1. WERYFIKACJA ZAWODÓW
I. ROZGRYWKI SENIORSKIE
Klasa „B”, grupa XI:
Wydział Gier weryfikuje zawody 5 kolejki, Klasy „B”, grupa XI z dnia 01.10.2023 r.: LZS Łężce – KS Cisowa Kędzierzyn-Koźle jako walkower 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy.
Zawody przerwane w 80 minucie meczu ze względu na czynne znieważenie sędziego przez trenera drużyny gości.

Klasa „B”, grupa XII:
Wydział Gier weryfikuje zawody 5 kolejki, Klasy „B”, grupa XII z dnia 01.10.2023 r.: LZS Pogranicze Mokre – LZS FC Egipt Krzyżowice jako walkower 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy.
Drużyna gości nie przyjechała na zawody w wyznaczonym terminie.

II. ROZGRYWKI MŁODZIEŻOWE
KATEGORIA WIEKOWA – JUNIORZY:
1 Liga Juniorów:
Wydział Gier weryfikuje zawody 8 kolejki rundy jesiennej, 1 Ligi Juniorów z dnia 01.10.2023 r.: SMWSiR Koksownik Zdzieszowice – SKS PPO Piast Strzelce Opolskie jako walkower 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy.

KATEGORIA WIEKOWA – JUNIORZY MŁODSI:
2 Liga Juniorów Młodszych, grupa I:
1) Wydział Gier weryfikuje zawody 4 kolejki rundy jesiennej, 2 Ligi Juniorów Młodszych, grupa I z dnia 01.10.2023 r.: ULKS AP Striker Chróścina – LZS Rudniki jako walkower 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy.

2) Wydział Gier weryfikuje zawody 4 kolejki rundy jesiennej, 2 Ligi Juniorów Młodszych, grupa I z dnia 01.10.2023 r.: SSKS Stal Zawadzkie – LKS Naprzód Jemielnica jako walkower 7-0 na korzyść drużyny gospodarzy (na boisku 7-3).
W drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik.

KATEGORIA WIEKOWA – TRAMPKARZE:
Terytorialna Liga Trampkarzy, grupa I:
Wydział Gier weryfikuje zawody 4 kolejki rundy jesiennej, Terytorialnej Ligi Trampkarzy, grupa I z dnia 30.09.2023 r.: NKS Start II Namysłów – LZS Żytniów jako walkower 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy.

KATEGORIA WIEKOWA – MŁODZIKI:
Terytorialna Liga Młodzików, grupa V:
Wydział Gier weryfikuje zawody 8 kolejki rundy jesiennej, Terytorialnej Ligi Młodzików, grupa V z dnia 02.10.2023 r.: SKS PPO Piast II Strzelce Opolskie – LZS Piotrówka jako walkower 0-12 na korzyść drużyny gości (na boisku 0-12).
W drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik.