Fot. Paula Duda /laczynaspilka.pl

Opolski Związek Piłki Nożnej informuje, że odbierać już można wejściówki na towarzyski mecz reprezentacji narodowych kobiet Polska – Bośnia i Hercegowina. Przypominamy, że spotkanie rozegrane zostanie we wtorek, 13 listopada, na Stadionie Miejskim w Kluczborku, o godzinie 17.00. To oficjalny termin zawodów wyznaczony przez FIFA, co podnosi tylko rangę zawodów.

Mimo tego, że wstęp na mecz jest bezpłatny, aby uczestniczyć w tym widowisku należy posiadać bilet, który wydany zostanie wyłącznie po przedłożeniu dowodu tożsamości (nie obowiązuje dzieci do lat 6). Karty wstępu na spotkanie pozyskać można w biurze OZPN-u, Opole, ul. Damrota 6, sekretariacie MKS-u Kluczbork, ul. Sportowa 7 oraz w następujących punktach usytuowanych na terenie miasta Kluczborka: Hala OSiR, ul. Mickiewicza 10, Kryta Pływalnia, ul. Kołłątaja 6, Kino Bajka, ul. Pułaskiego 3. Z uwagi na duże zainteresowanie imprezą sugerujemy jak najszybsze zaopatrzenie się w wejściówki i niezwłoczny ich odbiór.

Istnieje możliwość zamówienie biletów grupowych. W tym celu należy podać imię, nazwisko oraz numer PESEL co najmniej 5 osób, a listę taką wysłać na adres: bilety@pilkaopolska.pl. Wejściówki dla zamówień grupowych wydawane będą w dniu meczu, w hali OSiR-u Kampusu Stobrawa (tuż obok stadionu).

Bilety za okazaniem dowodu tożsamości odbierać będzie można także tuż przed samym meczem w kasach stadionu. Jest tylko jeden warunek, jeśli jeszcze będą dostępne. Popularność wydarzenia jest spora, dlatego pokusiliśmy się o powyższy apel. OZPN na bieżąco monitorować będzie dystrybucję wejściówek i o aktualnej dostępności biletów w kasach poinformujemy 12 listopada.

Odbiór biletu jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie organizacji imprezy masowej zgodnie z przepisami ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.