Opolskie szkółki i akademie czynnie przystąpiły do akcji pomocy dzieciom z Ukrainy. Przypomnijmy, że Opolski Związek Piłki Nożnej apelował o zorganizowanie bezpłatnych treningów piłkarskich i zaproponował stworzenie specjalnej listy klubów, które przystąpią do tego wyjątkowego programu.

– Jako OZPN chcielibyśmy utworzyć, wspierać i promować specjalną bazę klubów i szkółek zaangażowanych w projekt pomocy dzieciom z Ukrainy. Wierzymy, że wspólnie uda się nam zrobić w tej sprawie więcej i dlatego prosimy wszystkie kluby, które chciałyby takie treningi organizować o informację i wyznaczenie osoby, która z ramienia klubu mogłaby pełnić rolę koordynatora całego projektu i pozostawać w kontakcie zarówno z nami, jak również z przedstawicielami samorządu lokalnego – apelowaliśmy.

Miło nam poinformować, że pierwsza Mapa pomocy już powstała i prezentujemy ją poniżej. Informujemy jednocześnie, że służymy pomocą w kwestii organizacji czy logistyki przedsięwzięcia i pozostajemy do Państwa dyspozycji – drogą mailową: marketing@opolskizpn.pl i telefoniczną 530 288 822.

Polski Związek Piłki Nożnej cały czas prowadzi zapisy do swojej ogólnopolskiej bazy, do której przystąpienia również zapraszamy: https://pzpn.pl/federacja/aktualnosci/2022-03-10/organizujesz-bezplatne-treningi-dla-osob-z-ukrainy-daj-nam-znac.

Serdecznie dziękujemy za szeroki odzew i zapraszamy następne szkółki!