WERYFIKACJA ZAWODÓW
I. ROZGRYWKI SENIORSKIE
– Klasa „A”, grupa III:
Wydział Gier weryfikuje zawody 14 kolejki, Klasy „A”, grupa III z dnia 14.11.2020 r.: GKS Grodków – LZS Czarnolas jako walkower 0-3 na korzyść drużyny gości (na boisku 1-1).
W drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik.

Klasa „A”, grupa V:
Wydział Gier weryfikuje zawody 14 kolejki, Klasy „A”, grupa V z dnia 15.11.2020 r.: LZS Adamietz Kadłub – LZS GKS Izbicko-Otmice jako walkower 0-3 na korzyść drużyny gości.
Zawody przerwane w doliczonym czasie gry, tj. 94 minucie meczu ze względu na czynne znieważenie sędziego przez zawodnika drużyny gospodarzy.

Klasa „B”, grupa V:
Wydział Gier weryfikuje zawody 11 kolejki, Klasy „B”, grupa V z dnia 15.11.2020 r.: LZS Grudzice – LZS Zawada jako walkower 0-3 na korzyść drużyny gości.
Zawody przerwane w 84 minucie meczu ze względu na czynne znieważenie sędziego przez trenera drużyny gospodarzy.

Klasa „B”, grupa XII:
Wydział Gier weryfikuje zawody 11 kolejki, Klasy „B”, grupa XII z dnia 15.11.2020 r.: GLKS Włókniarz II Kietrz – LZS Pogranicze Mokre jako walkower 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy (na boisku 1-2).
W drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik.

II. ROZGRYWKI MŁODZIEŻOWE
KATEGORIA WIEKOWA – JUNIORZY:
1 Liga Juniorów, grupa II:
1) Wydział Gier weryfikuje zawody 14 kolejki rundy jesiennej, 1 Ligi Juniorów, grupa II z dnia 15.11.2020 r: LZS Ścinawa Nyska-Korfantów – LZS Walce jako walkower 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy.
Drużyna gości nie przyjechała na zawody w wyznaczonym terminie.