Polska - Bośnia i Hercegowina Kluczbork, 13 listopada 2018. fot. Mirosław Szozda.

Grodków i Brzeg, to dwa miasta, w których najprawdopodobniej zagra reprezentacja Polski kobiet do lat 19. Opolski Związek Piłki Nożnej przyzwyczaił już mieszkańców Opolszczyzny do regularnych występów kadr narodowych i także w tym roku powierzono mu organizację meczów biało-czerwonych.

W piłce kobiecej funkcjonują trzy reprezentacje – U-17, seniorska i właśnie U-19. Tę pierwszą gościliśmy kilka miesięcy temu w Kluczborku, w listopadowym starciu z Bośnią i Hercegowiną. Młodsze koleżanki pań z orzełkiem na piersi przyjadą w opolskie pod koniec sierpnia i zagrają towarzysko z Czeszkami.

– OZPN jest na piątkę, bowiem to już piąta konfrontacja rangi międzynarodowej, za którą będziemy odpowiedzialni. Przypomnę, że oprócz powyższego meczu pań, bardzo udanie zorganizowaliśmy zawody reprezentacji U-20 z Portugalią, dwa sparingi ze Szkocją kadr U-19 i towarzyskie spotkania reprezentacji Polski futsalu z Rosją – cieszy się prezes Tomasz Garbowski.

Wszelkie szczegółowe informacja dotyczące obu imprez będą sukcesywnie serwowane i już teraz serdecznie na nie zapraszamy!