Już 10 marca, hala widowiskowo-sportowa „Okrąglak”, stanie się areną zmagań najmłodszych piłkarzy z Opolszczyzny! Opolski Związek Piłki Nożnej oraz Prezydent Miasta Opola, zapraszają drużyny z naszego regionu na Minimundial Skrzata 2018!

Do 5 marca można zgłosić swoją drużynę, w której wystąpią zawodnicy urodzeni w roku 2011, i młodsi. Tak, jak na mistrzostwach świata w piłce nożnej, każdy zespół reprezentować będzie kraj, który zakwalifikował się do mundialu w Rosji. Zgłoszenia przyjmowane są pod następującym adresem poczty elektronicznej: organizacja@bawinaspilka.pl. Tą drogą pozyskać będzie można także wszelkie informacje o turnieju, regulamin, opłaty itp.

Celem turnieju jest przede wszystkim dobra zabawa, ale także zaszczepienie wśród adeptów piłkarskiej sztuki sportowej rywalizacji w duchu fair play oraz atmosfery futbolowego święta. Oprócz meczów, organizatorzy przewidzieli także dodatkowe konkurencje piłkarskie oraz nagrody, także dla najaktywniejszych kibiców wspierających swoje drużyny.

Serdecznie zapraszamy o udziału w turnieju!