Fot. Mirosław Szozda

Coraz większymi krokami zbliża się II edycja Turnieju Gry 1×1. Po premierowej, bardzo udanej serii zmagań liczymy na powtórkę. W tym roku dojdzie m.in. do zmiany formy rejestracji zawodnika. Każdy klub będzie mógł to zrobić przez specjalnie przygotowany elektroniczny formularz.

To zdecydowanie usprawni proces rejestracji. Formularz będzie można wypełnić i przesłać dopiero po organizacji wewnętrznych turniejów klubowych. W nim będzie trzeba podać m.in. dane klubu zgłaszającego zawodnika, dane samego zawodnika czy zawodniczki oraz województwo, z którego pochodzi zespół i piłkarz czy też piłkarka.

Formularz dostępny jest –>> tutaj <<–

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z regulaminem II edycji Turnieju Gry 1×1, który dostępny jest w poniższych załącznikach. Znajdują się tam również załączniki – formularz zgłoszeniowy klubu do turnieju, zgody trenera i rodziców bądź opiekunów czy też schemat boisk, na których przeprowadzona zostanie rywalizacja sportowa.

Fot. Mirosław Szozda

Przypominamy, w premierowej edycji turnieju na Opolszczyźnie wystartowało blisko 150 młodych dryblerów i dryblerek. Nasz region w finale ogólnopolskim reprezentowali: Konrad Zyla z Football Academy Opole (5. miejsce w Polsce w roczniku 2012), Jakub Juszczak z Funball Academy Kluczbork (15. miejsce w roczniku 2013), Pola Jaworska z Soccer College Śląska Łubniany (8. miejsce w roczniku 2013) i Anastazja Chmura z GMKS-u Ozimek (10. miejsce w roczniku 2012).

W całym Turnieju Gry 1×1, od rywalizacji klubowej do wielkiego finału,  udział wzięło ponad 30 tysięcy młodych adeptów futbolu.

Załączniki