami: LZS Inter Mechnica – LZS Kosmos Dobra, Wydział Gier wyznaczył termin dokończenia zawodów na dzień (środa) 07.09.2022 r., godzina 18:00.
3. REZYGNACJA Z UDZIAŁU W ROZGRYWKACH
I. ROZGRYWKI SENIORSKIE
– Klasa „B”, grupa V:
Wydział Gier informuje, iż decyzją zarządu klubu z rozgrywek Klasy „B”, grupa V wycofana została drużyna GKS Komprachcice.
II. ROZGRYWKI MŁODZIEŻOWE
KATEGORIA WIEKOWA – JUNIORZY MŁODSI:
– 2 Liga Juniorów Młodszych, grupa III:
Wydział Gier informuje, iż decyzją zarządu klubu z rozgrywek 2 Ligi Juniorów Młodszych, grupa III wycofana została drużyna LKS Victoria Cisek.
KATEGORIA WIEKOWA – TRAMPKARZE:
– Terytorialna Liga Trampkarzy, grupa I:
Wydział Gier informuje, iż decyzją zarządu klubu z rozgrywek Terytorialnej Ligi Młodzików, grupa I wycofana została drużyna NKS Start II Namysłów.
– Terytorialna Liga Trampkarzy, grupa III:
Wydział Gier informuje, iż decyzją zarządu klubu z rozgrywek Terytorialnej Ligi Młodzików, grupa III wycofana została drużyna UKS Unia Opole.
KATEGORIA WIEKOWA – MŁODZIKI:
– Terytorialna Liga Młodzików, grupa I:
Wydział Gier informuje, iż decyzją zarządu klubu z rozgrywek Terytorialnej Ligi Młodzików, grupa I wycofana została drużyna MKS Wołczyn.