Komisja Futsalu Opolskiego Związku Piłki Nożnej przyjmuje zapisy do rozgrywek halowego Pucharu Polski w sezonie 2018/2019. Zgodnie z Regulamin HPP w futsalu na szczeblu OZPN, w I fazie rozgrywek uczestniczyć będą zespoły 2 ligi futsalu grupy śląsko-opolskiej z województwa opolskiego oraz drużyny środowiskowe zainteresowane udziałem. Turniej HPP odbędzie się w listopadzie lub w grudniu 2018 r., szczegóły(data i miejsce) podamy po zamknięciu listy zgłoszeń.

Najlepsza drużyna eliminacji okręgowych uzyska awans do 1/32 Pucharu Polski, gdzie do rywalizacji przystąpią zespoły 1 ligi i Ekstraklasy Futsalu. Wpisowe dla zespołów 2 ligi za udział w HPP wynosi 150 zł, dla zespołów środowiskowych 100 zł.

Zespoły zainteresowane udziałem w Pucharze Polski mogą się zgłaszać do Komisji Futsalu OZPN drogą mailową na adres: futsal@opolskizpn.pl. Prosimy o podanie nazwy drużyny oraz danych kontaktowych do przedstawiciela zespołu. Termin zgłoszeń do tegorocznej edycji Pucharu Polski upływa 31 października 2018r.

Dodatkowych informacji udziela pan Robert Gorazdowski (tel. 601877199), przewodniczący komisji futsalu Opolskiego Związku Piłki Nożnej.