Coroczne przedświąteczne spotkanie Klubu Seniora Opolskiego Związku Piłki Nożnej za nami. Była to okazja do złożenia sobie wielkanocnych życzeń. Była to także świetna okazja na odświeżenie wielu piłkarskich wspomnień oraz dyskusji na temat bieżących futbolowych wydarzeń na Opolszczyźnie i nie tylko.

– Bardzo się cieszę, że tak licznie stawiliśmy się na przedświątecznym spotkaniu – mówił na wstępie uroczystości przewodniczący Klubu Seniora Andrzej Mazurek – Szkoda, że pogoda nie do końca dzisiaj dopisała, bo pewnie byłoby nas więcej. Ale i tak trzeba się cieszyć z tych naszych spotkań, bo przetrwały one ten trudny czas pandemii. Z tego miejsca chciałbym więc każdemu życzyć wiele zdrowia, pomyślności i wszystkiego dobrego na Wielkanoc – dodawał przewodniczący.

Podczas spotkania nie zabrakło piłkarskich wspomnień. Warto je pielęgnować, bo wielokrotnie są to opowieści, których nigdzie indziej usłyszeć nie można.

– Dziękuję bardzo, że jesteście, bo to jest w tym wszystkim najważniejsze – chwalił podczas spotkania wiceprezes OZPN ds. organizacyjnych Waldemar Antkowiak – Mam tę przyjemność, w imieniu Zarządu OZPN, przekazać wam najserdeczniejsze życzenia – ciepła, zdrowia, pomyślności i żebyście jeszcze na tych zielonych murawach trochę podziałali. Korzystajmy z tego, że jesteśmy razem, bo jak będziemy sobie wzajemnie pomagać, to będzie tylko z korzyścią dla wszystkich. Najważniejsza jest przecież wzajemna obecność, która niweluje samotność – komentował prezes Antkowiak.

W tegorocznym spotkaniu Klubu Seniora udział wzięło aż 20 jego przedstawicieli.