1. WERYFIKACJA ZAWODÓW
I. ROZGRYWKI SENIORSKIE
– 4 liga opolska
1) Wydział Gier weryfikuje zawody 14 kolejki, 4 ligi opolskiej z dnia 21.10.2020 r.: KS Małapanew Ozimek – KS Polonia Głubczyce jako walkower 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy.
Drużyna gości nie przyjechała na zawody w wyznaczonym terminie dokańczania przerwanego w dniu 10.10.2020 r. meczu.
2) Wydział Gier weryfikuje zawody 15 kolejki, 4 ligi opolskiej z dnia 17.10.2020 r.: LKS Po-Ra-Wie Większyce – MKS Ruch Zdzieszowice jako walkower 0-3 na korzyść drużyny gości.
Drużyna gospodarzy zrezygnowała z rozegrania zawodów w wyznaczonym terminie.
– Klasa „B”, grupa I:
Wydział Gier weryfikuje zawody 8 kolejki, Klasy „B”, grupa I z dnia 18.10.2020 r.: LZS Agroplon II Głuszyna – LZS Polonia Domaszowice jako walkower 0-3 na korzyść drużyny gości (na boisku 3-2).
W drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik.
– Klasa „B”, grupa V:
Wydział Gier weryfikuje zawody 8 kolejki, Klasy „B”, grupa V z dnia 18.10.2020 r.: LZS Grom Świerkle – LKS Start Siołkowice jako walkower 0-3 na korzyść drużyny gości (na boisku 2-2).
W drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik.
– Klasa „B”, grupa XI:
Wydział Gier weryfikuje zawody 8 kolejki, Klasy „B”, grupa XI z dnia 17.10.2020 r.: TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle – LKS Rolnik Biedrzychowice jako walkower 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy.
Drużyna gości nie przyjechała na zawody w wyznaczonym terminie.
II. ROZGRYWKI MŁODZIEŻOWE
KATEGORIA WIEKOWA – JUNIORZY MŁODSI:
– 2 Liga Juniorów Młodszych, grupa III:
Wydział Gier weryfikuje zawody 8 kolejki, 2 Ligi Juniorów Młodszych, grupa III z dnia 18.10.2020 r.: LZS Orzeł Branice – KS Fortuna Głogówek jako walkower 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy.
Drużyna gości nie przyjechała na zawody w wyznaczonym terminie.
KATEGORIA WIEKOWA – TRAMPKARZE:
– 2 Liga Trampkarzy, grupa II:
Wydział Gier weryfikuje zawody 8 kolejki, 2 Ligi Trampkarzy, grupa II z dnia 17.10.2020 r.: LZS Skorogoszcz – LZS Gazownik Wawelno jako walkower 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy.
Drużyna gości zrezygnowała z rozegrania zawodów w wyznaczonym terminie.
– 2 Liga Trampkarzy, grupa III:
Wydział Gier weryfikuje zawody 8 kolejki, 2 Ligi Trampkarzy, grupa III z dnia 17.10.2020 r.: MKS II Gogolin – KS Unia Kolonowskie jako walkower 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy.
Drużyna gości nie przyjechała na zawody w wyznaczonym terminie.
KATEGORIA WIEKOWA – MŁODZIKI:
– Terytorialna Liga Młodzików, grupa II:
1) Wydział Gier weryfikuje zawody 8 kolejki, Terytorialnej Ligi Młodzików, grupa II z dnia 19.10.2020 r.: LKS Polonia Karłowice – UKS SAP I Brzeg jako walkower 0-3 na korzyść drużyny gości.
Drużyna gospodarzy nie stawiła się na zawody w wyznaczonym terminie.
2) Wydział Gier weryfikuje zawody 9 kolejki, Terytorialnej Ligi Młodzików, grupa II zaplanowane na dzień 26.10.2020 r.: NKS Start II Namysłów – LKS Polonia Karłowice jako walkower 3-0 na korzyść drużyny gospodarzy.
Drużyna gości zrezygnowała z rozegrania zawodów w wyznaczonym terminie.
2. NOWE TERMINY NIEROZEGRANYCH ZAWODÓW
ROZGRYWKI SENIORSKIE
– Klasa Okręgowa, grupa I:
W związku z nierozegranym w dniu 17.10.2020 r. meczem 13 kolejki, Klasy Okręgowej, grupa I, pomiędzy drużynami: KS Krasiejów – LZS Ligota Turawska, Wydział Gier wyznaczył nowy termin i miejsce ww. nierozegranych zawodów na dzień (środa) 04.11.2020 r. – godzina 20:15 w Opolu przy ulicy Wandy Rutkiewicz 10 na boisku ze sztuczną nawierzchnią.
– Klasa Okręgowa, grupa II:
1) W związku z nierozegranym w dniu 03.10.2020 r. meczem 11 kolejki, Klasy Okręgowej, grupa II, pomiędzy drużynami: LZS Ścinawa Nyska-Korfantów – LKS Victoria Cisek, Wydział Gier wyznaczył nowy termin i miejsce ww. nierozegranych zawodów na dzień (wtorek) 27.10.2020 r. – godzina 19:00 w Prószkowie przy ulicy Pomologii 11 na boisku ze sztuczną nawierzchnią.
2) W związku z nierozegranym w dniu 10.10.2020 r. meczem 12 kolejki, Klasy Okręgowej, grupa II, pomiędzy drużynami: LZS Start Bogdanowice – LZS Ścinawa Nyska-Korfantów, Wydział Gier wyznaczył nowy termin i miejsce ww. nierozegranych zawodów na dzień (wtorek) 03.11.2020 r. – godzina 20:00 w Głuchołazach przy ulicy Konopnickiej 2 na boisku ze sztuczną nawierzchnią.