Od głosowania na najlepszego piłkarza 2021 roku rozpoczął się Plebiscyt Opolskiego Związku Piłki Nożnej 2021. Od 17 stycznia do 20 lutego br., kibice i sympatycy opolskich klubów zrzeszeni w naszych medium społecznościowym na Facebook-u mogą dokonać wyboru i oddać swój głos także na najlepszego bramkarza, młodzieżowca (zawodnik do lat 21), trenera i sędziego.

Kandydaci – trzej w każdej kategorii – wyłonieni zostali przez przedstawicieli klubów Bank Spółdzielczy w Leśnicy 4 ligi opolskiej, gdyż to właśnie tego poziomu rozgrywkowego Plebiscyt dotyczy. Finał wszystkich głosowań zaplanowano na 20 lutego br. Oficjalne wyniki Plebiscytu ogłoszone zostaną podczas uroczystej Gali OZPN 2022, która odbędzie się w ostatniej dekadzie lutego. Tam także nastąpi wręczenie nagród zwycięzcom poszczególnych kategorii.

Pełny harmonogram dat startu głosowań dla kategorii znajduje się na stronie Związku na Facebook-u. W ten sposób można bez problemu odnaleźć post z głosowaniem danej kategorii i oddać swój głos, do czego serdecznie zachęcamy.