fot. laczynaspilka.pl

Opolski Związek Piłki Nożnej informuje, że kluby zrzeszone w naszym Związku mają możliwość nabycia biletów na mecz reprezentacji Polski z Kazachstanem. Spotkanie w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata – Rosja 2018 odbędzie się 4 września, na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie.

Ceny wejściówek: I kat. 200 zł, II kat. 160 zł, III kat. 100 zł. Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona!

Kluby zainteresowane zakupem biletów proszone są o zgłaszanie zapotrzebowania na maksymalnie 4 bilety, na adres poczty elektronicznej Związku: sekretariat@opolskizpn.pl, do dnia 28 lipca.

W treści wiadomości należy podać nazwę klubu zamawiającego, określić ich kategorię cenową oraz zamieścić dane osobowe (imię, nazwisko, nr PESEL), dla których zostaną zamówione bilety.

Obowiązują następujące zasady przyznawania biletów:

1. Wysłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z przyznaniem biletu.
2. Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych.
3. W przypadku gdy ilość zamówień przekroczy ilość dostępnych biletów, biuro OZPN-u zastrzega sobie prawo do redukcji ilości biletów dla poszczególnych klubów.

Pragniemy poinformować, że istnieje również możliwość zamówienia biletów poprzez portal kupbilet.pl.

Przedsprzedaż dla Opolskiego Związku Piłki Nożnej oraz posiadaczy karty kibica reprezentacji Polski (karta Alior Bank) rozpocznie się w dniu 8 sierpnia. Sprzedaż otwarta dla wszystkich rozpocznie się w dniu 24 sierpnia.