Praszka, Branice oraz Głogówek, za nami pierwszy tydzień szkoleń dla trenerów w projekcie Mobilna Akademia Młodych Orłów. – Spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem i życzliwością osób, które uczestniczyły w zajęciach i pomagały nam w ich organizacji. Jesteśmy pod dużym wrażeniem pierwszych spotkań i myślę, że entuzjazm, który nam towarzyszył, wpisze się w stały i obowiązujący trend – podkreśla koordynator projektu „MAMO” w województwie opolskim, trener Andrzej Konwiński.

Przypomnijmy, że piszemy o cyklu szkoleń dla trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego, a także wszystkich osób chcących poszerzyć swoją wiedzę w zakresie piłkarskiego szkolenia dzieci i młodzieży. Każde spotkanie składa się z dwóch części, godzinnego wykładu dotyczącego filarów szkolenia oraz treningu pokazowego, który łączy się z częścią teoretyczną.

Przy okazji zapraszamy wszystkich chętnych, którzy mogą wystąpić w roli wolontariuszy, ale także rodziców oraz zawodników, którzy w przyszłości chcieliby pracować w piłce dziecięcej – zachęca Wojciech Morka, II trener opolskiego projektu „MAMO”.

Na mapie kolejnych wypraw „orlego szlaku” znajdują się: Rozmierka, Chróścina oraz Brzeg. Pełny harmonogram spotkań pojawi się wkrótce na naszej związkowej stronie. Kontakt do naszej trenerskiej dwójki dostępny jest tymczasem w serwisie laczynaspilka.pl.

Praszka?, Branice, Opole, Poland?, Głogówek ?

Opublikowany przez Opolski Związek Piłki Nożnej 10 kwietnia 2018