Odmień działanie Twojej akademii i dołącz do najlepszych w Europie! ProTrainUp to najlepszy System Zarządzania Klubem Sportowym, postaw na innowacyjność, dołącz do nas! Tak swój produkt na stronie protrainup.com rekomenduje spółka Spółka ProTrainUp.

Firma swoje rozwiązania informatyczne dostarcza do klubów wszystkich szczebli rozgrywkowych w Europie, także w polskiej Ekstraklasie. Dziś korzystają z niego między innymi: Zagłębie Lubin, Korona Kielce, Pogoń Szczecin, Olimpia Elbląg, Zagłębie Sosnowiec czy Widzew Łódź. Poza klubami ligowymi, w portfolio klientów ProTrainUp znajdują się także dziesiątki prywatnych akademii piłki nożnej pracujących z drużynami dziecięcymi.

Generalnie na rynku polskim system ProTrainUp wykorzystywany jest przez ponad 3000 indywidualnych trenerów oraz blisko 100 klubów i akademii. Od dziś taką możliwość dostaną trenerzy należący do struktur organizacyjnych Opolskiego Związku Piłki Nożnej. Nasz partner oferuje 50 % zniżki miesięcznie za dostęp do programu ProTrainUp 3.0 dla klubów struktur OZPN oraz 90-dniową wersję programu do wideo analizy „SportLiveTag”, skierowaną już bezpośrednio do szkoleniowców z Opolszczyzny.

Polecamy i prosimy o kontakt z biurem ProTrainUp: biuro@protrainup.com w celu pozyskania wymienionych aplikacji na korzystnych warunkach!