Informujemy kluby zrzeszone w Opolskim Związku Piłki Nożnej, że za naszym pośrednictwem istnieje możliwość zakupienia ograniczonej liczby biletów na mecze reprezentacji Polski z Nigerią oraz Koreą Południową.

Mecz z Nigerią odbędzie się w dniu 23 marca 2018 roku, o godz. 20.45, we Wrocławiu (Stadion Wrocław), z kolei spotkanie z Koreą Południową rozegrany zostanie w dniu 27 marca 2018 roku, o godz. 20.45, w Chorzowie (Stadion Śląski).

Ceny biletów są zależne od kategorii i wynoszą: I – kat. 160 zł; II – kat. 120 zł; III – kat. 90 zł.
Kluby zainteresowane zakupem biletów proszone są o zgłaszanie zapotrzebowania (maksymalnie 4 bilety) na adres mailowy: bilety@pilkaopolska.pl w terminie do dnia 3 lutego 2018.

W treści wiadomości musi zostać podana nazwa klubu zamawiającego, rodzaj meczu, kategoria cenowa biletów oraz dane osób, dla których mają być zamówione bilety (imię, nazwisko oraz PESEL). Prosimy również o podanie telefonu kontaktowego do osoby zamawiającej.

Wysłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z przyznaniem biletu.

Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych.

W przypadku, gdy ilość zamówień przekroczy ilość dostępnych biletów biuro OZPN zastrzega sobie prawo do redukcji ilości biletów dla poszczególnych klubów.

fot. /laczynaspiłka.pl