FOT. MIROSLAW SZOZDA

Przypominamy, że Opolski Związek Piłki Nożnej jest współorganizatorem dwumeczu reprezentacji U-19 Polska – Szkocja. Oba spotkania odbędą się na Opolszczyźnie, a rozegrane zostaną – 6 września, o godz. 19.00, na Stadionie Odry w Opolu oraz 9 września,  o godz. 15.00, na Stadionie Miejskim w Brzegu.

Od dnia 14 sierpnia OZPN prowadzi zapisy na sprzedaż biletów grupowych (minimum 5 osób) na mecz w Opolu. Kluby zainteresowane ich zakupem prosimy o podanie listy osób zawierającej: imiona i nazwiska, daty urodzenia oraz numery PESEL (według załączonej matrycy) i przesłanie ich na adres e-mail: sekretariat@opolskizpn.pl. Do zgłoszenia należy dołączyć również numer telefonu osoby do kontaktu oraz adres, na który wystawiona ma zostać faktura za bilety. Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych.

Uwaga! W naszej siedzibie przy ul. Damrota 6, także indywidualnie nabyć można wejściówkę na to spotkanie. Cena biletu jest jedna dla wszystkich i wynosi 10 zł.

O sprzedaży biletów na mecz w Brzegu poinformujemy w odrębnym komunikacie. Wejściówki na mecz przy Oleskiej 51 będą do kupienia także w dni zawodów w kasach stadionu.

Załączniki