Opolski Związek Piłki Nożnej informuje kluby zrzeszone w naszym Związku, że umożliwił zakupienie ograniczonej liczby biletów na mecz reprezentacji Polska – Rumunia, który odbędzie się w dniu 10 czerwca, na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie.

Wejściówki sprzedawane są w następujących cenach: I kategoria – 200 zł, II kategoria – 160 zł, III kategoria – 100 zł. Kluby zainteresowane zakupem biletów proszone są o zgłaszanie swych zapotrzebowań na adres poczty elektronicznej: sekretariat@opolskizpn.pl, w terminie do dnia 4 maja br.

W treści maila musi zostać podana nazwa klubu, kategoria cenowa biletów oraz dane osób dla których mają być przeznaczone bilety (imię, nazwisko oraz nr PESEL). Wysłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z przyznaniem biletów!

Wysłanie zgłoszenia jest za to tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikających z przepisów ustawy o imprezach masowych. W przypadku gdy ilość zamówień przekroczy ilość dostępnych biletów, biuro OZPN zastrzega sobie prawo do redukcji ilości biletów dla poszczególnych klubów. 

Pragniemy poinformować, że istnieje również możliwość zamówienia biletów poprzez portal kupbilet.pl. Przedsprzedaż dla Opolskiego Związku Piłki Nożnej oraz posiadaczy karty kibica reprezentacji Polski (karta Alior Bank) rozpocznie się w dniu 10 maja. Sprzedaż otwarta dla wszystkich zainteresowanych wystartuje w dniu 23 maja.