1. WERYFIKACJA ZAWODÓW
ROZGRYWKI SENIORSKIE
Puchar Polski na szczeblu terytorialnym OZPN:
1) Wydział Gier weryfikuje zawody Pucharu Polski na szczeblu terytorialnym – Region 3 z dnia 31.03.2018 r.: LZS Unia Raszowa-Daniec – LZS Grodziec jako walkower 0-3 na korzyść drużyny gości.
Mecz przerwany w 87 minucie ze względu na znieważenie sędziego zawodów przez zawodnika drużyny gospodarzy.
Z uwagi na powyższe, drużyna LZS Grodziec uzyskała awans do Finału Regionalnego – Pucharu Polski OZPN na szczeblu terytorialnym – Region 3.

ROZGRYWKI MŁODZIEŻOWE
KATEGORIA WIEKOWA – JUNIORZY:
1 Liga Juniorów, grupa I:
1) Wydział Gier weryfikuje zawody 13 kolejki, 1 Ligi Juniorów, grupa I z dnia 03.04.2018 r.: LZS Sławice – LZS Ligota Oleska, jako walkower 0-3 na korzyść drużyny gości.
Drużyna gospodarzy nie stawiła się na zawody w wyznaczonym terminie.

2 Liga Juniorów, grupa II:
1) Wydział Gier weryfikuje zawody 15 kolejki, 2 Ligi Juniorów, grupa II z dnia 03.04.2018 r.: LZS Olimpia Lewin Brzeski – LZS Zawisza Stara Kuźnia jako walkower 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy.
Drużyna gości nie przystąpiła do zawodów w wyznaczonym terminie.

2) Wydział Gier weryfikuje zawody 15 kolejki, 2 Ligi Juniorów, grupa II z dnia 03.04.2018 r.: ZKS Motor Praszka – LZS Kotlarnia-Goszyce jako walkower 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy.

2. REZYGNACJA Z UDZIAŁU W ROZGRYWKACH
KATEGORIA WIEKOWA – JUNIORZY MŁODSI:
2 Liga Juniorów Młodszych, grupa III:
1) Wydział Gier informuje, iż decyzją zarządu klubu z rozgrywek 2 Ligi Juniorów Młodszych, grupa III wycofana została drużyna LKS Victoria Cisek.
W związku z powyższym zgodnie z regulaminem rozgrywek wyniki uzyskane w rundzie jesiennej sezonu 17/18 zostają utrzymane, natomiast za pozostałe nierozegrane mecze w rundzie wiosennej zostaną przyznane walkowery.

3. WYELIMINOWANIE Z ROZGRYWEK
1) Wydział Gier informuje, iż drużyna LZS Sławice występująca w 1 Lidze Juniorów, grupa I w dniu 03.04.2018 r. po raz trzeci z własnej winy nie rozegrała wyznaczonego spotkania w bieżącym sezonie.
Z uwagi na powyższe, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek OZPN drużyna ze Sławic zostaje wyeliminowana z dalszego udziału w rozgrywkach, natomiast za pozostałe nierozegrane mecze w rundzie wiosennej zostaną przyznane walkowery.